Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA donosi na władze lubelskiego lotniska. Chodzi o 800 tys. euro dla linii Carpatair

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 sierpnia 2016 r. o 13:16 Powrót do artykułu
Już od jakiegoś czasu coś tam śmierdziało :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do połączeń dopłacają praktycznie wszystkie lotniska w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Już od jakiegoś czasu coś tam śmierdziało :]
śmierdziało ale wtedy gdy prezesem był pisiorek Muszyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma wspólnego Górnik z lotniskiem? po drugie Lublin nic nie dokłada do gry Górnika na Arenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wtedy na lotnisku PIS rządził i ich kandydat na prezydenta miasta LUB:IN, dobrze,że przegrał z Żukiem w tych wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ja ja napisał:
Ale wtedy na lotnisku PIS rządził i ich kandydat na prezydenta miasta LUB:IN, dobrze,że przegrał z Żukiem w tych wyborach
Teraz się nie będą przyznawali do kolegi z PISu?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UUUU pis pislnuje samych siebie? Tak trzymac, to mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Już od jakiegoś czasu coś tam śmierdziało :]
śmierdziało ale wtedy gdy prezesem był pisiorek Muszyński
to już teraz zostanie zapomniany dawny kolega z pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal - były kandydat na prezydenta z ramienia partii PIS w poprzednich wyborach i taki nieuczciwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy to wszystko to nie efekt rządów poprzedniego prezesa czyli pana Muszyńskiego, wtedy to się dopiero działo - a to Volvo a to zatrudnianie rodzinek znajomych a to strażak z wyrokiem, oj działo się działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe działanie PIS: Rozpętać aferę, wsadzić swoich "specjalistów" na stołki i wykończyć ekonomicznie. (Vide Stadnina w Janowie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO to PIS łqadnie dał do pieca teraz nasze lotnisko straci przez takie aferki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile kosztuje volvo w Świdniku . he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo w PIS-du ale namieszali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis już na swojaków nasyła...czy co to za afera, bo chyba nie chodzi o lotnisko, tylko jakieś wewnetrzne rozgrywki w pisie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie zagłębie pisiorów u nas, tylu wyborców pislamu a teraz tak nam kłody pod nogi sypią w wyborach będziemy pamiętami my lubelaki, glosu mohego nie dostaniecie nigdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak Muszyński z PISU z tym volvo tez miał cos za uszami a teraz takie kwiatki wychodzą 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piknie napisał:
tak Muszyński z PISU z tym volvo tez miał cos za uszami a teraz takie kwiatki wychodzą
Na lotnisku sie to odbije zpbaczycie jak spadna wyniki, chyba się uwzięto na nasze lotnisko, bo sukcesy odnosi, albo inni port w tenże sposób chce na nasze lotnisko pogrążyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hejt z portu czy z po-psl? umoczyliscie *** parciarte. teraz zrozumiałym jest dlaczego lufthansa się zwija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wreszcie sprawa się rypnie!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...