Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 listopada 2009 r.
13:18
Edytuj ten wpis

Dożynkowa: Szedł z dziewczyną, pobili go bandyci. Bo była "promocja"

Autor: Zdjęcie autora rp
0 48 A A

"Jest promocja, więc zaraz dostaniesz" - powiedzieli do 25-letniego przechodnia bandyci, a chwilę później rzucili się na niego i dotkliwie pobili. Zaatakowali też nastolatka, który chciał mu pomóc.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wszystko rozegrało się w piątek ok. godz. 22 przy ul. Dożynkowej. Do 25-latka idącego z dziewczyną podbiegła grupa młodych mężczyzn.

- Jeden z nich złapał 25-latka za ramię, mówiąc, że dzisiaj jest "promocja” i zaraz dostanie - informuje dzisiaj Anna Smarzak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Wywiązała się kłótnia, 25-latek nie chciał pić alkoholu z napastnikami. Ci wywrócili go i zaczęli kopać.

Kobieta poprosiła o pomoc przechodzącego obok 17-latka. Napastnicy pobili i jego. Chłopak dostał cios "z główki". Udało mu się jednak wyrwać i uciec. Policję zawiadomił przejeżdżający kierowca.

Bandyci próbowali uciec przed radiowozami. Funkcjonariusze jeszcze tego samego wieczoru zatrzymali pięciu z napastników. Okazało się nimi trzech 20-latków, 17-latek i 16-letni chłopak.

25-latkowi, dotkliwie pobitemu przez bandytów, pomogła karetka pogotowia. - Okazało się, że stracił również torbę z dokumentami oraz pieniędzmi na kwotę ponad 300 złotych - informuje Smarzak. Łupy znaleziono przy jednym z napastników.

Kilku sprawców przyznało się do napadu. Pełnoletni sprawcy usłyszeli zarzut rozboju, odpowiedzą również za pobicie 17-latka. Za rozbój grozi do 12 lat więzienia. Nieletni bandyta trafił do Policyjnej Izby Dziecka. Zajmie się nim sąd rodzinny.

Komentarze 48

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Galus Anonimus / 5 października 2011 o 09:26
0
Dlaczego nie strzelali? Tyle kłopotu mniej.
Avatar
~gosc~ / 29 listopada 2009 o 14:46
0
marco polo napisał:
jak jest niewinny to chyba potrafi to udowodnić...brawa dla tych co pomogli


Tylko taka uwaga formalna...

To nie on ma udowadniać niewinność tylko jemu mają udowodnić winę... to tak dla wyjaśnienia podstawowej zasady na jakiej jeszcze opiera się prawo w tym kraju.
Avatar
~gosc~ / 29 listopada 2009 o 14:44
0
WOW !

Niezłe pedałki 9 na jednego hehehe
Cóż za odwaga granicząca z brawurą hehehe
Avatar
gigi / 26 listopada 2009 o 17:43
0
Właśnie, jeden z tych chłopaków jest niewinny, jak zobaczył, że ktoś go goni to zaczął uciekać, tylko okazało się, że to byli policjanci... I teraz przypadkowa osoba siedzi w areszcie..., a ci, co najbardziej narozrabiali i tak uciekli....
Avatar
marco polo / 25 listopada 2009 o 12:55
0
jak jest niewinny to chyba potrafi to udowodnić...brawa dla tych co pomogli
Avatar
jaaaaa / 24 listopada 2009 o 20:10
0
~gość~ napisał:
Buraki z Ponikwody teraz sami mają promocję-perspektywę kilku lat odsiatki.........

czleniu sam jestes burakiem postaw sie na miejscu jednego chlopaka zatrzymanego jak niwiesz fszystkiego to zamknij sie jeden z nich jest moze niewinny a ciebie by zrobili burakiem jak bys tam trafil.poprostu byl w nieodpowiednim miejscu i czasie.
Avatar
ptr / 24 listopada 2009 o 02:03
0
Szpila 2 napisał:
Tak tylko my prawdziwi Lubelacy pamiętamy o takich czasach że był honor bo nawet jak dzielnicowy coś widział a wiedział że to sprawa honorowa to się odwracał był start na solo i po krzyku a po solówie nikt kolesia bez względu na wynik nie tkną więc to o czym wspomniałeś miało swoje miejsce i wiem że z Charkternym Lubelakiem mam do czynienia, szacunek dla Ciebie i wszystkich Lubelaków !Pozdrawiam.


I tak być powinno. Kilka lat temu już spacerowałem sobie wieczorem z dziewczyną. Jakichś dwóch żuli się znalazło, starszych. I jeden coś chciał, a drugi go od razu odciągnął. "- No co ty - z dziewczyną chłopak jest daj spokój, chodź, co ty chcesz od chłopaka z dziewczyną... " I to się nazywa zasady.
Kiedyś złodziej może i kogo okradł ale nie zakatował z ciekawości jak to jest, albo dla rozrywki.


I tak być powinno. Kilka lat temu już spacerowałem sobie wieczorem z dziewczyną. Jakichś dwóch żuli się znalazło, starszych. I jeden coś chciał, a drugi go od razu odciągnął. "- No co ty - z dziewczyną chłopak jest daj spokój, chodź, co ty chcesz od chłopaka z dziewczyną... " I to się nazywa zasady.
Kiedyś złodziej może i kogo okradł ale nie zakatował z ciekawości jak to jest, albo dla rozrywki. rozwiń
Avatar
Szpila 2 / 16 listopada 2009 o 20:21
0
Łukass napisał:
Gdzie te dobre czasy, kiedy istniał swoisty kodeks honorowy nawet w tym środowisku, gdzie człenio z dziewuchą to była świętość i za ruszenie go od swoich dostawał się w mo...ę.

Tak tylko my prawdziwi Lubelacy pamiętamy o takich czasach że był honor bo nawet jak dzielnicowy coś widział a wiedział że to sprawa honorowa to się odwracał był start na solo i po krzyku a po solówie nikt kolesia bez względu na wynik nie tkną więc to o czym wspomniałeś miało swoje miejsce i wiem że z Charkternym Lubelakiem mam do czynienia, szacunek dla Ciebie i wszystkich Lubelaków !Pozdrawiam.

Tak tylko my prawdziwi Lubelacy pamiętamy o takich czasach że był honor bo nawet jak dzielnicowy coś widział a wiedział że to sprawa honorowa to się odwracał był start na solo i po krzyku a po solówie nikt kolesia bez względu na wynik nie tkną więc to o czym wspomniałeś miało swoje miejsce i wiem że z Charkternym Lubelakiem mam do czynienia, szacunek dla Ciebie i wszystkich Lubelaków !Pozdrawiam. rozwiń
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 16:34
0
mieszkam przy tej ulicy i jestem w szoku co tu się zaczyna dziać ;o była cisza, spokój a teraz strach wieczorami wychodzić bo możesz trafić na "promocje" ;/ to nie pierwsza sytuacja, że kogoś napadają: już pobili listonosza, jakąś dziewczynę a teraz chłopaka. A policja owszem patroluje tylko, że w dzień jak się nic nie dzieje.
Avatar
t0mash / 16 listopada 2009 o 14:39
0
Zastanawia mnie jedno - wszyscy oburzają się, że chłopak szedł z dziewczyną i dostał w zęby... To jakby szedł sam ,to już by go bokserzy mogli pobić, ta?
Avatar
Galus Anonimus / 5 października 2011 o 09:26
0
Dlaczego nie strzelali? Tyle kłopotu mniej.
Avatar
~gosc~ / 29 listopada 2009 o 14:46
0
marco polo napisał:
jak jest niewinny to chyba potrafi to udowodnić...brawa dla tych co pomogli


Tylko taka uwaga formalna...

To nie on ma udowadniać niewinność tylko jemu mają udowodnić winę... to tak dla wyjaśnienia podstawowej zasady na jakiej jeszcze opiera się prawo w tym kraju.
Avatar
~gosc~ / 29 listopada 2009 o 14:44
0
WOW !

Niezłe pedałki 9 na jednego hehehe
Cóż za odwaga granicząca z brawurą hehehe
Avatar
gigi / 26 listopada 2009 o 17:43
0
Właśnie, jeden z tych chłopaków jest niewinny, jak zobaczył, że ktoś go goni to zaczął uciekać, tylko okazało się, że to byli policjanci... I teraz przypadkowa osoba siedzi w areszcie..., a ci, co najbardziej narozrabiali i tak uciekli....
Avatar
marco polo / 25 listopada 2009 o 12:55
0
jak jest niewinny to chyba potrafi to udowodnić...brawa dla tych co pomogli
Avatar
jaaaaa / 24 listopada 2009 o 20:10
0
~gość~ napisał:
Buraki z Ponikwody teraz sami mają promocję-perspektywę kilku lat odsiatki.........

czleniu sam jestes burakiem postaw sie na miejscu jednego chlopaka zatrzymanego jak niwiesz fszystkiego to zamknij sie jeden z nich jest moze niewinny a ciebie by zrobili burakiem jak bys tam trafil.poprostu byl w nieodpowiednim miejscu i czasie.
Avatar
ptr / 24 listopada 2009 o 02:03
0
Szpila 2 napisał:
Tak tylko my prawdziwi Lubelacy pamiętamy o takich czasach że był honor bo nawet jak dzielnicowy coś widział a wiedział że to sprawa honorowa to się odwracał był start na solo i po krzyku a po solówie nikt kolesia bez względu na wynik nie tkną więc to o czym wspomniałeś miało swoje miejsce i wiem że z Charkternym Lubelakiem mam do czynienia, szacunek dla Ciebie i wszystkich Lubelaków !Pozdrawiam.


I tak być powinno. Kilka lat temu już spacerowałem sobie wieczorem z dziewczyną. Jakichś dwóch żuli się znalazło, starszych. I jeden coś chciał, a drugi go od razu odciągnął. "- No co ty - z dziewczyną chłopak jest daj spokój, chodź, co ty chcesz od chłopaka z dziewczyną... " I to się nazywa zasady.
Kiedyś złodziej może i kogo okradł ale nie zakatował z ciekawości jak to jest, albo dla rozrywki.


I tak być powinno. Kilka lat temu już spacerowałem sobie wieczorem z dziewczyną. Jakichś dwóch żuli się znalazło, starszych. I jeden coś chciał, a drugi go od razu odciągnął. "- No co ty - z dziewczyną chłopak jest daj spokój, chodź, co ty chcesz od chłopaka z dziewczyną... " I to się nazywa zasady.
Kiedyś złodziej może i kogo okradł ale nie zakatował z ciekawości jak to jest, albo dla rozrywki. rozwiń
Avatar
Szpila 2 / 16 listopada 2009 o 20:21
0
Łukass napisał:
Gdzie te dobre czasy, kiedy istniał swoisty kodeks honorowy nawet w tym środowisku, gdzie człenio z dziewuchą to była świętość i za ruszenie go od swoich dostawał się w mo...ę.

Tak tylko my prawdziwi Lubelacy pamiętamy o takich czasach że był honor bo nawet jak dzielnicowy coś widział a wiedział że to sprawa honorowa to się odwracał był start na solo i po krzyku a po solówie nikt kolesia bez względu na wynik nie tkną więc to o czym wspomniałeś miało swoje miejsce i wiem że z Charkternym Lubelakiem mam do czynienia, szacunek dla Ciebie i wszystkich Lubelaków !Pozdrawiam.

Tak tylko my prawdziwi Lubelacy pamiętamy o takich czasach że był honor bo nawet jak dzielnicowy coś widział a wiedział że to sprawa honorowa to się odwracał był start na solo i po krzyku a po solówie nikt kolesia bez względu na wynik nie tkną więc to o czym wspomniałeś miało swoje miejsce i wiem że z Charkternym Lubelakiem mam do czynienia, szacunek dla Ciebie i wszystkich Lubelaków !Pozdrawiam. rozwiń
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 16:34
0
mieszkam przy tej ulicy i jestem w szoku co tu się zaczyna dziać ;o była cisza, spokój a teraz strach wieczorami wychodzić bo możesz trafić na "promocje" ;/ to nie pierwsza sytuacja, że kogoś napadają: już pobili listonosza, jakąś dziewczynę a teraz chłopaka. A policja owszem patroluje tylko, że w dzień jak się nic nie dzieje.
Avatar
t0mash / 16 listopada 2009 o 14:39
0
Zastanawia mnie jedno - wszyscy oburzają się, że chłopak szedł z dziewczyną i dostał w zęby... To jakby szedł sam ,to już by go bokserzy mogli pobić, ta?
Zobacz wszystkie komentarze 48

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sprytnie ukrył krzaki konopi. Odpowie też za nielegalną amunicję
galeria

Sprytnie ukrył krzaki konopi. Odpowie też za nielegalną amunicję 0 0

Zamojscy kryminalni w ciągu kilku ostatnich dni ujawnili marihuanę i zlikwidowali uprawy konopi.

Krzysztof Żuk o śmierci Pawła Adamowicza. Prezydent Lublina również otrzymał "polityczny akt zgonu"
Magazyn

Krzysztof Żuk o śmierci Pawła Adamowicza. Prezydent Lublina również otrzymał "polityczny akt zgonu" 0 7

Paweł był moim przyjacielem, wybitnym samorządowcem, całym sercem oddanym swojemu miastu i mieszkańcom – napisał po śmierci zamordowanego prezydenta Gdańska prezydent Lublina Krzysztof Żuk. W tym samym czasie pojawiały się w internecie nienawistne komentarze szkalujące zmarłego. – To jest głęboko niemoralne – mówi Żuk, który obawia się, że nożownik z Gdańska może znaleźć naśladowców.

Wojciech Szawarski (trener Pszczółki): Limit pecha jest wyczerpany

Wojciech Szawarski (trener Pszczółki): Limit pecha jest wyczerpany 0 1

ROZMOWA z Wojciechem Szawarskim, trenerem koszykarek Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin

Wypił alkohol i wyładował swoją złość na drzwiach. Za ten wyskok grozi mu odsiadka

Wypił alkohol i wyładował swoją złość na drzwiach. Za ten wyskok grozi mu odsiadka 0 1

Alkohol jest bardzo złym doradcą, o czym przekonał się 36-latek z Radzynia Podlaskiego. Po wypiciu odpowiedniej ilości procentów poniosły go nerwy i zdemolował drzwi wejściowe do klatki schodowej jednego z bloków. Mężczyzna przyznał się do winy

Kradł, co popadło. Zdemontował nawet części samochodu

Kradł, co popadło. Zdemontował nawet części samochodu 2 0

Włamywał się do domów oraz samochodów i brał wszystko, co wpadło mu w ręce. 31-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego odpowie przed sądem za szereg kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat za kratkami

Recital Macieja Maleńczuka w Lublinie
15 lutego 2019, 19:00

Recital Macieja Maleńczuka w Lublinie 0 1

Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) zaprasza na wyjątkowy recital Macieja Maleńczuka podsumowujący jego muzyczną karierę. Wydarzenie będzie miało miejsce 15 lutego o godz. 19.

Prezydent pyta mieszkańców czy w mieście potrzebna jest strefa płatnego parkowania [sonda]

Prezydent pyta mieszkańców czy w mieście potrzebna jest strefa płatnego parkowania [sonda] 4 4

Prezydent Chełma Jakub Banaszek zaprasza mieszkańców miasta do dyskusji nad wprowadzeniem strefy płatnego parkowania w centrum miasta. Pieniądze za parkowanie trafiłyby na fundusz remontowy ulic.

Rozprawa w sprawie elektrowni wodnej na Bystrzycy. Cofną pozwolenie?

Rozprawa w sprawie elektrowni wodnej na Bystrzycy. Cofną pozwolenie? 0 0

Na 25 stycznia zaplanowana została rozprawa administracyjna dotycząca cofnięcia pozwolenia na piętrzenie wód Bystrzycy przez elektrownię wodną.

Ludzie kultury w obronie szefa Centrum Spotkania Kultur i Muzeum Wsi Lubelskiej. List otwarty

Ludzie kultury w obronie szefa Centrum Spotkania Kultur i Muzeum Wsi Lubelskiej. List otwarty 6 14

Przedstawicielki i przedstawiciele środowiska kultury protestują przeciwko próbom odwołania Piotra Franaszka, dyrektora Centrum Spotkania Kultur i Mirosława Korbuta, dyrektora Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie, w trakcie trwania ich kontraktów.

Zima za kierownicą samochodu nie musi doskwierać [porady]

Zima za kierownicą samochodu nie musi doskwierać [porady] 0 0

Niskie temperatury, opady śniegu, oblodzone drogi, mroźny wiatr i… zaparowane szyby w samochodzie. Mówi się, że zimą czasem musi być zimno, jednak nie kosztem bezpieczeństwa i widoczności na drodze. Przedstawiamy kilka porad, dzięki którym poprawi się komfort jazdy w zimowych warunkach.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [18-20.01]
18 stycznia 2019, 9:00
film

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [18-20.01] 1 1

W najbliższy weekend w lubelskich kinach zadebiutują nowe premiery filmowe, m.in. polska odpowiedź na Szybkich i wściekłych, czyli Diablo. Wyścig o wszystko. Sprawdź repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie.

Coraz więcej potencjalnych dawców szpiku. Już 61 tys. osób w woj. lubelskim

Coraz więcej potencjalnych dawców szpiku. Już 61 tys. osób w woj. lubelskim 19 4

Już blisko 61 tysięcy mieszkańców naszego województwa zarejestrowało się jako potencjalni dawcy szpiku. To o 75 proc. więcej niż dwa lata wcześniej, a liczenie tych, którzy zarejestrowali się w 2018 r. jeszcze się nie zakończyło.

Mniej niż 50 dni zostało do Biegu Tropem Wilczym

Mniej niż 50 dni zostało do Biegu Tropem Wilczym 0 0

Już 3 marca startuje Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Odbędzie się w ponad 360 miastach kraju i za granicą. Organizatorzy są już gotowi, by przyjmować zapisy.

Skoki narciarskie w Zakopanem. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie

Skoki narciarskie w Zakopanem. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie 0 0

Zakopane gościć będzie najlepszych skoczków świata. Na Wielkiej Krokwi w sobotę rozegrany zostanie konkurs drużynowy, a następnego dnia Kamil Stoch i spółka powalczą o kolejne punkty Pucharu Świata. Jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa będzie prezentujący ostatnio wyśmienitą formę Dawid Kubacki

Lubartów: Mieszkańcy zgłosili 24 projekty. Na które będzie można oddać głos?

Lubartów: Mieszkańcy zgłosili 24 projekty. Na które będzie można oddać głos? 0 1

886 tysięcy złotych przeznaczył ratusz na tegoroczną edycję budżetu obywatelskiego. Mieszkańcy będą wybierać wśród 24 zgłoszonych projektów. Głosowanie od 24 do 26 lutego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!