Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Łukass napisał:
Gdzie te dobre czasy, kiedy istniał swoisty kodeks honorowy nawet w tym środowisku, gdzie człenio z dziewuchą to była świętość i za ruszenie go od swoich dostawał się w mo...ę.
Tak tylko my prawdziwi Lubelacy pamiętamy o takich czasach że był honor bo nawet jak dzielnicowy coś widział a wiedział że to sprawa honorowa to się odwracał był start na solo i po krzyku a po solówie nikt kolesia bez względu na wynik nie tkną więc to o czym wspomniałeś miało swoje miejsce i wiem że z Charkternym Lubelakiem mam do czynienia, szacunek dla Ciebie i wszystkich Lubelaków !Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpila 2 napisał:
Tak tylko my prawdziwi Lubelacy pamiętamy o takich czasach że był honor bo nawet jak dzielnicowy coś widział a wiedział że to sprawa honorowa to się odwracał był start na solo i po krzyku a po solówie nikt kolesia bez względu na wynik nie tkną więc to o czym wspomniałeś miało swoje miejsce i wiem że z Charkternym Lubelakiem mam do czynienia, szacunek dla Ciebie i wszystkich Lubelaków !Pozdrawiam.
I tak być powinno. Kilka lat temu już spacerowałem sobie wieczorem z dziewczyną. Jakichś dwóch żuli się znalazło, starszych. I jeden coś chciał, a drugi go od razu odciągnął. "- No co ty - z dziewczyną chłopak jest daj spokój, chodź, co ty chcesz od chłopaka z dziewczyną... " I to się nazywa zasady. Kiedyś złodziej może i kogo okradł ale nie zakatował z ciekawości jak to jest, albo dla rozrywki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Buraki z Ponikwody teraz sami mają promocję-perspektywę kilku lat odsiatki.........
czleniu sam jestes burakiem postaw sie na miejscu jednego chlopaka zatrzymanego jak niwiesz fszystkiego to zamknij sie jeden z nich jest moze niewinny a ciebie by zrobili burakiem jak bys tam trafil.poprostu byl w nieodpowiednim miejscu i czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jest niewinny to chyba potrafi to udowodnić...brawa dla tych co pomogli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, jeden z tych chłopaków jest niewinny, jak zobaczył, że ktoś go goni to zaczął uciekać, tylko okazało się, że to byli policjanci... I teraz przypadkowa osoba siedzi w areszcie..., a ci, co najbardziej narozrabiali i tak uciekli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOW ! Niezłe pedałki 9 na jednego hehehe Cóż za odwaga granicząca z brawurą hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marco polo napisał:
jak jest niewinny to chyba potrafi to udowodnić...brawa dla tych co pomogli
Tylko taka uwaga formalna... To nie on ma udowadniać niewinność tylko jemu mają udowodnić winę... to tak dla wyjaśnienia podstawowej zasady na jakiej jeszcze opiera się prawo w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie strzelali? Tyle kłopotu mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...