Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy przy każdej podobnej sytuacji odbywają się kontrole i jest zadyma na cały kraj, czy tylko w przypadku śmierci osoby dobrze skoligaconej. Żeby nie było, nie mam nic do człowieka, niech odpoczywa w pokoju.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rok temu Dyrektor usunął z CRP Dyspozytor, która chciała zmian, mówiła o nieprawidłowościach, potrzebie szkoleń. Była niewygodna. I mamy efekty.
0
czas zapalic swieczki przed domem dyspozytora i kierownctwa. tylko wstyd ma szanse pokonac mordercow. cala rodzina wychowala szubrawcow i niech rodzina sie wstydzi. dzieci tez powinny wiedziec, ze rodzice to zabojcy i pieklo na nich czeka.   a jak mam sie bronic? panstwo mnie nie obroni!   wiec   zycze wszystkim gnidom tego samego co mi zycza i swoimi dzialaniami szkodza mi i mojej rodzinie. niech was to zlo co innym robicie wroci do was i waszych bliskich!
0
Może tak dyspozytorowi pałą przez łeb i poczekć na efekt??? Oczywiście nie wysyłając karetki bo po co? Pomyślcie durni decydenci................
0
Ktoś robi jak zwykle szum wokół tragedii, dyrektor Pogotowia  zachowuje sie zgodnie z wytycznymi i obowiązującymi procedurami Facet wkłada olbrzymia ilośc własnej pracy i dodatkowego ludzkiego zangażowania w pełnina funkcję. Oczywiście kontrola w takiej sytuacji to rutynowe postepowanie ale pobieżnie analizujc temat, zmarły poprostu miał pecha bo pogotowie to nie izba wytrzeżwień a jej w Lublinie nie ma
0
czas zapalic swieczki przed domem dyspozytora i kierownctwa. tylko wstyd ma szanse pokonac mordercow. cala rodzina wychowala szubrawcow i niech rodzina sie wstydzi. dzieci tez powinny wiedziec, ze rodzice to zabojcy i pieklo na nich czeka.   a jak mam sie bronic? panstwo mnie nie obroni!   wiec   zycze wszystkim gnidom tego samego co mi zycza i swoimi dzialaniami szkodza mi i mojej rodzinie. niech was to zlo co innym robicie wroci do was i waszych bliskich!
Taka ta służba zdrowia jak i ten prezydent, rząd POjebów, ale nas Qurwa ta  "demokracja " obdarowała !!!!  ech .
0
Obecnie dyspozytor = Bóg.
0
puste  to nasze społeczeństwo...Wam napisać ze rozdają coś za darmo to polecicie nie sprawdzając...poczekajcie na prawdziwe fakty i dopiero komentujcie...z czasem zobaczycie....i zapytajcie rodziny dlaczego w pewnym momencie nie chcieli pomocy pogotowia a teraz wielka awantura
0
Dawniej przy kazdej stacji była dyspozytornia, obecnie jest tylko 5 dyspozytorów na prawie pół województwa, nie zazdroszczę im tej roboty, jest ich za mało mają codziennie kociokwik, z drugiej strony jeśli wysyłają karetkę S do bólu zęba a potem wołają z innej stacji karetkę której ratownik kierowca nie zna terenu to się często kończy żle, poza tym dojdzie kiedyś do takiej sytuacji, że nie będą mieli co wysłać i sytuacja się powtórzy. Poza tym dyspozytorzy nie znają terenu przyjmują wezwania nie wiedząc gdzi i tak przekazują karetkom, które błądzą i muszą same dzwonić do wzywającego i się dopytywać o miejsce wezwania. Nie zawsze to co nowe jest lepsze, moim zdaniem jest wielki bur..... Rodzinie zmarłego szczere kondolencje.
0
uuuuuuuuuuuuuuuuuu
0
  dlaczego  rodzina nie powie prawdy?????? nie chcieli przyjazdu  karetki tylko radzili się co zrobić z pijanym ..... opluwa się dyspozytorów a Ci wykonują najbardziej  odpowiedzialną  prace w całym  systemie ratownictwa muszą ocenić stan pacjenta  nie widząc.... chylę czoła  przed tymi ludzmi
0
Rok temu Dyrektor usunął z CRP Dyspozytor, która chciała zmian, mówiła o nieprawidłowościach, potrzebie szkoleń. Była niewygodna. I mamy efekty.
masz tu na myśli dyspozytor która zastraszała i poniewierała ludzi od początku powstania CPR?
0
Rok temu Dyrektor usunął z CRP Dyspozytor, która chciała zmian, mówiła o nieprawidłowościach, potrzebie szkoleń. Była niewygodna. I mamy efekty
........ja tam nie wiem jakim tam była dyspozytor......... ale wiem że na podstacji na której była koordynującą w końcu zapanował spokój bo jak robiła miejsce dla syna to poleciał........... jeden Ratownik.......... a jak robiła miejsce dla siebie to kolejny
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: