Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tomaszów na 2 miejscu hahaha :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łęczna brak ;D?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomaszów mistrzem jest! Gdzieś w pobliżu musi być produkcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratować i tracić miliony. Zażywali to niech zapłacą za odtrucie lub rodzice, którzy to wychowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że gówniarze chcą zaszpanować niestety za głupotę trzeba płacic to może zajaraj sobie trawki na pewno pomoze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
och jej, straszne. a ile jest zatruc dopalaczem o nazwie ALKOHOL w tym smiertelnych??????? moze tym sie w koncu ktos zajmie, bo po dopalaczach ludzie sie nie morduja i nie jezdza samochodami, a po alkoholu tak i gina tysiace osob rocznie. ale nie, marginalny problem dopalaczy najwazniejszy...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to w ogole za przelicZnik na 1 100tys mieszkanców w powiatach,w ktorych rzeczywiscie nie ma takiej liczby mieszkancow. W ten sposob zawyzono taka Wlodawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wszyscy w wieku 19 lat z dziwnymi objawami odrazu sa podejrzewani w szpitalu o branie dopalaczy lub robi sie z nich narkomanow i pijakow. Wiem to z doswiadczenia a przyjechalem z atakiem astmy oskrzelowej.Malo brakowalo a zszedlbym na izbie bo lekarz musial czekac na toksykologie bo mi nie wierzyl. Cholera 19 latkowie normalnie choruja nie musza koniecznie brac dopalaczy,poprostu maja astme oskrzelowa stwierdzona i leczona od 10 lat. Troche wiary w pacjentow. Nie wszyscy klamia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta... oddział intensywnej terapii.... ja tez mialem epizod, ze wzialem przypadkowo x10 wieksza dawke niz zwykle bralem i tak mnie wystrzelilo, ze wyszedlem na miasto nie majac swiadomosci za bardzo, i ochrona sie mna zainteresowala bo bylem pobudzony i jakby zagubiony, zadzwonili po karetke, i wzieli mnie wlasie na oddzial intensywnej terapii. I wiecie co tam mi zrobiono: WSADZILI MI CEWNIK! Strasznie to boli. Żadnej kroplówki nawet nie dostałem! Lezalem tam kilka godzin, az w koncu zaczałem odzyskiwac swiadomosc. WIec kazalem zeby mi to wyciagneli bo strasznie bolało! Ustali na moj APEL dopiero po 2 godzinach! I wyciagnela to kurestwo, poczulem straszna ulge. Zapytala jak sie czuje powiedzialem ze dobrze, tylko strasznie mnie suszy i zeby mi dala cos do picia, bylem przykuty pasami do łózka. Po kolejnych 4 godzinach udalo mi sie rozpiac te pasy i poszedlem do ubikacji napic sie wody, pilnowalo mnie w tym czasie 2 ochroniarzy - byłem spokojny jak baranek, przez caly czas! Jedynie na poczatku jak trafilem do szpitala to bylem pobudzony, niewiele pamietam. Ale pamietam, ze lekarze sie ze mnie smiali i mowilki, ze 'on nie kontaktuje', 'o przypomina sobie', 'o zaraz znowu urwie mu sie film', 'juz to mowiles nie powtarzaj sie'. I ogolnie poleżałem na tym oddziale do okolo 21:00, poczulem sie juz na siłach i skierowalem sie do ochrony by ich poinformować ze wychodze ze szpitala na własne rządanie. Zaczeli sie smiac! A ja stalem i patrzylem na nich jak na debili, ani mi sie nie myslało zmieniac zdania. Naciskalem i naciskalem i ustępili. Wrocilem do domu. Wszystko było ok. Substancje te bralem pozniej jeszcze kilka razy, nic sie nie dzialo bo tym razem NORMALNA DAWKE bralem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...