Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Nie wiem, czy doszło do zniszczenia mienia, ale moje biuro było zagrożone – mówi nam parlamentarzystka." - jak widać w partii klonów i długopisów, jedyną myślącą osobą jest... Jarek :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość, czyli ok 18% ogółu obywateli RP którzy mają prawo głosu. Arytmetyka wg Jarka vel Suwerena :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość, czyli ok 18% ogółu obywateli RP którzy mają prawo głosu. Arytmetyka wg Jarka vel Suwerena :D Zrób teraz taki sam rachunek dla drugiej strony. Problemem nie jest wynik sam w sobie, a jego interpretacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ spontaniczni są ci KODiarze zebrali się jeszcze przed sms od guru.Ale tak na poważnie co będzie jak spontanicznie zbierze się reszta społeczeństwa niekomunistycznego i pokarze im miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vovvv napisał:
użytkownik niezarejestrowany napisał:
mam takiego jednego nieszczęśnika w dalszej rodzinie któremu obetną ubecką emeryturę z ok. 4500zł. do 2000zł. sam nie zarabiam wiele bo 1900 zł. ale postanowiłem wysłać mu paczkę na Święta: trzy kilo kartofli i dwa kilo cebuli - niech ma, niech wie że idą Święta.
a ja mam taką znajomą co napieprzyła dzieci jak królica (8) i ona za to, że leży pieprzy się i rozmnaża dostaje bez wyjścia z domu tj. za darmo 500+ tj. 4 tys. + 8 i ok. 100 zł rodzinne tj. 800 zł, plus z opieki dzieci za darmo jeżdzą nak olonie, wakacje, ferie, dostają za darmo obiady, a ja za***am dojeżdzając do praco 30 km za 1200 zł i chyba jej też dam  w paczce na święta: trzy kilo kartofli i dwa kilo cebuli - niech ma, niech wie że idą Święta, bo biedactwo nic nue umie jedynie się pieprzyć i rozmnażać i niech się odżywi bo nie będzie miała siły zrobić kolejnego bachora.
Oooo impotent z problemami rodzinnymi przez to się wyprodukował. To często można leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który ubek lub kodziarz w Lublinie kładł się na ulicy udając? Przecież to żałosne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ukartowane. Je...bana banda koderska nawet 1000 kanapek sobie zamówiła tydzień wcześniej. Śmiać mi się chce z tych marznących przygłupów ... żenada nawet nie wiedzą jak są dymani przez cwaniaków z PO i nowoczesnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkiemu bohaterowi i bojownikowi o wolność i demokracje posłowi Wilkowi powinno się przypomnieć jak wyglądała wolność mediów w Kraśniku za czasów rządów jego guru Piotra. Cz. Jakoś wtedy nie protestował jak gnojono lokalnego dziennikarza opozycyjnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedś w ORMO dzisiaj w KODzie demokracja zawsze w modzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłsudski spuścił by pewnie ponownie sejmowym dywersantom wpier*ol i pozamykał w wiezieniach. Niestety teraz, mącicieli nie można tknąć. Demokracja to dziwny system.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w ZOMO oraz ORMO, teraz z kodem i platformą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
43% poparcia w sondzie? Chyba ci ludzie już całkiem oślepli jak nie widzą co sie dzieje od jakiegoś czasu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgoda, ale pałowanie powinni zacząć gdy manifestował tata rydzyk z całym pisem za swoja propagandową tv na multipleksie, a potem co miesiąc regularnie po *** powinni otrzymywać wyznawcy zamachu na czele z jarkiem na drabince pod pałacem. i to by było po równo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będą kopać na metr wgłąb ramię w ramię z rosyjskimi patologami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opozycja nie oszuka Polaków. majdanu w Polsce nie będzie. Polacy są na to za mądrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przez rok można zniszczyć nie tylko wizerunek naszego kraju, to wie tylko niewiarygodna partia pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że masłowskiej nie poniosło łono już odleciało razem z tow. rydzokim kurduplem sektą i mafią !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przecież widać na zdjęciu, że strajkujący to sami żyjący z UBeckich emerytur.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
bydlaku jak śmiesz tak bełkotać ja nigdy nie miałem nie tylko nic wspólnego ale z nimi walczyłem i takie bydle ja ty mnie obraża mimo tego, że niszczysz Polskę i nie widzisz ale zobaczysz to będzie już za późno ! Jeżeli jeszcze coś po sekcie pislam zostanie ! Obawiam się że nie wiele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ludzie nie mogą tego zrozumieć,że chodzi tylko o "koryto"???W 2007 roku obiecywali postęp i co przez 8 lat zrobili?O(kradli kraj i maksymalnie skorumpowali.Czyż tego nie widać?Dziś pali się im grunt pod nogami,więc wołaja znowu o pomoc,tylko ,że nasze społeczeństwo wymaga pomocy.Tak trudno dostrzec,że nowoczesna i PO to odrodzona Unia Wolności ,krzyżówka żydokomuny,a Petru to wychowanek Balcerowicza.Czy chcemy powtórki by się ludzie wieszali ,nie mając wyjścia??? Czy tym zdezorientowanym,albo opłacanym ludziom nie kto tego wytłumaczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrali demokratycznie, ale nie to nie upoważnia ich do rządzenia poprzez łamanie prawa i Konstytucji. Smutne jest to, że 42% głosujących nie widzi nic złego w formie sprawowanie władzy przez PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...