Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dariusz Sz.: Rzuciłem w Palikota butem, a nie kamieniem

Utworzony przez krk, 14 czerwca 2010 r. o 15:38 Powrót do artykułu
zawiedziony napisał:
Dziwi nas mieszkańców fakt ze taki Palikot może wszystkim grać na nosie swoima i tak nikt mu nic nie zrobi czy tak bedzie wygladał rząd pod " skrzydłami PO " jezeli to nie idziemy na wybor bo i PO CO Palikot z nikim niechce rozmawiac i tak yteż bedzie potem
Właśnie- to jest bardzo ciekawe, dlaczego Palikotowi wszystko uchodzi na ,,sucho". Teraz mu uchodzi, a co będzie , jeśli wygra PO ? Będą mieli większość w Sejmie i SWOJEGO PREZYDENTA. Hulaj duszo , piekła nie ma. Widać ,że robią i zrobią , co w ich mocy, aby naród ogłupić i wykorzystać ( tak , jak robią do tej pory ). Media są w ich rękach ( co widać na każdym kroku ) i manipulują ludżmi , jak tylko chcą. To , co oni robią jest ,, cacy"', to , co inni jest,, be". Jest jeszcze kilka dni, aby ruszyć naszymi mózgownicami i nie dać sobie ich wyprać do końca. Na wybory trzeba iść, bo to jest nasz obowiązek, ale wybierać innego kandydata niż Komorowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
GŁUPCY LUBIĄ GDY SIĘ O NICH MÓWI CZY DOBRZE CZY ŹLE! ALE SĄ SŁAWNI I TYLKO O TO CHODZI BY BYŁO GŁOŚNO! CO ZROBIŁA KOMISJA PRZYJAZNE PAŃSTWO DLA LUBELSZCZYZNY???? CZY KTOŚ SIĘ ORIENTUJE??????? PROSZĘ O INFORMACJĘ!
NIC !!!! PO MIAŁA UKARAĆ PALIKOTA , ŻE NIC NIE ZROBIŁ I G....NO MU ZROBIŁA. DALEJ BŁAZEN ROBI ROBOTĘ , JAKĄ MU PO NAKAZAŁA TZN- ROBIĆ JAK NAJWIĘCEJ ZAMIESZANIA I ODWRACAĆ UWAGĘ LUDZI OD SPRAW NAJWAŻNIEJSZYCH. DLA NICH OBECNIE NAJWAŻNIEJSZE SĄ WYBORY I JAK WIDAĆ I JAK ZAPOWIADAŁ TUSK- ZROBIĄ WSZYSTKO ABY WYGRAĆ. NIE DAJMY SIĘ WYROLOWAĆ !!!!! DOŚĆ BŁAZNA Z BIŁGORAJA I JEGO BANDY !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot nie przeprasza, nie warto jego przepraszać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Jest to ofiarą na własne żądanie. To jego powinno się ukarać bo on prowokuje specjalnie - a prowokacja nie jest dozwolona w Polskim prawie, zwłaszcza prowokacja posła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuzia napisał:
..... Jestem więcej , niż pewna, że Palikot sprawę wygra, bo jaki mamy Rząd, taki mamy Sąd. Zapewne uzna się ,że Palikot nie zorganizował nielegalnej agitacji wyborczej i nie utrudniał prawa do kandydowania J. Kaczyńskiemu , natomiast uzna winę Pana Dariusza Sz. ( ten zapewne nie ma takiego wsparcia i pieniędzy , jak Palikot) . Mam ogromną nadzieję, że Prezydentem nie zostanie Komorowski, bo będzie jeszcze gorzej niż jest obecnie. Każdy inny kandydat , ale nie z PO ( zresztą on się tak nadaj na prezydenta , jak wół do karety). W chwili obecnej PO rządzi i mamy , to co mamy- kto przy korycie , ten rozpływa się w zachwycie... Cyt:
@ zuzia mam nadzieję, że się myślisz. Naprawdę... Bo jak Ty masz rację to ktoś w końcu dojdzie do tego wniosku: Palikot jest poza prawem, poza odpowiedzialnością - wyrwę chwasta dla dobra Ojczyzny! ... i to zrobi. Będzie to dla dobra Ojczyzny z całą pewnością, ale konsekwencje będą straszne - już nie tylko dla "dobrego ogrodnika", który tego chwasta wyrwie (prawo to prawo) ale dla tych, którzy tego ścierwo-polityka nie akceptują - czyli dla Ciebie, dla mnie i milionów innych. Bo wtedy z tego kmiota zrobią męczennika, ofiarę kaczyzmu, itd. Te szuje nigdy żadnej postaci, która by złożyła ofiarę z życia nie miały, wiec czepią się jak owady gó..... . I to by był najgorszy scenariusz. Dlatego - gratki dla Dariusza Sz. za pomysł rzucenia butem w tego politycznego śmiecia, ale może na tym pozostańmy i to bez względu na to, czy palikmiot kupi prokuraturę i umorzenie, czy nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie , jakim trzeba być chamem, żeby postąpić tak , jak Palikot. Dariuszowi Sz. puściły nerwy i rzucił w kierunku Palikota letnim obuwiem ( nie trafiając go ), a ten zaraz leci z tym do prokuratury. Mało tego człowiek poszedł go przeprosić , a ten idiota z niego szydzi. Skąd takie ,,coś " się bierze? Albo ktoś temu nadepnął na głowę , jak słuchał płyt ( chodnikowych po małpeczce), albo coś mu uszkodzili przy porodzie. Kombinator od siedmiu boleści ma forsę i jak widać może wszystko ( a ponoć łapówki są karalne ). Do Pana Darka- widzi Pan- lepiej z mądrym pieczeń obracać , niż z głupim ją jeść. Pan okazał się człowiekiem, a cham potraktował Pana , jak intruza. G...no należy omijać z daleka, bo śmierdzi. To Palikot powinien zostać ukarany za to , co zrobił, ale.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi, jak to się dzieje, ze lublinianie wybierają Palikota na posła? Kto na niego głosuje? Ciekawe co będzie przy następnych wyborach do sejmu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawski napisał:
Powiedzcie mi, jak to się dzieje, ze lublinianie wybierają Palikota na posła? Kto na niego głosuje? Ciekawe co będzie przy następnych wyborach do sejmu?
@ ciekawski: powinieneś dostać nagrodę! I nie żartuję, bo MASZ RACJĘ. Np. nagrodę "dziennikarza roku", jaką otrzymał palikmiot od tzw. Partii Demokratycznej (w skrócie pede :-). Nie wiem czy wiecie, ale żeby zostać członkiem tej pratyji trzeba wykazać się ilorazem inteligencji IQ<90. Jest wiec to partia baaaaardzo elitarna, bo takich obywateli w Polsce jest bardzo niewielu! No ale Tobie 'ciekawski' życzę lepszej nagrody!. Można się śmiać, ale 'ciekawski' poruszył bardzo poważny problem!: Ktoś na tego prymitywa matoła głosował!!!!!! KTO? Mosad? KGB? WSI? FSB? - pytam KTO był takim prymitywem, żeby na takiego politycznego śmiecia głosować????????????? (sorry Koziołku Matołku, nie chciałem tego prymitywa porównywać do Ciebie, to tylko zbieżność nazw!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na to,że zwolennicy Kaczyńskiego to prostaki mający gdzieś prawo... Już nigdy nie zdziwię się ,dlaczego lubelskie jest na poziomie Rumunii - to wynika z poparcia PIS !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawski napisał:
Powiedzcie mi, jak to się dzieje, ze lublinianie wybierają Palikota na posła? Kto na niego głosuje? Ciekawe co będzie przy następnych wyborach do sejmu?
Kto na niego głosuje ? TACY SAMI , JAK ON. Ludzie, którzy mają mózgi zlasowane przez media i partię Palikota .Którzy są ślepi ,głusi i wierzą w obłudę , jaką serwuje PO na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Spieprzaj dziadu"-kto to powiedział do obywatela RP??? Kto się przezywa ten się sam tak nazywa... Kto przyjaźnił się z Juszczenką-tym,który z Bandery(mordercy tysięcy Polaków) zrobił bohatera narodowego??? Kto ukradł kasę z prywatyzacji "Ruchu"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basiek napisał:
Powiedzcie , jakim trzeba być chamem, żeby postąpić tak , jak Palikot. Dariuszowi Sz. puściły nerwy i rzucił w kierunku Palikota letnim obuwiem ( nie trafiając go ), a ten zaraz leci z tym do prokuratury. Mało tego człowiek poszedł go przeprosić , a ten idiota z niego szydzi. Skąd takie ,,coś " się bierze? Albo ktoś temu nadepnął na głowę , jak słuchał płyt ( chodnikowych po małpeczce), albo coś mu uszkodzili przy porodzie. Kombinator od siedmiu boleści ma forsę i jak widać może wszystko ( a ponoć łapówki są karalne ). Do Pana Darka- widzi Pan- lepiej z mądrym pieczeń obracać , niż z głupim ją jeść. Pan okazał się człowiekiem, a cham potraktował Pana , jak intruza. G...no należy omijać z daleka, bo śmierdzi. To Palikot powinien zostać ukarany za to , co zrobił, ale.....
Powiedzcie , jakim trzeba być idiotą aby w jednym watku wypowiadać się jako Tomek, hela, jacek, Człowiek, Kamil, zuzia, basiek, nik, gość? Skąd takie ,,coś " się bierze? Albo ktoś temu nadepnął na głowę , jak słuchał płyt ( chodnikowych po małpeczce), albo coś mu uszkodzili przy porodzie. Kombinator od siedmiu boleści A wracając do tematu: jest występek, należy się kara, niezależnie od przynakleżności partyjnej - czy nie takie miały być zasady??? Dziś niektórzy w przeciwników politycznych rzucają butami, jutro będa ich wieszać na latarniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Darku było tego sk..na kopnąć w dupę. a nie rzucać butem szkoda obuwia na takiego śmiecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~daro~ napisał:
Wychodzi na to,że zwolennicy Kaczyńskiego to prostaki mający gdzieś prawo... Już nigdy nie zdziwię się ,dlaczego lubelskie jest na poziomie Rumunii - to wynika z poparcia PIS !!!
Wystarczy , że zwolennicy Komorowskiego, to sama INTELIGENCJA- Bartoszewski, Wałęsa, Kwaśniewski, Hołdys itd itd Człowieku wśród zwolenników popierających różnych kandydatów , są też różni ludzie od wykształconych po robotników ( często Ci drudzy są bardziej rozgarnięci od szemranej ,,inteligencji"). Twierdzisz ,że lubelskie jest na poziomie Rumunii ? To wejdz w google, wpisz Dr. Rath-co, kliknij na filmik i obejrzyj sobie 4 części tego filmiku. Jak jesteś odrobinę rozgarnięty , to szybko zmienisz zdanie. Nikt Ci nie mówi ,że masz być zwolennikiem PiS-u i J. Kaczyńskiego. Są też inni kandydaci na Prezydenta, ale NIE Komorowski i PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Powiedzcie , jakim trzeba być idiotą aby w jednym watku wypowiadać się jako Tomek, hela, jacek, Człowiek, Kamil, zuzia, basiek, nik, gość? Skąd takie ,,coś " się bierze?
To że jesteś tuskomatołem to juz trudno, tak bywa... Z wymienionych przez ciebie "nicków" piszę tylko jako "NIK". Jeśli sugerujesz, że tak nie jest to albo sie wycofaj z tego pomówienia, albo będę musiał uznać, że jesteś ścierwojadem głupszym od palikmiota, a tego chyba byś nie chciał, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to żle zrobił że żucił w niego butem ja na jego miejscu to żucił bym w niego Gównem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~daro~ napisał:
Wychodzi na to,że zwolennicy Kaczyńskiego to prostaki mający gdzieś prawo... Już nigdy nie zdziwię się ,dlaczego lubelskie jest na poziomie Rumunii - to wynika z poparcia PIS !!!
tyle ze tu rządzi wasilewski paligłup czyli peło. twoi idole robią z tego miasta skansen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Powiedzcie , jakim trzeba być idiotą aby w jednym watku wypowiadać się jako Tomek, hela, jacek, Człowiek, Kamil, zuzia, basiek, nik, gość? Skąd takie ,,coś " się bierze? Albo ktoś temu nadepnął na głowę , jak słuchał płyt ( chodnikowych po małpeczce), albo coś mu uszkodzili przy porodzie. Kombinator od siedmiu boleści A wracając do tematu: jest występek, należy się kara, niezależnie od przynakleżności partyjnej - czy nie takie miały być zasady??? Dziś niektórzy w przeciwników politycznych rzucają butami, jutro będa ich wieszać na latarniach.
Nie dziwię się ,że trzymasz z Palikotem , bo jesteś taki sam upośledzony , jak on. Owszem mam dwa , no może trzy nicki ( czyżby to było zabronione ?) których używam na forach, ale żeby aż tyle ?????? Jak nie jesteś czegoś pewien , to nie pisz bzdur. Nic prostszego , jak sprawdzić czyjeś IP. Widzę, że jesteś taki sam (a) zakłamany i podejrzliwy , jak cała PO, z Palikotem na czele. Było mnie wprost zapytać , iloma nickami się posługuję i nie zadawać sobie na darmo tyle trudu ( niby INTELIGENTNY, a IDIOTA). Hmm- jednak ktoś na główkę nadepnął przy słuchaniu płyt chodnikowych. Bywa i tak....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nik napisał:
To że jesteś tuskomatołem to juz trudno, tak bywa... Z wymienionych przez ciebie "nicków" piszę tylko jako "NIK". Jeśli sugerujesz, że tak nie jest to albo sie wycofaj z tego pomówienia, albo będę musiał uznać, że jesteś ścierwojadem głupszym od palikmiota, a tego chyba byś nie chciał, co?
Nie interesuje mnie zdanie osób bez piątej klepki Doj*bać gnojowi ze 3 lata aby się oduczył napadać na ludzi na ulicy niezaleznie od tego kim są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO GENIALNY PALIKOT, w prostu sposób wykazał obłudę cynizm, zakłamanie Bronisława Komorowskiego. Mówiąc , że śp. Kaczyński był ubezpieczony za pieniądze podatników. Otóż wszyscy najważniejsze osoby w państwie sa ubezpieczone za państwowe pieniądze. Ubezpieczenie prezydenta Kwaśniewskiego kosztowało nas o 50 % więcej niż Kaczyńskiego. A Komorowski nie zabiera głosu (milczenie jest oznaką zgody) wykazując tym samym posiadanie cech które podałem na wstępie. Janusz wiedzieliśmy że nie lubisz tego nadętego Bronka - ale, że az do tego stopnia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...