Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA złożyło wniosek o wygaszenie mandatu prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2016 r. o 13:35 Powrót do artykułu
Gonić ze stanowisk PO-spolitych oszustów i złodziei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt lublin jest zadłużony. ale które miasto nie jest. natomiast mnie chodzi o to, że do tej pory żaden prezydent, a było ich kilku. czy to z po czy to z pisu czy to z innych partii nie pokusił się o żadne inwestycje. można powiedzieć, że nic na kredyt. ale takie mamy czasy. dokładnie taka sama jest polityka obecnego rządu centralnego. jeszcze kilka lat temu lublin był miastem po którym nie dało się jeździć. była dziura na dziurze. w ciągu ostatnich kilku lat zdecydowanie się to poprawiło, bo wykonanych zostało wiele remontów dróg. nie wszystkie są trafione, ale ten się nie myli, co nic nie robi. można powiedzieć, żeby nie brać kredytów i nic nie robić tylko w ten sposób lublin finalnie opustoszeje. mnie nie chodzi o samą obronę po, bo było od nich kilku prezydentów i byli do bani. tacy sami byli z pisu. nie robili nic tylko załatwiali swoje partyjne interesy. co do zasiadania w samych spółkach była bardzo podobna sytuacja, która tyczyła się dwóch lubelskich radnych. poniżej wkleję link do artykułu z dziennika wschodniego. w tej sytuacji pospieszył z pomocą i zamiótł sprawę szybko pod dywan poseł tułajew. jakoś nikt nie rozdzierał szat i nie krzyczał, że tak nie można. ***w********************** z 25 listopada 2015 tytuŁ:miejscy radni pis złamali prawo antykorupcyjne? wspólnota chce wygaszenia mandatów. sprawa dotyczy: tomasza pituchy z pis który zasiada w radzie miasta i piotra popiela z pis ich prawo antykorupcyjne nie dotyczy bo sa z pisu? wywalic ich na zbity pysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny etap wprowadzania systemu totalnego w Polsce. Używanie struktur państwowych do walki politycznej. Opcje są dwie, albo będziemy akceptować brutalną politykę PiSu, aż stworzą nam PRL II, albo wkrótce zaczniemy się jednoczyć i na taczkach ich wywieziemy z parlamentu i wszystkich innych instytucji państwowych!!! Precz z komuną, precz z ubeckimi metodami walki politycznej, precz z idiotycznymi ustawami. CBA niech się lepiej zajmie wielce prawdopodobną korupcją przy zakupie Black Hawków z wolnej ręki przez Macierewicza. Ogólnie Żuk też idiota, zbyt zachłanna bestia, nie dość, że zarabia kupę kasy jako prezydent, to jeszcze mu mało i w radzie nadzorczej siedział. Ale to nie jest sposób na rozwiązywanie problemów. CBA właśnie obwieściło, że Żuk nie jest już prezydentem Lublina. To ja osobiście pójdę bronić człowieka, może nawet z jakimś kijem do samoobrony, za którym nie przepadam, ale jeszcze bardziej nie chcę takiej władzy i jej instrumentów, która bez poszanowania prawa i dobrych obyczajów robi zamach na instytucję samorządu terytorialnego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po-gonic PO prawie nas zniszczyli! precz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA chce wygaszenia mandatu Żuka>ale zapomina że ja mam większe prawo niż CBA.Ja jestem wyborcą,głosowałem na Żuka i to ja i reszta elektoratu wyborczego decydujemy o tym.Panowie z CBA>za 3 lata Kaczyński,Ziobro i reszta tej hołoty przestanie rządzić,więc czy nie warto wstrzymać się od zarządzania przez nich.Warto być przyzwoitym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem wielu polityków na szczeblu centralnym ma wiele za skórą.= i to jest naganne.Ale jest w Polsce taka ordynacja wyborcza żeby zaistnieć trzeba startować z jakiejś listy partyjnej>tak jest też z Żukiem i innymi prezydentami miast.Zmienić ordynację wyborczą tak by żaden z kandydatów na wójta,burmistrza czy prezydenta nie startował z listy partyjnej a listy bezpartyjnej.Władza centralna nie lubi mądrych ludzi w terenie>myśli że ma wpływ na rządzenie miastami.Jeśli jakiś prezydent się postawi to szukają na niego haka.Dla mnie liczy się wartość człowieka.Pokażcie mi który z minionych prezydentów Lubina zrobił dla miasta więcej od Żuka>nie ma takiego.Przyjrzyjcie się ile dobrego jest zrobione w Lublinie i co nadal się robi.Tak więc CBA nie się zajmie pseudo biznesmenami którzy oszukują podatników każdego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HIT HIT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HIT HIT HIT Pan Żuk cały UMCS do dyspozycji ,biedny, niezaradny nie miał czasu sprawdzić prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 19 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...