Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor ZUS: CBA nie dało nam się wytłumaczyć (wideo)

Utworzony przez Triple X, 28 sierpnia 2009 r. o 16:27 Powrót do artykułu
Przyszła kryska na matyska. Zaraz pewnie bedzie zwolnienie lekarskie i endokrynlog. Sprawę najlepiej przekazać do innej prokuratury apelacyjnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale badziewie na palcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiada się Dyrektor (jeszcze) - najmoralniejszy człowiek w Polsce. Ile to on firm uratował, ojojoj. Od moralności to jest ksiądz w kościele a urzędnik od przestrzegania prawa! Cóż teraz już za późno na tłumaczenie. Koniec białych rękawiczek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja od 2000 roku czekam na odpowiedż dyrektora na podanie o umorzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki gustowny sygnet... Grunt to wyczucie smaku. Nic dziwnego, że CBA się zainteresowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawy i to bardzo jak ta sprawa potoczy się dalej,,czy przyschnie i ucichną komentarze i reporterzy, a pan szanowny dyrektor zmieni stołek i pouczy sowitą odprawę kilka milionów,,myślę że kruk krukowi oka nie wydziobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak czy inaczej ? - po Panasiuku. Bo tylko o to chyba chodziło skoro ujawniono to prasie przed ustosunkowaniem się ZUSu do "zarzutów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem że ten Facet nic nie wie co się w ZUSsie lubelskim dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem na ile w ZUSie działa klucz rodzinny ale wszyscy są spanikowani nic nie wiedzą a nabici są wiadomościami z uczelni i w koło macieju to samo mówią z klienta nabijają się a juz to biuro przedwczesnego ustrzelenia klienta to ho hoo.Zajrzy ci ta do kompa pomamrocze,robisz papier,okazuje się że nie o to chodziło i tak w koło macieju.Jak trafisz do odpowiedniego pokoju to jak ja w końcu sprawy po 8 latach pozamykałem ale od śmiechu to tydzień nie mogłem się powstrzymać.A ten dyrektorek to jakieś oko jedno większe,nie golony jakby tydzień na dołku był,ha ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wie co dzieje się w ZUSie, to śmieszna odpowiedź,a te lewe renty na stałe,choroba nadciśnienie albo lewy kręgosłup,tysięce takich chodzi po całej polsce z lewymi rentami, a ile w Lublinie?,cho cho I NIKT TEGO NIE WERYFIKUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No poprostu biedactwo! Ja mu współczuję serdecznie! Czepili się go za umarzanie milionowych długów, kiedy mnie, mającego niewspółmiernie mniejszy w stosunku do wyżej wymienionych dług (3000) zostałem potraktowany jak śmieć i odrzucono mi wniosek o układ ratalny. Dlaczego? Bo moje dochody nie zapewniały gwarancji spłaty tego długu na raty. Zapewniały zaś (sic!) spłatę w chwili, kiedy weszli mi na pensję i zabierano mi 50% moich dochodów!!!! Nadmienię, że mogli mi potrącić z pensji nie więcej niż najniżasza krajowa, czyli 300 zł. W ratach deklarowałem 500 zł. Paranoja! Na szczęście dzięki ignorancji w zakresie kpa pracowników tej instytucji udało mi się przerwać tą farsę, ponieważ wszczęli postępowanie egzekucyjne bez wydania decyzji o zaległościach (też sic!). TRAGEDIA! Ludzie! Nie dajcie się molochowi, który sądzi m. in., że przedawnienie działa wstecz wg. wg ustawy o sus oraz na to, że większość nie znających prawa zapłaci "nieprzedawnione" składki wraz z odsetkami je przewyższającymi. P.S. Dlaczego dyrektor zus jęczy na to, że nie dano mu prawa do wypowiedzenia się przed wydaniem deczji, kiedy gwałci sie prawo do wypowiedzenia zwykłego szaraka wystawiając mu decyzję bez uprzedniego zapoznania się ze sprawą? Dlaczego dziwi się, skoro tak nakazał postępować swoim pracownikom wobec szarakom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wygrane są firmy które nie płacą żadnych składek Zus i zatrudniają pracowników na lewo! Nie trzeba wtedy nic rozkładać na raty i cba sie nie napracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nienawidzą US i ZUS. Jest to zrozumiałe, bo te urzędy zabierają nam pieniądze. Takie przepisy stanowią ludzie, których Wy również - wybieracie do Parlamentu. Ja jestem ostrożny w forowaniu wyroków. Myślący człowiek, działający bez emocji, powinien zastanowić się i wyciągnąćoki, żedyrekcja ZUS, działając w sposób aczkolwiek niepopularny (w świetle odboiru wizerunku zus) podjęła właściwe decyzje. Szkoda,że cba nie poinformowalo, że długa w ratach zostały spłacone i dzięki takim decyzjom, tysiące ludzi z Polski B zachowało pracę. Polacy uwielbiają sensacje medialne i nagonki, potem się wyżywają, pełni żółci, zawiści, nienawiści. Trzeba pomyśleć i rzetelnie, obiektywnie ocenić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta firma developerska zawsze była pod parasolem, wiele razy wstrzymywano Orionowi egzekucję, udzielano układów ratalnych których nie dotrzymywała, tak było również za poprzedniego Dyrektora. CBA powinno również sprawdzić manipulacje z zamykaniem w systemie ARS tytułów egzekucyjnych i wysyłanie ich w tysiacach do Urzedów Skarbowych w celu zwiększenia wskaźnika egzekucyjnego. Tak naprawdę to przerzucanie czynnosci dochodzenia zaległości na urzędy skarbowe. Czysta manipulacja Pana Mańko zcy dyrektora zus w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli tak chciał uchronić firmy od upadłości to niech wyjaśni dlaczego tak dużo kieruje wniosków do sądu o ogłoszenie upadłości lubelskich firm, nawet tam gdzie nie ma majątku. CBA powinno sprawdzić zasadność tych wniosków????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...