Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 czerwca 2010 r.
14:47
Edytuj ten wpis

Dariusz Sz.: Rzuciłem w Palikota butem, a nie kamieniem

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 78 A A

Poniosły mnie emocje – powiedział nam Dariusz Sz. mężczyzna, którego ścigania domaga się poseł Janusz Palikot (PO).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 78

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
basiek / 15 czerwca 2010 o 19:00
0
sam myślę napisał:
Co to znaczy "będą mieli większość w sejmie" tak jakby teraz jej nie mieli.Oj słabo ze znajomością zagadnien politycznych.Wybory zostaw każdemu z osobna .Każdy ma wolną wolę i nie musisz ludziom mózgów prać.

Widzę , że mam do czynienia z kimś , kto uważa ,że wszystkim głupim rozumy pozjadał To chyba jasne , że skoro w chwili obecnej PO ma większość w Sejmie, to jeśli wygra, nic w tej kwestii się nie zmieni ( chyba , że stałby się jakiś cud ). Jak to mówią ,, Mądry zrozumie w lot , głupcowi potrzebny młot ". Zgadzam się z Tobą ,że każdy obywatel ma prawo głosować na kogo zechce . Nie zgadzam się jednak z tym , abym komukolwiek prała mózg. Faktem jest jednak, że skoro zwolennicy PO w chamski wręcz sposób wypowiadają się o kandydatach i zwolennikach pozostałych partii ( zwłaszcza zieją nienawiścią do PiS-u, , a szczególnie jej kandydata), nie widzę powodu, aby nie traktować ich w podobny sposób. To , co Palikot wyprawia, to jest po prostu żenada. Widzę też , że jego choroba udziela się większości zwolenników Platformy Obłudy, a to już jest niepokojące. Jeszcze jedno: jak się nie masz kogo czepić, to najlepiej czep się słupa i staraj się wypowiadać na forum na temat poruszany w artykule. Akurat na tym forum wypowiadamy się na temat błazna Palikota i Pana Darka, który jest jak widać porządnym człowiekiem , ale trafił na zajoba, który chce po raz kolejny udowodnić, że mu wszystko wolno, bo nazywa się PALIKOT. Widzę ,że idziesz w moje ślady ( nowy nick )

Widzę , że mam do czynienia z kimś , kto uważa ,że wszystkim głupim rozumy pozjadał To chyba jasne , że skoro w chwili obecnej PO ma większość w Sejmie, to jeśli wygra, nic w tej kwestii się nie zmieni ( chyba , że stałby się jakiś cud ). Jak to mówią ,, Mądry zrozumie w lot , głupcowi potrzebny młot ". Zgadzam się z Tobą ,że każdy obywatel ma prawo głosować na kogo zechce . Nie zgadzam się jednak z tym , abym komukolwiek prała mózg. Faktem jest jednak, że skoro zwolennicy PO w chamski wręcz sposób wypowiadają... rozwiń
Avatar
sam myślę / 15 czerwca 2010 o 15:52
0
basiek napisał:
Właśnie- to jest bardzo ciekawe, dlaczego Palikotowi wszystko uchodzi na ,,sucho". Teraz mu uchodzi, a co będzie , jeśli wygra PO ? Będą mieli większość w Sejmie i SWOJEGO PREZYDENTA. Hulaj duszo , piekła nie ma. Widać ,że robią i zrobią , co w ich mocy, aby naród ogłupić i wykorzystać ( tak , jak robią do tej pory ). Media są w ich rękach ( co widać na każdym kroku ) i manipulują ludżmi , jak tylko chcą. To , co oni robią jest ,, cacy"', to , co inni jest,, be". Jest jeszcze kilka dni, aby ruszyć naszymi mózgownicami i nie dać sobie ich wyprać do końca. Na wybory trzeba iść, bo to jest nasz obowiązek, ale wybierać innego kandydata niż Komorowski.

Co to znaczy "będą mieli większość w sejmie" tak jakby teraz jej nie mieli.Oj słabo ze znajomością zagadnien politycznych.Wybory zostaw każdemu z osobna .Każdy ma wolną wolę i nie musisz ludziom mózgów prać.

Co to znaczy "będą mieli większość w sejmie" tak jakby teraz jej nie mieli.Oj słabo ze znajomością zagadnien politycznych.Wybory zostaw każdemu z osobna .Każdy ma wolną wolę i nie musisz ludziom mózgów prać. rozwiń
Avatar
gość~ / 15 czerwca 2010 o 15:29
0
Goooość napisał:
6 pseudonimów i brak "ż" i "ć". Nie lepiej się już na jeden zdecydować? Czy to już schizofrenia, czy też po prostu przemiany typu Dr.Jekyll/Mr.Hyde (czy też Jarek po 10 kwietnia/Jarek przed 10 kwietnia)?

Zacznij się Goooościu leczyć, bo jednak z tobą coś nie tak . Powiem ci w sekrecie, tak po cichutku: na tym forum WSZYSTKIE nicki są moje ( oprócz twojego oczywiście ) . Z tego wniosek ,że prowadzimy dialog we dwoje. USATYSFAKCJONOWANY , czy nadal masz jakieś omamy ????? Ciekawi mnie, czy ta choroba na którą cierpisz jest uleczalna - jeśli nie, to szczerze ci współczuję. Czasem od nadmiaru ,,nauki", coś pada ludziom na głowę, dlatego osobiście wolę wszystko w umiarze . Pozdrawiam vel............ Ciekawe, czego teraz się przyczepisz ???


Wracając do Pana Darka- szkoda mi człowieka, bo nie dość ,że nie trafił Palikota butem, to pewnie niezawisły sąd ukarze go za naruszenie nietykalności i godności funkcjonariusza publicznego. Ten że funkcjonariusz publiczny może jednak naruszać godność GŁOWY PAŃSTWA.... A co, nie każdy nazywa się PALIKOT i jest wibratorem PO. Nie ma nic gorszego Panie Dariuszu od tego, jak się z CHAMA zrobi,, PANA." Normalny człowiek starałby się porozmawiać z Panem i przyjąć przeprosiny ( tym bardziej ,że but w niego nie trafił ), ale ten błazen po prostu zakpił z Pana przeprosin i pewnie po sądach będzie włóczył. Biłgorajska gnida, ot co.......

Zacznij się Goooościu leczyć, bo jednak z tobą coś nie tak . Powiem ci w sekrecie, tak po cichutku: na tym forum WSZYSTKIE nicki są moje ( oprócz twojego oczywiście ) . Z tego wniosek ,że prowadzimy dialog we dwoje. USATYSFAKCJONOWANY , czy nadal masz jakieś omamy ????? Ciekawi mnie, czy ta choroba na którą cierpisz jest uleczalna - jeśli nie, to szczerze ci współczuję. Czasem od nadmiaru ,,nauki", coś pada ludziom na głowę, dlatego osobiście wolę wszystko w umiarze . Pozdrawiam vel............ Ciekawe, czego teraz... rozwiń
Avatar
~gość~ / 15 czerwca 2010 o 14:04
0
Charliefrown napisał:
Szkoda człowieka teraz palikotowa prokuratura z siedzibą w Lublinie - ta sama, która mimo uchylenia jej postanowienia przez Sąd i przekazania sprawy do ponownego rozpoznania uporczywie odmawiała stwierdzenia znamion zniewagi w insynuacji palikota "Czy prezydent Lech Kaczyński nadużywa alkoholu? Czy prawdą jest, że jego pobyty w szpitalach mają związek z terapią antyalkoholową? - będzie podejmowała czynności w sprawie czynnej napaści na funkcjonariusza państwowego przez pana w lenonkach. Finał sprawy jest więc przesądzony. Na miejscu pana Dariusza już ustanowiłbym jakiegoś mecenasa.

Popieram. Zwrócę jeszcze uwagę na jedną rzecz: Palikot Głowę Państwa wybraną w wyborach przez większość społeczeństwa publicznie nazwał chamem !!!! I co na to sąd ????? Także umorzył sprawę. W takim razie widać, w czyich rękach są sądy ... Chyba już wszystko jasne .... Swój swojemu oka nie wydziobie.....Panie Darku, ta szuja Palikot zapewne nie odpuści Panu, ale dzięki temu, co Pan zrobił ludzie może wreszcie przejrzą na oczy. No cóż ? Wystarczy mieć media i sądy w rękach i można błaznować , jak Palikot i wciskać ludziom ciemnotę do głowy.

Popieram. Zwrócę jeszcze uwagę na jedną rzecz: Palikot Głowę Państwa wybraną w wyborach przez większość społeczeństwa publicznie nazwał chamem !!!! I co na to sąd ????? Także umorzył sprawę. W takim razie widać, w czyich rękach są sądy ... Chyba już wszystko jasne .... Swój swojemu oka nie wydziobie.....Panie Darku, ta szuja Palikot zapewne nie odpuści Panu, ale dzięki temu, co Pan zrobił ludzie może wreszcie przejrzą na oczy. No cóż ? Wystarczy mieć media i sądy w rękach i można błaznować , jak Pa... rozwiń
Avatar
Charliefrown / 15 czerwca 2010 o 10:47
0
Szkoda człowieka teraz palikotowa prokuratura z siedzibą w Lublinie - ta sama, która mimo uchylenia jej postanowienia przez Sąd i przekazania sprawy do ponownego rozpoznania uporczywie odmawiała stwierdzenia znamion zniewagi w insynuacji palikota "Czy prezydent Lech Kaczyński nadużywa alkoholu? Czy prawdą jest, że jego pobyty w szpitalach mają związek z terapią antyalkoholową? - będzie podejmowała czynności w sprawie czynnej napaści na funkcjonariusza państwowego przez pana w lenonkach. Finał sprawy jest więc przesądzony. Na miejscu pana Dariusza już ustanowiłbym jakiegoś mecenasa.
Szkoda człowieka teraz palikotowa prokuratura z siedzibą w Lublinie - ta sama, która mimo uchylenia jej postanowienia przez Sąd i przekazania sprawy do ponownego rozpoznania uporczywie odmawiała stwierdzenia znamion zniewagi w insynuacji palikota "Czy prezydent Lech Kaczyński nadużywa alkoholu? Czy prawdą jest, że jego pobyty w szpitalach mają związek z terapią antyalkoholową? - będzie podejmowała czynności w sprawie czynnej napaści na funkcjonariusza państwowego przez pana w lenonkach. Finał sprawy jest więc przesądzony. Na mie... rozwiń
Avatar
bolo / 15 czerwca 2010 o 10:18
0
nik napisał:
No i wyszło szydło z worka - palikmiot łże jak pies. Nie odróżnia trampka od kamienia, ćwok i tyle. Palikmiot swoim ujadaniem próbuje zatuszować (przykryć) fak popełnienia przez niego dwóch przestępstw:

1. zorganizowania wiecu politycznego, wyborczego, bez zgody UM.
2. zagłuszania legalnie zorganizowanego wiecu J.Kaczyńskiego.


Mnie najbardziej interesuje, czy lubelska prokuratura jest w kieszeni Palikmiota, czy jednak nie. Jeśli umorzą te dwie sprawy - wszystko jasne, są na usługach.Ale może... jakiś cień nadziei na uczciwość i nieprzekupność prokuratorów we mnie jest. Wiem - naiwny jestem jak dziecko! Ale dajmy im szansę. Umorzą - kupione szmaty. Nie umorzą - szacunek za uczciwość. Niech sami wybiorą.



Weź ty gościu zastanów się nad tym co napisałeś. Zajrzyj do kodeksu po tym jak zrozumiesz pojęcie "przestępstwo". Co do wiecu Palikota i Kaczyńskiego to jest mi to zwisa. Wszyscy są siebie warci, dużo gadać i obiecywać a po wyborach pewnie każdy dostanie "pomroczności jasnej". Zero odpowiedzialności za wypowiedziane słowa podczas kampanii, oszukiwanie ludzi. Totalna błazenada i ogłupianie ludzi, a wszyscy idą głosować "bo tak trzeba". Głosować na kogo??? Nauczyłem się jednego że nikomu nie wierzę na słowo. Niech spiszą swoje postulaty i podpiszą publicznie, a za niewykonanie tych postulatów podczas prezydentury (to samo do wszystkich kandydujących do rządu) wyciągać na podstawie tego poważne konsekwencje od nich. Chce się piastować wysokie stanowiska, wielkie pieniądze brać za to, posiadać immunitet, decydować o losach kraju i obywateli TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ POWINNA BYĆ RÓWNIEŻ WYMAGANA. Bo w przeciwnym razie to każdy z nas może startować w wyborach i bajki podczas kampanii opowiadać (np. Kononowicz).



Weź ty gościu zastanów się nad tym co napisałeś. Zajrzyj do kodeksu po tym jak zrozumiesz pojęcie "przestępstwo". Co do wiecu Palikota i Kaczyńskiego to jest mi to zwisa. Wszyscy są siebie warci, dużo gadać i obiecywać a po wyborach pewnie każdy dostanie "pomroczności jasnej". Zero odpowiedzialności za wypowiedziane słowa podczas kampanii, oszukiwanie ludzi. Totalna błazenada i ogłupianie ludzi, a wszyscy idą głosować "bo tak trzeba". Głosować na kogo??? Nauczyłem się jednego że... rozwiń
Avatar
antonio / 15 czerwca 2010 o 06:45
0
Goooość napisał:
6 pseudonimów i brak "ż" i "ć". Nie lepiej się już na jeden zdecydować? Czy to już schizofrenia, czy też po prostu przemiany typu Dr.Jekyll/Mr.Hyde (czy też Jarek po 10 kwietnia/Jarek przed 10 kwietnia)?

Nie - Jarek, mówiący ciągle to samo, stojący na jednym twardym stanowisku --- w odróżnieniu od tej waszej chorągiewki bez charakteru...
Avatar
olo / 15 czerwca 2010 o 06:42
0
Godność funkcjonariusza publicznego? Tego, który lata z penisami i pistoletami po konferencjach prasowych? Tego co przynosci do studia TV świński ryj? Tego co pije alkohol w miejscu publicznym? Tego co z premedytacją zagłusza wiec kandydata na prezydenta? Srać na takiego deb***a! To ma byc poseł? TAKI ŁACH pier***ONY?

Palikot - chyba pozamieniał się z hujem na mózgi... ludziom - i mnie - juz nerwy puszczaja na takie zachowania....

hłe - funkcjonariusz publiczny.... ku***aaa...
Avatar
Goooość / 15 czerwca 2010 o 00:05
0
STUDENT napisał:
jesteśmy na bakier z ortografią i uzywamy tandetnego obuwia dzięki PO_pomyślcie co będzie gdy dalej PO będzie nami władac


6 pseudonimów i brak "ż" i "ć". Nie lepiej się już na jeden zdecydować? Czy to już schizofrenia, czy też po prostu przemiany typu Dr.Jekyll/Mr.Hyde (czy też Jarek po 10 kwietnia/Jarek przed 10 kwietnia)?
Avatar
nie jaskiniowiec / 14 czerwca 2010 o 23:50
0
niewłaściwie ~edukowany napisał:
CZŁOWIEK ZROBIŁ PEWIEN UŻYTEK ZE SWEJ INTELIGENCJI- WYNALAZŁ GŁUPOTĘ.


Otóż to i GŁUPIEJEMY przed tymi kompami.Święta prawda.
Avatar
basiek / 15 czerwca 2010 o 19:00
0
sam myślę napisał:
Co to znaczy "będą mieli większość w sejmie" tak jakby teraz jej nie mieli.Oj słabo ze znajomością zagadnien politycznych.Wybory zostaw każdemu z osobna .Każdy ma wolną wolę i nie musisz ludziom mózgów prać.

Widzę , że mam do czynienia z kimś , kto uważa ,że wszystkim głupim rozumy pozjadał To chyba jasne , że skoro w chwili obecnej PO ma większość w Sejmie, to jeśli wygra, nic w tej kwestii się nie zmieni ( chyba , że stałby się jakiś cud ). Jak to mówią ,, Mądry zrozumie w lot , głupcowi potrzebny młot ". Zgadzam się z Tobą ,że każdy obywatel ma prawo głosować na kogo zechce . Nie zgadzam się jednak z tym , abym komukolwiek prała mózg. Faktem jest jednak, że skoro zwolennicy PO w chamski wręcz sposób wypowiadają się o kandydatach i zwolennikach pozostałych partii ( zwłaszcza zieją nienawiścią do PiS-u, , a szczególnie jej kandydata), nie widzę powodu, aby nie traktować ich w podobny sposób. To , co Palikot wyprawia, to jest po prostu żenada. Widzę też , że jego choroba udziela się większości zwolenników Platformy Obłudy, a to już jest niepokojące. Jeszcze jedno: jak się nie masz kogo czepić, to najlepiej czep się słupa i staraj się wypowiadać na forum na temat poruszany w artykule. Akurat na tym forum wypowiadamy się na temat błazna Palikota i Pana Darka, który jest jak widać porządnym człowiekiem , ale trafił na zajoba, który chce po raz kolejny udowodnić, że mu wszystko wolno, bo nazywa się PALIKOT. Widzę ,że idziesz w moje ślady ( nowy nick )

Widzę , że mam do czynienia z kimś , kto uważa ,że wszystkim głupim rozumy pozjadał To chyba jasne , że skoro w chwili obecnej PO ma większość w Sejmie, to jeśli wygra, nic w tej kwestii się nie zmieni ( chyba , że stałby się jakiś cud ). Jak to mówią ,, Mądry zrozumie w lot , głupcowi potrzebny młot ". Zgadzam się z Tobą ,że każdy obywatel ma prawo głosować na kogo zechce . Nie zgadzam się jednak z tym , abym komukolwiek prała mózg. Faktem jest jednak, że skoro zwolennicy PO w chamski wręcz sposób wypowiadają... rozwiń
Avatar
sam myślę / 15 czerwca 2010 o 15:52
0
basiek napisał:
Właśnie- to jest bardzo ciekawe, dlaczego Palikotowi wszystko uchodzi na ,,sucho". Teraz mu uchodzi, a co będzie , jeśli wygra PO ? Będą mieli większość w Sejmie i SWOJEGO PREZYDENTA. Hulaj duszo , piekła nie ma. Widać ,że robią i zrobią , co w ich mocy, aby naród ogłupić i wykorzystać ( tak , jak robią do tej pory ). Media są w ich rękach ( co widać na każdym kroku ) i manipulują ludżmi , jak tylko chcą. To , co oni robią jest ,, cacy"', to , co inni jest,, be". Jest jeszcze kilka dni, aby ruszyć naszymi mózgownicami i nie dać sobie ich wyprać do końca. Na wybory trzeba iść, bo to jest nasz obowiązek, ale wybierać innego kandydata niż Komorowski.

Co to znaczy "będą mieli większość w sejmie" tak jakby teraz jej nie mieli.Oj słabo ze znajomością zagadnien politycznych.Wybory zostaw każdemu z osobna .Każdy ma wolną wolę i nie musisz ludziom mózgów prać.

Co to znaczy "będą mieli większość w sejmie" tak jakby teraz jej nie mieli.Oj słabo ze znajomością zagadnien politycznych.Wybory zostaw każdemu z osobna .Każdy ma wolną wolę i nie musisz ludziom mózgów prać. rozwiń
Avatar
gość~ / 15 czerwca 2010 o 15:29
0
Goooość napisał:
6 pseudonimów i brak "ż" i "ć". Nie lepiej się już na jeden zdecydować? Czy to już schizofrenia, czy też po prostu przemiany typu Dr.Jekyll/Mr.Hyde (czy też Jarek po 10 kwietnia/Jarek przed 10 kwietnia)?

Zacznij się Goooościu leczyć, bo jednak z tobą coś nie tak . Powiem ci w sekrecie, tak po cichutku: na tym forum WSZYSTKIE nicki są moje ( oprócz twojego oczywiście ) . Z tego wniosek ,że prowadzimy dialog we dwoje. USATYSFAKCJONOWANY , czy nadal masz jakieś omamy ????? Ciekawi mnie, czy ta choroba na którą cierpisz jest uleczalna - jeśli nie, to szczerze ci współczuję. Czasem od nadmiaru ,,nauki", coś pada ludziom na głowę, dlatego osobiście wolę wszystko w umiarze . Pozdrawiam vel............ Ciekawe, czego teraz się przyczepisz ???


Wracając do Pana Darka- szkoda mi człowieka, bo nie dość ,że nie trafił Palikota butem, to pewnie niezawisły sąd ukarze go za naruszenie nietykalności i godności funkcjonariusza publicznego. Ten że funkcjonariusz publiczny może jednak naruszać godność GŁOWY PAŃSTWA.... A co, nie każdy nazywa się PALIKOT i jest wibratorem PO. Nie ma nic gorszego Panie Dariuszu od tego, jak się z CHAMA zrobi,, PANA." Normalny człowiek starałby się porozmawiać z Panem i przyjąć przeprosiny ( tym bardziej ,że but w niego nie trafił ), ale ten błazen po prostu zakpił z Pana przeprosin i pewnie po sądach będzie włóczył. Biłgorajska gnida, ot co.......

Zacznij się Goooościu leczyć, bo jednak z tobą coś nie tak . Powiem ci w sekrecie, tak po cichutku: na tym forum WSZYSTKIE nicki są moje ( oprócz twojego oczywiście ) . Z tego wniosek ,że prowadzimy dialog we dwoje. USATYSFAKCJONOWANY , czy nadal masz jakieś omamy ????? Ciekawi mnie, czy ta choroba na którą cierpisz jest uleczalna - jeśli nie, to szczerze ci współczuję. Czasem od nadmiaru ,,nauki", coś pada ludziom na głowę, dlatego osobiście wolę wszystko w umiarze . Pozdrawiam vel............ Ciekawe, czego teraz... rozwiń
Avatar
~gość~ / 15 czerwca 2010 o 14:04
0
Charliefrown napisał:
Szkoda człowieka teraz palikotowa prokuratura z siedzibą w Lublinie - ta sama, która mimo uchylenia jej postanowienia przez Sąd i przekazania sprawy do ponownego rozpoznania uporczywie odmawiała stwierdzenia znamion zniewagi w insynuacji palikota "Czy prezydent Lech Kaczyński nadużywa alkoholu? Czy prawdą jest, że jego pobyty w szpitalach mają związek z terapią antyalkoholową? - będzie podejmowała czynności w sprawie czynnej napaści na funkcjonariusza państwowego przez pana w lenonkach. Finał sprawy jest więc przesądzony. Na miejscu pana Dariusza już ustanowiłbym jakiegoś mecenasa.

Popieram. Zwrócę jeszcze uwagę na jedną rzecz: Palikot Głowę Państwa wybraną w wyborach przez większość społeczeństwa publicznie nazwał chamem !!!! I co na to sąd ????? Także umorzył sprawę. W takim razie widać, w czyich rękach są sądy ... Chyba już wszystko jasne .... Swój swojemu oka nie wydziobie.....Panie Darku, ta szuja Palikot zapewne nie odpuści Panu, ale dzięki temu, co Pan zrobił ludzie może wreszcie przejrzą na oczy. No cóż ? Wystarczy mieć media i sądy w rękach i można błaznować , jak Palikot i wciskać ludziom ciemnotę do głowy.

Popieram. Zwrócę jeszcze uwagę na jedną rzecz: Palikot Głowę Państwa wybraną w wyborach przez większość społeczeństwa publicznie nazwał chamem !!!! I co na to sąd ????? Także umorzył sprawę. W takim razie widać, w czyich rękach są sądy ... Chyba już wszystko jasne .... Swój swojemu oka nie wydziobie.....Panie Darku, ta szuja Palikot zapewne nie odpuści Panu, ale dzięki temu, co Pan zrobił ludzie może wreszcie przejrzą na oczy. No cóż ? Wystarczy mieć media i sądy w rękach i można błaznować , jak Pa... rozwiń
Avatar
Charliefrown / 15 czerwca 2010 o 10:47
0
Szkoda człowieka teraz palikotowa prokuratura z siedzibą w Lublinie - ta sama, która mimo uchylenia jej postanowienia przez Sąd i przekazania sprawy do ponownego rozpoznania uporczywie odmawiała stwierdzenia znamion zniewagi w insynuacji palikota "Czy prezydent Lech Kaczyński nadużywa alkoholu? Czy prawdą jest, że jego pobyty w szpitalach mają związek z terapią antyalkoholową? - będzie podejmowała czynności w sprawie czynnej napaści na funkcjonariusza państwowego przez pana w lenonkach. Finał sprawy jest więc przesądzony. Na miejscu pana Dariusza już ustanowiłbym jakiegoś mecenasa.
Szkoda człowieka teraz palikotowa prokuratura z siedzibą w Lublinie - ta sama, która mimo uchylenia jej postanowienia przez Sąd i przekazania sprawy do ponownego rozpoznania uporczywie odmawiała stwierdzenia znamion zniewagi w insynuacji palikota "Czy prezydent Lech Kaczyński nadużywa alkoholu? Czy prawdą jest, że jego pobyty w szpitalach mają związek z terapią antyalkoholową? - będzie podejmowała czynności w sprawie czynnej napaści na funkcjonariusza państwowego przez pana w lenonkach. Finał sprawy jest więc przesądzony. Na mie... rozwiń
Avatar
bolo / 15 czerwca 2010 o 10:18
0
nik napisał:
No i wyszło szydło z worka - palikmiot łże jak pies. Nie odróżnia trampka od kamienia, ćwok i tyle. Palikmiot swoim ujadaniem próbuje zatuszować (przykryć) fak popełnienia przez niego dwóch przestępstw:

1. zorganizowania wiecu politycznego, wyborczego, bez zgody UM.
2. zagłuszania legalnie zorganizowanego wiecu J.Kaczyńskiego.


Mnie najbardziej interesuje, czy lubelska prokuratura jest w kieszeni Palikmiota, czy jednak nie. Jeśli umorzą te dwie sprawy - wszystko jasne, są na usługach.Ale może... jakiś cień nadziei na uczciwość i nieprzekupność prokuratorów we mnie jest. Wiem - naiwny jestem jak dziecko! Ale dajmy im szansę. Umorzą - kupione szmaty. Nie umorzą - szacunek za uczciwość. Niech sami wybiorą.



Weź ty gościu zastanów się nad tym co napisałeś. Zajrzyj do kodeksu po tym jak zrozumiesz pojęcie "przestępstwo". Co do wiecu Palikota i Kaczyńskiego to jest mi to zwisa. Wszyscy są siebie warci, dużo gadać i obiecywać a po wyborach pewnie każdy dostanie "pomroczności jasnej". Zero odpowiedzialności za wypowiedziane słowa podczas kampanii, oszukiwanie ludzi. Totalna błazenada i ogłupianie ludzi, a wszyscy idą głosować "bo tak trzeba". Głosować na kogo??? Nauczyłem się jednego że nikomu nie wierzę na słowo. Niech spiszą swoje postulaty i podpiszą publicznie, a za niewykonanie tych postulatów podczas prezydentury (to samo do wszystkich kandydujących do rządu) wyciągać na podstawie tego poważne konsekwencje od nich. Chce się piastować wysokie stanowiska, wielkie pieniądze brać za to, posiadać immunitet, decydować o losach kraju i obywateli TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ POWINNA BYĆ RÓWNIEŻ WYMAGANA. Bo w przeciwnym razie to każdy z nas może startować w wyborach i bajki podczas kampanii opowiadać (np. Kononowicz).



Weź ty gościu zastanów się nad tym co napisałeś. Zajrzyj do kodeksu po tym jak zrozumiesz pojęcie "przestępstwo". Co do wiecu Palikota i Kaczyńskiego to jest mi to zwisa. Wszyscy są siebie warci, dużo gadać i obiecywać a po wyborach pewnie każdy dostanie "pomroczności jasnej". Zero odpowiedzialności za wypowiedziane słowa podczas kampanii, oszukiwanie ludzi. Totalna błazenada i ogłupianie ludzi, a wszyscy idą głosować "bo tak trzeba". Głosować na kogo??? Nauczyłem się jednego że... rozwiń
Avatar
antonio / 15 czerwca 2010 o 06:45
0
Goooość napisał:
6 pseudonimów i brak "ż" i "ć". Nie lepiej się już na jeden zdecydować? Czy to już schizofrenia, czy też po prostu przemiany typu Dr.Jekyll/Mr.Hyde (czy też Jarek po 10 kwietnia/Jarek przed 10 kwietnia)?

Nie - Jarek, mówiący ciągle to samo, stojący na jednym twardym stanowisku --- w odróżnieniu od tej waszej chorągiewki bez charakteru...
Avatar
olo / 15 czerwca 2010 o 06:42
0
Godność funkcjonariusza publicznego? Tego, który lata z penisami i pistoletami po konferencjach prasowych? Tego co przynosci do studia TV świński ryj? Tego co pije alkohol w miejscu publicznym? Tego co z premedytacją zagłusza wiec kandydata na prezydenta? Srać na takiego deb***a! To ma byc poseł? TAKI ŁACH pier***ONY?

Palikot - chyba pozamieniał się z hujem na mózgi... ludziom - i mnie - juz nerwy puszczaja na takie zachowania....

hłe - funkcjonariusz publiczny.... ku***aaa...
Avatar
Goooość / 15 czerwca 2010 o 00:05
0
STUDENT napisał:
jesteśmy na bakier z ortografią i uzywamy tandetnego obuwia dzięki PO_pomyślcie co będzie gdy dalej PO będzie nami władac


6 pseudonimów i brak "ż" i "ć". Nie lepiej się już na jeden zdecydować? Czy to już schizofrenia, czy też po prostu przemiany typu Dr.Jekyll/Mr.Hyde (czy też Jarek po 10 kwietnia/Jarek przed 10 kwietnia)?
Avatar
nie jaskiniowiec / 14 czerwca 2010 o 23:50
0
niewłaściwie ~edukowany napisał:
CZŁOWIEK ZROBIŁ PEWIEN UŻYTEK ZE SWEJ INTELIGENCJI- WYNALAZŁ GŁUPOTĘ.


Otóż to i GŁUPIEJEMY przed tymi kompami.Święta prawda.
Zobacz wszystkie komentarze 78

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Walizka z niespodzianką. Policjanci już czekali aż pasażer wysiądzie z busa
galeria
film

Walizka z niespodzianką. Policjanci już czekali aż pasażer wysiądzie z busa 0 0

Młody mężczyzna z Lublina wpadł na przemycie 12 kilogramów amfetaminy. Policjanci zatrzymali go, kiedy wysiadał z busa, jadącego z Holandii.

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia]
galeria
film

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia] 13 1

Do wypadku doszło w poniedziałek rano w Zamościu na rondzie im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie]
film

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie] 4 0

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego wydało IMGW.

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina 6 0

Uwaga na utrudnienia w ruchu w okolicach Płouszowic na drodze S19 między węzłami Lublin Sławinek a Lublin Węglin.

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin
20 lipca 2018, 19:00

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Poli Rise.

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami
galeria

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami 0 1

3,3 mln widzów zgromadził przed telewizorami pilot serialu „Drogi Wolności”, do którego zdjęcia kręcone były m.in. na lubelskim Starym Mieście.

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją 1 0

Najwyższą władzą administracyjną dla wszystkich okupowanych przez Austro-Węgry obszarów była Naczelna Komenda Armii (Armeeoberokommando – AOK). Natomiast na terenie Królestwa Polskiego najwyższą władzą administracyjną w pierwszym roku wojny komendy etapowe armii (Armeeetappenkommando – AEK) i gubernatorstwa wojskowe (Militärgouvernement), zaś od 1 września 1915r. Generalne Gubernatorstwo Wojskowe w Polsce (Militärgeneralgouvernement in Polen).

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 15 6

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 23 17

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 1

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!