Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Carpatair zawiesza loty do Rzymu z lotniska w Świdniku

Utworzony przez Pan Paweł, 24 września 2014 r. o 14:25 Powrót do artykułu
Widzę, że czytelnik Piotr poinformował wszystkie lubelskie media ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwie sie ze ludzie nie lataja poniewaz ceny biletow sa jak za lot w kosmos. Sam czesto latam z niemiec ale za lot z frankfurtu w obie strony do lublina 1000zl zdecydowanie wole sie udac do warszawy lotem w obie strony za 300zl rozumiem nowe lotnisko ale to lekka przesada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy do Modlina gdzie ze względu na duże zainteresowanie połączeniem do Rzymu Ryanair od jesieni zwiększa częstotliwość połączeń z 6 do 7 lotów tygodniowo i oferuje przeloty w cenie poniżej 200zł za podróż o obie stron. Ponadto lądowanie jest na lotnisku Ciampino z którego dojazd do centrum Rzymu kosztuje zaledwie 4euro i zajmuje tylko 40minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli chętnych nie było to zawiesili i co  w tym dziwnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POproszę o zamknięcie tego lotniska na okres zimy, gdyż nie będę dokładał ze swoich POdatków do pensji 140 osób, które przez 4 miesiące będą pierdziały w stołek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę jechać do Rzymu autobusem niż korzystać z Modlina, lotniska na zadupiu dla ubogich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POproszę o zamknięcie tego lotniska na okres zimy, gdyż nie będę dokładał ze swoich POdatków do pensji 140 osób, które przez 4 miesiące będą pierdziały w stołek.
musisz placic strasznie duzo tych podatkow skoro tak cie to denerwuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POproszę o zamknięcie tego lotniska na okres zimy, gdyż nie będę dokładał ze swoich POdatków do pensji 140 osób, które przez 4 miesiące będą pierdziały w stołek.
popieram!   A tak poza tym - zawieszenie carpatair było do przewidzenia. Niepewny przewoźnik, stare samoloty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się że zawieszają to połączenie do Rzymu, po pierwsze ceny biletów są za drogie jak na nasze  zarobki, brak alternatywnej konkurencji na tej trasie, po drugie samoloty mają dość stare, a na lotnisku w Lublinie -Świdniku nie ma hali napraw w razie poważniejszej awarii, a naprawa na powietrzu zimową porą przez kilka godzin to ja współczuje mechanikom. Dlatego zarząd lotniska musi mysleć o postawieniu hali aby linie nie omijały tego portu szerokim łukiem, a o uruchomieniu bazy nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Carpair jest za droga na nasze warunki, 300-400 euro za lot przy 300-400 zł za lot z warszawy. Trzeba było myśleć jak się wybierało przewoźnika, ale jak widać nie było komu. Nie wybierać bankruta tylko linie typu Wizzair której ceny lotów są w stanie zaakceptować pasażerowie mieszkający w naszym regionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym wpisie widać, że masz kompleks małomiasteczkowy i jeszcze nie wysunąłeś nosa po za swoją gminę. Z Modlina latają wszyscy i studenci i biznesmeni zarabiający po kilkadziesiąt tys zł miesięcznie, bo latanie teraz jest jak podróż autobusem tylko zajmuje 10 razy mnie czasu. A Ty możesz Rzym pooglądać na zdjęciach ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od początku było dla mnie oczywiste, ze tak się to musiało to skończyć. Jestem Lublinianką.  Latam z Rzymu do Warszawy kilka razy w roku, jak dowiedziałam się, ze będą loty z Lublina byłam naprawdę zadowolona. Zmieniłam zdanie gdy dowiedziałam się jaki to będzie przewoźnik, jakiego rodzaju flota dysponuje i jakie ma ceny biletów.Ja osobiście nie mam zamiaru ryzykować  życia i telepać się starym samolotem za ciężkie pieniądze,( w zeszłym roku lądowanie  w Rzymie jednego z samolotów tego przewoźnika o mały  włos nie skończyło się tragedią). Czy Zarząd lotniska analizował w ogóle jakieś statystyki? Czy ma pojecie o tym, ze w samolotach Ryanair odlatujących z Modlina  do Rzymu( samoloty są pełniusieńkie)  pasażerowie pochodzą głownie z okolic Lubina i Rzeszowa). Czy ma pojecie, ze bilet kosztuje 20-60 euro ? Przecież każdy specjalista od marketingu łatwo policzy, ze Ci sami pasażerowie mogliby chętnie dołożyć jeszcze 20-30 euro  za bilet u jednego ze znanych , solidnych przewoźników ( Ryanair, Wizzair) i latać z Lublina dla wygody, ale  podróżować za 140 euro już im się po prostu nie opłaca. Lotnisko źle prosperuje a my podatnicy bulimy kasę na jego utrzymanie, a gdy trzeba nam wyruszyć w podroż samolotem i tak z w/w przyczyn musimy odlatywać z Warszawy lub  z Modlina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie szkoda waszych nerwów koryto to koryto może kiedyś to ktoś opanuje.i lotnisko będzie z prawdziwego zdarzenia.Takie jak we Wrocławiu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd lotniska Świdnik rozważa loty czarterowe balonem do Radawca a z tamtąt antkiem w cztery strony świata .cenę proponuję skalkulować iorądz pod uwagę koryto na poziomie 1000zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem pasażerem różnych linii i żyg.ć się chce jak ktoś pisze, że lotnisko sobie wybrało taką a taką linie.... Jakby ten sławny Wrocław miał tylko Quantas Emirates Lufthansę a nie miał Ryanair ani innych wynalazków. Jasne, cena jest duża, ale jak komuś nie pasuje to może lecieć z Wawy a nie od razu wylewać wiadro pomyj....   Ale w Polsce to standard....   Ja jak chcę, żeby np. Wizzair latał z Lublina do Londynu częściej to piszę mail do Wizzair A NIE DO PORTU!!! Bo to Wizzair decyduje, prawda??? A ilu z was wysiliło się na napisanie maila do Wizzair??? Nie wiem czy mój mail odniesie skutek, ale napisałem. Coś zrobiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...