Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ależ poruszenie wśród pisiorów, oh, oh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda twierdzi, że Więckowski złamał prawo. A kiedyż to Pani Wojewoda się obudziła, czy aby nie wtedy, kiedy Więckoś przeszedł do Pisiorów? Rozumiem, że u pani ehe wzrok już nie ten a i słuch pewnie nie domaga, starość nie radość... może by Pani na emeryturkę przeszła... redaktor Smaga urządzi pożegnanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie napisał:
Śledczy z Lublina prześwietlą Echo Investment Jacek Brzuszkiewicz 2006-05-31, ostatnia aktualizacja 2006-05-31 22:06 Prokuratura Apelacyjna w Lublinie sprawdza metody firm deweloperskich, które budują hipermarkety. Na celowniku śledczych jest Echo Investment Prokuratura Krajowa przekazała z Białegostoku do Lublina dwa śledztwa: w sprawie nieprawidłowości przy budowie hipermarketu w Łomży i galerii handlowej w Białymstoku. Podejrzanym w pierwszej sprawie jest dyrektor inwestycyjny Echo Investment, w drugiej - białostocki architekt, który z kielecką spółką współpracował. Przed rokiem lubelska prokuratura oskarżyła Mariusza Deckerta, szefa kancelarii prezydenta Lublina, który miał obiecać 100 tys. zł za zmianę planu zagospodarowania górek czechowskich, co pozwoliłoby Echo Investment wybudować tam hipermarket. Sprawa do dziś toczy się przed sądem. W sprawie łomżyńskiej 100 tys. zł miał obiecać, według białostockiej prokuratury, dyrektor inwestycyjny Echo Investment za korzystny wyrok sądu administracyjnego pozwalający spółce wznieść tam hipermarket. Pomóc miał znany białostocki architekt Zbigniew K., którego firma była podwykonawcą robót zlecanych przez Echo. Śledczy obydwu mężczyznom przedstawili na początku roku zarzuty. Mimo podobieństw, prokuratura nie zdecydowała się połączyć obydwu spraw. - Sprawdziliśmy w lubelskiej prokuraturze nazwiska osób kryjących się za tamtą sprawą. Nie ma wśród nich dyrektora inwestycyjnego Echo Investment, któremu przedstawiliśmy zarzut. Prokuratura stawia zarzuty konkretnym osobom, a nie spółkom - tłumaczył w marcu Janusz Kordulski, rzecznik białostockiej Prokuratury Apelacyjnej. Dzisiaj Robert Bednarczyk, szef Prokuratury Apelacyjnej w Lublinie, twierdzi, że jeśli w wyniku spraw białostockich uda się dojść do informacji procesowych pozwalających na bliższe poznanie wszystkich okoliczności tzw. sprawy Deckerta, prokuratura na pewno do niej wróci. - Nie ukrywam, że na to liczę - mówi. Druga białostocka sprawa przejęta przez lubelską prokuraturę dotyczy nieprawidłowości przy zmianie planu zagospodarowania przestrzennego, który umożliwiłby budowę lokalnej firmie galerii handlowej w Białymstoku. W ostatni piątek śledczy przedstawili zarzut w tej sprawie architektowi Zbigniewowi K.
Ale nastąpiłem na odcisk marnotrawcom 80 milionów. Mam gzieś wasze wymysły i przykłady z terenu, niedługo będziecie krzyczeć ,że Echo chce postawić hipermarket na księżycu. Mam gdzieś to całe wasze Echo, zwisa mi ono i powiewa tak jak i wy, ale oddajcie 80 milionów, które wrzuciliście w błoto. W Lublinie była dogadana konkretna umowa o zbudowanie drogi a wy ją zniszczyliście!!! Powtarzam jeszcze raz to robota odczepieńców z PO i całego towarzystwa pisowskiego. Tej prawdy nie da się wam zakrzyczeć bo oczywista jest jak oczywisty jest brak wiaduktu. Oddajcie 80 milionów marnotrawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak była dogadana! , sam twierdzisz! Ktoś ci zepsuł interes życia i dlatego się tak wsciekasz. Czy miałeś coś obiecane ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Denim napisał:
Tak była dogadana! , sam twierdzisz! Ktoś ci zepsuł interes życia i dlatego się tak wsciekasz. Czy miałeś coś obiecane ?
Pewnie mi nie uwierzysz, ale jestem zwykłym mieszkańcem tego miasta i wiedzę na temat co zrobili radni czerpałem z gazet. Nazwę firmy "Echo" też znam tylko z gazet , więc mi tu nic nie insynuj. Od spiskowania to są politycy i nasi/pożal się Boże/radni, ja jestem tylko zwykłym miłośnikiem mojego miasta. Nadal podtrzymuję swój pogląd; Oddajcie 80 milionów marnotrawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Pewnie mi nie uwierzysz, ale jestem zwykłym mieszkańcem tego miasta i wiedzę na temat co zrobili radni czerpałem z gazet. Nazwę firmy "Echo" też znam tylko z gazet , więc mi tu nic nie insynuj. Od spiskowania to są politycy i nasi/pożal się Boże/radni, ja jestem tylko zwykłym miłośnikiem mojego miasta. Nadal podtrzymuję swój pogląd; Oddajcie 80 milionów marnotrawcy.
Zarób sobie baranie jeden !!! to świadczy o twoim poziomie intelektualnym jak wiedzę czerpiesz z gazet , a szczególnie z artykułów Smagi Bielesza ,Brzuszkiewicza którzy są na usługach pana Olaka, który z kolei bierze kasę z echa . Jesteś miernotą ,która nie ma własnego zdania . Gdybyśmy wszyscy myśleli tak jak ty i oceniali wszystkich po artykułach prasowych - to zbawca lublina Michał SoŁowow (echo) który miał dać 80 milionów, to już dawno by siedział ,,,,,,,,a wyrok by dostał ze 300 lat po tych wszystkich aferach w których on i echo zostało opisane Umowa z echo tak była zrobiona , ze nigdy by tych pieniędzy nie wpłacili!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies napisał:
Zarób sobie baranie jeden !!! to świadczy o twoim poziomie intelektualnym jak wiedzę czerpiesz z gazet , a szczególnie z artykułów Smagi Bielesza ,Brzuszkiewicza którzy są na usługach pana Olaka, który z kolei bierze kasę z echa . Jesteś miernotą ,która nie ma własnego zdania . Gdybyśmy wszyscy myśleli tak jak ty i oceniali wszystkich po artykułach prasowych - to zbawca lublina Michał SoŁowow (echo) który miał dać 80 milionów, to już dawno by siedział ,,,,,,,,a wyrok by dostał ze 300 lat po tych wszystkich aferach w których on i echo zostało opisane Umowa z echo tak była zrobiona , ze nigdy by tych pieniędzy nie wpłacili!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pies" czy aby twoje miejsce nie jest w budzie - nie obrażaj innych. Prawdą jest że lublinianie nie mają szczęścia do swoich włodarzy. Ci z kolei są zbyt prymitywni by zrobić coś dla innych. I tak koło się zamyka. Reasumując miasto ginie i gnije, i nic nie zapowiada że będzie lepiej. A tak na poważnie - "pies" jak będziesz miał szczeniaki zadbaj o wybieg dla nich, by się błocie nie paprały - /bez urazy/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, ile ten mecenasik zgarnął za tę niby-opinię ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies napisał:
Zarób sobie baranie jeden !!! to świadczy o twoim poziomie intelektualnym jak wiedzę czerpiesz z gazet , a szczególnie z artykułów Smagi Bielesza ,Brzuszkiewicza którzy są na usługach pana Olaka, który z kolei bierze kasę z echa . Jesteś miernotą ,która nie ma własnego zdania . Gdybyśmy wszyscy myśleli tak jak ty i oceniali wszystkich po artykułach prasowych - to zbawca lublina Michał SoŁowow (echo) który miał dać 80 milionów, to już dawno by siedział ,,,,,,,,a wyrok by dostał ze 300 lat po tych wszystkich aferach w których on i echo zostało opisane Umowa z echo tak była zrobiona , ze nigdy by tych pieniędzy nie wpłacili!!!!
Z chamstwem jest bardzo trudno walczyć, cham,żawsze zostanie chamem a "chamy honoru nie mają". Najwyrażniej dla chama świat jest prosty i nieskomplikowany i on ma monopol na rację. Nie rozumie uproszczeń i tego,że żyjemy w Lublinie a nie na księżycu, że mamy oczy szeroko otwarte a uzupełnienia różnych opinii, pozwalają wyrobić sobie własne zdanie. Tu fakty mówią same za siebie. Zmarnowaliście wielką szansę. Oddajcie 80 milionów nieuki i kombinatorzy. Tym razem przekombinowaliście wszystkim Lublinianom wiadukt i tej prawdy nie zakrzyczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda w oczy kole. Więc się stawiają niektórzy. Prawdę trzeba z godnością i podniesionym czołem przyjąć. Takie małe zestawienie faktów. http://www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/po...kiego-radnego/1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...