Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Godne podziwu! Ale nie lepiej być skromnym , anonimowym dawcą? Bez fleszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godne podziwu ! Ale nie lepiej być skromnym , anonimowym dawcą ? Bez fleszy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też bym oddał, gdybym nie ćpał ale nie pod publikę a dla własnej satysfakcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
orgazmu dostała:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Godne podziwu! Ale nie lepiej być skromnym , anonimowym dawcą? Bez fleszy?
Nie, gdyby zrobiła to po cichu nie było by promocji oddawania krwi potrzebującym. Nie znam jej ale szanuję dobre intencje. I więrzę, że dla idei,a nie popularności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ona raczej nie prosiła się o żaden wywiad, tylko gazeta jej zaproponowała, więc nie wiem o co wam chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha musialo jej byc tam dobrze ,sadzac po minie=D az chyba za dobrze,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej chodziła po gazetach, bo w kurierze lubelskim była i bodajże, ale sama nie widziałam, w MM Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogo ta typiara obchodzi ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
orgazmu dostała:)
Orgazm nad orgazmy, braawo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne,bardzo dziwne!!!!Ostatnio w piątek -3.09.10 byłam na oddaniu krwi w Lublinie. Jakoś mediów nie było , chociaż widziałam , że była spontaniczna akcja oddawania krwi znajomych dla poszkodowanych w wypadku motocyklowym na Witosa. Nikt z obecnych nie myślał o zrobieniu sobie sławy, tylko pomocy innym. Dużo było osób młodych, każdy z książką lub jakoś prasą----- widać, że stali klienci-------- nikt nie myślał o nagłośnieniu w mediach!!!!!!!! Dobro czyni się po cichu, w skrytości serca------- tylko zło potrzebuje reklamy. POZDRAWIAM STAŁYCH KRWIODAWCÓW!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż mdli- ile razy jeszcze o tej babie będziecie pisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KH napisał:
Raczej chodziła po gazetach, bo w kurierze lubelskim była i bodajże, ale sama nie widziałam, w MM Lublin.
To na jakiej podstawie sądzisz, że chodziła po gazetach, skoro nie widziałaś? Dlaczego tak pochopnie oceniasz innych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paraf napisał:
Dziwne,bardzo dziwne!!!!Ostatnio w piątek -3.09.10 byłam na oddaniu krwi w Lublinie. Jakoś mediów nie było , chociaż widziałam , że była spontaniczna akcja oddawania krwi znajomych dla poszkodowanych w wypadku motocyklowym na Witosa. Nikt z obecnych nie myślał o zrobieniu sobie sławy, tylko pomocy innym. Dużo było osób młodych, każdy z książką lub jakoś prasą----- widać, że stali klienci-------- nikt nie myślał o nagłośnieniu w mediach!!!!!!!! Dobro czyni się po cichu, w skrytości serca------- tylko zło potrzebuje reklamy. POZDRAWIAM STAŁYCH KRWIODAWCÓW!!!!!
To fakt, dobro czyni się po cichu, ale może dobro potrzebuje wzmocnienia? Gdyby było tylu chętnych, nie byłoby wciąż ponawianych apeli o oddawanie krwi i rejestrowanie się w banku niespokrewnionych dawców szpiku. Myślę, że wiedząc jakie mogą być komentarze wykazała się wielką odwagą, aby to propagować....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jass napisał:
Aż mdli- ile razy jeszcze o tej babie będziecie pisać?
A wolisz, aby pisano o kolejnych rozróbach? Tam się dopiero dzieje, prawda? Dobro jest niestety bardzo nudne....A szkoda....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paraf napisał:
Dziwne,bardzo dziwne!!!!Ostatnio w piątek -3.09.10 byłam na oddaniu krwi w Lublinie. Jakoś mediów nie było , chociaż widziałam , że była spontaniczna akcja oddawania krwi znajomych dla poszkodowanych w wypadku motocyklowym na Witosa. Nikt z obecnych nie myślał o zrobieniu sobie sławy, tylko pomocy innym. Dużo było osób młodych, każdy z książką lub jakoś prasą----- widać, że stali klienci-------- nikt nie myślał o nagłośnieniu w mediach!!!!!!!! Dobro czyni się po cichu, w skrytości serca------- tylko zło potrzebuje reklamy. POZDRAWIAM STAŁYCH KRWIODAWCÓW!!!!!
No właśnie, znajomych...Dla znajomych robimy dużo, a dla obcych? Chyba nie każdy potrafi.......Lepiej opluwać, niż przyznać się, żzzze samemu nie wpadło się na taki pomysł.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KH napisał:
Raczej chodziła po gazetach, bo w kurierze lubelskim była i bodajże, ale sama nie widziałam, w MM Lublin.
mm lublin i dziennik wschodni dzielą się artykułami bo mają jedną siedzibe. a nawet jeśli chodziła, to chyba dobrze co nie, skoro chciała tym namówić do czegoś dobrego. przeciez nie szła tam z jakąś głupią historią o sobie, która byłaby dla własnej sławy. i ktoś miał rację z tym, że wykazała sie odwagą sądżac po komentarzach, które dostała. i szczerze jej współczuje. mam nadzieję, że się tym nie zniecheci, a nawet mam nadzieje że nigdy inie przeczyta tych komentarzy od głupich baranów. swoją drogą ładna, ale to zdjęcie wymiata, naprawde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KH napisał:
Raczej chodziła po gazetach, bo w kurierze lubelskim była i bodajże, ale sama nie widziałam, w MM Lublin.
To dlaczego Kurier lubelski o tym nie pisze? Nie sądzę, by ich ten temat nie zainteresował? A tak w ogóle - skąd takie ,,dobre" informacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paraf napisał:
Dziwne,bardzo dziwne!!!!Ostatnio w piątek -3.09.10 byłam na oddaniu krwi w Lublinie. Jakoś mediów nie było , chociaż widziałam , że była spontaniczna akcja oddawania krwi znajomych dla poszkodowanych w wypadku motocyklowym na Witosa. Nikt z obecnych nie myślał o zrobieniu sobie sławy, tylko pomocy innym. Dużo było osób młodych, każdy z książką lub jakoś prasą----- widać, że stali klienci-------- nikt nie myślał o nagłośnieniu w mediach!!!!!!!! Dobro czyni się po cichu, w skrytości serca------- tylko zło potrzebuje reklamy. POZDRAWIAM STAŁYCH KRWIODAWCÓW!!!!!
Gdyby nie tacy kierowcy wielokrotnie krew nie byłaby potrzebna.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...