Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czarny Protest w Lublinie: Przygotowania do manifestacji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2016 r. o 14:05 Powrót do artykułu
Ubrana na biało dziś pracuję! Matka trojga dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę dziennik o szczegółową relację fotograficzną z przygotowywania przeze mnie dzisiejszego obiadu dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś grzeszne macice wyjdą na ulice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić" - Prezydent USA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki mamo, że mnie urodziłaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy wiecie co robicie wplątując te młode dziewczęta w tą obłudną, zbrodniczą machinę? Dziennik Wschodni jesteście złymi, zakłamanymi ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta ustawa jest zła bo każe lekarzowi, przy ciąży zagrażającej życiu kobiety powiedzieć- nic nie mogę zrobić. Pani musi umrzeć bo ciąża jest ważniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PROMOCJI MASTURBACJI! jak dlugo jeszcze po polskich ulicach maszerowac beda ZBOCZENCY ubrani na wzor HITLEROWCOW - z przepaskami na lewych ramionach, z widniejacym na nich symbolem REKI TRZYMAJACEJ PENISA zwanym "FALANGA" (od lacinskiego FALLUS [phallus] - PENIS, ale taki mikro u stawonogow, owadow i NARODOWCOW)? ludzie z dziecmi wyjsc nie moga na spacer, bo maszeruja ci ZBOCZENCY i sieja rozpuste. dlaczego wladze nie reaguja na to jawne promowanie ZBIOROWEJ PUBLICZNEJ MASTURBACJI? przeciez to chore, takich to sie powinno leczyc i izolowac od spoleczenstwa. ja nie mam nic przeciwko masturbacji samej w sobie, no ale zeby tak publicznie, wraz z kolegami??? no ludzie, dajcie spokoj, do czego to doszlo, czlowiek dopiero co obiad zje, wyjdzie z domu, zobaczy tych ZBOCZENCOW i obiad zwymiotowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zgadzam sie aby za moje pieniądze w instytucji państwowej- samorządowej przygotowywano materiały do demonstracji. Od tego jest dom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Marian Kowalski ze swoimi chłopakami też będzie mógł sobie posiedzieć w Oratorium Centrum Kultury i przygotować transparenty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne, na placu Lecha Kaczyńskiego, hehe widok dla rządu niesamowity. Drogie Panie, jestem z Wami i popieram. WASZE CIAŁO, WASZA SPRAWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że Ludzie dali się wmanewrować w ten protest przez pewne media. Skandują przeciwko PiS, choć to nie PiS jest autorem tego projektu ustawy.... to projekt OBYWATELSKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwierzyli w kłamstwo i wyszli na ulicę w imię mordowania dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę być z Wami na miejscu, ale popieram. Brawo dziewczyny!!!!! Miejmy prawo wyboru!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu pracownicy placówki kultury w godzinach pracy zajmują się przygotowywaniem demonstracji politycznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz niech podniesie rękę ta która głosowała na pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Symboliczne miejsce protestu. Kobiety jestem z wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z wami, kobiety. Dewoci, fanatycy, wasz czas przeminie i to już niedługo. Razez z tym smrodem który roznosicie. Kobiety górą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOBIETY BRAWO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KTO ZAPŁACI ZA UŻYCZENIE SALI CK ORAZ ZA NAGŁOŚNIENIE??? BO NIE WYDAJE SIĘ, ABY BYŁA TO IMPREZA KULTURALNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...