Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przynajmniej nie będzie na basenie niedomytych biedaków.
skoro mówisz że ciebie nie będzie to ja sie wybiore może
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych chujasów z mosiru powaliło do reszty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny mniej więcej identyczne, jak w innych tego typu obiektach w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny mniej więcej identyczne, jak w innych tego typu obiektach w Polsce.
  znalazłbym sporo miejsc gdzie ceny są wyższe albo wręcz dużo wyższe - napewno nie jest drogo jak niektórzy próbują wszystkim wmówić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Budżet kogo pan próbujesz oszukać? Przecież wszyscy wiedzą, że lubelską cukrownię posłał w niebyt PiS a nie żaden Żuk. Ba, dobrze pamiętam jak Żuk o naszą cukrownię walczył do samego końca.
Oszukać? Proszę  nie pisać, że wszyscy wiedzą, a przeczytać raport NIK oraz zapoznać się interpelacjami poselskimi. Pierwsze udostępnię, a drugie proszę sobie odszukać, bo klepać każdy może: https://www. nik.gov.pl/plik/id,1685,vp,1903.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam odpisywać sacharynie czy budżetowi? bo widzę, że płatny pisowski troll używa paru nicków dla niepoznaki 
Ty tak z zamiłowania czy służbowo próbujesz inwigilować bliźnich?   Ty tak z wrodzonej głupoty czy braku rozsądku pakujesz się w tarapaty, z których żeby wyjść będziesz musiał dowieść faktu zapłaty za wpisany przeze mnie komentarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To akwa park dla bogatych a ci nie lubią tłoku, lubelszczyzna to kraina szczęśliwości gdzie najniższe zarobki to 2, 5 tysiąca, i każdego stać na tak drogi bilety. A tak na serio gdy przyjdzie 10 osób i kupi bilet za10 czy 20 zł na godzinę to chyba większy zysk jak 1 za 50 zł. Nie nauczyliśmy się od żydów mimo wielowiekowego współżycia iż lepszy niewielki zysk od żadnego a każdy klient to skarb nawet ten najbiedniejszy z paroma groszami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To akwa park dla bogatych a ci nie lubią tłoku, lubelszczyzna to kraina szczęśliwości gdzie najniższe zarobki to 2, 5 tysiąca, i każdego stać na tak drogi bilety. A tak na serio gdy przyjdzie 10 osób i kupi bilet za10 czy 20 zł na godzinę to chyba większy zysk jak 1 za 50 zł. Nie nauczyliśmy się od żydów mimo wielowiekowego współżycia iż lepszy niewielki zysk od żadnego a każdy klient to skarb nawet ten najbiedniejszy z paroma groszami
  ty chyba głowy nigdy poza Lublin nie wyściubiłeś skoro piszesz, że to to aquapark dla bogatych :) ceny są takie że nie będzie w nim kolejek w których na wejście na saunę będzie trzeba czekać godzinę a na prysznic po basenie dwie godziny i to na plus dla tych którzy wybiorą ofertę tego aquaparku chcąc uniknąć tłumów rodem ze Słonecznego Wrotkowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty tak z zamiłowania czy służbowo próbujesz inwigilować bliźnich?   Ty tak z wrodzonej głupoty czy braku rozsądku pakujesz się w tarapaty, z których żeby wyjść będziesz musiał dowieść faktu zapłaty za wpisany przeze mnie komentarz?
  jakim trzeba być manipulatorem żeby pod tym samym artykułem pisać z paru nicków? wstydź się chłopie(choć mam pewne obawy czy ty w ogóle znasz pojęcie słowa wstyd ohydny zakłamany pisowski propagandzisto)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czy coś jest DROGIE czy TANIE to zweryfikuje to tylko klientela. Nic więcej. Zobaczymy jak będzie. Ja powodzenia tej inwestycji nie wróżę z prostej przyczyny ... przy lubelskich pensjach, które są wydawane w pierwszej kolejności na : czynsz, media, jedzenie, ubranie, dojazdy do pracy, telefon, internet, czasem na wypad do knajpy ... to na "rekreację" nie zostaje już nawet grosz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy czas pokarze,ale już widzę że jednak zostanę przy Orkana, mimo że jest mniejsze,ale nowy obiekt więc trzeba zobaczyć,mnie bardziej interesują sauny i kultura saunowania,a mając na uwadze że to obiekt miejski więc będzie głośno i żadnych zasad,obym się mylił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe polskie cebulactwo. Nawet jakby było po 5zł za godzine to itak będzie za drogo... Już się niektórym ludziom w głowach poprzewracało i uważają, że im się "należy" Budowa, utrzymanie, podatki to wszystko kosztuje. Ceny tu podane są jak najbardziej odpowiednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat dziś byliśmy z rodziną na basenie - Warszawa na Gocławiu OS Wodnik. Rodzinne pływanie w weekendy: cena 5 zl/osobę za 2 godz! od 13:00 do 15:00. Jutro również jest taka możliwość. Jakieś pytania? Warszawski Słoik z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za buraki... Może w ogóle za darmo byście chcieli? A potem debile narzekają, że syf i grzyb... Cały czas twierdzę, że dla niektórych LU idealnie pasuje do określenia Ludzie Upośledzeni. Ogarnijcie się... dobry i duży obiekt to duże koszta utrzymania nawet jeśli miasto będzie się dokładało. W bilecie rodzinnym 15zł/os to psie pieniądze jak na taki obiekt. Wystarczy uruchomić mózg i już będzie wiadomo, że w innych wielkościowo obiektach/miastach ceny są porównywalne lub większe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady.Do kina płacicie więcej,ale znowu trzeba sobie ponarzekać.Poza tym dzisiaj miałam po raz kolejny okazję popatrzeć na jakie niepotrzebne bzdety ludzie wydają pieniądze.Mam niedużą pensję ale z dzieckiem będę chodzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basen dla elit z Platformy Obywatelskiej, Zalew Zemborzycki dla pozostałej hołoty. Takie jest myślenie władz basenu i miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i następny obiekt dotowany z naszych podatków bo mało kto go będzie odwiedzał przy tych cenach!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy za roczne dziecko,też trzeba będzie zapłacić jak za za ucznia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej nie będzie hołoty jak na Łabędziej...i mam nadzieję ,że będzie czyściej , bo pod tym względem basen na łabędziej pozostawia wiele do życzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dzisiaj z 6cioletnim synem. Rewelacja! Zadowoleni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...