Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dariusz Sz.: Rzuciłem w Palikota butem, a nie kamieniem

Utworzony przez krk, 14 czerwca 2010 r. o 15:38 Powrót do artykułu
Goooość napisał:
Kaczyński musi popracować nad gramatycznością swoich wypowiedzi. Duża część jego zwolenników (jak widać) na bakier jest też z ortografią. Nic dziwnego, że zamiast słów wolą używać tandetnego obuwia.
jesteśmy na bakier z ortografią i uzywamy tandetnego obuwia dzięki PO_pomyślcie co będzie gdy dalej PO będzie nami władac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatnik napisał:
Byly "przedsiebiorca" i byly "przewodniczacy" komisji "przyjazne panstwo", a aktualnie najwiekszy sejmowy wagarowicz boi sie o siebie i swoja rodzine. Aby patrzec jak jeszcze osobista ochrone z prokuratury na koszt podatnikow dostanie... Chcac byc w zgodzie z prawem i sumieniem, regularnie w ramach prowadzonej dzialalnosci gospodarczej kupuje licencje na specjalistyczne oprogramowanie - w 99% poza krajem. Przez takie inywidua jak zaatakowany butem posel Palikot, dzisiaj ksiegowa niemal caly dzien spedzila na wycenie i zaksiegowaniu 3 nowych licencji... Tak nam parlamentarzysci nawymyslali w ustawie o podatku VAT, ze Invoice i potwierdzenie przelewu na konkretna kwote to jeszcze za malo - musisz wyliczyc jeszcze jakas chora roznice. Drodzy Internauci i Internautki, szkoda butow, wibratorow, kamieni i wszelkich rzeczy martwych - potraktujmy posla Palikota tak jak sobie na to zapracowal i po prostu traktujmy go tak jakby go wogole nigdy nie bylo. Publiczna infamia bedzie najbardziej dotkliwa z kar, jaka moze spotkac tego medialnego fircyka. Bojkotujcie go z rana i wieczora, a sam sie na oczach kamer ukamionuje.
Jedyna słuszna droga postępowania. Zamilczmy nad tymi wyczynami. TO BĘDZIE NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nataszA napisał:
Czytając komentarze nie mogę oprzeć się wrażeniu,że przeciwnicy pana posła Palikota to banda zakompleksionych nieuków. Na szczęście niedługo znajdą się na śmietniku historii razem z Kłamczyńskim wel Kalkstein-em!!!
pewnie że niuki, jakby były uki to by przychodziły na wykłady profesora supernadzwyczajnego Bartoszewskiego i moze by se jakimiś magistromi nawet zostały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zuzia vel basiek vel anula vel katrin vel jacek vel Tomek vel kiki vel nik vel gosć vel itd Bardzo słuszna uwaga, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwage Twoje wyzwiska w stosunku do myślacych inaczej, których im nie szczędzisz cyt: Po pierwsze , nie napisałem (- łam), że mam TYLKO dwa , albo trzy nicki ( mogę ich mieć niezliczoną ilość, to w końcu moja sprawa, a nie Twój zasrany interes ) . Nie??? Widać masz tych nicków tyle, że sam się gubisz co pod jakim piszesz. Albo najbezczelnie w świecie idziesz w zaparte Poniżej Twoje słowa z poprzedniej strony: cyt: Po drugie jeśli nie masz pewności, kim jestem ( mężczyzną , czy kobietą), to nie nazywaj mnie transseksualistą - to zresztą też jest Twój zasrany interes. Na któryms z forów przedstawiałeś się jako mężczyzna. Przyjmując, że jesteś osoba prawdomówną musisz być transseksualistą. Ciesz się że tylko tyle, bo Twój proboszcz powiedziałby zboczeńcem cyt: Po trzecie nie dyskutuję ze sobą , ale z innymi forumowiczami np z Tobą. Jeśli komentujesz jako zuzia, za chwilę popierasz wpis zuzi jako basiek, za następną chwile wpis baśka jako katrin, a za jeszcze następną wpis katrin jako anula, w międzyczasie jeszcze kilka nicków i nie uważasz tego za dyskusję z samym sobą to zastanawiam jakiej choroby są to objawy cyt:Po czwarte- nie posiadam żółtych papierów ( mam nadzieję ,że wiesz , co to znaczy , jeśli nie, zapytaj Palikota ). Patrz początek na temat wyzywania innych od głupców. Nie widzi się belki we własnym oku? cyt: Na koniec mam pytanie; Ile zapłacił Ci Palikot i jego banda za przeprowadzenie tak dennego śledztwa ? Dziecko w podstawówce jest bardzie rozgarnięte od Ciebie , ale czemu mnie to nie dziwi ????? ) Nic. I nie jestem fanem Palikota, ale Twoje wpisy skutecznie zachęcaja mnie do głosowania na każdego, byle nie na takich jak Ty cyt: Chcesz dalej dyskutować , to jedynie na temat Palikota i tego nieszczęsnego buta , który w niego nie trafił ( a szkoda- buta oczywiście ) Prosze bardzo. Czy to but czy kamień, czy trafił czy nie trafił, czy Palikot czy Kaczyński czy zwykły Kowalski - pan Darek okazał się zwykłym ulicznym rozrabiaką i powinien dostać odpowiedni wyrok. Żeby było sprawiedliwie, i aby na ulicach nie rządzili bandyci. PS. Za często używasz słowa "zasrany". Szanuj trochę język ojczysty.
Odpowiem krótko na Twoje dociekliwe wywody- jak się tak bardzo nudzisz , to zamiast wertować moje słowo, po słowie- rozbierz się i ubrania pilnuj (jak wygra Komorowski, możesz zostać gołodupcem). Wracając do moich,, vel", widzę, że jednak nie zadałeś ( łaś) sobie trudu i nie sprawdziłeś mojego IP..... Pomijając to, podaj mi gdzie jest ( jeśli jest) zabronione , że nie mogę używać więcej nicków , niż jednego. Jak okaże się , że nie popełniam ,,przestępstwa", używając kilku- to powiem w ojczystym języku ,, Od....dol się ode mnie. Jeśli już zwracasz mi uwagę ,że komuś ubliżam, to wejdz sobie na wpis # 32 i zobacz , kto mnie ubliżał. Jak komukolwiek ubliżyłam , to JEDYNIE PALIKOTOWI i ewentualnie jego zatwardziałym zwolennikom, którzy notabene ubliżają zwolennikom PiS-u. Znowu widać wychodzisz z założenia, że PO wolno wszystko, a zwolennikom innych partii NIC !!!! Nie tędy droga !!! Jeśli nazywasz kogoś bandytą, to zacznij od samej góry, a dopiero na końcu bandytów , którzy rządzą na ulicach. I jeszcze jedno, zadaj sobie pytanie dlaczego tylu bandytów rządzi na ulicach ? Podpowiem Ci - bo Sądy są w rękach tych bandytów, którzy rządzą na górze. Jak się zmienią rządy w tym kraju i wyśle się WON wszystkich urzędników starego systemu ( łącznie z sędziami, prokuratorami itd ), to i bandytów na ulicach będzie mniej i Palikot nie będzie mógł wyprawiać cyrków , jak dotąd . Co do słowa zasrany, używam go bardzo rzadko ( szczególnie do tak namolnych osób , jak Ty).Życzę dobrej nocki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nataszA napisał:
Czytając komentarze nie mogę oprzeć się wrażeniu,że przeciwnicy pana posła Palikota to banda zakompleksionych nieuków. Na szczęście niedługo znajdą się na śmietniku historii razem z Kłamczyńskim wel Kalkstein-em!!!
Nataszka, zajmij się tym co umiesz najlepiej - kierowcy TIRów to docenią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze coś cyt: Po trzecie nie dyskutuję ze sobą , ale z innymi forumowiczami np z Tobą. Jeśli komentujesz jako zuzia, za chwilę popierasz wpis zuzi jako basiek, za następną chwile wpis baśka jako katrin, a za jeszcze następną wpis katrin jako anula, w międzyczasie jeszcze kilka nicków i nie uważasz tego za dyskusję z samym sobą to zastanawiam jakiej choroby są to objawy laugh.gif cyt:Po czwarte- nie posiadam żółtych papierów ( mam nadzieję ,że wiesz , co to znaczy , jeśli nie, zapytaj Palikota ). Patrz początek na temat wyzywania innych od głupców. Nie widzi się belki we własnym oku? tongue.gif cyt: Na koniec mam pytanie; Ile zapłacił Ci Palikot i jego banda za przeprowadzenie tak dennego śledztwa ? Dziecko w podstawówce jest bardzie rozgarnięte od Ciebie , ale czemu mnie to nie dziwi ????? tongue.gif ) Nic. I nie jestem fanem Palikota, ale Twoje wpisy skutecznie zachęcaja mnie do głosowania na każdego, byle nie na takich jak Ty" Podaj przykład na punkt 3, punkt 4 -wyjaśniony, punkt 5- ja nie kandyduję na Prezydenta . Trochę się zagalopowałeś (łaś). Zresztą różnych gaf i w wypowiedziach kandydata PO jest coraz więcej, to chyba partyjne. Pa Kończę zmianę i zmykam do domu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość~ napisał:
Odpowiem krótko na Twoje dociekliwe wywody- jak się tak bardzo nudzisz , to zamiast wertować moje słowo, po słowie- rozbierz się i ubrania pilnuj (jak wygra Komorowski, możesz zostać gołodupcem). Wracając do moich,, vel", widzę, że jednak nie zadałeś ( łaś) sobie trudu i nie sprawdziłeś mojego IP..... Pomijając to, podaj mi gdzie jest ( jeśli jest) zabronione , że nie mogę używać więcej nicków , niż jednego. Jak okaże się , że nie popełniam ,,przestępstwa", używając kilku- to powiem w ojczystym języku ,, Od....dol się ode mnie. Jeśli już zwracasz mi uwagę ,że komuś ubliżam, to wejdz sobie na wpis # 32 i zobacz , kto mnie ubliżał. Jak komukolwiek ubliżyłam , to JEDYNIE PALIKOTOWI i ewentualnie jego zatwardziałym zwolennikom, którzy notabene ubliżają zwolennikom PiS-u. Znowu widać wychodzisz z założenia, że PO wolno wszystko, a zwolennikom innych partii NIC !!!! Nie tędy droga !!! Jeśli nazywasz kogoś bandytą, to zacznij od samej góry, a dopiero na końcu bandytów , którzy rządzą na ulicach. I jeszcze jedno, zadaj sobie pytanie dlaczego tylu bandytów rządzi na ulicach ? Podpowiem Ci - bo Sądy są w rękach tych bandytów, którzy rządzą na górze. Jak się zmienią rządy w tym kraju i wyśle się WON wszystkich urzędników starego systemu ( łącznie z sędziami, prokuratorami itd ), to i bandytów na ulicach będzie mniej i Palikot nie będzie mógł wyprawiać cyrków , jak dotąd . Co do słowa zasrany, używam go bardzo rzadko ( szczególnie do tak namolnych osób , jak Ty).Życzę dobrej nocki.
basiek vel katrin vel anula vel zuzia vel itd Brak argumentów nadrabiasz agresją i wyzwiskami. Ponadto piszesz bardzo niestylistycznie, co świadczy o Twoim niskim wykształceniu. Dlatego zapewne nie rozumiesz naganności czynu polegającego na rzucaniu w kogokolwiek różnymi przedmiotami. Nie można więc oddać jakiejkolwiek władzy, czy to ustawodawczej, czy wykonawczej, czy też sądowniczej ludziom Twojego pokroju, bo byłby to powrót do epoki kamienia łupanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
basiek vel katrin vel anula vel zuzia vel itd Brak argumentów nadrabiasz agresją i wyzwiskami. Ponadto piszesz bardzo niestylistycznie, co świadczy o Twoim niskim wykształceniu. Dlatego zapewne nie rozumiesz naganności czynu polegającego na rzucaniu w kogokolwiek różnymi przedmiotami. Nie można więc oddać jakiejkolwiek władzy, czy to ustawodawczej, czy wykonawczej, czy też sądowniczej ludziom Twojego pokroju, bo byłby to powrót do epoki kamienia łupanego.
CZŁOWIEK ZROBIŁ PEWIEN UŻYTEK ZE SWEJ INTELIGENCJI- WYNALAZŁ GŁUPOTĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewłaściwie ~edukowany napisał:
CZŁOWIEK ZROBIŁ PEWIEN UŻYTEK ZE SWEJ INTELIGENCJI- WYNALAZŁ GŁUPOTĘ.
Otóż to i GŁUPIEJEMY przed tymi kompami.Święta prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STUDENT napisał:
jesteśmy na bakier z ortografią i uzywamy tandetnego obuwia dzięki PO_pomyślcie co będzie gdy dalej PO będzie nami władac
6 pseudonimów i brak "ż" i "ć". Nie lepiej się już na jeden zdecydować? Czy to już schizofrenia, czy też po prostu przemiany typu Dr.Jekyll/Mr.Hyde (czy też Jarek po 10 kwietnia/Jarek przed 10 kwietnia)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godność funkcjonariusza publicznego? Tego, który lata z penisami i pistoletami po konferencjach prasowych? Tego co przynosci do studia TV świński ryj? Tego co pije alkohol w miejscu publicznym? Tego co z premedytacją zagłusza wiec kandydata na prezydenta? Srać na takiego deb***a! To ma byc poseł? TAKI ŁACH pier***ONY? Palikot - chyba pozamieniał się z hujem na mózgi... ludziom - i mnie - juz nerwy puszczaja na takie zachowania.... hłe - funkcjonariusz publiczny.... ku***aaa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goooość napisał:
6 pseudonimów i brak "ż" i "ć". Nie lepiej się już na jeden zdecydować? Czy to już schizofrenia, czy też po prostu przemiany typu Dr.Jekyll/Mr.Hyde (czy też Jarek po 10 kwietnia/Jarek przed 10 kwietnia)?
Nie - Jarek, mówiący ciągle to samo, stojący na jednym twardym stanowisku --- w odróżnieniu od tej waszej chorągiewki bez charakteru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nik napisał:
No i wyszło szydło z worka - palikmiot łże jak pies. Nie odróżnia trampka od kamienia, ćwok i tyle. Palikmiot swoim ujadaniem próbuje zatuszować (przykryć) fak popełnienia przez niego dwóch przestępstw: 1. zorganizowania wiecu politycznego, wyborczego, bez zgody UM. 2. zagłuszania legalnie zorganizowanego wiecu J.Kaczyńskiego. Mnie najbardziej interesuje, czy lubelska prokuratura jest w kieszeni Palikmiota, czy jednak nie. Jeśli umorzą te dwie sprawy - wszystko jasne, są na usługach.Ale może... jakiś cień nadziei na uczciwość i nieprzekupność prokuratorów we mnie jest. Wiem - naiwny jestem jak dziecko! Ale dajmy im szansę. Umorzą - kupione szmaty. Nie umorzą - szacunek za uczciwość. Niech sami wybiorą.
Weź ty gościu zastanów się nad tym co napisałeś. Zajrzyj do kodeksu po tym jak zrozumiesz pojęcie "przestępstwo". Co do wiecu Palikota i Kaczyńskiego to jest mi to zwisa. Wszyscy są siebie warci, dużo gadać i obiecywać a po wyborach pewnie każdy dostanie "pomroczności jasnej". Zero odpowiedzialności za wypowiedziane słowa podczas kampanii, oszukiwanie ludzi. Totalna błazenada i ogłupianie ludzi, a wszyscy idą głosować "bo tak trzeba". Głosować na kogo??? Nauczyłem się jednego że nikomu nie wierzę na słowo. Niech spiszą swoje postulaty i podpiszą publicznie, a za niewykonanie tych postulatów podczas prezydentury (to samo do wszystkich kandydujących do rządu) wyciągać na podstawie tego poważne konsekwencje od nich. Chce się piastować wysokie stanowiska, wielkie pieniądze brać za to, posiadać immunitet, decydować o losach kraju i obywateli TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ POWINNA BYĆ RÓWNIEŻ WYMAGANA. Bo w przeciwnym razie to każdy z nas może startować w wyborach i bajki podczas kampanii opowiadać (np. Kononowicz).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda człowieka teraz palikotowa prokuratura z siedzibą w Lublinie - ta sama, która mimo uchylenia jej postanowienia przez Sąd i przekazania sprawy do ponownego rozpoznania uporczywie odmawiała stwierdzenia znamion zniewagi w insynuacji palikota "Czy prezydent Lech Kaczyński nadużywa alkoholu? Czy prawdą jest, że jego pobyty w szpitalach mają związek z terapią antyalkoholową? - będzie podejmowała czynności w sprawie czynnej napaści na funkcjonariusza państwowego przez pana w lenonkach. Finał sprawy jest więc przesądzony. Na miejscu pana Dariusza już ustanowiłbym jakiegoś mecenasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Charliefrown napisał:
Szkoda człowieka teraz palikotowa prokuratura z siedzibą w Lublinie - ta sama, która mimo uchylenia jej postanowienia przez Sąd i przekazania sprawy do ponownego rozpoznania uporczywie odmawiała stwierdzenia znamion zniewagi w insynuacji palikota "Czy prezydent Lech Kaczyński nadużywa alkoholu? Czy prawdą jest, że jego pobyty w szpitalach mają związek z terapią antyalkoholową? - będzie podejmowała czynności w sprawie czynnej napaści na funkcjonariusza państwowego przez pana w lenonkach. Finał sprawy jest więc przesądzony. Na miejscu pana Dariusza już ustanowiłbym jakiegoś mecenasa.
Popieram. Zwrócę jeszcze uwagę na jedną rzecz: Palikot Głowę Państwa wybraną w wyborach przez większość społeczeństwa publicznie nazwał chamem !!!! I co na to sąd ????? Także umorzył sprawę. W takim razie widać, w czyich rękach są sądy ... Chyba już wszystko jasne .... Swój swojemu oka nie wydziobie.....Panie Darku, ta szuja Palikot zapewne nie odpuści Panu, ale dzięki temu, co Pan zrobił ludzie może wreszcie przejrzą na oczy. No cóż ? Wystarczy mieć media i sądy w rękach i można błaznować , jak Palikot i wciskać ludziom ciemnotę do głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goooość napisał:
6 pseudonimów i brak "ż" i "ć". Nie lepiej się już na jeden zdecydować? Czy to już schizofrenia, czy też po prostu przemiany typu Dr.Jekyll/Mr.Hyde (czy też Jarek po 10 kwietnia/Jarek przed 10 kwietnia)?
Zacznij się Goooościu leczyć, bo jednak z tobą coś nie tak . Powiem ci w sekrecie, tak po cichutku: na tym forum WSZYSTKIE nicki są moje ( oprócz twojego oczywiście ) . Z tego wniosek ,że prowadzimy dialog we dwoje. USATYSFAKCJONOWANY , czy nadal masz jakieś omamy ????? Ciekawi mnie, czy ta choroba na którą cierpisz jest uleczalna - jeśli nie, to szczerze ci współczuję. Czasem od nadmiaru ,,nauki", coś pada ludziom na głowę, dlatego osobiście wolę wszystko w umiarze . Pozdrawiam vel............ Ciekawe, czego teraz się przyczepisz ??? Wracając do Pana Darka- szkoda mi człowieka, bo nie dość ,że nie trafił Palikota butem, to pewnie niezawisły sąd ukarze go za naruszenie nietykalności i godności funkcjonariusza publicznego. Ten że funkcjonariusz publiczny może jednak naruszać godność GŁOWY PAŃSTWA.... A co, nie każdy nazywa się PALIKOT i jest wibratorem PO. Nie ma nic gorszego Panie Dariuszu od tego, jak się z CHAMA zrobi,, PANA." Normalny człowiek starałby się porozmawiać z Panem i przyjąć przeprosiny ( tym bardziej ,że but w niego nie trafił ), ale ten błazen po prostu zakpił z Pana przeprosin i pewnie po sądach będzie włóczył. Biłgorajska gnida, ot co.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basiek napisał:
Właśnie- to jest bardzo ciekawe, dlaczego Palikotowi wszystko uchodzi na ,,sucho". Teraz mu uchodzi, a co będzie , jeśli wygra PO ? Będą mieli większość w Sejmie i SWOJEGO PREZYDENTA. Hulaj duszo , piekła nie ma. Widać ,że robią i zrobią , co w ich mocy, aby naród ogłupić i wykorzystać ( tak , jak robią do tej pory ). Media są w ich rękach ( co widać na każdym kroku ) i manipulują ludżmi , jak tylko chcą. To , co oni robią jest ,, cacy"', to , co inni jest,, be". Jest jeszcze kilka dni, aby ruszyć naszymi mózgownicami i nie dać sobie ich wyprać do końca. Na wybory trzeba iść, bo to jest nasz obowiązek, ale wybierać innego kandydata niż Komorowski.
Co to znaczy "będą mieli większość w sejmie" tak jakby teraz jej nie mieli.Oj słabo ze znajomością zagadnien politycznych.Wybory zostaw każdemu z osobna .Każdy ma wolną wolę i nie musisz ludziom mózgów prać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam myślę napisał:
Co to znaczy "będą mieli większość w sejmie" tak jakby teraz jej nie mieli.Oj słabo ze znajomością zagadnien politycznych.Wybory zostaw każdemu z osobna .Każdy ma wolną wolę i nie musisz ludziom mózgów prać.
Widzę , że mam do czynienia z kimś , kto uważa ,że wszystkim głupim rozumy pozjadał To chyba jasne , że skoro w chwili obecnej PO ma większość w Sejmie, to jeśli wygra, nic w tej kwestii się nie zmieni ( chyba , że stałby się jakiś cud ). Jak to mówią ,, Mądry zrozumie w lot , głupcowi potrzebny młot ". Zgadzam się z Tobą ,że każdy obywatel ma prawo głosować na kogo zechce . Nie zgadzam się jednak z tym , abym komukolwiek prała mózg. Faktem jest jednak, że skoro zwolennicy PO w chamski wręcz sposób wypowiadają się o kandydatach i zwolennikach pozostałych partii ( zwłaszcza zieją nienawiścią do PiS-u, , a szczególnie jej kandydata), nie widzę powodu, aby nie traktować ich w podobny sposób. To , co Palikot wyprawia, to jest po prostu żenada. Widzę też , że jego choroba udziela się większości zwolenników Platformy Obłudy, a to już jest niepokojące. Jeszcze jedno: jak się nie masz kogo czepić, to najlepiej czep się słupa i staraj się wypowiadać na forum na temat poruszany w artykule. Akurat na tym forum wypowiadamy się na temat błazna Palikota i Pana Darka, który jest jak widać porządnym człowiekiem , ale trafił na zajoba, który chce po raz kolejny udowodnić, że mu wszystko wolno, bo nazywa się PALIKOT. Widzę ,że idziesz w moje ślady ( nowy nick )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...