Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Definitywny koniec lubelskiej cukrowni

Utworzony przez Sprinter, 11 kwietnia 2008 o 13:53 Powrót do artykułu
Wycofa się Pan panie ministrze z władzy i polityki, czy potraktuje tę "przegraną z czasem" tylko jako jako porażkę kibiców? Decyzja o likwidacji Cukrowni Lublin nie zapadła z dnia na dzień. bez konsultacji uzgodnień itp. A jeżeli zapadła nagle to z pogwałceniem szeregu Ustaw i zasad wolnorynkowych. Zwróci Pan pobierane w tym czsie uposażenia czy jak zwykle cenę zapłaci bezbronne społeczeństwo?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TAK się robi w Polsce, likwiduje się to co produkuje, a później sprowadza to co się produkowało
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zniszczyć do reszty i zburzyć to co jeszcze w tym mieście zostało to polityka polskiego rządu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ppczuby napisał:
Zniszczyć do reszty i zburzyć to co jeszcze w tym mieście zostało to polityka polskiego rządu.
Polskiego?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak polskiego frajerskiego rządu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Zuk czy już złożył Pan doniesienie do prokuratury na osoby które według informacji prasowych doprowadziły do likwidacji najbardziej efektywnego zakładu produkcyjnego w przemyśle cukrowniczym.Jeżeli już nic się nie da zrobić przed Unią to niech odpowiedzą za szkodę na rzecz własnej spółki przed polskim wymiarem sprawiedliwości.Oczekujemy na informację prasową w podjętych przez Pana krokach w tej sprawie.Mam też nadzieję że w tym przypadku nie przegra Pan z czasem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Każdy kto śledzi trzy miesięczne zmagania lubelskich cukrowników z nie odpowiedzialną decyzją zarządu pana Kowy , każdy który zna wyniki ekonomiczne lubelskiej cukrowni ,każdy który rozumie los 300 rodzin i kilku tysięcy plantatorów buraka cukrowego powie że powyższa decyzja o likwidacji lubelskiej fabryki cukru jest przestępstwem gospodarczym . Szanowni Państwo trzeba sobie zadać pytanie kto za taką decyzją stoi . Grupa ludzi dyrektorów mających się dobrze funkcjonujących to tej pory w szeregu byłego prezesa Kowy w KSC w Toruniu . Mimo sprzeciwu władz lokalnych wojewódzkich Lublina , Ministra Sawickiego ,Ministra Grada , Komisji Sejmowych , polityków przeciwko likwidacji Cukrowni Lublin grupa przeciętnych osób z zarządu KSC zagrała wszystkim na nosie . Proszę Państwa postawmy sobie pytanie gdzie w tej sytuacji kończy się prawo a zaczyna prywata Panów Krzysztofa Kowy ,Poniatowicza ,Olenderka ,Sypki ,Kazimierczka , Lubasia i paru innych specjalistów z KSC z TORUNIA rodem z Kujaw ? Działalność tych panów w KSC nosi znamię przestępstwa gospodarczego i kwalifikuje się pod lupę prokuratora . Polecam Państwu poczytać stronę Komitetu Obrony Cukrowni Lublin a wszystko wam się w głowach rozjaśni . Odpowiedzi szukajcie na stronie i w swoich sumieniach . Obejrzyjcie film o cukrowni lublin jest na stronie www.cukrownialublin.republika.pl/ W dziale „O cukrowni lublin” Tytuł „Z kamerą po cukrowni”. Film jest z rozszerzeniem flv Link do playera www.idg.pl/ftp/pc_11975/FLV.Player.1.3.3.html W dziale Informacje Bieżące są ciekawe artykuły
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak tak patrzę na to co się dzieje to brak mi słów.... biedny ten kraj i ta lubelszczyzna, rozwalają nam cały przemysł. Najpierw Daewoo (FSC), URSUS jedna z nowocześniejszych odlewni w Europie teraz rentowna Cukrownia co będzie dalej.... może rozp.. Bogdankę , Azoty w Puławach, Cementownię w Chełmie... czemu nie jak jechać to wszystko jak leci... i potem płacz że bezrobocie wysokie... w ostateczności zostanie nam spakować się i wyjechać pracować na zachód a sami złodzieje zostaną i w końcu nie będą mieli co rozwalać , sprzedawać i okradać może to jest jedyne rozwiązanie (tylko gdzie wtedy ta biedna Unia będzie pchała swoje towary heh) niestety bycie Polakiem to już żaden powód do dumy chyba tylko sie wstydzić pozostaje za takie rządzenie i takie idiotyczne decyzje.. Życzę nam wszystkim lepszej przyszłości może kiedyś ktoś w tym kraju tego dożyje....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawda jest niestety taka, że Lublin i Lubelszczyzna nie zyskała wiele po wejściu do UE. Likwidacja cukrowni, niebotyczne kolejki na granicy wschodniej, załamanie handlu przygranicznego. Rosnące dysproporcje w stosunku do centralnych i zachodnich województw. Podobno mają nadejść jakieś inwestycje, ale chyba wcześniej ten region się wyludni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najpierw złodzieje skasowali bank cukrownictwa,a teraz wzięli się za cukrownie.Tak się dzieje z naszym przemysłem w całym kraju.Zostaniemy rynkiem zbytu i z 15 milionową ludnością.Pytanie co z resztą?"Rząd i tak sie wyżywi"-to powiedzia kiedyś Urban,a solidarnościowcy wcielają to w Zycie>
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: