Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czworaczki z Lublina czekają na pomoc

Utworzony przez Prawastronaaaa, 11 sierpnia 2011 r. o 06:36 Powrót do artykułu
robicie z igły widły, kto im każe doić dzieci bebilonem, albo pampersami, w tesco są tańsze zamienniki, a dziecko i tak nie odczuje różnicy, z resztą, jak nie stać, to po co się rozkładać do pomnażania potomstwa, ale jak się wpadło to co innego .... a wy dalej idźcie w zaparte, że trzeba im pomóc, to niedługo jak u mużynów w afryce, albo u cyganów na słowacji będzie, że wy im dacie, to oni sobie dorobią ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek napisał:
Widzę że posty Andzi i Jolanty ci się bardzo podobają.
Bardzo podoba mi się specyficzne podejście do sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andzia napisał:
Państwo ma pomagać bo urodziła 4 dzieci ? Nosz kurna ,rodzi=stać ją. Ja na moje dzieci pracuję,mąż również a tę pannę dlaczego ma państwo utrzymywać i to za moje podatki? Ona do pracy już nie pojdzie bo dzieci-sreci, a mnie to gucio obchodzi.Ma to niech utrzyma,może jej jeszcze auto zasponorować-moze voyagera dla 7 osób z klima i fotelikami ? Niech spada ,jak chciała 4 to niech ją utrzyma!!!
Typowe myślenie sfrustrowanego polaczka...żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
Typowe myślenie sfrustrowanego polaczka...żal
a gucio prawda. Własna firma,dwa auta i wczasy 3 razy w roku. Ja na to pracuję a nie robię sobie dzieci.Dwoje mi wystarczy tym bardziej,że mają zapewniony start i naukę. Ciekawe co ona przekaże dzieciom? Pieluchy i pisma do sponsorów? Czego mam im zazdrościc-braku kasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andzia napisał:
a gucio prawda. Własna firma,dwa auta i wczasy 3 razy w roku. Ja na to pracuję a nie robię sobie dzieci.Dwoje mi wystarczy tym bardziej,że mają zapewniony start i naukę. Ciekawe co ona przekaże dzieciom? Pieluchy i pisma do sponsorów? Czego mam im zazdrościc-braku kasy?
Piszesz że masz dzieci a nawet nie wiesz że ilości dzieci w jednym porodzie się nie wybiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek napisał:
Piszesz że masz dzieci a nawet nie wiesz że ilości dzieci w jednym porodzie się nie wybiera.
Trochę niekumata... andzia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tato napisał:
Trochę niekumata... andzia...
oj dobrze że tatuś kumaty.Uważaj żebyś nie miał szescioraczków jak zona ci rogi przyprawi. USG i wszystko wiadomo. Ma to nich utrzymuje albo niech do FAKTu napisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andzia napisał:
oj dobrze że tatuś kumaty.Uważaj żebyś nie miał szescioraczków jak zona ci rogi przyprawi. USG i wszystko wiadomo. Ma to nich utrzymuje albo niech do FAKTu napisze.
bliźniaki -to wszystko możliwe,ale sześcioraczki...chociaż mówią,że od przybytku głowa nie boli A teraz zapraszam na rowerek poszaleć,dotlenić się,spożytkować zasoby enetrgii coby za bardzo nocą nie szaleć.Te mnogie ciąże mnie jednak przerażają.Od dziś abstynencja...seksualna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co ty, nie gadaj, andzia ma na to przecież sposób. Jak na USG zobaczy czworo to myk i jest tylko jedno. Nobla powinna dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jak co, ale w takiej sytuacji można używać pieluch wielokrotnego użytku. Zdaję sobie sprawę, że trzeba je prać. Mamusi droga, rusz dupsko i bierz się do roboty... a zaoszczędzisz 30złx30dni (900zł/mc).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało tego, jak nie stać na utrzymanie, to po co rozmnażać się? Tego nie rozumiem... Ja jestem za nie udzielaniem pomocy. Trzeba myśleć "na przyszłość", co się robi "dzisiaj"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarny_tulipan napisał:
Co jak co, ale w takiej sytuacji można używać pieluch wielokrotnego użytku. Zdaję sobie sprawę, że trzeba je prać. Mamusi droga, rusz dupsko i bierz się do roboty... a zaoszczędzisz 30złx30dni (900zł/mc).
popieram - kiedyś nie było pampersów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznałam te wspaniałe dzieci które mają mega kochających i wspaniałych rodziców! Drodzy Państwo apeluję do wszystkich którzy czytają ten artykuł -Pomóżcie. Każdy z nas ma cos czym moze sie podzielić, nawet jeśli jest ciężko. Apeluję też do wszystkich "rządzących" szczególnie tych którzy bedą kandydować- obiecujecie zawsze cuda na kiju- A tu macie szansę się wykazać! KOCHANE CZWORACZKI TRZYMAM ZA WAS KCIUKI , BĄDŻCIE SILNE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
Poznałam te wspaniałe dzieci które mają mega kochających i wspaniałych rodziców! Drodzy Państwo apeluję do wszystkich którzy czytają ten artykuł -Pomóżcie. Każdy z nas ma cos czym moze sie podzielić, nawet jeśli jest ciężko. Apeluję też do wszystkich "rządzących" szczególnie tych którzy bedą kandydować- obiecujecie zawsze cuda na kiju- A tu macie szansę się wykazać! KOCHANE CZWORACZKI TRZYMAM ZA WAS KCIUKI , BĄDŻCIE SILNE!
żartujesz prawda ???????? Ja mam płacić na utrzymanie cudzych dzieci?????? Powaliło cię agato nieżle.Weź swoje pieniądze i pomagaj a nie namawiaj innych-a moze to sama matka pisze. Najpierw rozmnażanie potem płacz,w du.pie mam takie pomaganie naiwnym i cwaniakom. Zrobił to niech teraz utrzymuje. Ludzie nie mają na chleb ale na patologię mają oddać-chora baba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Andziu- to, że ktoś ma więcej niż dwoje dzieci, to nie oznacza zaraz patologii. Wiem jak jesst ciężko utrzymać dziecko(mam syna lat3), ale strasznie drażnią mnie tego typ apele o pomoc. Byłam w ciężkiej sytuacji finansowej(ktoś powie masz 1 a nie 4 dzieci, ale na każe z nich Mama dostaje becikowe i zasiłek), pobierałam zasiłek tylko przez rok po czym zdecydowałam, że nie ma sensu liczyć na państwo tylko trzeba się brać do roboty. Syn poszedł do żłobka, a ja znalazłam pracę. Nie wybrzydzałam jesli chodzi o finanse bo na ulicy pieniędzy nie znajdę a każdy grosz się liczy. Jak ktoś chce, niech pomaga ale ja nie czuję się w obowiązku i ta historia mnie nie wzrusza. Z tego co wiem starali się o dziecko, nie wierzę, że nie wiedzieli, że na świat przyjdzie 4 a nie 1 dziecko. Gdyby byli odpowiedzialni przygotowali by się na to. Są inni w gorszej sytuacji, nie przesadzajmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juka napisał:
Droga Andziu- to, że ktoś ma więcej niż dwoje dzieci, to nie oznacza zaraz patologii. Wiem jak jesst ciężko utrzymać dziecko(mam syna lat3), ale strasznie drażnią mnie tego typ apele o pomoc. Byłam w ciężkiej sytuacji finansowej(ktoś powie masz 1 a nie 4 dzieci, ale na każe z nich Mama dostaje becikowe i zasiłek), pobierałam zasiłek tylko przez rok po czym zdecydowałam, że nie ma sensu liczyć na państwo tylko trzeba się brać do roboty. Syn poszedł do żłobka, a ja znalazłam pracę. Nie wybrzydzałam jesli chodzi o finanse bo na ulicy pieniędzy nie znajdę a każdy grosz się liczy. Jak ktoś chce, niech pomaga ale ja nie czuję się w obowiązku i ta historia mnie nie wzrusza. Z tego co wiem starali się o dziecko, nie wierzę, że nie wiedzieli, że na świat przyjdzie 4 a nie 1 dziecko. Gdyby byli odpowiedzialni przygotowali by się na to. Są inni w gorszej sytuacji, nie przesadzajmy.
Oczywiście ze wiedzieli ze beda czworaczki i sa odpowiedzialni robią wszystko zeby zapewnic swoim jak najlepsze warunki - to chyba normalne! Ale odpowiedzialnosc chyba qrwa nie polega na tym zeby przez 7 miesiecy wybudowac dom! Ja wiem ze w Afryce dzieci umieraja z głodu ale ta rodzina od was nie wymaga zebyscie dla nich kradli albo od ust sobie odbierali! A wasze komentarze szczegolnie jakiejs -andzi- są qrewsko zenujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotkałam się z mamą czworaczków i samymi dziećmi w szpitalu. Razem odwiedzałyśmy dzieci na oddziale intensywnej terapii noworodków. Wtedy nie usłyszałam jakichkolwiek próśb o pomoc. Dzieci mają foteliki samochodowe i nie wyglądały, jakby im czegoś brakowało, ale wiadomo, że przy takiej gromadce zawsze przyda się pomoc. Według mnie osoby, które chcą pomóc i mogą to zrobić niech pomogą, a reszta niech powstrzyma się od złośliwych komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andzia napisał:
Jacy wszyscy swięci cholera jasna. Mam tyle dzieci na ile mnie stać, w życiu płodowym to tylko płód a nie człowiek.Teraz prosi,potem będzie błagała o wyprawkę o kasę o jedzenie. Nikt nie kazał jej rodzić czwórki dzieci.Masz dzieci to je wychowuj.Nigdy nie pomogę wielodzietnym i patologii .
Straszne głupoty wypisują co poniektórzy aż strach pomyślec czego uczą swoje dzieci takim zachowaniem. Zrozumiałabym oburzenie mas gdyby to były dzieci rok po roku a rodzice świadomi swej biedy decydowali by się na kolejne potomstwo ,ale tu gdzie jest czwórka dzieci z jednej ciąży ????Tego nie rozumiem .Ja mam bliźniaki (co prawda to nie czworaczki ale również mnoga ciąża)i dopóki trwał okres niemowlęcy i potrzebna była tona pieluch ,kartony mleka i cała masa innych rzeczy jak również lekarstwa bo takie delikatne dzieciaczki z ciąż mnogich często chorują -było ciężko jak diabli .Jeśli ktoś jest egoistycznym dupkiem i pisze że jak sobie zrobiła to niech tak ma czy jak tam wolicie to określic jest najnormalniej w świecie baranem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamietajcie sie!!!! Z Waszych postow wynika ze skoro Mamusia dowiedziala sie ze ma miec czworaczki to co miala usunac i czekac na "pojedyncza" ciaze a wszystkie mnogie po kolei usowac, chyba Wam mozki wyzarlo do reszty, szkoda slow, jestem mama blizniat i do glowy by mi nie przyszlo cos takiego, mamy ciezko nie powiem, ale nie chce myslec co by bylo jakby byla kolejna dwojka, a czy Wy znacie sie na wczesniakach?? Wiecie ze niektore dzieci potrzebuja lepszego mleczka bo maja np problemy trawienne i nie moga pic UHT ze spozywczaka, w ogole uwazam ze osoby nie majace dzieci nie powinny zabierac tu glosu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli nie chcecie pomagać to nie pomagajcie ale nie piszcie głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...