Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co dalej z górkami czechowskimi? Dziś otwarta debata

Utworzony przez Marcel, 20 kwietnia 2012 r. o 06:49 Powrót do artykułu
Moje zdanie wyraziłem już w odpowiedzi na art. na temat powstanie tej galerii z przed parku dni. Terez je tylko powtórzę: Mam nadzieję że ta galeria powstanie i to jak najszybciej. Do ludzi którzy krzyczą coś o tym, że to nie miejsce na galerie i że tam rosną jakieś super chronione i nie wiem jak cenne gatunki roślin mam jedno podstawowe pytanie: kiedy i czy wogóle byliście na tym poligonie ????!!!! Ja byłem, wczoraj !! Jest to teren TOTALNIE ZDEGRADOWANY !! Ilością śmieci, butelek, rozbitych telewizorów,szkła z porozbijanych butelek i psich oraz ludzkich odchodów mogący spokojnie konkurować z niejednym wysypiskiem śmieci !! Teren po dawnej strzelnicy jest ROZRYTY (tak rozryty, a to i tak delikatnie powiedziane) przez motoyckle corssowe. Teren na którym stanąć ma ta geleria, jest wypalonym śmietnisko-ścierniskiem, bo okoliczna gówniażeria spędza tam czas na piciu alkoholu oraz podpalania traw, a okoliczni mieszkańcy zrobili sobie a tego terenu dzikie wysypisko śmieci. Patrząc na taki stan rzeczy jakoś nikt z wrzeszczących pseudoekologów nie interweniuje i mu to nie przeszkadza. Jedyne co można zrobić dla tego terenu i dla jego sąsiadów to własnie postawić tam taką galerie. Bo jest to miejsce najlepsze z możliwych dla takiej inwestycji !! Nie ma tam nic cennego co neleży chronić jeśli chodzi o przyrodę - no chyba, że za takie cenne okazy uznamy psie i ludzkie odchody, ale myslę, że pseudoekolodzy mogą przecież nasr... w innym miejsu i będzie to wtedy tak samo cenne jak na poligonie. Tak więc dajcie się temu miastu rozwijać i jeśli jest inwestor który chce zrewitalizować ten zaniedbany śmietnik, to dajmy mu to zrobić, bo samo miasto NIGDY nic z tym terenem nie zrobi, bo po prostu nie ma na to kasy !!! Niech ta galeria jak najszybciej w tym miejscu powstanie !!! Jedyne czego należy dopilnować, to tego aby nie była to kolejna Alchemia czy hala na Czubach, czyli papierowe inwestycje które istnieją tylko na wizualizacjach. Tak więc galeria echo - TAK !!! ale w przypadku zwlekaniem z oddaniem gotowego obiektu gigantyczne kary, takie aby inwestor poszedł z torbami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powariowaliscie juz dokladnie w tym lublinie? same hipermarkety i.... NIC wiecej. tu nawet nie ma gdzie sie wybrac i zrelaxowac tylko market na markecie i jakies galerie, do ktorych coraz mniej osob przychodzi. budowa galerii niczego nie rozwiazuje. nie daje praktycznie pracy(ile tam ludziom zaplaca max 1500 brutto) a ludzie z zewnatrz tez nie przyjada bo po co? zakupy u siebie w miescie czy wsi mozna zrobic i tez bedzie. te miasto to naprawde zaorac i nie wiadomo co posadzic. buraki nie bo cukrowni nie ma, tytoniu tez nie bo nie zaplaca itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jedyne co można zrobić dla tego terenu i dla jego sąsiadów" Ja jestem "sąsiadem" tego terenu i kilka lat temu kupowałam mieszkanie obok terenów przewidzianych pod rekreację. Spodziewałam się,że będzie tu basen lub korty tenisowe, lub uporządkowany park, klub fitness. Nie mogłam się spodziewać, że stanie tu hipermaket, ponieważ plan zagospodarowania przestrzennego był wyraźnie inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO CO DEBATOWAC???, ODDAĆ ZA ZERO ZŁOTYCH ULUBIEŃCOM NASZYCH CHORYCH WŁADZ, CZYLI BARONOM W SUKIENKACH PURPUROWYCH Z K.K.,BĘDĄ MIELI TERENY NA SPĘDY WIARY JARKA KACZYŃSKIEGO I KOLEGÓW, ULUBIEŃCÓW WSIOKÓW Z LUBLINA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneczka napisał:
"Jedyne co można zrobić dla tego terenu i dla jego sąsiadów" Ja jestem "sąsiadem" tego terenu i kilka lat temu kupowałam mieszkanie obok terenów przewidzianych pod rekreację. Spodziewałam się,że będzie tu basen lub korty tenisowe, lub uporządkowany park, klub fitness. Nie mogłam się spodziewać, że stanie tu hipermaket, ponieważ plan zagospodarowania przestrzennego był wyraźnie inny.
Rozumiem, że wolisz aby było utrzymane obecne status quo, bo o basenach, zjeżdżalniach czy boiskach w tym miejscu możesz spokojnie zapomnieć. Miasto nic tam nie wybuduje, bo nie ma kasy. Inwestorów na aqua park brak, więc nie łudz się że ktos ci nagle tak postawi aqa park czy centrum sportowe. Chyba lepiej jest aby powstała ta galeria w której, jak czytam, mają być również takie obiekty jak kino, czy kręgielnia (czyli część z tego o co ci chodziło) niż jak ma tam być nadal śmietnisko i punkt zborny dla meneli oraz zwierzeca toaleta. Chyba galeria generuje mniejszy chałas niż obecnie motory crossowe jeżdzące po tym terenie. P.S. również jestem jednym z sasiadów tego terenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baju baju będziesz w raju. Następna super chala i brtonowy parking do okoła. Tak moi panstwo;"Lublin miastem Inspiracji", chyba centrów handlowych. Nic w tym mieście nie ma 400000 mieszkancow i nie ma aqaparku, drużyny piłkarskiej w ekstraklasie, stadionu nic. Tylko 4 wyższe uczelnie i markety. Czy to wina mieszkańcow, lokalnych przedsiębiorcow, nie to wina tej bandy z Ratusza, Urzedu Marszłkowskiego i Wojewódzkiego. Ciekawe czy ktoś się w końcu za to weźmie i oczyści tą stajnię Augiasza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy 70 mln, które echo investment wyłoży na przebudowę skrzyżowania w zamian za zmianę planu zagospodarowania tereneu nalezy uważać za jawną łapówkę???? Czy bez tych pieniędzy też by się zastanawiano nad zmianą planu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszna ocena intrnauty Michał -w całosci z panem się zgadzam -patrz sąsiedzi Regiony ze wschoadu 1.Olsztyn 168 tys ludnosci a]Basen nowy olimpijski 2 .Piłka nożna 1 liga -modernizacja stadionu.2 Białystok -opera za 230 mil zł widownia na 1.5 widzów stadion na 22.4 tys widzów -Jagielonia ekstraklasa tunel tez wybudowali i droge wkspresową tez budują.Rzeszów autostrada terminał140 mil złotych bardzo ładny obwodnice prawie wkażdym mieście wiekszym -stadion Stali modernizacja za 140 mil zł z widownia na 16 tys ,Resovia mistrz Polski ? lub vice w siatkówce.Żużel ekstraklasa itd .Kielce Stadion 15.5 widzów drużyna piłki nożnej Ekstraklasa i piłka ręczna mistrz lub vice Polski.Lublin1 1Stadion plany 2 .Pływalnia plany 3 .Lotnisko mini w budowie .Tunel Sowinskiego w planach,obwodnica w planach S 17 w planach a jedynie markety realne i 4 uczelnie na poziomie dostatecznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszna ocena intrnauty Michał -w całosci z panem się zgadzam -patrz sąsiedzi Regiony ze wschoadu 1.Olsztyn 168 tys ludnosci a]Basen nowy olimpijski 2 .Piłka nożna 1 liga -modernizacja stadionu.2 Białystok -opera za 230 mil zł widownia na 1.5 widzów stadion na 22.4 tys widzów -Jagielonia ekstraklasa tunel tez wybudowali i droge wkspresową tez budują.Rzeszów autostrada terminał140 mil złotych bardzo ładny obwodnice prawie wkażdym mieście wiekszym -stadion Stali modernizacja za 140 mil zł z widownia na 16 tys ,Resovia mistrz Polski ? lub vice w siatkówce.Żużel ekstraklasa itd .Kielce Stadion 15.5 widzów drużyna piłki nożnej Ekstraklasa i piłka ręczna mistrz lub vice Polski.Lublin1 1Stadion plany 2 .Pływalnia plany 3 .Lotnisko mini w budowie .Tunel Sowinskiego w planach,obwodnica w planach S 17 w planach a jedynie markety realne i 4 uczelnie na poziomie dostatecznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...