Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale wstyd było policjant, Komendant Straży Miejskiej, z-ca dyrektora w dupach im się już po przewracało aby wodkę chleją. Jaki przykład dają ci na górze.Ale wstyd! Oj Waldek nie dajesz dobrego przykładu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieprzo...jak nam ciebie żal ...:-))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły śmiertelnik dostał by jeszcze karę grzywny i świadczenie na rzecz ofiar wypadków 5 lub 10 tysięcy ale to przecież lubelska persona... śmieszne a zarazem żałosne. Wyrok po najniższej linii oporu, prokurator się nie popisał orzekającego karę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy pisior na codzień uchlajtus a w niedzielę jęzor wywala do komunii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszej puenty nie można napisać jak mój przedmówca "Typowy pisior na codzień uchlajtus a w niedzielę jęzor wywala do komunii". Trafione w sedno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukaranie tej persony powinno być surowe dlatego że ten Wiepr...powinien być przykładem.Typowa kanalia PISowska lgnąca do stołków jak mucha do g...a.Na dodatek zatrudniony przez Wojewodę.No cóż jaki wojewoda tacy jego pracownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ich trzymamy, powinni chodzić po ulicach, osiedlach, pilnować porządku a nie wozić się samochodami. Tak miało być w założeniu SM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unniewinic, to towarzysz od wojewody a najlepiej santo subito w komplecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Wieprzowskim usłyszałem za Żuka - no cóż jaki pan taki kram. Zwolnić urzędasa to problem i ten mechanizm pozwolił na to że taki opój znalazł się niczym łyżka dziegciu w miodzie,w Czarnkowym timie. Ale to już historia , myślę że sąd nie pójdzie na tą propozycję i opoja skubnie po kieszeni , jednocześnie sas*a Waldusiowi CV tak że go nawet do Biedronki na ciecia nie przyjmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Został bez pracy, biedny. Przecież żyje na naszym garnuszku, ma potężną milicyjną emeryturę. Tacy jak on powinni mieć całkowity zakaz pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nie róbcie z niego ofiary zdarzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A DLACZEGO ZUK NIE ZLIKWIDOWAŁ STRAZY MIEJSKIEJ - to niepotrzebny twór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie strażnicy miejscy to twór fantazji urzędniczej o przestrzeganiu prawa i pomocy społeczeństwu.....Jak dla mnie utylizacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że ktoś proponuje sobie taką a nie inną karę, nie oznacza, że Prokuratura taki wniosek skieruje do Sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg nie ruchliwy ale sprawiedliwy. Masz wieprzu to na co już dawno zasłużyłeś. Teraz doświadczysz tego co kiedyś życzyłeś wielu ludziom .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i został bez pracy, ale z emeryturą, której wysokość przekracza wynagrodzenie niejednego pracownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To człowieczek PiSu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia, tacy zawsze się ślizgają... normalny człowiek już w pasiaki by pierdział.....ciekawe jaką posadkę dostanie jak sprawa przycichnie hahahahahahahah.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny poczciwy debil z pisu, ciekawe czy był na ostatniej bibie u Misiewicza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto bez winy i nigdy nie jechał choćby po piwku, niech pierwszy rzuci kamieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...