Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor sanepidu nagrywa interesantów

Utworzony przez olo, 16 maja 2008 r. o 06:29 Powrót do artykułu
Są stanowiska tzw. podatne na łapownictwo. Jeśli ktoś jest uczciwy i siedzi na takim "podatnym" stołku, wcale nie jest dziwnym, że się w ren sposób zabezpiecza przed pomówieniami. Takie czasy... ja to rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja w tym nic dziwnego nie widzę. Ma facet rację! Później poleci jeden z drugim "skrzywdzony" do gazet i będzie pomawiał, że łapówkę mu dał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grunt to przejrzystość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
grunt to przejrzystość
Józef K. z "Procesu" Kafki, albo Orwell. Paranoja. Ale... jaksie zastanowić nad tym, że dzisiaj coraz częściej trzeba udowadniać, "że się nie jest wielbładem", to.... Absurd goni absurd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma prawo nagrywać nawet bez ostrzegania dla własnego bezpieczenstwa. To że ostrzega to z jego strony uczciwe i prawidłowe. Skuteczna metoda odstraszania przekrętaczy. Popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to zawiesza Pan działalność???? tak żeby się wybielić???? nie wiadomo co po wyborach???!!!! a co z kontrolami którymi pan nęka Lubelskich sprzedawców nęka Pan tylko Lubelskich sprzedawców ale supermarkety już nie palety śmietan na środku 18 stopni tam to już nie problem Ja mieszkam na Bronowicach i robie zakupy na targu u takiego jednego faceta co zawsze ma wszystko świeże i co tydzień tam u niego Pańscy ludzie siedzą i go maltretują mimo że nigdy nie kupiłem u niego nic co by mi się zepsuło wszystko zawsze zimne i świeże a na przeciwko facet tym samym z chodnika handluje i to już nie przeszkadza Pańskim pracownikom tak się kiedyś z ciekawości zapytałem ile od niego biorą ale tylko się zaśmiał i powiedział dużo ale mam spokój także co pan tu ściemnia kto zainteresowany niech przyjedzie na targ na bronowice i zobaczycie jak sanepid dba o swoich ja to jestem starej daty ale takiej grandy jak za tego pana co teraz rządzi sanepidem to nie widziałem. a i niech nie kłamie że to po jakimś tam filmiku z internetu wszyscy widzieli na TVN jak on pilnuje w knajpach zepsute mięso podają za takie coś powinien stracić prace ale Wasilewski nic nie robił i jak widać już nic nie ma zamiaru zrobić .nieroby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...