Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Piwo ze śledziem ?! WTF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się piwnybrodacz.pl/2015/10/ucho-od-sledzia-piwoteka.html                                                            
Ostatnio edytowany 10 sierpnia 2016 r. o 17:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość tych piw nadaje się tylko do zlewu, kiedys probowalem takie piwo z bieszczad, ursa czy cos takiego, nazwać to piwem to naduzycie , wielkie naduzycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale śledź z piwem. OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś mnie kumpel namówił. Dwa wypiłem, gorzkie tak, że nie da się pić. Musiałem dosłodzić. Na drugi dzień kac gigant. A jak mi powiedział ile jedno kosztuje to się poplakałem ze śmiechu bo za tyle to ja mam zgrzewkę dobrego piwa w auche. Nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać się nie znasz i nie masz smaku, jak lubisz tylko budżetowe piwa z marketu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktos zasmakuje piw rzemieslniczych nie wroci do koncerniakow. My z mezem jestesmy fanami;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smakosze Harnasia ostrzegają - nie pij bo gorzkie i drogie! prawdziwe piwo kosztuje 1,60 zł i jest pitew duzych ilosciach w doborowym towarzystwie, na klepisku za sklepem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna słynie z upraw chmielu. mamy swoje odmiany: puławską lubelski i marynke. Promowanie amerykańskiego chmielu w naszym regione to skandal! To tak jakby w Kraśniku ktoś sprzedawał pyszne soki z chińskich malin i twierdział, ze są smaczniejsze od naszych. Dziękuje, bede pił piwo z lubelskiego chcmielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Jerzyk: Ma być gorzkie, bo to taki gatunek, rodzaj piwa. A, że nie przypadło Ci do gustu, nie znaczy że jest słabe. Może po prostu jesteś zbyt przyzwyczajony do tej marketowej masówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre bo- tanie, a jak tanie- to dobre.Tak jak tanie wina są dobre bo tanie-tak i tanie piwa są dobre. A jak dobre to po co przepłacać.?..byleby sponiewierało. Dlatego jestem fanem marki własnej TESCO oraz BIEDRONKA Dżeronimo Martens- pijam jch dużo i od lat. Znam ich wysokom quality. POLECAM.Są zdrowe. No i dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...