Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego do Bosko są takie kolejki? Rozmowa z właścicielem lodziarni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2017 r. o 16:30 Powrót do artykułu
Bez rewelacji. Jadłem lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę te z Portofino.Smak zdecydowanie lepszy.Bosko były pyszne w ubiegłym roku,teraz to tylko wspomnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadłem te lody kilkukrotnie, ale niestety niczym szczególnym nie są. Polonia w Olimpie ma duuuużo lepsze, pomysłowe i soczyste smaki (mój faworyt - czarny bez), a najlepsze lody w śródmieściu są w Czekoladowym na Kołłątaja. Pistacja stamtąd to mistrzostwo galaktyki. Bosko przy nich są kompletnie zwyczajne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestraliśmy tam jeść od momentu jak widzieliśmy, że pracownice kilkukrotnie wyjadały lody patyczkiem prosto z kuwet. To trochę nie higieniczne. Lody dobre ale nie ze śliną innych ludzi ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te lody są obrzydliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sztuka wziąć kasę od rodziców, znalazł się kapitalista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemiła obsługa, powinni zamknąć ten "lokal", pracownice nie przestrzegają zasad BHP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tajemnica handlowa a weź to se w d. wsadź, nikogo to nie obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezes to powinien mówić długo, a nie "Dużo.|", "Musztardowe.", a żebyś wylądował w kolejce do pośredniaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Te lody i właściciel odbiegają od innych, ale negatywnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrócę tu z inspekcją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małe gałki dają, specjalnie czekałem z tą hołotą tyle a mi dali mniej niż studentce z wywieszonym biustem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n i e k u p u j c i e t a m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wandalin hehe ciągnie swój do swego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszliśmy tam na lody bo słyszeliśmy ze sa dobre po staniu w kolejce wielkie rozczarowanie , ani smaczne ani duże. U konkurencji tez własnej roboty lody po 3.50 sto razy smaczniejsze i gałki dużo większe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lody własnej produkcji hehehe doooobreeee, chyba od tego samego dostawcy od którego biorą również inne lodziarnie "własnej produkcji" - wszędzie tak samo smakują.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale cebulaków tu wysypało. Pozdrowienia dla Właściciela, oby tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo taka rotacja że pewnie kto inny je wtedy robił. Cóż fakt jakoś spadła bardzo - widać nie każdy nadaje się na lodziarza :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten manager to jakiś fajfus, słyszałem że wcześniej ponoć już jeden interes przez niego upadł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak stwierdził że to pierwsze w Lublinie lody własnej produkcji to przestałem czytać...chyba nie wie o czym mówi;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...