Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 września 2014 r.
20:45
Edytuj ten wpis

Fragment S-17 już otwarty. W przyszłości ciężarówki nie pojadą przez miasto?

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
66 38 A A

We czwartek, kilka minut po godz. 13, otwarty został nowy odcinek al. Solidarności i fragment trasy S-17 między węzłami Jastków i Lublin Sławinek. Do końca października sukcesywnie otwierana ma być obwodnica miasta, którą pojedziemy od Felina aż do Sławinka

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Z otwarcia nowej drogi na pewno nie ucieszą się autostopowicze, którzy łapali okazję za skrzyżowaniem al. Warszawskiej z ul. Zbożową. Spora część kierowców jadących do stolicy wybierze nową drogę przez przedłużenie al. Solidarności. To ucieszy za to tych, którzy przy al. Warszawskiej mieszkają.

Ratusz szacował, że natężenie ruchu na tej arterii spadnie o 20-30 proc. Ale patrząc na to, ilu kierowców pomknęło nową trasą zaledwie kilka minut po jej otwarciu, urzędnicy zaczęli zastanawiać się, czy nie były to zbyt ostrożne szacunki. Kierowcy wjeżdżający na nową dwupasmówkę dawali wyraz swojej radości klaksonami. I to nie tylko ci, którzy jechali jako pierwsi.

Ale wcześniej był to wielki plac budowy. - Średnio pracowało tu od 600 do 800 osób dziennie. W okresie kumulacji robót gruntowych liczba ta dochodziła do tysiąca - mówi Cezary Łysenko, dyrektor rejonu w firmie Budimex.

Otwarta droga składa się z dwóch odcinków: miejskiego budowanego na zlecenie Ratusza i krajowego, który zlecała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Ten miejski odcinek to najdroższa inwestycja w historii Lublina, kosztowała prawie 320 milionów złotych i zapewne nigdy by nie powstała, gdyby nie rządowe dofinansowanie unijnymi pieniędzmi. - Ta droga powinna nosić imię minister Bieńkowskiej - mówił w czwartek Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. I mówił to już nie po raz pierwszy.

Odcinek poza miastem kosztował 485 milionów złotych. GDDKiA wyliczyła, że 30-tonowe ciężarówki wykonały dokładnie 93 076 kursów z ziemią z wykopów i 81 195 kursów z piaskiem. Na drogę dowieziono 7585 ciężarówek asfaltu.

- Ta droga daje nam to, co ma Wrocław, Poznań i Łódź, czyli dogodny układ komunikacyjny do obsługi biznesu i turystów - mówi Żuk. Ale do kompletu brakuje jeszcze obwodnicy, która - z dużym poślizgiem - otwarta ma być jeszcze tej jesieni.

Najpierw otwarty ma być odcinek od węzła Lublin Felin do węzła Lublin Rudnik, co ma nastąpić za jakieś dwa-trzy tygodnie. Tak przynajmniej mówiła w czwartek dyrektor lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Całe miasto od północy da się okrążyć wtedy, gdy otwarty będzie brakujący fragment tej drogowej układanki: od Rudnika do Sławinka. Kiedy to nastąpi?

- Planujemy, że do końca października - mówi Anna Wysocka, dyrektor oddziału GDDKiA. - Ale jeśli to będzie w pierwszym tygodniu listopada, to mi nie urwijcie głowy - prosiła dziennikarzy. Teraz czas jeszcze na zachodnią obwodnicę Lublina. - W najbliższych tygodniach będziemy już podpisywać umowę na budowę.

Myślą o rewolucji

Ratusz zastanawia się jeszcze nad bardziej radykalnym rozwiązaniem, które może być wprowadzone dopiero wtedy, gdy gotowa będzie cała północna obwodnica Lublina. - Rozważamy wprowadzenie zakazu ruchu ciężarówek przez miasto - mówi Kazimierz Pidek, dyrektor Zarządu Dróg i Mostów. Oznakowanie miałoby kierować cały ruch tranzytowy na obwodnicę. Bez niego ciężarówki mogłyby, ale nie musiały z obwodnicy korzystać. Miasto zastrzega, że decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły.

Otworzyli, co teraz?

Na razie nie zanosi się na zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Sikorskiego oraz ul. Ducha i Północną. Właśnie tutaj miasto spodziewa się "kumulacji” samochodów wjeżdżających od strony Warszawy. Do tej pory były one przytrzymywane m.in. przez światła na skrzyżowaniu ze Zbożową. Teraz od granicy miasta muszą się zatrzymać dopiero przed światłami na skrzyżowaniu z al. Sikorskiego. I właśnie temu, jak będzie wyglądała sytuacja na tym wlocie skrzyżowania mają się teraz przyglądać miejscy urzędnicy od inżynierii ruchu.

- Dlatego na razie nie przewidujemy zasadniczych zmian cyklu świateł na tym skrzyżowaniu - mówi Andrzej Matacz z Zarządu Dróg i Mostów. - Obecne ustawienie świateł daje trochę większy przywilej wjeżdżającym al. Solidarności od Warszawy i chcemy to jeszcze przez pewien czas utrzymać.

Jadąc ul. Kosmowskiej nadal nie będzie można skręcić w prawo w Północną. - W przeciwnym razie musielibyśmy wydłużyć zielone światło dla wyjeżdżających z Północnej, a to wymagałoby przeprogramowania całego skrzyżowania - mówi Matacz. Czy Północna będzie niedostępna dla samochodów już na stałe? - Ostateczne decyzje podejmiemy na początku października -zapowiada Matacz.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jan / 3 października 2014 o 17:54
0

Nowy wiadukt na al. Warszawskiej to istna tragedia, korki rano są większe niż przed przebudową. Wyjazd z ul. Sławinkowskiej w kierunku centrum nie przemyślany, samochody które stoją przed światłami na wiadukcie blokują włączenie się do ruchu. No i brak wjazdu na al. Warszawską dla wjeżdżających od strony Warszawy, aby dojechać na oś. Sławin trzeba jechać do skrzyżowania pod Macdonaldem i tam zawracać .

Avatar
blejk / 2 października 2014 o 09:01
0

Zapraszam na osiedle, które leży za skansenem obok nowego wjazdu do Lublina. Huk niesamowity. W nocy nie da się spać. Może ekrany by pomogły, ale akurat przy osiedlu ekranów nie ma. Każdy rozumie, że taka droga była potrzebna, ale czego kosztem ludzi. Ze skrajności w skrajność. Przechodząc przez osiedle czuję się jakbym szła środkiem autostrady.

Zawsze jak kupuję mieszkanie (kilka już mi się zdarzyło), oglądam plan zagospodarowania przestrzennego dla okolicy. Ta droga na pewno tam była od dawna, więc wystarczyło zajrzeć. Teraz może Pani mieć tylko do siebie pretensję.

Zawsze jak kupuję mieszkanie (kilka już mi się zdarzyło), oglądam plan zagospodarowania przestrzennego dla okolicy. Ta droga na pewno tam była od dawna, więc wystarczyło zajrzeć. Teraz może Pani mieć tylko do siebie pretensję.

rozwiń
Avatar
blejk / 2 października 2014 o 08:58
0

Teraz tylko czekać na :

1. przedłużenie S17 do Warszawy

2.przedłużenie S12 do Radomia i Piorkowa

3.S19 Lublin-Rzeszów

4.S12 Piaski-Dorohusk

Kolego, ludzie tyle nie żyją. Ale przekażę wnukom, żeby czekały w moim imieniu.

Avatar
s007 / 1 października 2014 o 10:08
0

spróbujcie wjechać do Lublina od 7.20 - 840 od strony Warszawy przez Al. Warszawska!  Tylko imbecyl mógł sprowadzić cały ruch lokalny do 1 (jednej ) nitki!!! Zbożowa blokuje wjazd na skrzyżowanie!  Za wiadukt ktoś powinien być rozstrzelany! 3 sygnalizatory świetlne na 100m!! może na 200mm. Zero zjazdów bezkolizyjnych! Zero synchronizacji świateł!! Skręcający w lewo blokują jazdę na wprost i odwrotnie!  Najbardziej zabudowana cześć Lublina w kierunku na Warszawę  została odcięta od miasta!!!!!!!!!!!!!!  BRAWO GDDKiA, WIWAT PREZYDENT MIASTA !!! WSTĄŻKĘ przeciął i zniknął! Proszę się przejechać rano po swoim sukcesie!   Może powiesi Pan tu swój plakat wyborczy !! Gwarantuję, że setki osób doczytają każde słowo!   Jak już miniemy most to stoimy przed rondem z Al. Kraśnicką. 10-15 samochodów jadących na Krasnik czeka w kolejce do zjazdu w prawo i BLOKUJĄ jazdę na wprost bo jakiś tuman pozwolił na budowę sklepu spożywczego przy kosciele  i zwężenie drogi!!!!!!! :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

CO ZA ABSURDALNY PLAN, kto za to odpowie! Gdyby chociaż można było objechać serwisowymi drogami do miasta! Niestety wszystkie kończą się w polu !!!!!!!!! BRAWO PAN ŻUK i jego folwark.

spróbujcie wjechać do Lublina od 7.20 - 840 od strony Warszawy przez Al. Warszawska!  Tylko imbecyl mógł sprowadzić cały ruch lokalny do 1 (jednej ) nitki!!! Zbożowa blokuje wjazd na skrzyżowanie!  Za wiadukt ktoś powinien być rozstrzelany! 3 sygnalizatory świetlne na 100m!! może na 200mm. Zero zjazdów bezkolizyjnych! Zero synchronizacji świateł!! Skręcający w lewo blokują jazdę na wprost i odwrotnie!... rozwiń

Avatar
Aga / 30 września 2014 o 07:17
0

Oraz:
5. Nałęczów obwodnica
6. S19 Lublin - Białystok
7. A2 (S2) Warszawa - Terespol [ też woj. lubelskie ]
8. ...

I s17 w drugą stronę Krasnystaw Zamość Tomaszów Lub. aż do granicy
Avatar
Taniocha / 29 września 2014 o 14:09
0

Jadę sobie i w pewnej chwili mnie wybija jak na skoczni. Czy Ci, co wygrali przetargi, chociaż jedną drogę wybudowali normalnie? Jeśli tak, to niech pokażą, którą.

Avatar
BP / 29 września 2014 o 04:30
0


Teraz tylko czekać na :

1. przedłużenie S17 do Warszawy

2.przedłużenie S12 do Radomia i Piorkowa

3.S19 Lublin-Rzeszów

4.S12 Piaski-Dorohusk

Oraz:

5. Nałęczów obwodnica

6. S19 Lublin - Białystok

7. A2 (S2) Warszawa - Terespol [ też woj. lubelskie ]

8. ...

Avatar
Bartek / 28 września 2014 o 08:27
0

Teraz tylko czekać na :

1. przedłużenie S17 do Warszawy

2.przedłużenie S12 do Radomia i Piorkowa

3.S19 Lublin-Rzeszów

4.S12 Piaski-Dorohusk

Avatar
Marekk / 27 września 2014 o 22:05
0

Zapraszam na osiedle, które leży za skansenem obok nowego wjazdu do Lublina. Huk niesamowity. W nocy nie da się spać. Może ekrany by pomogły, ale akurat przy osiedlu ekranów nie ma. Każdy rozumie, że taka droga była potrzebna, ale czego kosztem ludzi. Ze skrajności w skrajność. Przechodząc przez osiedle czuję się jakbym szła środkiem autostrady.

UWAGA PISOWIEC!!!!

Avatar
namchujadał w skórach / 27 września 2014 o 18:10
0

Zapraszam na osiedle, które leży za skansenem obok nowego wjazdu do Lublina. Huk niesamowity. W nocy nie da się spać. Może ekrany by pomogły, ale akurat przy osiedlu ekranów nie ma. Każdy rozumie, że taka droga była potrzebna, ale czego kosztem ludzi. Ze skrajności w skrajność. Przechodząc przez osiedle czuję się jakbym szła środkiem autostrady.

cywilizacja kosztuje he he !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Jan / 3 października 2014 o 17:54
0

Nowy wiadukt na al. Warszawskiej to istna tragedia, korki rano są większe niż przed przebudową. Wyjazd z ul. Sławinkowskiej w kierunku centrum nie przemyślany, samochody które stoją przed światłami na wiadukcie blokują włączenie się do ruchu. No i brak wjazdu na al. Warszawską dla wjeżdżających od strony Warszawy, aby dojechać na oś. Sławin trzeba jechać do skrzyżowania pod Macdonaldem i tam zawracać .

Avatar
blejk / 2 października 2014 o 09:01
0

Zapraszam na osiedle, które leży za skansenem obok nowego wjazdu do Lublina. Huk niesamowity. W nocy nie da się spać. Może ekrany by pomogły, ale akurat przy osiedlu ekranów nie ma. Każdy rozumie, że taka droga była potrzebna, ale czego kosztem ludzi. Ze skrajności w skrajność. Przechodząc przez osiedle czuję się jakbym szła środkiem autostrady.

Zawsze jak kupuję mieszkanie (kilka już mi się zdarzyło), oglądam plan zagospodarowania przestrzennego dla okolicy. Ta droga na pewno tam była od dawna, więc wystarczyło zajrzeć. Teraz może Pani mieć tylko do siebie pretensję.

Zawsze jak kupuję mieszkanie (kilka już mi się zdarzyło), oglądam plan zagospodarowania przestrzennego dla okolicy. Ta droga na pewno tam była od dawna, więc wystarczyło zajrzeć. Teraz może Pani mieć tylko do siebie pretensję.

rozwiń
Avatar
blejk / 2 października 2014 o 08:58
0

Teraz tylko czekać na :

1. przedłużenie S17 do Warszawy

2.przedłużenie S12 do Radomia i Piorkowa

3.S19 Lublin-Rzeszów

4.S12 Piaski-Dorohusk

Kolego, ludzie tyle nie żyją. Ale przekażę wnukom, żeby czekały w moim imieniu.

Avatar
s007 / 1 października 2014 o 10:08
0

spróbujcie wjechać do Lublina od 7.20 - 840 od strony Warszawy przez Al. Warszawska!  Tylko imbecyl mógł sprowadzić cały ruch lokalny do 1 (jednej ) nitki!!! Zbożowa blokuje wjazd na skrzyżowanie!  Za wiadukt ktoś powinien być rozstrzelany! 3 sygnalizatory świetlne na 100m!! może na 200mm. Zero zjazdów bezkolizyjnych! Zero synchronizacji świateł!! Skręcający w lewo blokują jazdę na wprost i odwrotnie!  Najbardziej zabudowana cześć Lublina w kierunku na Warszawę  została odcięta od miasta!!!!!!!!!!!!!!  BRAWO GDDKiA, WIWAT PREZYDENT MIASTA !!! WSTĄŻKĘ przeciął i zniknął! Proszę się przejechać rano po swoim sukcesie!   Może powiesi Pan tu swój plakat wyborczy !! Gwarantuję, że setki osób doczytają każde słowo!   Jak już miniemy most to stoimy przed rondem z Al. Kraśnicką. 10-15 samochodów jadących na Krasnik czeka w kolejce do zjazdu w prawo i BLOKUJĄ jazdę na wprost bo jakiś tuman pozwolił na budowę sklepu spożywczego przy kosciele  i zwężenie drogi!!!!!!! :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

CO ZA ABSURDALNY PLAN, kto za to odpowie! Gdyby chociaż można było objechać serwisowymi drogami do miasta! Niestety wszystkie kończą się w polu !!!!!!!!! BRAWO PAN ŻUK i jego folwark.

spróbujcie wjechać do Lublina od 7.20 - 840 od strony Warszawy przez Al. Warszawska!  Tylko imbecyl mógł sprowadzić cały ruch lokalny do 1 (jednej ) nitki!!! Zbożowa blokuje wjazd na skrzyżowanie!  Za wiadukt ktoś powinien być rozstrzelany! 3 sygnalizatory świetlne na 100m!! może na 200mm. Zero zjazdów bezkolizyjnych! Zero synchronizacji świateł!! Skręcający w lewo blokują jazdę na wprost i odwrotnie!... rozwiń

Avatar
Aga / 30 września 2014 o 07:17
0

Oraz:
5. Nałęczów obwodnica
6. S19 Lublin - Białystok
7. A2 (S2) Warszawa - Terespol [ też woj. lubelskie ]
8. ...

I s17 w drugą stronę Krasnystaw Zamość Tomaszów Lub. aż do granicy
Avatar
Taniocha / 29 września 2014 o 14:09
0

Jadę sobie i w pewnej chwili mnie wybija jak na skoczni. Czy Ci, co wygrali przetargi, chociaż jedną drogę wybudowali normalnie? Jeśli tak, to niech pokażą, którą.

Avatar
BP / 29 września 2014 o 04:30
0


Teraz tylko czekać na :

1. przedłużenie S17 do Warszawy

2.przedłużenie S12 do Radomia i Piorkowa

3.S19 Lublin-Rzeszów

4.S12 Piaski-Dorohusk

Oraz:

5. Nałęczów obwodnica

6. S19 Lublin - Białystok

7. A2 (S2) Warszawa - Terespol [ też woj. lubelskie ]

8. ...

Avatar
Bartek / 28 września 2014 o 08:27
0

Teraz tylko czekać na :

1. przedłużenie S17 do Warszawy

2.przedłużenie S12 do Radomia i Piorkowa

3.S19 Lublin-Rzeszów

4.S12 Piaski-Dorohusk

Avatar
Marekk / 27 września 2014 o 22:05
0

Zapraszam na osiedle, które leży za skansenem obok nowego wjazdu do Lublina. Huk niesamowity. W nocy nie da się spać. Może ekrany by pomogły, ale akurat przy osiedlu ekranów nie ma. Każdy rozumie, że taka droga była potrzebna, ale czego kosztem ludzi. Ze skrajności w skrajność. Przechodząc przez osiedle czuję się jakbym szła środkiem autostrady.

UWAGA PISOWIEC!!!!

Avatar
namchujadał w skórach / 27 września 2014 o 18:10
0

Zapraszam na osiedle, które leży za skansenem obok nowego wjazdu do Lublina. Huk niesamowity. W nocy nie da się spać. Może ekrany by pomogły, ale akurat przy osiedlu ekranów nie ma. Każdy rozumie, że taka droga była potrzebna, ale czego kosztem ludzi. Ze skrajności w skrajność. Przechodząc przez osiedle czuję się jakbym szła środkiem autostrady.

cywilizacja kosztuje he he !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 82 17

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 25 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!