Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NIECH MOŻE ŻUK SWOJE WIZJE REALIZUJE NA SWOJE DZIAŁCE, A NIE SZPECI LUBLINA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest Bagiński? Zwariowaliście w tej redakcji, żeby udostępniać łamy gazety frustratowi którzy niczego w życiu nie dokonał poza kopaniem w kostki tych którzy coś w tym mieście jeszcze robią??? Gonić szmaciarza niech najpierw pokarze co sam zrobił i udowodni że zasłużył na publiczną prezentację swoich wywodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bagiński: czep się pan jakiegoś innego okrętu bo z tym już nie popłyniesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejrzałem odpowiedzi i stwierdziłem że większość piszących to idioci, nie mający pojęcia o architekturze. Ale w obrażaniu innych są pierwsi. Zwłaszcza głupie komentarze że ktoś jest z takiej czy innej partii nic nie wnoszą. Ale tak to jest jak głąby nie chciały się uczyć w szkole.
Kasiu, dziewczę, jeśli jesteś Kasią to chyba powinnaś pisać: "przejrzałam" i "stwierdziłam"??? A może tyś nie Kasia tylko Dobrosława   :D :D :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH MOŻE ŻUK SWOJE WIZJE REALIZUJE NA SWOJE DZIAŁCE, A NIE SZPECI LUBLINA.
A ty sie juz nie leczysz,jak z oddzialu wylazles, siostro do izolatki go,znowu gowniarz spierdzielil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH MOŻE ŻUK SWOJE WIZJE REALIZUJE NA SWOJE DZIAŁCE, A NIE SZPECI LUBLINA.
A ty sie juz nie leczysz,jak z oddzialu wylazles, siostro do izolatki go,znowu gowniarz spierdzielil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki dobroslaw to on znowu nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki dobroslaw to on znowu nie jest
Triojga imion:  Mściwuj - Sobierad -  Krzywosąd   https://pl.wikipedia.org/wiki/Męskie_imiona_słowiańskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...