Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech ta cpunka sie nie osmiesza ,bo w ten sposob sie nie wylansuje.Ja wiem jak marnotrawia pieniadze panstwowe na imprezach pseudokulturalnych.Niech sie wezme za ciezka prace to sie odechce szczekania tylko zjesc ,wykasztanic sie i spac.Zenada osobiscie ja wysmieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie wyniki sondy? I nic, żadnych refleksji? Dlaczego tak się dzieje? To między innymi przez wasze nienawistne komentarze. Tak to jest, jak obraz na ścianie ważniejszy od nauki JPII... To przez was ludzie odchodzą od kościoła. Kijem nie zapędzisz. Oczywiście podejmujecie próby sankcji społeczno-ekonomicznych, ale pamiętajcie, że efekt będzie odwrotny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...