Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 grudnia 2012 r.
17:22
Edytuj ten wpis

Do Świdnika nowym wjazdem: al. Jana Pawła II

Autor: Zdjęcie autora (PP)
0 46 A A
 (Dorota Awiorko-Klimek/ Archiwum)
(Dorota Awiorko-Klimek/ Archiwum)

Dziś o godz. 17 otworzono nowy wjazd do Świdnika, tzw. drogę przy lesie. Kierowcy odetchnęli z ulgą po kilkunastu miesiącach stania w korkach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nowy wjazd do Świdnika, al. Jana Pawła II (pierwotnie miała to być al. Solidarności), zdecydowanie ułatwi życie kierowcom i pasażerom komunikacji publicznej.

– To chyba najlepsza wiadomość przed świętami. W końcu do i z Lublina będzie można dojechać bez stania w korku – mówi Jerzy Matusiak, kierowca z Świdnika.

Nowa droga łączy dwupasmową Witosa – poprzez ślimak przy salonie Skody – z rondem na alei Lotników Polskich w Świdniku.

W miniony czwartek podczas sesji Rady Miasta Świdnik odbywało się głosowanie nad nazwą tej ulicy. Radni zdecydowali, że będzie nosić imię Jana Pawła II.

– Ta nowoczesna, bezpieczna i ładnie poprowadzona droga przy lesie. Otworzenie tego połączenia jest niezwykle ważne dla kilkudziesięciu tysięcy kierowców, którzy codziennie pokonują trasę pomiędzy Lublinem a Świdnikiem – mówi Artur Soboń, rzecznik świdnickiego magistratu. – To najlepszy prezent pod choinkę.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 46

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 r. o 09:03
Ludzie! ale wy jesteście deb***ami, tylko narzekać potraficie, jakby każdy z was dostał po milion zł to byście narzekali że nie w takich nominałach, żenada.
Avatar
lubelski full / 22 grudnia 2012 r. o 22:33
najwieksze osiągnięcia lubelszczyzny to lotnisko lublin w ŚWIDNIKU !!!!! i wkrótce obwodnica lublina aby to miasto omijać tyle....
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 r. o 19:45
[quote name='Świdniczanin' timestamp='1356123342' post='712635']
Dla wszystkich i tak będzie to aleja NSZZ Solidarność!!!!
[/quote] nie dla wszystkich dla mnie to al. Kubusia Puchatka I Dzikiej Świni czyli Prosiaczka po wojsku
Avatar
erkaes / 22 grudnia 2012 r. o 17:50
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
[/quote]

nie muszą tego pisać, to jest fakt bardzo dawno temu stwierdzony. ludzie ze świdnika są najczęściej na kierowniczych stanowiskach, w olimpiadach zajmują najwyższe miejsca, szkoły w świdniku są najlepsze w rankingach. nie bez powodu metr ziemi kosztuje w świdniku 2x tyle co w lublinie. a lublin? niech wypowiedzą się pracodawcy co to znaczy zatrudnić "lubelaka" - jest to synonim nieróbstwa, wiecznie skrzywiona buzia, najczęściej katol z kompleksami, który nigdy nic nie osiągnie za to na wszystko narzeka i wszędzie widzi drugie dno. LU wśród kierowców w całej polsce uchodzi za "uwaga burak za kierownicą", a co ciekawe 3/4 LU to właśnie przyjezdne burki z okolicy o wsiowych korzeniach, które po 1 jednym pokoleniu "fsc" nagle stało się "prawdziwymi lubelakami". wystarczy teraz spojrzeć przez okno na parkingi w naszym kochanym mieście - ponad 50% miejsce wolnych praktycznie wszędzie. Za to te wsioki najbardziej piłują mordki na innych, że są burakami xD
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
[/quote]

nie muszą tego pisać, to jest fakt bardzo dawno temu stwierdzony. ludzie ze świdnika są najczęściej na kierowniczych stanowiskach, w olimpiadach zajmują najwyższe miejsca, szkoły w świdniku są najlepsze w rankingach. nie bez powodu metr ziemi kosztuje w świ... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2012 r. o 17:13
[quote name='krzoy' timestamp='1356176898' post='712752']
Lusterko ci upierniczy jak będziesz jechał zapładniać moje krowy w mojej oborze to w czym będziesz się przeglądał przed spotkaniem z moimi krowami...? Tak poważnie tobie też nie raz przyjdzie korzystać z tych "serwisówek" to zobaczysz, o co mi chodzi! Nie chce "autostrady" ale drogi o normalnej szerokości!
[/quote] Po tych wąskich serwisówkach chodzą ludzie, dzieci muszą dostać się na busa i do szkoły! Ktoś kto to zaprojektował to o ,,premii własnej '' chyba myslał - bo na pewno nie o bezpieczeństwie!
[quote name='krzoy' timestamp='1356176898' post='712752']
Lusterko ci upierniczy jak będziesz jechał zapładniać moje krowy w mojej oborze to w czym będziesz się przeglądał przed spotkaniem z moimi krowami...? Tak poważnie tobie też nie raz przyjdzie korzystać z tych "serwisówek" to zobaczysz, o co mi chodzi! Nie chce "autostrady" ale drogi o normalnej szerokości!
[/quote] Po tych wąskich serwisówkach chodzą ludzie, dzieci muszą dostać się na busa i do szkoły! Ktoś kto to zap... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2012 r. o 17:05
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
O co tyle pisku ? O ten Świdnik? o kierowców stamtąd? Proszę was. dlaczego nikt nie lamentuje o kierowcach z Nałęczowa, Poniatowej, czy Bychawy, którzy też stoją w korkach na dolotówkach do Lublina. W czym Świdniczanie są lepsi lub ważniejsi od innych, he?
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
[/quote] - genialne i jakie prawdziwe a Soboń to kasy juz chyba nie może się doliczyć z tych rad nadzorczych dlatego liczba samochodow mu sie pomylila.
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
O co tyle pisku ? O ten Świdnik? o kierowców stamtąd? Proszę was. dlaczego nikt nie lamentuje o kierowcach z Nałęczowa, Poniatowej, czy Bychawy, którzy też stoją w korkach na dolotówkach do Lublina. W czym Świdniczanie są lepsi lub ważniejsi od innych, he?
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 r. o 16:55
[quote name='leon' timestamp='1356185655' post='712772']
donosicielstwo to nie jest ( jak sobie wyobrażasz ) produkt sowieckiej władzy. istniało wcześniej.
skąd np. w 1939 roku Niemcy , jak , przyjechali do wsi, z góry wiedzieli u kogo szukać pistoletu albo innej broni ?
[/quote]
Leon tu nie chodzi o donosicielstwo, ale o szczególny typ człowieka - gównojada (malkontenta, antyklerykała, zielonego, politycznie poprawnego, zawistnika, sprzedawczyka i cichego zwolennika sowietów). Patrz też hasło: pożyteczny idiota
Avatar
chlopakZsasiedztwa / 22 grudnia 2012 r. o 16:54
[quote name='iha' timestamp='1356185293' post='712771']
Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
[/quote]

Ale mi pojechałeś... uhuhuuuu. Dlaczego uważasz, że to tematy które mnie nie dotyczą? Może tez będę korzystał z tej drogi? Jakoś potrafiłem zacisnąć zęby na te półtora roku remontu drogi do Piask i nie marudziłem (a korzystałem z drogi kilka razy w tygodniu). To, co się działo wówczas na forach można uznać za coś, co Ty nazwałeś ujadaniem kundli. I to właśnie to marudzenie Twoich sąsiadów (bo po tonie Twojej wypowiedzi można wywnioskować, ze jesteś LSW) można nazwać ujadaniem kundli (chociaż ja bym zwierząt nie obrażał). To samo w kwestii lotniska LUZ. Cały czas się stawiacie, że to lotnisko Świdnik. Gucio prawda - jest to "Lotnisko Lublin". Bez Lublina Świdnik mógłby mieć co najwyżej plac startowy dla śmigłowców. Tyle w temacie - ale jak to zwykle bywa, prawda w oczy kole, wiec zaraz jakiś LSW odpyszczy.
[quote name='iha' timestamp='1356185293' post='712771']
Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
[/quote]

Ale mi pojechałeś... uhuhuuuu. Dlaczego uważasz, że to tematy które mnie nie dotyczą? Może tez będę korzystał z tej drogi? Jakoś potrafiłem zacisnąć zęby na te półtora... rozwiń
Avatar
leon / 22 grudnia 2012 r. o 15:14
[quote name='Gość' timestamp='1356125504' post='712653']
Gównojad - obywatel wolnego świata, kategorii, najbardziej ze wszystkich obrzydliwej. Określenie dotyczyło członków wszelkiej maści Towarzystw Przyjaźni ze Związkiem Radzieckim, działaczy pacyfistycznych, antykościelnych, Zielonych i innych radykałów.

Pogarda, jaką oficerowie GRU i KGB żywili wobec takich osobników, nie oznaczała naturalnie, że nie wykorzystywali ich gdzie i jak się dało, i to absolutnie nie zważając na ich bezpieczeństwo (w przeciwieństwie do bezpieczeństwa agentów).
Nikt ich nie werbował, bo i po co - i tak robili, co im się kazało. Zwykle chodziło o jakieś drobiazgi: donosy o sąsiadach, współpracownikach czy znajomych, Potem oficjalnie takiemu się dziękowało i kazało zapomnieć o wszystkim.
[/quote]
donosicielstwo to nie jest ( jak sobie wyobrażasz ) produkt sowieckiej władzy. istniało wcześniej.
skąd np. w 1939 roku Niemcy , jak , przyjechali do wsi, z góry wiedzieli u kogo szukać pistoletu albo innej broni ?
[quote name='Gość' timestamp='1356125504' post='712653']
Gównojad - obywatel wolnego świata, kategorii, najbardziej ze wszystkich obrzydliwej. Określenie dotyczyło członków wszelkiej maści Towarzystw Przyjaźni ze Związkiem Radzieckim, działaczy pacyfistycznych, antykościelnych, Zielonych i innych radykałów.

Pogarda, jaką oficerowie GRU i KGB żywili wobec takich osobników, nie oznaczała naturalnie, że nie wykorzystywali ich gdzie i jak się dało, i to absolutnie nie z... rozwiń
Avatar
iha / 22 grudnia 2012 r. o 15:08
[quote name='chlopakZsasiedztwa' timestamp='1356176739' post='712751']
O tym samym pomyślałem - niezłego zonka im strzelili... Ciężko im się będzie przyzwyczaić, może trzeba będzie niedługo przebudować skrzyżowanie, bo biedaczyska w Piaskach się zorientują, że coś nie tak Ale zauważcie jedno - tym pieniaczom z [s]miasta[/s] tfu,.. [s]wsi [/s]tfu oj niech będzie - "miasteczka" nic nie podpasuje. Zrobią im to oświetlenie, o które tak się pienią - okaże się że barwa światła za zimna/ciepła. Zmienia - okaże się, że coś jest nie tak, bo ćmy lecą... itd. Tym ludziom nie dogodzisz.
[/quote]

Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
[quote name='chlopakZsasiedztwa' timestamp='1356176739' post='712751']
O tym samym pomyślałem - niezłego zonka im strzelili... Ciężko im się będzie przyzwyczaić, może trzeba będzie niedługo przebudować skrzyżowanie, bo biedaczyska w Piaskach się zorientują, że coś nie tak Ale zauważcie jedno - tym pieniaczom z [s]miasta[/s] tfu,.. [s]wsi [/s]tfu oj niech będzie - "miasteczka" nic nie podpasuje. Zrobią im to oświetlenie, o które tak się pienią - okaże się że barwa światła za zimna/ciepła. Zmienia - oka... rozwiń
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 r. o 09:03
Ludzie! ale wy jesteście deb***ami, tylko narzekać potraficie, jakby każdy z was dostał po milion zł to byście narzekali że nie w takich nominałach, żenada.
Avatar
lubelski full / 22 grudnia 2012 r. o 22:33
najwieksze osiągnięcia lubelszczyzny to lotnisko lublin w ŚWIDNIKU !!!!! i wkrótce obwodnica lublina aby to miasto omijać tyle....
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 r. o 19:45
[quote name='Świdniczanin' timestamp='1356123342' post='712635']
Dla wszystkich i tak będzie to aleja NSZZ Solidarność!!!!
[/quote] nie dla wszystkich dla mnie to al. Kubusia Puchatka I Dzikiej Świni czyli Prosiaczka po wojsku
Avatar
erkaes / 22 grudnia 2012 r. o 17:50
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
[/quote]

nie muszą tego pisać, to jest fakt bardzo dawno temu stwierdzony. ludzie ze świdnika są najczęściej na kierowniczych stanowiskach, w olimpiadach zajmują najwyższe miejsca, szkoły w świdniku są najlepsze w rankingach. nie bez powodu metr ziemi kosztuje w świdniku 2x tyle co w lublinie. a lublin? niech wypowiedzą się pracodawcy co to znaczy zatrudnić "lubelaka" - jest to synonim nieróbstwa, wiecznie skrzywiona buzia, najczęściej katol z kompleksami, który nigdy nic nie osiągnie za to na wszystko narzeka i wszędzie widzi drugie dno. LU wśród kierowców w całej polsce uchodzi za "uwaga burak za kierownicą", a co ciekawe 3/4 LU to właśnie przyjezdne burki z okolicy o wsiowych korzeniach, które po 1 jednym pokoleniu "fsc" nagle stało się "prawdziwymi lubelakami". wystarczy teraz spojrzeć przez okno na parkingi w naszym kochanym mieście - ponad 50% miejsce wolnych praktycznie wszędzie. Za to te wsioki najbardziej piłują mordki na innych, że są burakami xD
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
[/quote]

nie muszą tego pisać, to jest fakt bardzo dawno temu stwierdzony. ludzie ze świdnika są najczęściej na kierowniczych stanowiskach, w olimpiadach zajmują najwyższe miejsca, szkoły w świdniku są najlepsze w rankingach. nie bez powodu metr ziemi kosztuje w świ... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2012 r. o 17:13
[quote name='krzoy' timestamp='1356176898' post='712752']
Lusterko ci upierniczy jak będziesz jechał zapładniać moje krowy w mojej oborze to w czym będziesz się przeglądał przed spotkaniem z moimi krowami...? Tak poważnie tobie też nie raz przyjdzie korzystać z tych "serwisówek" to zobaczysz, o co mi chodzi! Nie chce "autostrady" ale drogi o normalnej szerokości!
[/quote] Po tych wąskich serwisówkach chodzą ludzie, dzieci muszą dostać się na busa i do szkoły! Ktoś kto to zaprojektował to o ,,premii własnej '' chyba myslał - bo na pewno nie o bezpieczeństwie!
[quote name='krzoy' timestamp='1356176898' post='712752']
Lusterko ci upierniczy jak będziesz jechał zapładniać moje krowy w mojej oborze to w czym będziesz się przeglądał przed spotkaniem z moimi krowami...? Tak poważnie tobie też nie raz przyjdzie korzystać z tych "serwisówek" to zobaczysz, o co mi chodzi! Nie chce "autostrady" ale drogi o normalnej szerokości!
[/quote] Po tych wąskich serwisówkach chodzą ludzie, dzieci muszą dostać się na busa i do szkoły! Ktoś kto to zap... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2012 r. o 17:05
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
O co tyle pisku ? O ten Świdnik? o kierowców stamtąd? Proszę was. dlaczego nikt nie lamentuje o kierowcach z Nałęczowa, Poniatowej, czy Bychawy, którzy też stoją w korkach na dolotówkach do Lublina. W czym Świdniczanie są lepsi lub ważniejsi od innych, he?
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
[/quote] - genialne i jakie prawdziwe a Soboń to kasy juz chyba nie może się doliczyć z tych rad nadzorczych dlatego liczba samochodow mu sie pomylila.
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
O co tyle pisku ? O ten Świdnik? o kierowców stamtąd? Proszę was. dlaczego nikt nie lamentuje o kierowcach z Nałęczowa, Poniatowej, czy Bychawy, którzy też stoją w korkach na dolotówkach do Lublina. W czym Świdniczanie są lepsi lub ważniejsi od innych, he?
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 r. o 16:55
[quote name='leon' timestamp='1356185655' post='712772']
donosicielstwo to nie jest ( jak sobie wyobrażasz ) produkt sowieckiej władzy. istniało wcześniej.
skąd np. w 1939 roku Niemcy , jak , przyjechali do wsi, z góry wiedzieli u kogo szukać pistoletu albo innej broni ?
[/quote]
Leon tu nie chodzi o donosicielstwo, ale o szczególny typ człowieka - gównojada (malkontenta, antyklerykała, zielonego, politycznie poprawnego, zawistnika, sprzedawczyka i cichego zwolennika sowietów). Patrz też hasło: pożyteczny idiota
Avatar
chlopakZsasiedztwa / 22 grudnia 2012 r. o 16:54
[quote name='iha' timestamp='1356185293' post='712771']
Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
[/quote]

Ale mi pojechałeś... uhuhuuuu. Dlaczego uważasz, że to tematy które mnie nie dotyczą? Może tez będę korzystał z tej drogi? Jakoś potrafiłem zacisnąć zęby na te półtora roku remontu drogi do Piask i nie marudziłem (a korzystałem z drogi kilka razy w tygodniu). To, co się działo wówczas na forach można uznać za coś, co Ty nazwałeś ujadaniem kundli. I to właśnie to marudzenie Twoich sąsiadów (bo po tonie Twojej wypowiedzi można wywnioskować, ze jesteś LSW) można nazwać ujadaniem kundli (chociaż ja bym zwierząt nie obrażał). To samo w kwestii lotniska LUZ. Cały czas się stawiacie, że to lotnisko Świdnik. Gucio prawda - jest to "Lotnisko Lublin". Bez Lublina Świdnik mógłby mieć co najwyżej plac startowy dla śmigłowców. Tyle w temacie - ale jak to zwykle bywa, prawda w oczy kole, wiec zaraz jakiś LSW odpyszczy.
[quote name='iha' timestamp='1356185293' post='712771']
Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
[/quote]

Ale mi pojechałeś... uhuhuuuu. Dlaczego uważasz, że to tematy które mnie nie dotyczą? Może tez będę korzystał z tej drogi? Jakoś potrafiłem zacisnąć zęby na te półtora... rozwiń
Avatar
leon / 22 grudnia 2012 r. o 15:14
[quote name='Gość' timestamp='1356125504' post='712653']
Gównojad - obywatel wolnego świata, kategorii, najbardziej ze wszystkich obrzydliwej. Określenie dotyczyło członków wszelkiej maści Towarzystw Przyjaźni ze Związkiem Radzieckim, działaczy pacyfistycznych, antykościelnych, Zielonych i innych radykałów.

Pogarda, jaką oficerowie GRU i KGB żywili wobec takich osobników, nie oznaczała naturalnie, że nie wykorzystywali ich gdzie i jak się dało, i to absolutnie nie zważając na ich bezpieczeństwo (w przeciwieństwie do bezpieczeństwa agentów).
Nikt ich nie werbował, bo i po co - i tak robili, co im się kazało. Zwykle chodziło o jakieś drobiazgi: donosy o sąsiadach, współpracownikach czy znajomych, Potem oficjalnie takiemu się dziękowało i kazało zapomnieć o wszystkim.
[/quote]
donosicielstwo to nie jest ( jak sobie wyobrażasz ) produkt sowieckiej władzy. istniało wcześniej.
skąd np. w 1939 roku Niemcy , jak , przyjechali do wsi, z góry wiedzieli u kogo szukać pistoletu albo innej broni ?
[quote name='Gość' timestamp='1356125504' post='712653']
Gównojad - obywatel wolnego świata, kategorii, najbardziej ze wszystkich obrzydliwej. Określenie dotyczyło członków wszelkiej maści Towarzystw Przyjaźni ze Związkiem Radzieckim, działaczy pacyfistycznych, antykościelnych, Zielonych i innych radykałów.

Pogarda, jaką oficerowie GRU i KGB żywili wobec takich osobników, nie oznaczała naturalnie, że nie wykorzystywali ich gdzie i jak się dało, i to absolutnie nie z... rozwiń
Avatar
iha / 22 grudnia 2012 r. o 15:08
[quote name='chlopakZsasiedztwa' timestamp='1356176739' post='712751']
O tym samym pomyślałem - niezłego zonka im strzelili... Ciężko im się będzie przyzwyczaić, może trzeba będzie niedługo przebudować skrzyżowanie, bo biedaczyska w Piaskach się zorientują, że coś nie tak Ale zauważcie jedno - tym pieniaczom z [s]miasta[/s] tfu,.. [s]wsi [/s]tfu oj niech będzie - "miasteczka" nic nie podpasuje. Zrobią im to oświetlenie, o które tak się pienią - okaże się że barwa światła za zimna/ciepła. Zmienia - okaże się, że coś jest nie tak, bo ćmy lecą... itd. Tym ludziom nie dogodzisz.
[/quote]

Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
[quote name='chlopakZsasiedztwa' timestamp='1356176739' post='712751']
O tym samym pomyślałem - niezłego zonka im strzelili... Ciężko im się będzie przyzwyczaić, może trzeba będzie niedługo przebudować skrzyżowanie, bo biedaczyska w Piaskach się zorientują, że coś nie tak Ale zauważcie jedno - tym pieniaczom z [s]miasta[/s] tfu,.. [s]wsi [/s]tfu oj niech będzie - "miasteczka" nic nie podpasuje. Zrobią im to oświetlenie, o które tak się pienią - okaże się że barwa światła za zimna/ciepła. Zmienia - oka... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 46

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wojewoda Lech Sprawka zostanie posłem? Podjął decyzję

Wojewoda Lech Sprawka zostanie posłem? Podjął decyzję

Wojewoda lubelski zdecydował o swojej politycznej przyszłości. Otrzymał propozycję zostania posłem.

Jacek Sasin otwiera dworzec PKP w Świdniku. Kosztował pięć milionów złotych. Nie ma tu żadnej kasy

Jacek Sasin otwiera dworzec PKP w Świdniku. Kosztował pięć milionów złotych. Nie ma tu żadnej kasy

Uroczyście otwarto nowy dworzec kolejowy w Świdniku zbudowany za 5 mln zł. Tyle kosztował obiekt z poczekalnią mającą osiem krzesełek, dwa wyświetlacze i toalety. Kasy biletowej nie ma i nie wiadomo, czy w ogóle powstanie.

Poseł PiS, Jerzy Bielecki rzucił mandat poselski. Kariera w państwowej spółce?

Poseł PiS, Jerzy Bielecki rzucił mandat poselski. Kariera w państwowej spółce?

Jerzy Bielecki (Prawo i Sprawiedliwość) zrzekł się poselskiego mandatu. Formalnie jego miejsce w Sejmie powinien zająć wojewoda lubelski Lech Sprawka.

Łukasz Giza (KS Cisowianka Drzewce): Walka o awans jeszcze się nie zakończyła

Łukasz Giza (KS Cisowianka Drzewce): Walka o awans jeszcze się nie zakończyła

Rozmowa z Łukaszem Gizą, trenerem KS Cisowianka Drzewce

Lublin. Szkolne boiska do gruntownej odnowy

Lublin. Szkolne boiska do gruntownej odnowy

Miasto szykuje się do przetargu na przebudowę obiektów sportowych obok Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 przy ul. Rzeckiego. Prace zostały już wpisane do miejskiego planu tegorocznych zamówień publicznych.

Mundial 2022: Korea Południowa - Ghana 2:3. Czarne Gwiazdy z ważną wygraną

Mundial 2022: Korea Południowa - Ghana 2:3. Czarne Gwiazdy z ważną wygraną

Reprezentacja Ghany po pasjonującym meczu pokonała 3:2 Koreę Południową, a jej bohaterem okazał się zdobywca dwóch goli Mohammed Kudus grający na co dzień w Ajaksie Amsterdam

8 tys. policjantów chce zrzucić mundury. Pozostali będą tyrać

8 tys. policjantów chce zrzucić mundury. Pozostali będą tyrać

Toczą się negocjacje w sprawie przyszłorocznych podwyżek w policji. Wielu z mundurowych chce odejść, bo bardziej im się opłaca zostać emerytami.

Kierowca BMW, który zabił w wypadku starszą panią aresztowany

Kierowca BMW, który zabił w wypadku starszą panią aresztowany

36-latek z gminy Janowiec, który w sobotę pod wpływem alkoholu doprowadził tragicznego w skutkach wypadku, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Na miejscu zginęła mieszkanka Puław, a jej mąż trafił do szpitala.

Mundial 2022: Kamerun – Serbia 3:3. Piłkarski rollercoaster

Mundial 2022: Kamerun – Serbia 3:3. Piłkarski rollercoaster

Wielkie emocje, sześć bramek i podział punktów. Reprezentacja Kamerunu przegrywała z Serbią 1:3, ale zdołała odrobić straty i spotkanie zakończyło się podziałem punktów

Lublin. Pięć miesiecy bez pływania. Stary basen do remontu

Lublin. Pięć miesiecy bez pływania. Stary basen do remontu

Nie dłużej niż pięć miesięcy ma trwać remont krytej pływalni Strefa H2O, czyli starego basenu przy Al. Zygmuntowskich.

Kim jest i ile zarabia programista Java?

Kim jest i ile zarabia programista Java?

Nie jest tajemnicą, że zarobki programistów specjalizujących się w wykorzystaniu w praktyce niezwykle popularnego języka Java należą do najwyższych w rodzimej branży IT. Praca ta wiąże się z dość dużą odpowiedzialnością oraz koniecznością nieprzerwanego stawiania czoła różnorakim wyzwaniom, jednakże jest ona nad wyraz opłacalna. Sprawdźmy więc z czym ona się wiąże!

Zamość. O Zamoyskich w kawiarni. I nie tylko o Janie
1 grudnia 2022, 17:00

Zamość. O Zamoyskich w kawiarni. I nie tylko o Janie

Nie tylko o Janie Zamoyskim, założycielu miasta, ale też innych członkach wybitnego rodu opowiadać będzie w czwartek (1 grudnia) historyk Jacek Feduszka. Na spotkanie z nim warto wybrać się tego dnia do Kawiarni Mazagran na Starym Mieście w Zamościu.

Młodzi artyści namalują wspomnienia mieszkańców Puław

Młodzi artyści namalują wspomnienia mieszkańców Puław

Studenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie namalują obrazy inspirowane prawdziwymi historiami opowiedzianymi im przez mieszkańców Puław. Podczas spotkania zaplanowanego na wtorek, każdy będzie mógł przyjść i podzielić się z artystami własnymi wspomnieniami związanymi z miastem.

Polski Cukier AZS UMCS awansował do finału turnieju Lotto 3x3 Liga

Polski Cukier AZS UMCS awansował do finału turnieju Lotto 3x3 Liga

Impreza odbywająca się w Cetniewie była bardzo ciekawym turniejem, na który stawiły się wszystkie zespoły występujące w rozgrywkach Energa Basket Ligi. W tym gronie były również lublinianki. Akademiczki wystąpiły w składzie: Aleksandra Kuczyńska, Olga Trzeciak, Anna Winkowska i Wiktoria Zając.

Z parkingów zaczęły znikać samochody. Wielka akcja CBŚP w Radzyniu Podlaskim
zdjęcia
galeria

Z parkingów zaczęły znikać samochody. Wielka akcja CBŚP w Radzyniu Podlaskim

14 podejrzanych, a z nich 11 osób zostało aresztowanych. Tak wygląda bilans najnowszej akcji CBŚP, które namierzyło gang złodziei samochodów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!