Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takiego eksperymentalnego odwodnienia jeszcze nigdy nie widziałem jaki został na "miejskim" odcinku, przecież to zapewnia że woda na jezdni pozostanie a co z koszeniem pobocza - to jest absurdalne - krawężniki i rury powyżej poziomu jezdni. Ogran uczenie prędkości na tym miejskim odcinku powinno być nie do 60 km/h lecz do 6 (słownie sześciu) kmm/h ze względu na sypiącee się kruszywo ostatniej warstwy, walą po szybach i karoserii że strach jechać - kto to odebrał i dopuścił do eksploatacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego eksperymentalnego odwodnienia jeszcze nigdy nie widziałem jaki został na "miejskim" odcinku, przecież to zapewnia że woda na jezdni pozostanie a co z koszeniem pobocza - to jest absurdalne - krawężniki i rury powyżej poziomu jezdni. Ograniczenie prędkości na tym miejskim odcinku powinno być nie do 60 km/h lecz do 6 (słownie sześciu) km/h ze względu na sypiące się kruszywo ostatniej warstwy, walą po szybach i karoserii że strach jechać - kto to odebrał i dopuścił do eksploatacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj chyba jako jedna z pierwszych przez przypadek "zwiedziłam" nowy odcinek. Zagapiłam się i pooojechałam. Droga faktyczne fajna ale zwiedzanie uprzykszyło mi szukanie najbliższego zjazdu i tak dojechałam do węzła Jastków-Garbów , jakieś 16km :( Po powrocie na Solidarności niestety ta sama smutna rzeczywistość - wytłuczony asfalt i korek..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego cała obwodnica ma być otwarta dopiero na przełomie października i listopada? Czyżby jakieś wybory były za pasem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich lubelskich malkontentów:       Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)    P.S. Droga super, wkrótce otwarcie obwodnicy i kolejne świetne drogi w budowie  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie co za pajac postawił znak 60 2 km przed miastem 
PAJACU! granica miasta zaczyna się  na wężle Sławinek . Prezydent  bierze moje podatki więc chyba jeszcze mieszkam w granicach miasta i czekam, że to sprostują. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy policja podjęła już "działania prewencyjne" swoimi nieoznakowanymi wozami ? Tak jak to miało miejsce po otwarciu odcinka nr 1... Pamiętam, że każdy przelot tam i z powrotem dawał przynajmniej 1000 zł wpływu do budżetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na osiedle, które leży za skansenem obok nowego wjazdu do Lublina. Huk niesamowity. W nocy nie da się spać. Może ekrany by pomogły, ale akurat przy osiedlu ekranów nie ma. Każdy rozumie, że taka droga była potrzebna, ale czego kosztem ludzi. Ze skrajności w skrajność. Przechodząc przez osiedle czuję się jakbym szła środkiem autostrady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na osiedle, które leży za skansenem obok nowego wjazdu do Lublina. Huk niesamowity. W nocy nie da się spać. Może ekrany by pomogły, ale akurat przy osiedlu ekranów nie ma. Każdy rozumie, że taka droga była potrzebna, ale czego kosztem ludzi. Ze skrajności w skrajność. Przechodząc przez osiedle czuję się jakbym szła środkiem autostrady.
cywilizacja kosztuje he he !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na osiedle, które leży za skansenem obok nowego wjazdu do Lublina. Huk niesamowity. W nocy nie da się spać. Może ekrany by pomogły, ale akurat przy osiedlu ekranów nie ma. Każdy rozumie, że taka droga była potrzebna, ale czego kosztem ludzi. Ze skrajności w skrajność. Przechodząc przez osiedle czuję się jakbym szła środkiem autostrady.
UWAGA PISOWIEC!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz tylko czekać na : 1. przedłużenie S17 do Warszawy 2.przedłużenie S12 do Radomia i Piorkowa 3.S19 Lublin-Rzeszów 4.S12 Piaski-Dorohusk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz tylko czekać na : 1. przedłużenie S17 do Warszawy 2.przedłużenie S12 do Radomia i Piorkowa 3.S19 Lublin-Rzeszów 4.S12 Piaski-Dorohusk
Oraz: 5. Nałęczów obwodnica 6. S19 Lublin - Białystok 7. A2 (S2) Warszawa - Terespol [ też woj. lubelskie ] 8. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadę sobie i w pewnej chwili mnie wybija jak na skoczni. Czy Ci, co wygrali przetargi, chociaż jedną drogę wybudowali normalnie? Jeśli tak, to niech pokażą, którą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oraz: 5. Nałęczów obwodnica 6. S19 Lublin - Białystok 7. A2 (S2) Warszawa - Terespol [ też woj. lubelskie ] 8. ...
I s17 w drugą stronę Krasnystaw Zamość Tomaszów Lub. aż do granicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spróbujcie wjechać do Lublina od 7.20 - 840 od strony Warszawy przez Al. Warszawska!  Tylko imbecyl mógł sprowadzić cały ruch lokalny do 1 (jednej ) nitki!!! Zbożowa blokuje wjazd na skrzyżowanie!  Za wiadukt ktoś powinien być rozstrzelany! 3 sygnalizatory świetlne na 100m!! może na 200mm. Zero zjazdów bezkolizyjnych! Zero synchronizacji świateł!! Skręcający w lewo blokują jazdę na wprost i odwrotnie!  Najbardziej zabudowana cześć Lublina w kierunku na Warszawę  została odcięta od miasta!!!!!!!!!!!!!!  BRAWO GDDKiA, WIWAT PREZYDENT MIASTA !!! WSTĄŻKĘ przeciął i zniknął! Proszę się przejechać rano po swoim sukcesie!   Może powiesi Pan tu swój plakat wyborczy !! Gwarantuję, że setki osób doczytają każde słowo!   Jak już miniemy most to stoimy przed rondem z Al. Kraśnicką. 10-15 samochodów jadących na Krasnik czeka w kolejce do zjazdu w prawo i BLOKUJĄ jazdę na wprost bo jakiś tuman pozwolił na budowę sklepu spożywczego przy kosciele  i zwężenie drogi!!!!!!! :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: CO ZA ABSURDALNY PLAN, kto za to odpowie! Gdyby chociaż można było objechać serwisowymi drogami do miasta! Niestety wszystkie kończą się w polu !!!!!!!!! BRAWO PAN ŻUK i jego folwark.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz tylko czekać na : 1. przedłużenie S17 do Warszawy 2.przedłużenie S12 do Radomia i Piorkowa 3.S19 Lublin-Rzeszów 4.S12 Piaski-Dorohusk
  Kolego, ludzie tyle nie żyją. Ale przekażę wnukom, żeby czekały w moim imieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na osiedle, które leży za skansenem obok nowego wjazdu do Lublina. Huk niesamowity. W nocy nie da się spać. Może ekrany by pomogły, ale akurat przy osiedlu ekranów nie ma. Każdy rozumie, że taka droga była potrzebna, ale czego kosztem ludzi. Ze skrajności w skrajność. Przechodząc przez osiedle czuję się jakbym szła środkiem autostrady.
  Zawsze jak kupuję mieszkanie (kilka już mi się zdarzyło), oglądam plan zagospodarowania przestrzennego dla okolicy. Ta droga na pewno tam była od dawna, więc wystarczyło zajrzeć. Teraz może Pani mieć tylko do siebie pretensję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy wiadukt na al. Warszawskiej to istna tragedia, korki rano są większe niż przed przebudową. Wyjazd z ul. Sławinkowskiej w kierunku centrum nie przemyślany, samochody które stoją przed światłami na wiadukcie blokują włączenie się do ruchu. No i brak wjazdu na al. Warszawską dla wjeżdżających od strony Warszawy, aby dojechać na oś. Sławin trzeba jechać do skrzyżowania pod Macdonaldem i tam zawracać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...