Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polecam forum http://www.e-kontras...age.php?id=1311
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
memento mori napisał:
Woda robiona z mózgu społeczeństwu . POnieważ Gigant czyli rozumię że Skanska zleciła budowę fabryki "Gigant zlecił prace firmie Brickbau. Łańcuszek zamknął Progress z Dąbrowy Górniczej" to winien jest koncern Skanska tak wynika z artykułu. Wykonany jest typowy przekręt w wykonaniu duzych, łańcuszek podwykonawców i brak odpowiedzialności. Polskie prawo gospodarcze sprzyja złodziejom tak można jednoznacznie stwierdzić a wielokrotnie miałem się możliwośc o tym przekonać, i zwątpiłem w jakiekolwiek umiejętności opiniowania i poprawiania projektów aktów prawnych przez kancelarię Sejmu, Senatu itp a szczególnie w poziom wykształcenia naszych parlamentarzystów kiedy nie potrafią przeczytać i zrozumięć aktów które uchwalają Przyjdą nowe wybory i będa mówic o tym co chcą zrobić a naprawdę to chcą miec dodkonałą synekurkę i za złe uchwalane akty prawne uchawlić sobie emeryturki
Polczyk świetnie sie zna z pananmi z Progressu i Skanskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
memento mori napisał:
Woda robiona z mózgu społeczeństwu . POnieważ Gigant czyli rozumię że Skanska zleciła budowę fabryki "Gigant zlecił prace firmie Brickbau. Łańcuszek zamknął Progress z Dąbrowy Górniczej" to winien jest koncern Skanska tak wynika z artykułu. Wykonany jest typowy przekręt w wykonaniu duzych, łańcuszek podwykonawców i brak odpowiedzialności. Polskie prawo gospodarcze sprzyja złodziejom tak można jednoznacznie stwierdzić a wielokrotnie miałem się możliwośc o tym przekonać, i zwątpiłem w jakiekolwiek umiejętności opiniowania i poprawiania projektów aktów prawnych przez kancelarię Sejmu, Senatu itp a szczególnie w poziom wykształcenia naszych parlamentarzystów kiedy nie potrafią przeczytać i zrozumięć aktów które uchwalają Przyjdą nowe wybory i będa mówic o tym co chcą zrobić a naprawdę to chcą miec dodkonałą synekurkę i za złe uchwalane akty prawne uchawlić sobie emeryturki
Polczyk świetnie sie zna z pananmi z Progressu i Skanskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem byłym pracownikiem NTP ROAD i mam waśnie w ręce wyrok sądowy skazujący firmę za zaległe wynagrodzenia. Jeśli ktoś wie o jakimkolwiek majatku pana TP lub ma informacje gdzie teraz prowadzi roboty, to prosze o kontakt na meila: sprawkipolczyka@interia.pl W razie potrzeby mogę również pomóc innym pokrzywdzonym przez Polczyków. Z góry dziękuję za pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...