Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja mam takie dziwne wrażenie, że Pan Artur trochę zgapił od Karpińskiego. Bogdanka, fundusze, strefy ekonomiczne. Tyle, że Włodzimierz Karpiński już dawno działa w tych tematach a nie zacznie dopiero może po wyborach. Człowieku do roboty się weź a nie do podpisywania publicznie 9 punktów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byle tylko mafia buraczana przepadła będzie dobrze - trzeba pójść na wybory, bo inaczej sami się wybiorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprytne to to. Jestem se radnym sejmiku wojewódziego i wystartuje se w wyborach do Sejmu Co mi tam, jak nie wybiorą to znowu se będę radnym. I co mi zrobicie?  :P  Przecież jest demokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ten szef na poczatku to JArosław czy JAkson?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli kandydując chce oszukać swoich wyborców z przed roku. Oj Arturek Arturek ale konkretnie to na co znasz odpowiedz oprócz tego że PEło i PESEL są złe i żle jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKI PEWNIAK, A TO SIĘ ZDZIWIĄ PO NOCY WYBORCZEJ. DO ROBOTY KRĘTACZE I ZŁODZIEJE. LUDZIE, GŁOSUJEMY NA PO, BO ZNOWU GŁÓWNYM TEMATEM STANIE SIĘ PROWOKACJA I ZAMORDYZM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszeliśmy, że PiS ma zabronić produkcji oraz importu prezerwatyw. Ci ludzie zdolni są do wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszeliśmy, że PiS ma zabronić produkcji oraz importu prezerwatyw. Ci ludzie zdolni są do wszystkiego.
Waszym rodzicom trzeba prezerwatywy rozdawać za darmo, nawet pozwolić na aborcję - wszytko dla dobra kraju. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszeliśmy, że PiS ma zabronić produkcji oraz importu prezerwatyw. Ci ludzie zdolni są do wszystkiego.
To zrób sobie teraz zapas na min. cztery lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''trzeba umieć się w tym poruszać i mieć kompetencje do tego'' - nie uwazam zeby Pan Soboń mial jakiekolwiek kompetencje. ''To jest coś, co mogę zaoferować mieszkańcom...'' nam są potrzebni ludzie godni zaufania, którzy juz zadbali o nasz region jak np Karpinski, a nie robią cos tam cos tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Soboniu daj Pan spokój już bo ani tu konkretów nie ma ani pomysłów własnych. Damy radę na Pana nie głosować i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszeliśmy, że PiS ma zabronić produkcji oraz importu prezerwatyw. Ci ludzie zdolni są do wszystkiego.
Ta... A wódka ma być tylko w czopkach. Wtedy pani Kruk alkomat będzie niestraszny. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń jest zaskoczony, że zamówienia dla polskiej armii przede wszystkim powinny spełniać wymagania MONu. A niby czyje mają spełniać, kurii??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu błąd. Sprzęt polskiej armii musi być kompaktybilby z uzbrojeniem NATO. Soboń marzy o tym żeby na siłę wmawiać armii to jest dobre a to złe, ale tak się nie da, jak się nie da wjechać polskim pociągiem na ruskie tory. Panie Soboń, na siłę to można tylko garbatego do ściany przystawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezpieczeństwo kraju a co jest grane w kraju tymczasem 100 000 islamistów w Polsce http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/502797,100-tys-imigrantow-moze-po-wyborach-trafic-do-polski-rewelacje-tygodnika-wsieci.html- przy czym dodatkowo ue/niemcy zamierzają wprowadzić podatek od ,, uchodżców w krajach ue.. http://3obieg.pl/notatki-z-rozmow-z-merkel-utajnione-co-ukrywa-ewa-kopacz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy tylko nie dyletant aferzysta POpapraniec i przyklejony debil jak g... do kożucha z PSL...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem patriotą, i nie marzę o niczym innym, niż żeby nasz rodzimy przemysł był w stanie dostarczyć sprzęt polskiej armii. Ale po pierwsze PZL Świdnik jest częścią brytyjsko włoskiego przedsiębiorstwa, a po drugie jeśli Polski żołnierz ma latać tym śmigłowcem, to ma on być najlepszy z dostępnych na rynku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu chyba zapomniał że to jego własna partia chciała Azoty prywatyzować, więc wykorzystywanie tego tematu w kampanii jest cokolwiek niesmaczne. Wbrew pozorom Azoty nie są też w ruinie, wręcz przeciwnie, w Puławach przykładowo dziś otworzyli kolejną nową inwestycję, także niestety taka gadka mocno zalatuje hipokryzją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...