Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to daje prawie 2 tysiące długu na głowę mieszkanca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
Pawełku obrażając tych ludzi nazywając idiotami zaświadczam Ci że sam pokazujesz szary czlowieczku jaki jesteś tepy i kretynsko głupi...wielki mądry sie znalazł co wszystkie rozumy pozjadał...ludzie krytykuja te wioche zwana lublinem i mają racje...a ty pawelku co chcesz udowodnic? napisz jakies konkrety zamiast krytykowac ludzi o wielki nieomylny
Kamilku, biedny miernoto. Podałem ci wszystko na tacy. Learn 2 google new fag.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo postsolidaruchy!I do tego ta ściema,ze za wszystkie plagi odpowiadają Komuniści!!!CIEMNY LUD WSCHODU TO KUPI,MAŁO TEGO TŁUMNIE RUSZY DO WYBORÓW ,BO TO TAKI LUD...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie inwestycji - to je macie.Nie ma nic za darmo!! W tej kadencji , czy wam się to podoba czy nie , wydano na ZREALIZOWANE INWESTYCJE 2,5 razy więcej niż w kadencji Pruszkowskiego. Jest wystawa zrealizowanych inwestycji przed Ratuszem, warto obejrzeć zanim zaczniecie kłamać i wylewać z siebie jad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Że tak zapytam. Czy którykolwiek z idiotów powyżej (dla deb***i nie rozumiejących tekstu powyżej - dotyczy komentujących artykuł nad moją wypowiedzią) zadał sobie trud i przeczytał ustawę budżetową Lublina? Tak tylko pytam (bo jest ogólnie dostępna Learn2google) . Czy ktokolwiek z idiotów powyżej zna progi ustawowe dotyczące zadłużania się JST (dla deb***i tłumaczę - Jednostek Samorządu Terytorialnego)? Tak znowu pytam, ostatnie pytanie. Czy ktokolwiek z idiotów powyżej, zadał sobie trud, jak wygląda zadłużenie innych miast (Warszawa, Poznań, Kraków, Łódź, Gdynia - miasta rzuciłem wyrywkowo, chodzi o miasta w których dzieje się TROCHĘ więcej niż na prowincji o numerach rejestracyjnych LU). IDIOCI (nie kieruję tego tekstu dla deb***i, bo nie zrozumieją i tak, a idiotom, jak wytężą umysł, może coś zadzwoni) - bez podstawowej wiedzy o tym co wspomniałem wcześniej, nie zabierajcie głosu, bo jesteście zwykłymi pajacami, nieukami i ośmieszacie siebie i swoją starą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ustawa budżetowa Lublina? To ciekawe. Od kiedy to Rada Miasta Lublin jest organem ustawodawczym? Zanim coś napiszesz, człowieku - dokształć się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawle dzięki za awansowanie mnie do rangi trola jest mi bardzo miło z tego powodu. Wystawa o której mówisz jest dostępna na stronie UM Lublin w Biuletynie Informacji Publicznej w związku z czym nie odczuwam potrzeby wybierania się zatłoczonym trolejbusem do centrum przez zakorkowaną Drogę MM i Zamojską aby po godzinie dotrzeć do ratusza i oglądać wątpliwe osiągnięcia twoim mocodawców albo i chlebodawców. Pragnę tylko abyś zwrócił uwagę ile z tych inwestycji tak naprawdę jest twojego ukochanego PO a ile kończą po Prószkowski (notabene k?órego uważałem po Leńczuku za najgorszego prezydenta w historii Lublina od okrągłego stołu gorszy jest obecny). Ponieważ jesteś bardzo elokwentny a twoja erystyka jest bez zarzutu (nauki pobierałeś zapewne u samego Artura Schopenhauera)w związku z czym bardzo Cię proszę o wyliczenie własnych inwestycji PO w kadencji 2006-2010 z pominięciem spadku po Pruszkowskim. Oczywiście o sławetnej strefie wszyscy wiemy. Ciekawym bardzo twojej odpowiedzi. Z poważaniem trol Robert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestor napisał:
Chcecie inwestycji - to je macie.Nie ma nic za darmo!! W tej kadencji , czy wam się to podoba czy nie , wydano na ZREALIZOWANE INWESTYCJE 2,5 razy więcej niż w kadencji Pruszkowskiego. Jest wystawa zrealizowanych inwestycji przed Ratuszem, warto obejrzeć zanim zaczniecie kłamać i wylewać z siebie jad.
Primo falli incommodum est, secundo stultum, tertio turpe Dać się oszukać po raz pierwszy to nieprzyjemność, po raz drugi to głupota, po raz trzeci to hańba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
ustawa budżetowa Lublina? To ciekawe. Od kiedy to Rada Miasta Lublin jest organem ustawodawczym? Zanim coś napiszesz, człowieku - dokształć się...
Tylko tak wykształcony i qlturany człowiek jak Paweł wie od kiedy miasto ma ustawy bo umie posługiwać się google i czytać ustawy budżetowe miast i uchwały sejmowe. Primo falli incommodum est, secundo stultum, tertio turpe Dać się oszukać po raz pierwszy to nieprzyjemność, po raz drugi to głupota, po raz trzeci to hańba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawełku sam jesteś miernota bo nawet niewiesz co piszesz...z glupim sie niedyskutuje bo Cie znizy do swojego poziomu i przebije doswiadczeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...