Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pas napisał:
Zgadzam się z powyższymi opiniami. Ważna jest pamięć o ludziach, którzy wtedy zginęli, tak jak o ofiarach innych katastrof. Ale według mnie pomniki są zbędne. A członkom Wspólnego Lublina proponuję, żeby zajęli się poważniejszymi problemami Lubelszczyzny, np. bezrobociem.
To znajdź prace, jest co robić, tylko lenie z was!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Po jakiego diabła nam to w Lublinie jak chcą niech sobie sami zbiorą pieniądze, w Lublinie jest wiele ważniejszych miejsc by wydać pieniądze. Drogi, ścieżki rowerowe(tego w centrum brakuje).
ale pomnik ma być za prywatne pieniądze, to też weż skarbonkę i ścieżke rowerową sobie zrob!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast jakichś nikomu nie potrzebnych pomników lepiej zająć się tworzeniem miejsc pracy dla bezrobotnych. Po co komu pomniki jak nie będzie co do garnka włożyć. Chyba po to żeby wrony miały gdzie robić zrzuty. Postawcie jeszcze pomnik mohera w berecie z "antenką" i będzie komplet. Będą babcie miały gdzie swoje procesje odbywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawa dla wspolnego lublina jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako jedyny Pan Piotr Kowalczyk podjal inicjatywę, gdzie był PIS do tej pory. Podpisuje się za pomnikiem i kasę tez placę. Ludzie wszycy plakalismy, co juz zapomnieliście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zaaaaaaa pomnikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiej katastrofy nie da się zapomnieć, Panie piotrze dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mientek napisał:
Zamiast jakichś nikomu nie potrzebnych pomników lepiej zająć się tworzeniem miejsc pracy dla bezrobotnych. Po co komu pomniki jak nie będzie co do garnka włożyć. Chyba po to żeby wrony miały gdzie robić zrzuty. Postawcie jeszcze pomnik mohera w berecie z "antenką" i będzie komplet. Będą babcie miały gdzie swoje procesje odbywać.
To załóż firmę z stwórz sobie miejsce pracy, zamaist narzekać, praca sama nie przyjdzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po jakiego grzyba ten pomnik ? dajcie na chore dzieci te pieniądze albo na bezdomnych pomniki bedą stawiac jak za stalina i lenina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik oczywista sprawa, taka tragedia, podpisuje liste, a czy to wazne gdzie stanie, chyba inicjatywa warta poparcia, jestem za jak najbardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu ktoś o pomniku pomyśla, zbliza sie rocznica, dziękuję Panie Piotrze i całej Pana ekipie, mam nadzieję ,ze PIS poprze projekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty Beret napisał:
po jakiego grzyba ten pomnik ? dajcie na chore dzieci te pieniądze albo na bezdomnych pomniki bedą stawiac jak za stalina i lenina
Chyba nikt Ci bliski nie zginął w tej katastrofie, Polakiem jesteś na pewno????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty Beret napisał:
po jakiego grzyba ten pomnik ? dajcie na chore dzieci te pieniądze albo na bezdomnych pomniki bedą stawiac jak za stalina i lenina
Wybacz, ale nie będziesz mi mówił, na co mam wydać swoje ciężko zarobione pieniądze. Mam ochotę wspomóc inicjatywę postawienia pomnika i to zrobię. W Smoleńsku nie zginęła krawcowa, dostawca mleka oraz kasjerka a ludzie, którzy służyli krajowi, ludziom, nam wszystkim. POPIERAM INICJATYWĘ WSPÓLNEGO LUBLINA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Piotrze dziękujemy, pogrążeni w żałobie Polacy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opamiętaj się OBURZONA,nie wyzywaj narodu od głupich,życzę ci oby twoje poglądy nie zmieniły się do końca twojego życia tak jak innym ludziom np ;byli komuchami a pożniej stali na czele SOLIDARNOŚCI.Oburzna masz tak WYPRANY MÓZG ze nie masz swojego zdania jak ci prasa napisze tak myślisz. Mamy Demokracje dlaczego ludzie za swoje pieńiądze nie mogą postawić pomnika? Mnie uczyli w szkole ze NIEMCY napadli na POLSKĘ a ROSJANIE nas wyzwolili tak mi wyprali mózg,teraz nikomu nie wierze czy mówi prawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie ktoś pomysłal, zbliza sie koejna rocznica a pomnika nie ma, jestem ZA jak najbardziej, dzięki wielkie Panie Piotrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za sonda szanowni koledzy, wszyscy jesteśmy za po,mnkiem, co już zdążyliście zapomnieć, ile łez wylanych. Szanowny Panie Piotrze ukłony od nas pogrążonych w bółu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z tego że ze zbiórki? Niech jakiś baron z pis czy tego calego wspolnego lublina da kawałek swojego ogrodu i tam sobie postawi ten pomnik. a ja poproszę remont filaretów, potraficie tylko ustawiać rodziny w spółkach i brać nagrody!!!! nieroby jedne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co z tego że ze zbiórki? Niech jakiś baron z pis czy tego calego wspolnego lublina da kawałek swojego ogrodu i tam sobie postawi ten pomnik. a ja poproszę remont filaretów, potraficie tylko ustawiać rodziny w spółkach i brać nagrody!!!! nieroby jedne
daj pieniądze to z chęcią wyremontuje filaretów osobiście, razem z moją ekipą remontową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...