Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PiS-iorki jesteście do znużenia monotematyczni. Ile można o tym zadłużeniu? Wasz prezydencik nic nie robił, była stagnacja. Teraz miasto wreszcie się rozwija. W wyborach mieszkańcy dali jasny sygnał czego chcą - chcą rozwoju a nie PiS-owskiego czekania na mannę z nieba(ona niestety nigdy nie spadnie).   A co do kredytów, Żuk spłacał kredyty po Pruszkowskim, spłaca po Wasilewskim a także swoje - miasto ma stabilną sytuację finansową i na bieżąco spłaca raty kredytów(nie tak jak w rządzonym przez PiS Kraśniku gdzie burmistrz nie zaciąga kredytu na inwestycje tylko bierze go bo miasto nie ma pieniędzy na pensje dla nauczycieli itp)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monotematyczni to są tacy ludzie jak ty :) Jak ktoś psioczy na PO to na pewno jest z PiS...ignorancja totalna i zacofanie :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety na ogól temat zadłużenia podnosi Tułajew i Suchanowska z partii Populizm i Slogany oraz miłośnicy ich a także jego wysokości prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk odwala w mieście kawał dobrej roboty. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że odkąd wszedł do ratusza, inwestorzy zupełnie inaczej patrzą na Lublin. Mam tylko nadzieję, że porządzi jeszcze co najmniej ze dwie kadencje i postawi to miasto do pionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika nie jest tępa. To, że gdzieś coś najpierw było, a potem wybudowano osiedla to inna sprawa, a co innego postawić osiedla i między nie wciskać zakłady produkcyjne. To jest zapychanie dziury, a nie planowanie. To tak jakby kupić sobie działkę, postawić mniej więcej w połowie dom, przed domem zrobić podjazd i ogród, za domem trawnik, pod ogrodzeniem garaż, a na koniec pomiędzy tym domem, a garażem wybudować sobie zakład stolarski. Jest w tym logika i ład? Co do wolnych działek, to p.prezydent umie zamieniać działki i wycinać drzewa dla 2 bloków w ramach ogromnego rozwoju miasta, jak sam stwierdził, to nie potrafi za osiedlem Felin zmienić plan zagospodarowania i zrobić strefę ekonomiczną, część przemysłową? Co do tych waszych prezydentów, to jako osoba całe życie bezpartyjna, powiem tyle, a nie przyszło wam do głowy, że żaden z tych dotychczasowych nie dorósł do funkcji jaką sprawował? Lublin się zmienia, bo na tym polega rozwój cywilizacji i p. Żuk jakiegoś postępu tu nie dokonał. To ludzie się budują, kupują, prowadzą działalność, a p. prezydent zaciąga kredyty i marnotrawi pieniądze na słomiane inwestycje. Dodatkowo jak coś jest robione latami, jak drogi, zawsze jest spartaczone. Ile miejsc pracy przybyło jak p. Żuk został prezydentem? A ile zieleni wycięto? Ile wzięto kredytów i na co je przeznaczono?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze drobiazg. Jak p. Żuk taki cudowny gospodarz, to dlaczego nie promuje rodzimego biznesu i nie sprzedaje po promocyjnych cenach działek na inwestycje? Dlaczego przyjdzie obcy, który nie będzie odprowadzał podatków, płacił grosze, dostanie bonusy w ramach prowadzonej działalności, a na koniec spakuje manatki, bo w Chinach będzie mu się lepiej opłacało? Co Miasto będzie miało z takiego inwestora? Jednorazową zapłatę za działkę dostanie ten co ją sprzeda, a Miasto dostanie duże NIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika piszesz takie głupoty i dyrdymały, że nawet odpisywać się nie chce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jakieś 5-6 lat temu podpisałem umowę przedwstępna na wynaj magazynu od Panatoni mieli sie budować za magazynem dawnego eldorado, odstąpili od umowy. Czy rodzime lubelskie firmy maja jakieś preferencje za to ze przez lata inwestują pracują zatrudniają w Lublinie? Nie. A gdzie pomoc dla Sipmy, Ursusa , Herbapolu, itp?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wymień te słomiane inwestycje? bo chyba nie mówisz o stadionie, który co tydzień odwiedza parę lub paręnaście tysięcy ludzi? a może chodzi ci o strefę ekonomiczną? albo lotnisko? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jakieś 5-6 lat temu podpisałem umowę przedwstępna na wynaj magazynu od Panatoni mieli sie budować za magazynem dawnego eldorado, odstąpili od umowy. Czy rodzime lubelskie firmy maja jakieś preferencje za to ze przez lata inwestują pracują zatrudniają w Lublinie? Nie. A gdzie pomoc dla Sipmy, Ursusa , Herbapolu, itp?.
  Ursus za chwilę będzie należał do podstrefy ekonomicznej w której parę polskich firm już siedzi i korzysta z ulg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie wyświetla się IP. Bo może się okazać, że w UM jakiś zapocony urzędas z kaczystowską fiksacją zarabia na premię. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny widok z osiedla EŁropejskiego będzie, najpierw 2 lata budowy a potem tiry całą noc
Z osiedla europejskiego to tej strefy nie zobaczysz. Ona będzie między parkiem technologicznym a akademikami Up
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~monika się smuci bo w Lublinie zamiast kościołów i pomników, powstają parki przemysłowe, strefy ekonomiczne i powierzchnie biurowe .............. a razem z nią smuci się prezes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika się nie smuci, ale jak widzę co niektórzy mają niezwykle ograniczone horyzonty. Fakt należenia do partii, czołobitność, dokopanie kościołowi to coś co lubicie najbardziej i czego oczekujecie od innych. Ja niestety jestem bezpartyjna, a ilość kościołów w mieście całkowicie mnie zadowala. Co tydzień są te niesamowite atrakcje na stadionie? A jakie? Bo jakoś nie zdążyłam zauważyć, a o ostatnim meczu słyszałam, bo takie sporadyczne wydarzenie niemal wszyscy omawiali. Co prawda niektórym godziny nie odpowiadały, ale mecz był. Jaki zysk dla miasta ten mecz przyniósł? Co do lotniska budowanego przez wieki niemal, począwszy od wykupienia działek w Niedźwiadzie, poprzez utrzymywanie stada prezesów i członków RN przez 10 lat, aż do strat jakie ono przynosi, to trudno nazwać je częścią rozwoju miasta, gdyż tymi samolotami latają ludzie do pracy i z pracy, a samo lotnisko nie wpłynęło na rozwój przemysłu w mieście. Za to pewne jest, iż straty muszą pokryć mieszkańcy. Poza tym prawda jest taka, że rozrywki to się zapewnia na poziomie posiadanych oszczędności, a nie na kredyt. Co do kolejnych powierzchni biurowych, to po co one komu? Przejdź po mieście i zobacz ile wisi ogłoszeń - wynajmę powierzchnię pod biuro, magazyn, hurtownię, itd., itp. Niektóre wiszą miesiącami, a nawet latami. Czy te tiry, które wjadą do miasta i będą niszczyć nawierzchnię, zanieczyszczać powietrze, zakłócać ciszę, powodować nadmierny hałas także są symbolem rozwoju miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te tiry, które wjadą do miasta i będą niszczyć nawierzchnię, zanieczyszczać powietrze, zakłócać ciszę, powodować nadmierny hałas także są symbolem rozwoju miasta?
    dobra rada, wyprowadź się na wieś - tam nie ma TIRów, nie hałasują samoloty, można cały dzień spokojnie, na zielonej trawce, z różańcem przesiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie matoły władzę oddadzą pisowcom i innym szaleńcom. Wtedy nie będzie takich inwestycji. Bedą inne: pomniki, tablice smoleńskie i kościoły. Monika nie bedzie miała gdzie pracować, ale będzie miała gdzie sie modlic o lepsze jutro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wieś się nie wyprowadzę, bo nie widzę takiej potrzeby. A miasto to nie autostrada i pewne normy co do hałasu obowiązują. Zresztą na autostradzie także. Lubelscy radni natomiast już dawno wspominali o wycofaniu tirów z miasta, bo miasto to nie miejsce dla nich. Nie stać też mieszkańców na ciągłe remonty jezdni systematycznie niszczonych przez tiry. O moją pracę się nie martwcie. Nauczcie się czytać ze zrozumieniem, bo jak mantrę piszecie o PIS-ie i Kościołach, nie mając żadnych innych argumentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra rada, wyprowadź się na wieś - tam nie ma TIRów, nie hałasują samoloty, można cały dzień spokojnie, na zielonej trawce, z różańcem przesiedzieć
Chce wam sie jeszcze z "bezpartyjnym" trollem dyskutowac, szkoda weekendu, ona/on skrytykuje wszystko co powstanie za czasów Zuka chocby nawet 20 przyslowiowych fabryk pod miastem powstalo. Najbardziej rozjebalo mnie, ze Lbn sie nie rozwija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze drobiazg. Jak p. Żuk taki cudowny gospodarz, to dlaczego nie promuje rodzimego biznesu i nie sprzedaje po promocyjnych cenach działek na inwestycje? Dlaczego przyjdzie obcy, który nie będzie odprowadzał podatków, płacił grosze, dostanie bonusy w ramach prowadzonej działalności, a na koniec spakuje manatki, bo w Chinach będzie mu się lepiej opłacało? Co Miasto będzie miało z takiego inwestora? Jednorazową zapłatę za działkę dostanie ten co ją sprzeda, a Miasto dostanie duże NIC.
 
Ja jakieś 5-6 lat temu podpisałem umowę przedwstępna na wynaj magazynu od Panatoni mieli sie budować za magazynem dawnego eldorado, odstąpili od umowy. Czy rodzime lubelskie firmy maja jakieś preferencje za to ze przez lata inwestują pracują zatrudniają w Lublinie? Nie. A gdzie pomoc dla Sipmy, Ursusa , Herbapolu, itp?.
 
Monika się nie smuci, ale jak widzę co niektórzy mają niezwykle ograniczone horyzonty. Fakt należenia do partii, czołobitność, dokopanie kościołowi to coś co lubicie najbardziej i czego oczekujecie od innych. Ja niestety jestem bezpartyjna, a ilość kościołów w mieście całkowicie mnie zadowala. Co tydzień są te niesamowite atrakcje na stadionie? A jakie? Bo jakoś nie zdążyłam zauważyć, a o ostatnim meczu słyszałam, bo takie sporadyczne wydarzenie niemal wszyscy omawiali. Co prawda niektórym godziny nie odpowiadały, ale mecz był. Jaki zysk dla miasta ten mecz przyniósł? Co do lotniska budowanego przez wieki niemal, począwszy od wykupienia działek w Niedźwiadzie, poprzez utrzymywanie stada prezesów i członków RN przez 10 lat, aż do strat jakie ono przynosi, to trudno nazwać je częścią rozwoju miasta, gdyż tymi samolotami latają ludzie do pracy i z pracy, a samo lotnisko nie wpłynęło na rozwój przemysłu w mieście. Za to pewne jest, iż straty muszą pokryć mieszkańcy. Poza tym prawda jest taka, że rozrywki to się zapewnia na poziomie posiadanych oszczędności, a nie na kredyt. Co do kolejnych powierzchni biurowych, to po co one komu? Przejdź po mieście i zobacz ile wisi ogłoszeń - wynajmę powierzchnię pod biuro, magazyn, hurtownię, itd., itp. Niektóre wiszą miesiącami, a nawet latami. Czy te tiry, które wjadą do miasta i będą niszczyć nawierzchnię, zanieczyszczać powietrze, zakłócać ciszę, powodować nadmierny hałas także są symbolem rozwoju miasta?
    Miasto pomaga lubelskim firmom, wiadomość choćby z wczoraj:   http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000161626,lublin-ulgi-dla-firm-ursus-i-centrum-zana-chca-do-strefy-ekonomicznej.html   Co do powierzchni biurowych to poczytaj sobie koleżanko o jej klasach - zapewniam Cię,że tą najwyższej klasy (A) jest w Lublinie niedosyt i dlatego jest potrzeba budowy. Biuro biuru nierówne, a największe i najlepiej płacące korporacje nie lokują się w dziuplach które "ogłaszają się na mieście".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ursus za chwilę będzie należał do podstrefy ekonomicznej w której parę polskich firm już siedzi i korzysta z ulg
Polskich! ale czy lubelskich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...