Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do Świdnika nowym wjazdem: al. Jana Pawła II

Utworzony przez kaloryfer, 21 grudnia 2012 r. o 17:57 Powrót do artykułu
Dlaczego nie Lecha Kaczyńskiego???? Przeciez to był ważniejszy Polak od Jana Pawła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest typ ludzi którym nic i nikt w życiu nie pasuje brak drogi żle jest droga też żle nazywa się drogę X nie pasuje nazywa Y też nie tak .A najlepszym wyjściem jest samemu stanąć przed lustrem i zobaczyć co widzę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu nie Boba Marleya? wszedzie tylko Jan Paweł. ileż mozna. może jeszcze pomniczek na rondzie-placku koło Carluxa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świdniczanin napisał:
Jechałem nową drogą.Fajnie się jedzie,ale po co są ograniczenia predkości.Bez sensu nastawiano znaków.
co ty chrzanisz !!!!!!!!!!!!!!! lodu lodu połamanego, prawie na całej długości z wyjątkiem odcinka przy samym rondzie na Lotników , h...jowo sie jedzie, droga dobra ale te bryły lodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by ją nie nazwali może byc i Kubusia Puchatka mnie to rybka Ale dlaczego jej nie uprzątneli zamarźnięte błoto lód brak oświetlenia jednym słowem syf a nazwa najważniejsza Posprzątac a nie nazwy wymyślac Jak zawsze nic nie zrobione do końca w terminie i porządnie Radni do roboty budimex do pracy brac się za łopaty ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
co ty chrzanisz !!!!!!!!!!!!!!! lodu lodu połamanego, prawie na całej długości z wyjątkiem odcinka przy samym rondzie na Lotników , h...jowo sie jedzie, droga dobra ale te bryły lodu
Dlatego oddali nocą po ciemaku i widać jaki to był odbiór zobaczyli kawałek posprzątany (flaszkę) i odebrali fuszerkę ... a oświetlenie we własnym zakresie panowie kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak go nazwali to go zwali . Wszyscy w Świdniku mówią Kopiec Kreta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak oni trafią do domu nie ma skrętu w lewo wyjeżdżając z w-wy już byli na lewym pasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak oni trafią do domu nie ma skrętu w lewo wyjeżdżając z w-wy już byli na lewym pasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Jak oni trafią do domu nie ma skrętu w lewo wyjeżdżając z w-wy już byli na lewym pasie
O tym samym pomyślałem - niezłego zonka im strzelili... Ciężko im się będzie przyzwyczaić, może trzeba będzie niedługo przebudować skrzyżowanie, bo biedaczyska w Piaskach się zorientują, że coś nie tak Ale zauważcie jedno - tym pieniaczom z [s]miasta[/s] tfu,.. [s]wsi [/s]tfu oj niech będzie - "miasteczka" nic nie podpasuje. Zrobią im to oświetlenie, o które tak się pienią - okaże się że barwa światła za zimna/ciepła. Zmienia - okaże się, że coś jest nie tak, bo ćmy lecą... itd. Tym ludziom nie dogodzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek napisał:
A co chciałeś autostradę do swojej obory ?
Lusterko ci upierniczy jak będziesz jechał zapładniać moje krowy w mojej oborze to w czym będziesz się przeglądał przed spotkaniem z moimi krowami...? Tak poważnie tobie też nie raz przyjdzie korzystać z tych "serwisówek" to zobaczysz, o co mi chodzi! Nie chce "autostrady" ale drogi o normalnej szerokości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczemuż to skrent do LaSWegas jest z prawego pasa, a nie z lewego? Jak ja swoego kunia przywzyczajem do skrencania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jp9 napisał:
Jest typ ludzi którym nic i nikt w życiu nie pasuje brak drogi żle jest droga też żle nazywa się drogę X nie pasuje nazywa Y też nie tak .A najlepszym wyjściem jest samemu stanąć przed lustrem i zobaczyć co widzę .
Stając przed lustrem widzę człowieka z zasadami, który nigdy nie zaakceptuje: partactwa, miernoty, głupoty, kłamstwa, braku kultury i honoru, tchórzostwa w wyrażaniu swojej opinii itp! Przyzwolenie na podejmowanie decyzji mniejszości wbrew opinii społecznej będą opłakane! Będę wytykał i wyśmiewał wszystkie w.w. cechy ludzi leczących swoje kompleksy kosztem społeczeństwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdniczanin napisał:
Dla wszystkich i tak będzie to aleja NSZZ Solidarność!!!!
A dlaczego nie Kubusia Puchatka albo Baby Jagi wszak jest przy lesie a moze tak po prostu Droga do Miasta albo Droga do Lublina Zero wyobraźni i kreatywności u tych radnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzoy napisał:
Będę wytykał i wyśmiewał wszystkie w.w. cechy ludzi leczących swoje kompleksy kosztem społeczeństwa!
Sowieci maja idealne określenie takich ludzi: gównojady. A droga super, że wreszcie jest!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leon napisał:
może wypowiadaj się w swoim imieniu
a dla mnie Kubusia Puchatka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopakZsasiedztwa napisał:
O tym samym pomyślałem - niezłego zonka im strzelili... Ciężko im się będzie przyzwyczaić, może trzeba będzie niedługo przebudować skrzyżowanie, bo biedaczyska w Piaskach się zorientują, że coś nie tak Ale zauważcie jedno - tym pieniaczom z [s]miasta[/s] tfu,.. [s]wsi [/s]tfu oj niech będzie - "miasteczka" nic nie podpasuje. Zrobią im to oświetlenie, o które tak się pienią - okaże się że barwa światła za zimna/ciepła. Zmienia - okaże się, że coś jest nie tak, bo ćmy lecą... itd. Tym ludziom nie dogodzisz.
Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gównojad - obywatel wolnego świata, kategorii, najbardziej ze wszystkich obrzydliwej. Określenie dotyczyło członków wszelkiej maści Towarzystw Przyjaźni ze Związkiem Radzieckim, działaczy pacyfistycznych, antykościelnych, Zielonych i innych radykałów. Pogarda, jaką oficerowie GRU i KGB żywili wobec takich osobników, nie oznaczała naturalnie, że nie wykorzystywali ich gdzie i jak się dało, i to absolutnie nie zważając na ich bezpieczeństwo (w przeciwieństwie do bezpieczeństwa agentów). Nikt ich nie werbował, bo i po co - i tak robili, co im się kazało. Zwykle chodziło o jakieś drobiazgi: donosy o sąsiadach, współpracownikach czy znajomych, Potem oficjalnie takiemu się dziękowało i kazało zapomnieć o wszystkim.
donosicielstwo to nie jest ( jak sobie wyobrażasz ) produkt sowieckiej władzy. istniało wcześniej. skąd np. w 1939 roku Niemcy , jak , przyjechali do wsi, z góry wiedzieli u kogo szukać pistoletu albo innej broni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iha napisał:
Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
Ale mi pojechałeś... uhuhuuuu. Dlaczego uważasz, że to tematy które mnie nie dotyczą? Może tez będę korzystał z tej drogi? Jakoś potrafiłem zacisnąć zęby na te półtora roku remontu drogi do Piask i nie marudziłem (a korzystałem z drogi kilka razy w tygodniu). To, co się działo wówczas na forach można uznać za coś, co Ty nazwałeś ujadaniem kundli. I to właśnie to marudzenie Twoich sąsiadów (bo po tonie Twojej wypowiedzi można wywnioskować, ze jesteś LSW) można nazwać ujadaniem kundli (chociaż ja bym zwierząt nie obrażał). To samo w kwestii lotniska LUZ. Cały czas się stawiacie, że to lotnisko Świdnik. Gucio prawda - jest to "Lotnisko Lublin". Bez Lublina Świdnik mógłby mieć co najwyżej plac startowy dla śmigłowców. Tyle w temacie - ale jak to zwykle bywa, prawda w oczy kole, wiec zaraz jakiś LSW odpyszczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leon napisał:
donosicielstwo to nie jest ( jak sobie wyobrażasz ) produkt sowieckiej władzy. istniało wcześniej. skąd np. w 1939 roku Niemcy , jak , przyjechali do wsi, z góry wiedzieli u kogo szukać pistoletu albo innej broni ?
Leon tu nie chodzi o donosicielstwo, ale o szczególny typ człowieka - gównojada (malkontenta, antyklerykała, zielonego, politycznie poprawnego, zawistnika, sprzedawczyka i cichego zwolennika sowietów). Patrz też hasło: pożyteczny idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...