Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 grudnia 2012 r.
17:22
Edytuj ten wpis

Do Świdnika nowym wjazdem: al. Jana Pawła II

Autor: Zdjęcie autora (PP)
0 46 A A
 (Dorota Awiorko-Klimek/ Archiwum)
(Dorota Awiorko-Klimek/ Archiwum)

Dziś o godz. 17 otworzono nowy wjazd do Świdnika, tzw. drogę przy lesie. Kierowcy odetchnęli z ulgą po kilkunastu miesiącach stania w korkach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nowy wjazd do Świdnika, al. Jana Pawła II (pierwotnie miała to być al. Solidarności), zdecydowanie ułatwi życie kierowcom i pasażerom komunikacji publicznej.

– To chyba najlepsza wiadomość przed świętami. W końcu do i z Lublina będzie można dojechać bez stania w korku – mówi Jerzy Matusiak, kierowca z Świdnika.

Nowa droga łączy dwupasmową Witosa – poprzez ślimak przy salonie Skody – z rondem na alei Lotników Polskich w Świdniku.

W miniony czwartek podczas sesji Rady Miasta Świdnik odbywało się głosowanie nad nazwą tej ulicy. Radni zdecydowali, że będzie nosić imię Jana Pawła II.

– Ta nowoczesna, bezpieczna i ładnie poprowadzona droga przy lesie. Otworzenie tego połączenia jest niezwykle ważne dla kilkudziesięciu tysięcy kierowców, którzy codziennie pokonują trasę pomiędzy Lublinem a Świdnikiem – mówi Artur Soboń, rzecznik świdnickiego magistratu. – To najlepszy prezent pod choinkę.

Komentarze 46

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 o 09:03
0
Ludzie! ale wy jesteście deb***ami, tylko narzekać potraficie, jakby każdy z was dostał po milion zł to byście narzekali że nie w takich nominałach, żenada.
Avatar
lubelski full / 22 grudnia 2012 o 22:33
0
najwieksze osiągnięcia lubelszczyzny to lotnisko lublin w ŚWIDNIKU !!!!! i wkrótce obwodnica lublina aby to miasto omijać tyle....
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 o 19:45
0
[quote name='Świdniczanin' timestamp='1356123342' post='712635']
Dla wszystkich i tak będzie to aleja NSZZ Solidarność!!!!
[/quote] nie dla wszystkich dla mnie to al. Kubusia Puchatka I Dzikiej Świni czyli Prosiaczka po wojsku
Avatar
erkaes / 22 grudnia 2012 o 17:50
0
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
[/quote]

nie muszą tego pisać, to jest fakt bardzo dawno temu stwierdzony. ludzie ze świdnika są najczęściej na kierowniczych stanowiskach, w olimpiadach zajmują najwyższe miejsca, szkoły w świdniku są najlepsze w rankingach. nie bez powodu metr ziemi kosztuje w świdniku 2x tyle co w lublinie. a lublin? niech wypowiedzą się pracodawcy co to znaczy zatrudnić "lubelaka" - jest to synonim nieróbstwa, wiecznie skrzywiona buzia, najczęściej katol z kompleksami, który nigdy nic nie osiągnie za to na wszystko narzeka i wszędzie widzi drugie dno. LU wśród kierowców w całej polsce uchodzi za "uwaga burak za kierownicą", a co ciekawe 3/4 LU to właśnie przyjezdne burki z okolicy o wsiowych korzeniach, które po 1 jednym pokoleniu "fsc" nagle stało się "prawdziwymi lubelakami". wystarczy teraz spojrzeć przez okno na parkingi w naszym kochanym mieście - ponad 50% miejsce wolnych praktycznie wszędzie. Za to te wsioki najbardziej piłują mordki na innych, że są burakami xD
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
[/quote]

nie muszą tego pisać, to jest fakt bardzo dawno temu stwierdzony. ludzie ze świdnika są najczęściej na kierowniczych stanowiskach, w olimpiadach zajmują najwyższe miejsca, szkoły w świdniku są najlepsze w rankingach. nie bez powodu metr ziemi kosztuje w świ... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2012 o 17:13
0
[quote name='krzoy' timestamp='1356176898' post='712752']
Lusterko ci upierniczy jak będziesz jechał zapładniać moje krowy w mojej oborze to w czym będziesz się przeglądał przed spotkaniem z moimi krowami...? Tak poważnie tobie też nie raz przyjdzie korzystać z tych "serwisówek" to zobaczysz, o co mi chodzi! Nie chce "autostrady" ale drogi o normalnej szerokości!
[/quote] Po tych wąskich serwisówkach chodzą ludzie, dzieci muszą dostać się na busa i do szkoły! Ktoś kto to zaprojektował to o ,,premii własnej '' chyba myslał - bo na pewno nie o bezpieczeństwie!
[quote name='krzoy' timestamp='1356176898' post='712752']
Lusterko ci upierniczy jak będziesz jechał zapładniać moje krowy w mojej oborze to w czym będziesz się przeglądał przed spotkaniem z moimi krowami...? Tak poważnie tobie też nie raz przyjdzie korzystać z tych "serwisówek" to zobaczysz, o co mi chodzi! Nie chce "autostrady" ale drogi o normalnej szerokości!
[/quote] Po tych wąskich serwisówkach chodzą ludzie, dzieci muszą dostać się na busa i do szkoły! Ktoś kto to zap... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2012 o 17:05
0
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
O co tyle pisku ? O ten Świdnik? o kierowców stamtąd? Proszę was. dlaczego nikt nie lamentuje o kierowcach z Nałęczowa, Poniatowej, czy Bychawy, którzy też stoją w korkach na dolotówkach do Lublina. W czym Świdniczanie są lepsi lub ważniejsi od innych, he?
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
[/quote] - genialne i jakie prawdziwe a Soboń to kasy juz chyba nie może się doliczyć z tych rad nadzorczych dlatego liczba samochodow mu sie pomylila.
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
O co tyle pisku ? O ten Świdnik? o kierowców stamtąd? Proszę was. dlaczego nikt nie lamentuje o kierowcach z Nałęczowa, Poniatowej, czy Bychawy, którzy też stoją w korkach na dolotówkach do Lublina. W czym Świdniczanie są lepsi lub ważniejsi od innych, he?
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 o 16:55
0
[quote name='leon' timestamp='1356185655' post='712772']
donosicielstwo to nie jest ( jak sobie wyobrażasz ) produkt sowieckiej władzy. istniało wcześniej.
skąd np. w 1939 roku Niemcy , jak , przyjechali do wsi, z góry wiedzieli u kogo szukać pistoletu albo innej broni ?
[/quote]
Leon tu nie chodzi o donosicielstwo, ale o szczególny typ człowieka - gównojada (malkontenta, antyklerykała, zielonego, politycznie poprawnego, zawistnika, sprzedawczyka i cichego zwolennika sowietów). Patrz też hasło: pożyteczny idiota
Avatar
chlopakZsasiedztwa / 22 grudnia 2012 o 16:54
0
[quote name='iha' timestamp='1356185293' post='712771']
Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
[/quote]

Ale mi pojechałeś... uhuhuuuu. Dlaczego uważasz, że to tematy które mnie nie dotyczą? Może tez będę korzystał z tej drogi? Jakoś potrafiłem zacisnąć zęby na te półtora roku remontu drogi do Piask i nie marudziłem (a korzystałem z drogi kilka razy w tygodniu). To, co się działo wówczas na forach można uznać za coś, co Ty nazwałeś ujadaniem kundli. I to właśnie to marudzenie Twoich sąsiadów (bo po tonie Twojej wypowiedzi można wywnioskować, ze jesteś LSW) można nazwać ujadaniem kundli (chociaż ja bym zwierząt nie obrażał). To samo w kwestii lotniska LUZ. Cały czas się stawiacie, że to lotnisko Świdnik. Gucio prawda - jest to "Lotnisko Lublin". Bez Lublina Świdnik mógłby mieć co najwyżej plac startowy dla śmigłowców. Tyle w temacie - ale jak to zwykle bywa, prawda w oczy kole, wiec zaraz jakiś LSW odpyszczy.
[quote name='iha' timestamp='1356185293' post='712771']
Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
[/quote]

Ale mi pojechałeś... uhuhuuuu. Dlaczego uważasz, że to tematy które mnie nie dotyczą? Może tez będę korzystał z tej drogi? Jakoś potrafiłem zacisnąć zęby na te półtora... rozwiń
Avatar
leon / 22 grudnia 2012 o 15:14
0
[quote name='Gość' timestamp='1356125504' post='712653']
Gównojad - obywatel wolnego świata, kategorii, najbardziej ze wszystkich obrzydliwej. Określenie dotyczyło członków wszelkiej maści Towarzystw Przyjaźni ze Związkiem Radzieckim, działaczy pacyfistycznych, antykościelnych, Zielonych i innych radykałów.

Pogarda, jaką oficerowie GRU i KGB żywili wobec takich osobników, nie oznaczała naturalnie, że nie wykorzystywali ich gdzie i jak się dało, i to absolutnie nie zważając na ich bezpieczeństwo (w przeciwieństwie do bezpieczeństwa agentów).
Nikt ich nie werbował, bo i po co - i tak robili, co im się kazało. Zwykle chodziło o jakieś drobiazgi: donosy o sąsiadach, współpracownikach czy znajomych, Potem oficjalnie takiemu się dziękowało i kazało zapomnieć o wszystkim.
[/quote]
donosicielstwo to nie jest ( jak sobie wyobrażasz ) produkt sowieckiej władzy. istniało wcześniej.
skąd np. w 1939 roku Niemcy , jak , przyjechali do wsi, z góry wiedzieli u kogo szukać pistoletu albo innej broni ?
[quote name='Gość' timestamp='1356125504' post='712653']
Gównojad - obywatel wolnego świata, kategorii, najbardziej ze wszystkich obrzydliwej. Określenie dotyczyło członków wszelkiej maści Towarzystw Przyjaźni ze Związkiem Radzieckim, działaczy pacyfistycznych, antykościelnych, Zielonych i innych radykałów.

Pogarda, jaką oficerowie GRU i KGB żywili wobec takich osobników, nie oznaczała naturalnie, że nie wykorzystywali ich gdzie i jak się dało, i to absolutnie nie z... rozwiń
Avatar
iha / 22 grudnia 2012 o 15:08
0
[quote name='chlopakZsasiedztwa' timestamp='1356176739' post='712751']
O tym samym pomyślałem - niezłego zonka im strzelili... Ciężko im się będzie przyzwyczaić, może trzeba będzie niedługo przebudować skrzyżowanie, bo biedaczyska w Piaskach się zorientują, że coś nie tak Ale zauważcie jedno - tym pieniaczom z [s]miasta[/s] tfu,.. [s]wsi [/s]tfu oj niech będzie - "miasteczka" nic nie podpasuje. Zrobią im to oświetlenie, o które tak się pienią - okaże się że barwa światła za zimna/ciepła. Zmienia - okaże się, że coś jest nie tak, bo ćmy lecą... itd. Tym ludziom nie dogodzisz.
[/quote]

Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
[quote name='chlopakZsasiedztwa' timestamp='1356176739' post='712751']
O tym samym pomyślałem - niezłego zonka im strzelili... Ciężko im się będzie przyzwyczaić, może trzeba będzie niedługo przebudować skrzyżowanie, bo biedaczyska w Piaskach się zorientują, że coś nie tak Ale zauważcie jedno - tym pieniaczom z [s]miasta[/s] tfu,.. [s]wsi [/s]tfu oj niech będzie - "miasteczka" nic nie podpasuje. Zrobią im to oświetlenie, o które tak się pienią - okaże się że barwa światła za zimna/ciepła. Zmienia - oka... rozwiń
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 o 09:03
0
Ludzie! ale wy jesteście deb***ami, tylko narzekać potraficie, jakby każdy z was dostał po milion zł to byście narzekali że nie w takich nominałach, żenada.
Avatar
lubelski full / 22 grudnia 2012 o 22:33
0
najwieksze osiągnięcia lubelszczyzny to lotnisko lublin w ŚWIDNIKU !!!!! i wkrótce obwodnica lublina aby to miasto omijać tyle....
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 o 19:45
0
[quote name='Świdniczanin' timestamp='1356123342' post='712635']
Dla wszystkich i tak będzie to aleja NSZZ Solidarność!!!!
[/quote] nie dla wszystkich dla mnie to al. Kubusia Puchatka I Dzikiej Świni czyli Prosiaczka po wojsku
Avatar
erkaes / 22 grudnia 2012 o 17:50
0
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
[/quote]

nie muszą tego pisać, to jest fakt bardzo dawno temu stwierdzony. ludzie ze świdnika są najczęściej na kierowniczych stanowiskach, w olimpiadach zajmują najwyższe miejsca, szkoły w świdniku są najlepsze w rankingach. nie bez powodu metr ziemi kosztuje w świdniku 2x tyle co w lublinie. a lublin? niech wypowiedzą się pracodawcy co to znaczy zatrudnić "lubelaka" - jest to synonim nieróbstwa, wiecznie skrzywiona buzia, najczęściej katol z kompleksami, który nigdy nic nie osiągnie za to na wszystko narzeka i wszędzie widzi drugie dno. LU wśród kierowców w całej polsce uchodzi za "uwaga burak za kierownicą", a co ciekawe 3/4 LU to właśnie przyjezdne burki z okolicy o wsiowych korzeniach, które po 1 jednym pokoleniu "fsc" nagle stało się "prawdziwymi lubelakami". wystarczy teraz spojrzeć przez okno na parkingi w naszym kochanym mieście - ponad 50% miejsce wolnych praktycznie wszędzie. Za to te wsioki najbardziej piłują mordki na innych, że są burakami xD
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
[/quote]

nie muszą tego pisać, to jest fakt bardzo dawno temu stwierdzony. ludzie ze świdnika są najczęściej na kierowniczych stanowiskach, w olimpiadach zajmują najwyższe miejsca, szkoły w świdniku są najlepsze w rankingach. nie bez powodu metr ziemi kosztuje w świ... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2012 o 17:13
0
[quote name='krzoy' timestamp='1356176898' post='712752']
Lusterko ci upierniczy jak będziesz jechał zapładniać moje krowy w mojej oborze to w czym będziesz się przeglądał przed spotkaniem z moimi krowami...? Tak poważnie tobie też nie raz przyjdzie korzystać z tych "serwisówek" to zobaczysz, o co mi chodzi! Nie chce "autostrady" ale drogi o normalnej szerokości!
[/quote] Po tych wąskich serwisówkach chodzą ludzie, dzieci muszą dostać się na busa i do szkoły! Ktoś kto to zaprojektował to o ,,premii własnej '' chyba myslał - bo na pewno nie o bezpieczeństwie!
[quote name='krzoy' timestamp='1356176898' post='712752']
Lusterko ci upierniczy jak będziesz jechał zapładniać moje krowy w mojej oborze to w czym będziesz się przeglądał przed spotkaniem z moimi krowami...? Tak poważnie tobie też nie raz przyjdzie korzystać z tych "serwisówek" to zobaczysz, o co mi chodzi! Nie chce "autostrady" ale drogi o normalnej szerokości!
[/quote] Po tych wąskich serwisówkach chodzą ludzie, dzieci muszą dostać się na busa i do szkoły! Ktoś kto to zap... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2012 o 17:05
0
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
O co tyle pisku ? O ten Świdnik? o kierowców stamtąd? Proszę was. dlaczego nikt nie lamentuje o kierowcach z Nałęczowa, Poniatowej, czy Bychawy, którzy też stoją w korkach na dolotówkach do Lublina. W czym Świdniczanie są lepsi lub ważniejsi od innych, he?
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
[/quote] - genialne i jakie prawdziwe a Soboń to kasy juz chyba nie może się doliczyć z tych rad nadzorczych dlatego liczba samochodow mu sie pomylila.
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
O co tyle pisku ? O ten Świdnik? o kierowców stamtąd? Proszę was. dlaczego nikt nie lamentuje o kierowcach z Nałęczowa, Poniatowej, czy Bychawy, którzy też stoją w korkach na dolotówkach do Lublina. W czym Świdniczanie są lepsi lub ważniejsi od innych, he?
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 o 16:55
0
[quote name='leon' timestamp='1356185655' post='712772']
donosicielstwo to nie jest ( jak sobie wyobrażasz ) produkt sowieckiej władzy. istniało wcześniej.
skąd np. w 1939 roku Niemcy , jak , przyjechali do wsi, z góry wiedzieli u kogo szukać pistoletu albo innej broni ?
[/quote]
Leon tu nie chodzi o donosicielstwo, ale o szczególny typ człowieka - gównojada (malkontenta, antyklerykała, zielonego, politycznie poprawnego, zawistnika, sprzedawczyka i cichego zwolennika sowietów). Patrz też hasło: pożyteczny idiota
Avatar
chlopakZsasiedztwa / 22 grudnia 2012 o 16:54
0
[quote name='iha' timestamp='1356185293' post='712771']
Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
[/quote]

Ale mi pojechałeś... uhuhuuuu. Dlaczego uważasz, że to tematy które mnie nie dotyczą? Może tez będę korzystał z tej drogi? Jakoś potrafiłem zacisnąć zęby na te półtora roku remontu drogi do Piask i nie marudziłem (a korzystałem z drogi kilka razy w tygodniu). To, co się działo wówczas na forach można uznać za coś, co Ty nazwałeś ujadaniem kundli. I to właśnie to marudzenie Twoich sąsiadów (bo po tonie Twojej wypowiedzi można wywnioskować, ze jesteś LSW) można nazwać ujadaniem kundli (chociaż ja bym zwierząt nie obrażał). To samo w kwestii lotniska LUZ. Cały czas się stawiacie, że to lotnisko Świdnik. Gucio prawda - jest to "Lotnisko Lublin". Bez Lublina Świdnik mógłby mieć co najwyżej plac startowy dla śmigłowców. Tyle w temacie - ale jak to zwykle bywa, prawda w oczy kole, wiec zaraz jakiś LSW odpyszczy.
[quote name='iha' timestamp='1356185293' post='712771']
Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
[/quote]

Ale mi pojechałeś... uhuhuuuu. Dlaczego uważasz, że to tematy które mnie nie dotyczą? Może tez będę korzystał z tej drogi? Jakoś potrafiłem zacisnąć zęby na te półtora... rozwiń
Avatar
leon / 22 grudnia 2012 o 15:14
0
[quote name='Gość' timestamp='1356125504' post='712653']
Gównojad - obywatel wolnego świata, kategorii, najbardziej ze wszystkich obrzydliwej. Określenie dotyczyło członków wszelkiej maści Towarzystw Przyjaźni ze Związkiem Radzieckim, działaczy pacyfistycznych, antykościelnych, Zielonych i innych radykałów.

Pogarda, jaką oficerowie GRU i KGB żywili wobec takich osobników, nie oznaczała naturalnie, że nie wykorzystywali ich gdzie i jak się dało, i to absolutnie nie zważając na ich bezpieczeństwo (w przeciwieństwie do bezpieczeństwa agentów).
Nikt ich nie werbował, bo i po co - i tak robili, co im się kazało. Zwykle chodziło o jakieś drobiazgi: donosy o sąsiadach, współpracownikach czy znajomych, Potem oficjalnie takiemu się dziękowało i kazało zapomnieć o wszystkim.
[/quote]
donosicielstwo to nie jest ( jak sobie wyobrażasz ) produkt sowieckiej władzy. istniało wcześniej.
skąd np. w 1939 roku Niemcy , jak , przyjechali do wsi, z góry wiedzieli u kogo szukać pistoletu albo innej broni ?
[quote name='Gość' timestamp='1356125504' post='712653']
Gównojad - obywatel wolnego świata, kategorii, najbardziej ze wszystkich obrzydliwej. Określenie dotyczyło członków wszelkiej maści Towarzystw Przyjaźni ze Związkiem Radzieckim, działaczy pacyfistycznych, antykościelnych, Zielonych i innych radykałów.

Pogarda, jaką oficerowie GRU i KGB żywili wobec takich osobników, nie oznaczała naturalnie, że nie wykorzystywali ich gdzie i jak się dało, i to absolutnie nie z... rozwiń
Avatar
iha / 22 grudnia 2012 o 15:08
0
[quote name='chlopakZsasiedztwa' timestamp='1356176739' post='712751']
O tym samym pomyślałem - niezłego zonka im strzelili... Ciężko im się będzie przyzwyczaić, może trzeba będzie niedługo przebudować skrzyżowanie, bo biedaczyska w Piaskach się zorientują, że coś nie tak Ale zauważcie jedno - tym pieniaczom z [s]miasta[/s] tfu,.. [s]wsi [/s]tfu oj niech będzie - "miasteczka" nic nie podpasuje. Zrobią im to oświetlenie, o które tak się pienią - okaże się że barwa światła za zimna/ciepła. Zmienia - okaże się, że coś jest nie tak, bo ćmy lecą... itd. Tym ludziom nie dogodzisz.
[/quote]

Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
[quote name='chlopakZsasiedztwa' timestamp='1356176739' post='712751']
O tym samym pomyślałem - niezłego zonka im strzelili... Ciężko im się będzie przyzwyczaić, może trzeba będzie niedługo przebudować skrzyżowanie, bo biedaczyska w Piaskach się zorientują, że coś nie tak Ale zauważcie jedno - tym pieniaczom z [s]miasta[/s] tfu,.. [s]wsi [/s]tfu oj niech będzie - "miasteczka" nic nie podpasuje. Zrobią im to oświetlenie, o które tak się pienią - okaże się że barwa światła za zimna/ciepła. Zmienia - oka... rozwiń