Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 kwietnia 2012 r.
18:53
Edytuj ten wpis

Co dalej z górkami czechowskimi? Dziś otwarta debata

Autor: Zdjęcie autora drs
0 9 A A
Górki czechowskie. (Archiwum)
Górki czechowskie. (Archiwum)

Czy na górkach czechowskich powinien powstać wielki kompleks handlowy? Jaka powinna być przyszłość tego terenu? W tej sprawie będzie mógł dziś wypowiedzieć się każdy. O godzinie 13 w Ratuszu rozpocznie się otwarta debata nad projektem zmiany planu zagospodarowania tej części miasta. Zmiana dałaby zielone światło dla inwestycji, którą chce zrealizować Echo Investment.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tymczasem, o swym poparciu dla tej budowy zapewniał w czwartek miejski radny PO Michał Krawczyk, który zwołał w tym celu specjalną konferencję prasową. Argumenty? Górki są teraz zaniedbane, a inwestor na swoim terenie mógłby dodatkowo urządzić miejsca do wypoczynku z ławkami, stolikami do gry w szachy, ogólnodostępnymi grillami, a nawet ogrodzonymi terenami do wyprowadzania psów.

Swe argumenty radny popierał zdjęciami wspomnianych atrakcji. Fotka placu dla psów pochodziła aż z Nowego Jorku. Radny przyznał, że o swych pomysłach z inwestorem nie rozmawiał, ani nie zgłaszał ich jako uwagi do projektu planu zagospodarowani terenu. Czas na zgłaszanie uwag mija dzisiaj.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
poznan- korzeniami Lb / 20 kwietnia 2012 o 17:37
0
Słuszna ocena intrnauty Michał -w całosci z panem się zgadzam -patrz sąsiedzi Regiony ze wschoadu 1.Olsztyn 168 tys ludnosci a]Basen nowy olimpijski 2 .Piłka nożna 1 liga -modernizacja stadionu.2 Białystok -opera za 230 mil zł widownia na 1.5 widzów stadion na 22.4 tys widzów -Jagielonia ekstraklasa tunel tez wybudowali i droge wkspresową tez budują.Rzeszów autostrada terminał140 mil złotych bardzo ładny obwodnice prawie wkażdym mieście wiekszym -stadion Stali modernizacja za 140 mil zł z widownia na 16 tys ,Resovia mistrz Polski ? lub vice w siatkówce.Żużel ekstraklasa itd .Kielce Stadion 15.5 widzów drużyna piłki nożnej Ekstraklasa i piłka ręczna mistrz lub vice Polski.Lublin1 1Stadion plany 2 .Pływalnia plany 3 .Lotnisko mini w budowie .Tunel Sowinskiego w planach,obwodnica w planach S 17 w planach a jedynie markety realne i 4 uczelnie na poziomie dostatecznym.
Słuszna ocena intrnauty Michał -w całosci z panem się zgadzam -patrz sąsiedzi Regiony ze wschoadu 1.Olsztyn 168 tys ludnosci a]Basen nowy olimpijski 2 .Piłka nożna 1 liga -modernizacja stadionu.2 Białystok -opera za 230 mil zł widownia na 1.5 widzów stadion na 22.4 tys widzów -Jagielonia ekstraklasa tunel tez wybudowali i droge wkspresową tez budują.Rzeszów autostrada terminał140 mil złotych bardzo ładny obwodnice prawie wkażdym mieście wiekszym -stadion Stali modernizacja za 140 mil zł z widownia na 16 tys ,Resovia mistrz Polski ? lub vice... rozwiń
Avatar
poznan- korzeniami Lb / 20 kwietnia 2012 o 17:36
0
Słuszna ocena intrnauty Michał -w całosci z panem się zgadzam -patrz sąsiedzi Regiony ze wschoadu 1.Olsztyn 168 tys ludnosci a]Basen nowy olimpijski 2 .Piłka nożna 1 liga -modernizacja stadionu.2 Białystok -opera za 230 mil zł widownia na 1.5 widzów stadion na 22.4 tys widzów -Jagielonia ekstraklasa tunel tez wybudowali i droge wkspresową tez budują.Rzeszów autostrada terminał140 mil złotych bardzo ładny obwodnice prawie wkażdym mieście wiekszym -stadion Stali modernizacja za 140 mil zł z widownia na 16 tys ,Resovia mistrz Polski ? lub vice w siatkówce.Żużel ekstraklasa itd .Kielce Stadion 15.5 widzów drużyna piłki nożnej Ekstraklasa i piłka ręczna mistrz lub vice Polski.Lublin1 1Stadion plany 2 .Pływalnia plany 3 .Lotnisko mini w budowie .Tunel Sowinskiego w planach,obwodnica w planach S 17 w planach a jedynie markety realne i 4 uczelnie na poziomie dostatecznym.
Słuszna ocena intrnauty Michał -w całosci z panem się zgadzam -patrz sąsiedzi Regiony ze wschoadu 1.Olsztyn 168 tys ludnosci a]Basen nowy olimpijski 2 .Piłka nożna 1 liga -modernizacja stadionu.2 Białystok -opera za 230 mil zł widownia na 1.5 widzów stadion na 22.4 tys widzów -Jagielonia ekstraklasa tunel tez wybudowali i droge wkspresową tez budują.Rzeszów autostrada terminał140 mil złotych bardzo ładny obwodnice prawie wkażdym mieście wiekszym -stadion Stali modernizacja za 140 mil zł z widownia na 16 tys ,Resovia mistrz Polski ? lub vice... rozwiń
Avatar
gośc / 20 kwietnia 2012 o 15:24
0
Czy 70 mln, które echo investment wyłoży na przebudowę skrzyżowania w zamian za zmianę planu zagospodarowania tereneu nalezy uważać za jawną łapówkę???? Czy bez tych pieniędzy też by się zastanawiano nad zmianą planu?
Avatar
Michał / 20 kwietnia 2012 o 12:37
0
Baju baju będziesz w raju.
Następna super chala i brtonowy parking do okoła.
Tak moi panstwo;"Lublin miastem Inspiracji", chyba centrów handlowych.
Nic w tym mieście nie ma 400000 mieszkancow i nie ma aqaparku, drużyny piłkarskiej w ekstraklasie, stadionu nic.
Tylko 4 wyższe uczelnie i markety. Czy to wina mieszkańcow, lokalnych przedsiębiorcow, nie to wina tej bandy z Ratusza, Urzedu Marszłkowskiego i Wojewódzkiego.
Ciekawe czy ktoś się w końcu za to weźmie i oczyści tą stajnię Augiasza.
Avatar
Marcel / 20 kwietnia 2012 o 10:16
0
[quote name='Aneczka' timestamp='1334906874' post='623176']
"Jedyne co można zrobić dla tego terenu i dla jego sąsiadów"
Ja jestem "sąsiadem" tego terenu i kilka lat temu kupowałam mieszkanie obok terenów przewidzianych pod rekreację. Spodziewałam się,że będzie tu basen lub korty tenisowe, lub uporządkowany park, klub fitness. Nie mogłam się spodziewać, że stanie tu hipermaket, ponieważ plan zagospodarowania przestrzennego był wyraźnie inny.
[/quote]
Rozumiem, że wolisz aby było utrzymane obecne status quo, bo o basenach, zjeżdżalniach czy boiskach w tym miejscu możesz spokojnie zapomnieć. Miasto nic tam nie wybuduje, bo nie ma kasy. Inwestorów na aqua park brak, więc nie łudz się że ktos ci nagle tak postawi aqa park czy centrum sportowe. Chyba lepiej jest aby powstała ta galeria w której, jak czytam, mają być również takie obiekty jak kino, czy kręgielnia (czyli część z tego o co ci chodziło) niż jak ma tam być nadal śmietnisko i punkt zborny dla meneli oraz zwierzeca toaleta. Chyba galeria generuje mniejszy chałas niż obecnie motory crossowe jeżdzące po tym terenie.
P.S.
również jestem jednym z sasiadów tego terenu.
[quote name='Aneczka' timestamp='1334906874' post='623176']
"Jedyne co można zrobić dla tego terenu i dla jego sąsiadów"
Ja jestem "sąsiadem" tego terenu i kilka lat temu kupowałam mieszkanie obok terenów przewidzianych pod rekreację. Spodziewałam się,że będzie tu basen lub korty tenisowe, lub uporządkowany park, klub fitness. Nie mogłam się spodziewać, że stanie tu hipermaket, ponieważ plan zagospodarowania przestrzennego był wyraźnie inny.
[/quote]
Rozumiem, że wolisz aby ... rozwiń
Avatar
ANIKO3 / 20 kwietnia 2012 o 10:09
0
PO CO DEBATOWAC???, ODDAĆ ZA ZERO ZŁOTYCH ULUBIEŃCOM NASZYCH CHORYCH WŁADZ, CZYLI BARONOM W SUKIENKACH PURPUROWYCH Z K.K.,BĘDĄ MIELI TERENY NA SPĘDY WIARY JARKA KACZYŃSKIEGO I KOLEGÓW, ULUBIEŃCÓW WSIOKÓW Z LUBLINA!!
Avatar
Aneczka / 20 kwietnia 2012 o 09:27
0
"Jedyne co można zrobić dla tego terenu i dla jego sąsiadów"
Ja jestem "sąsiadem" tego terenu i kilka lat temu kupowałam mieszkanie obok terenów przewidzianych pod rekreację. Spodziewałam się,że będzie tu basen lub korty tenisowe, lub uporządkowany park, klub fitness. Nie mogłam się spodziewać, że stanie tu hipermaket, ponieważ plan zagospodarowania przestrzennego był wyraźnie inny.
Avatar
jola / 20 kwietnia 2012 o 08:22
0
powariowaliscie juz dokladnie w tym lublinie? same hipermarkety i.... NIC wiecej. tu nawet nie ma gdzie sie wybrac i zrelaxowac tylko market na markecie i jakies galerie, do ktorych coraz mniej osob przychodzi. budowa galerii niczego nie rozwiazuje. nie daje praktycznie pracy(ile tam ludziom zaplaca max 1500 brutto) a ludzie z zewnatrz tez nie przyjada bo po co? zakupy u siebie w miescie czy wsi mozna zrobic i tez bedzie. te miasto to naprawde zaorac i nie wiadomo co posadzic. buraki nie bo cukrowni nie ma, tytoniu tez nie bo nie zaplaca itd.
Avatar
Marcel / 20 kwietnia 2012 o 06:49
0
Moje zdanie wyraziłem już w odpowiedzi na art. na temat powstanie tej galerii z przed parku dni. Terez je tylko powtórzę:
Mam nadzieję że ta galeria powstanie i to jak najszybciej. Do ludzi którzy krzyczą coś o tym, że to nie miejsce na galerie i że tam rosną jakieś super chronione i nie wiem jak cenne gatunki roślin mam jedno podstawowe pytanie: kiedy i czy wogóle byliście na tym poligonie ????!!!! Ja byłem, wczoraj !! Jest to teren TOTALNIE ZDEGRADOWANY !! Ilością śmieci, butelek, rozbitych telewizorów,szkła z porozbijanych butelek i psich oraz ludzkich odchodów mogący spokojnie konkurować z niejednym wysypiskiem śmieci !! Teren po dawnej strzelnicy jest ROZRYTY (tak rozryty, a to i tak delikatnie powiedziane) przez motoyckle corssowe. Teren na którym stanąć ma ta geleria, jest wypalonym śmietnisko-ścierniskiem, bo okoliczna gówniażeria spędza tam czas na piciu alkoholu oraz podpalania traw, a okoliczni mieszkańcy zrobili sobie a tego terenu dzikie wysypisko śmieci. Patrząc na taki stan rzeczy jakoś nikt z wrzeszczących pseudoekologów nie interweniuje i mu to nie przeszkadza. Jedyne co można zrobić dla tego terenu i dla jego sąsiadów to własnie postawić tam taką galerie. Bo jest to miejsce najlepsze z możliwych dla takiej inwestycji !! Nie ma tam nic cennego co neleży chronić jeśli chodzi o przyrodę - no chyba, że za takie cenne okazy uznamy psie i ludzkie odchody, ale myslę, że pseudoekolodzy mogą przecież nasr... w innym miejsu i będzie to wtedy tak samo cenne jak na poligonie.
Tak więc dajcie się temu miastu rozwijać i jeśli jest inwestor który chce zrewitalizować ten zaniedbany śmietnik, to dajmy mu to zrobić, bo samo miasto NIGDY nic z tym terenem nie zrobi, bo po prostu nie ma na to kasy !!! Niech ta galeria jak najszybciej w tym miejscu powstanie !!! Jedyne czego należy dopilnować, to tego aby nie była to kolejna Alchemia czy hala na Czubach, czyli papierowe inwestycje które istnieją tylko na wizualizacjach.
Tak więc galeria echo - TAK !!! ale w przypadku zwlekaniem z oddaniem gotowego obiektu gigantyczne kary, takie aby inwestor poszedł z torbami.
Moje zdanie wyraziłem już w odpowiedzi na art. na temat powstanie tej galerii z przed parku dni. Terez je tylko powtórzę:
Mam nadzieję że ta galeria powstanie i to jak najszybciej. Do ludzi którzy krzyczą coś o tym, że to nie miejsce na galerie i że tam rosną jakieś super chronione i nie wiem jak cenne gatunki roślin mam jedno podstawowe pytanie: kiedy i czy wogóle byliście na tym poligonie ????!!!! Ja byłem, wczoraj !! Jest to teren TOTALNIE ZDEGRADOWANY !! Ilością śmieci, butelek, rozbitych telewizorów... rozwiń
Avatar
poznan- korzeniami Lb / 20 kwietnia 2012 o 17:37
0
Słuszna ocena intrnauty Michał -w całosci z panem się zgadzam -patrz sąsiedzi Regiony ze wschoadu 1.Olsztyn 168 tys ludnosci a]Basen nowy olimpijski 2 .Piłka nożna 1 liga -modernizacja stadionu.2 Białystok -opera za 230 mil zł widownia na 1.5 widzów stadion na 22.4 tys widzów -Jagielonia ekstraklasa tunel tez wybudowali i droge wkspresową tez budują.Rzeszów autostrada terminał140 mil złotych bardzo ładny obwodnice prawie wkażdym mieście wiekszym -stadion Stali modernizacja za 140 mil zł z widownia na 16 tys ,Resovia mistrz Polski ? lub vice w siatkówce.Żużel ekstraklasa itd .Kielce Stadion 15.5 widzów drużyna piłki nożnej Ekstraklasa i piłka ręczna mistrz lub vice Polski.Lublin1 1Stadion plany 2 .Pływalnia plany 3 .Lotnisko mini w budowie .Tunel Sowinskiego w planach,obwodnica w planach S 17 w planach a jedynie markety realne i 4 uczelnie na poziomie dostatecznym.
Słuszna ocena intrnauty Michał -w całosci z panem się zgadzam -patrz sąsiedzi Regiony ze wschoadu 1.Olsztyn 168 tys ludnosci a]Basen nowy olimpijski 2 .Piłka nożna 1 liga -modernizacja stadionu.2 Białystok -opera za 230 mil zł widownia na 1.5 widzów stadion na 22.4 tys widzów -Jagielonia ekstraklasa tunel tez wybudowali i droge wkspresową tez budują.Rzeszów autostrada terminał140 mil złotych bardzo ładny obwodnice prawie wkażdym mieście wiekszym -stadion Stali modernizacja za 140 mil zł z widownia na 16 tys ,Resovia mistrz Polski ? lub vice... rozwiń
Avatar
poznan- korzeniami Lb / 20 kwietnia 2012 o 17:36
0
Słuszna ocena intrnauty Michał -w całosci z panem się zgadzam -patrz sąsiedzi Regiony ze wschoadu 1.Olsztyn 168 tys ludnosci a]Basen nowy olimpijski 2 .Piłka nożna 1 liga -modernizacja stadionu.2 Białystok -opera za 230 mil zł widownia na 1.5 widzów stadion na 22.4 tys widzów -Jagielonia ekstraklasa tunel tez wybudowali i droge wkspresową tez budują.Rzeszów autostrada terminał140 mil złotych bardzo ładny obwodnice prawie wkażdym mieście wiekszym -stadion Stali modernizacja za 140 mil zł z widownia na 16 tys ,Resovia mistrz Polski ? lub vice w siatkówce.Żużel ekstraklasa itd .Kielce Stadion 15.5 widzów drużyna piłki nożnej Ekstraklasa i piłka ręczna mistrz lub vice Polski.Lublin1 1Stadion plany 2 .Pływalnia plany 3 .Lotnisko mini w budowie .Tunel Sowinskiego w planach,obwodnica w planach S 17 w planach a jedynie markety realne i 4 uczelnie na poziomie dostatecznym.
Słuszna ocena intrnauty Michał -w całosci z panem się zgadzam -patrz sąsiedzi Regiony ze wschoadu 1.Olsztyn 168 tys ludnosci a]Basen nowy olimpijski 2 .Piłka nożna 1 liga -modernizacja stadionu.2 Białystok -opera za 230 mil zł widownia na 1.5 widzów stadion na 22.4 tys widzów -Jagielonia ekstraklasa tunel tez wybudowali i droge wkspresową tez budują.Rzeszów autostrada terminał140 mil złotych bardzo ładny obwodnice prawie wkażdym mieście wiekszym -stadion Stali modernizacja za 140 mil zł z widownia na 16 tys ,Resovia mistrz Polski ? lub vice... rozwiń
Avatar
gośc / 20 kwietnia 2012 o 15:24
0
Czy 70 mln, które echo investment wyłoży na przebudowę skrzyżowania w zamian za zmianę planu zagospodarowania tereneu nalezy uważać za jawną łapówkę???? Czy bez tych pieniędzy też by się zastanawiano nad zmianą planu?
Avatar
Michał / 20 kwietnia 2012 o 12:37
0
Baju baju będziesz w raju.
Następna super chala i brtonowy parking do okoła.
Tak moi panstwo;"Lublin miastem Inspiracji", chyba centrów handlowych.
Nic w tym mieście nie ma 400000 mieszkancow i nie ma aqaparku, drużyny piłkarskiej w ekstraklasie, stadionu nic.
Tylko 4 wyższe uczelnie i markety. Czy to wina mieszkańcow, lokalnych przedsiębiorcow, nie to wina tej bandy z Ratusza, Urzedu Marszłkowskiego i Wojewódzkiego.
Ciekawe czy ktoś się w końcu za to weźmie i oczyści tą stajnię Augiasza.
Avatar
Marcel / 20 kwietnia 2012 o 10:16
0
[quote name='Aneczka' timestamp='1334906874' post='623176']
"Jedyne co można zrobić dla tego terenu i dla jego sąsiadów"
Ja jestem "sąsiadem" tego terenu i kilka lat temu kupowałam mieszkanie obok terenów przewidzianych pod rekreację. Spodziewałam się,że będzie tu basen lub korty tenisowe, lub uporządkowany park, klub fitness. Nie mogłam się spodziewać, że stanie tu hipermaket, ponieważ plan zagospodarowania przestrzennego był wyraźnie inny.
[/quote]
Rozumiem, że wolisz aby było utrzymane obecne status quo, bo o basenach, zjeżdżalniach czy boiskach w tym miejscu możesz spokojnie zapomnieć. Miasto nic tam nie wybuduje, bo nie ma kasy. Inwestorów na aqua park brak, więc nie łudz się że ktos ci nagle tak postawi aqa park czy centrum sportowe. Chyba lepiej jest aby powstała ta galeria w której, jak czytam, mają być również takie obiekty jak kino, czy kręgielnia (czyli część z tego o co ci chodziło) niż jak ma tam być nadal śmietnisko i punkt zborny dla meneli oraz zwierzeca toaleta. Chyba galeria generuje mniejszy chałas niż obecnie motory crossowe jeżdzące po tym terenie.
P.S.
również jestem jednym z sasiadów tego terenu.
[quote name='Aneczka' timestamp='1334906874' post='623176']
"Jedyne co można zrobić dla tego terenu i dla jego sąsiadów"
Ja jestem "sąsiadem" tego terenu i kilka lat temu kupowałam mieszkanie obok terenów przewidzianych pod rekreację. Spodziewałam się,że będzie tu basen lub korty tenisowe, lub uporządkowany park, klub fitness. Nie mogłam się spodziewać, że stanie tu hipermaket, ponieważ plan zagospodarowania przestrzennego był wyraźnie inny.
[/quote]
Rozumiem, że wolisz aby ... rozwiń
Avatar
ANIKO3 / 20 kwietnia 2012 o 10:09
0
PO CO DEBATOWAC???, ODDAĆ ZA ZERO ZŁOTYCH ULUBIEŃCOM NASZYCH CHORYCH WŁADZ, CZYLI BARONOM W SUKIENKACH PURPUROWYCH Z K.K.,BĘDĄ MIELI TERENY NA SPĘDY WIARY JARKA KACZYŃSKIEGO I KOLEGÓW, ULUBIEŃCÓW WSIOKÓW Z LUBLINA!!
Avatar
Aneczka / 20 kwietnia 2012 o 09:27
0
"Jedyne co można zrobić dla tego terenu i dla jego sąsiadów"
Ja jestem "sąsiadem" tego terenu i kilka lat temu kupowałam mieszkanie obok terenów przewidzianych pod rekreację. Spodziewałam się,że będzie tu basen lub korty tenisowe, lub uporządkowany park, klub fitness. Nie mogłam się spodziewać, że stanie tu hipermaket, ponieważ plan zagospodarowania przestrzennego był wyraźnie inny.
Avatar
jola / 20 kwietnia 2012 o 08:22
0
powariowaliscie juz dokladnie w tym lublinie? same hipermarkety i.... NIC wiecej. tu nawet nie ma gdzie sie wybrac i zrelaxowac tylko market na markecie i jakies galerie, do ktorych coraz mniej osob przychodzi. budowa galerii niczego nie rozwiazuje. nie daje praktycznie pracy(ile tam ludziom zaplaca max 1500 brutto) a ludzie z zewnatrz tez nie przyjada bo po co? zakupy u siebie w miescie czy wsi mozna zrobic i tez bedzie. te miasto to naprawde zaorac i nie wiadomo co posadzic. buraki nie bo cukrowni nie ma, tytoniu tez nie bo nie zaplaca itd.
Avatar
Marcel / 20 kwietnia 2012 o 06:49
0
Moje zdanie wyraziłem już w odpowiedzi na art. na temat powstanie tej galerii z przed parku dni. Terez je tylko powtórzę:
Mam nadzieję że ta galeria powstanie i to jak najszybciej. Do ludzi którzy krzyczą coś o tym, że to nie miejsce na galerie i że tam rosną jakieś super chronione i nie wiem jak cenne gatunki roślin mam jedno podstawowe pytanie: kiedy i czy wogóle byliście na tym poligonie ????!!!! Ja byłem, wczoraj !! Jest to teren TOTALNIE ZDEGRADOWANY !! Ilością śmieci, butelek, rozbitych telewizorów,szkła z porozbijanych butelek i psich oraz ludzkich odchodów mogący spokojnie konkurować z niejednym wysypiskiem śmieci !! Teren po dawnej strzelnicy jest ROZRYTY (tak rozryty, a to i tak delikatnie powiedziane) przez motoyckle corssowe. Teren na którym stanąć ma ta geleria, jest wypalonym śmietnisko-ścierniskiem, bo okoliczna gówniażeria spędza tam czas na piciu alkoholu oraz podpalania traw, a okoliczni mieszkańcy zrobili sobie a tego terenu dzikie wysypisko śmieci. Patrząc na taki stan rzeczy jakoś nikt z wrzeszczących pseudoekologów nie interweniuje i mu to nie przeszkadza. Jedyne co można zrobić dla tego terenu i dla jego sąsiadów to własnie postawić tam taką galerie. Bo jest to miejsce najlepsze z możliwych dla takiej inwestycji !! Nie ma tam nic cennego co neleży chronić jeśli chodzi o przyrodę - no chyba, że za takie cenne okazy uznamy psie i ludzkie odchody, ale myslę, że pseudoekolodzy mogą przecież nasr... w innym miejsu i będzie to wtedy tak samo cenne jak na poligonie.
Tak więc dajcie się temu miastu rozwijać i jeśli jest inwestor który chce zrewitalizować ten zaniedbany śmietnik, to dajmy mu to zrobić, bo samo miasto NIGDY nic z tym terenem nie zrobi, bo po prostu nie ma na to kasy !!! Niech ta galeria jak najszybciej w tym miejscu powstanie !!! Jedyne czego należy dopilnować, to tego aby nie była to kolejna Alchemia czy hala na Czubach, czyli papierowe inwestycje które istnieją tylko na wizualizacjach.
Tak więc galeria echo - TAK !!! ale w przypadku zwlekaniem z oddaniem gotowego obiektu gigantyczne kary, takie aby inwestor poszedł z torbami.
Moje zdanie wyraziłem już w odpowiedzi na art. na temat powstanie tej galerii z przed parku dni. Terez je tylko powtórzę:
Mam nadzieję że ta galeria powstanie i to jak najszybciej. Do ludzi którzy krzyczą coś o tym, że to nie miejsce na galerie i że tam rosną jakieś super chronione i nie wiem jak cenne gatunki roślin mam jedno podstawowe pytanie: kiedy i czy wogóle byliście na tym poligonie ????!!!! Ja byłem, wczoraj !! Jest to teren TOTALNIE ZDEGRADOWANY !! Ilością śmieci, butelek, rozbitych telewizorów... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 73 13

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 4 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 21 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!