Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Frankowicze: Mamy żal do prezydenta, bo nie dotrzymał obietnicy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 sierpnia 2016 r. o 10:00 Powrót do artykułu
Jak się bierze kredyt uzależniony od innej waluty to trzeba się z tym liczyć że może się coś zmienić. A nie tak jak teraz to narzekać i mieć pretensje na banki, prezydenta i Bóg wie kogo jeszcze. Wina leży tylko i wyłącznie po stronie kredytobiorców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHA ZAPOMNIELIŚCIE JUŻ BARANY JAK WAM TUSK NAOBIECYWAŁ ZŁOTE GÓRY? I CO WAM ZOSTAŁO? - CH.U.J, DU.P.A I KAMIENI KUPA. GŁOSUJCIE DALEJ NA PO, NOWOCZESNĄ ITP. LIBERALNO LEWICOWE ŚMIECIE A NIEDLUGO TO I WAS NIE BĘDZIE BO ZDECHNIECIE Z GŁODU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
HAHA ZAPOMNIELIŚCIE JUŻ BARANY JAK WAM TUSK NAOBIECYWAŁ ZŁOTE GÓRY? I CO WAM ZOSTAŁO? - CH.U.J, DU.P.A I KAMIENI KUPA. GŁOSUJCIE DALEJ NA PO, NOWOCZESNĄ ITP. LIBERALNO LEWICOWE ŚMIECIE A NIEDLUGO TO I WAS NIE BĘDZIE BO ZDECHNIECIE Z GŁODU.
ty za to bedzie w niebie z rydzykiem i bedziesz ryczał głośne kawałki o maryśce ,spadaj buraku,bedzie tu ludziom baran tuskiem wyjeżdżał wsiowy głupek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem bardzo dobrze frankowicze chcieli byc cwaniaczkami to maja o ile wiem byli osobami pelnoletnimi i wiedzieli na co sie pisza podpisujac umowe na taki kredyt wiec o co ten placz jakby kurs franka nie ***yl to smieli by sie z szarakow co maja kredyt w zlotowkach jacy to oni cwani sa a teraz moim zdaniem albo pomagamy wszystkim albo niech kazdy spija mleko co sobie sam nawazyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty za to bedzie w niebie z rydzykiem i bedziesz ryczał głośne kawałki o maryśce ,spadaj buraku,bedzie tu ludziom baran tuskiem wyjeżdżał wsiowy głupek - WSIOWY GŁUPEK TO CIE ZROBIŁ LEWACKI CHAMIE. WIDZE, ZE MASZ PROBLEM Z RYDYKIEM, JESTES CHYBA JEDNYM Z TYCH KODZIARZY TZN POŻYTECZNYCH IDIOTÓW A TAKICH POTRZEBUJE PLATFORMA I NOWOCZESNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porównując kredyt zlotowkowy do walutowego we franku, to i tak nawet po podwyżce kursu jest on atrakcyjniejszy niż zlotowkowy. Nie widzę potrzeby pomocy, no bo jakiej? Jak mi rząd stopy podniesie i rata wzrośnie to też mam strajkowac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idźcie na skargę do Ryszarda, on bystrzak wam coś doradzi! Zna się na frankach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiekszosc ludzi to ograniczeni imbecyle. Slyszac pomoc dla frankowiczow uznaja,ze ktos chce im cos zabrac-psy ogrodnikolw-sami nie maja i komus nie dadza. Tu nie jest kwestia cwaniactwa, bo oni placa w zlotowkach to niech frankowicze tez splacaja. Nie rozumieja ze wzielam w chf krdytu 200.000 a teraz nigdy nie widzac tych pieniedzy mam prawie 400.000 po 10 latach splaty. Ja nie chce nic wiecej jak splacic tyle ile wzielam. W zlotowkach tyle ile sie wzielo tyle wykorzystalo i teraz sie splaca a we franku jest zupelnie cos innego, to niesprawiedliwe. I niech tlumoki nie mowia, ze oni maja jeszcze gorzej bo w zlotowkach maja wysokie raty, ale przynajmniej wziete pieniadze wydaliscie a ja nie mialam takiej mozliwosci a mam splacic dwa razy tyle. A to juz chyba jest roznica- dla oczywiscie moadrych i mslacych ludzi a nie zazdrosnych i ograniczonych prymitywow, ktorzy nie znaja sie a krzycza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy co pisza ze frankowicze chcieli to brali, nikt im nie kazal, czy chcieli zarobic to poprostu idioci!!! bo nie rozumieja problemu, tu nikt nie chce sie wykrecic ze splaty kredytu ktory wzial, tylko dlaczego ma 2x wiecej go splacac, skoro nie widzial tych pieniedzy. O jakim wzbogaceniu to mowa? Nie wszystkich bylo stac wziac kredyt w zlotowkach, gdyz nie wszyscy mieli zdaolnosc kredytowa, wiec o jakim cwaniactwie tu mowa? Czy zanim cos napiszesz to moze sie zastanowisz, piszesz by pisac glupcze, zazdrosc cie bierze ale 500+ bys chcial,tu nie pytaja frankowiczow czy chca na to placic, bo wielu z nich nie dostaje ich ale wszyscy za to zaplacimy!!! a zwlaszcza te dzieci na ktore teraz rzekomo dostaja, ale co tam zyja chwila jest na wode i dobra co tam martwic sie o przyszlosc. Taki cwany jestes to tez przekalkuluj ze takie rozdawnictwo nigdy nikomu na dobre nie wyszlo i wszyscy beda musieli za to zaplacic, Wiesz o tym i co z tym robisz? cieszysz sie bo dzis masz a co tam bedzie jutro... wiec taki sam problem maja frankowicze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda jak zwykle naklamal jak zawsze tylko czesc idiotow sie na to nabrala, wszystko zaczyna wychodzic im bokiem ale caly czas pluje a oni mowia ze deszcz pada. Juz niedlugo sie przekonaja... na kazdym kroku tylko czcze obietnice i po kieszeni podatnikow-brawo! zobaczymy na jak dlugo to wystarczy. Duda nic nie musi robic wystarczy zeby zrobic cos co zmniejszy kurs chf, i sprawa rozwiazana-przeciez to takie proste.Pomagamy innym krajom dlaczego nie swoim obwatelom?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten prezydent dotrzymuje obietnice. Zawsze. Ale tylko jednej osobie. Jaroslawowi K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę taka tępa jesteś? Żeby państwo spłaciło za ciebie, to musi zabrać z naszych wspólnych podatków. Da tobie, to nie da szpitalowi, sprzątaczce, nauczycielowi, nowej drodze.... Brałaś wiedząc, że waluty mają niestabilne przeliczniki. Raz w gorę, raz w dół. Poszło nie po twojej myśli.... Ja, biorąc kredyt w złotowkach, doczytalam, że możliwe zmiany w ratach w przypadku nagłych zmian na rynku. I nie, nikt, kto bierze kredyt w złotowkach, nie spłaca tyle, ile wziął. Takie ryzyko. Chcesz spłacić tyle, ile wzięłaś? To chyba nie rozumiesz funkcjonowania banków. One nie pożyczają dla samej przyjemności pożyczania, muszą utrzymać budynki, prezesów, pracowników. Tyle samo pozyczyć i oddać to możesz od sąsiada albo wujka. Jakoś frankowicze nie proponują, żeby odciążyć z odsetków wszystkich, ktorzy kredyty wzięli. Nie proponują, żeby podać pomocną dłoń nabranym przez parabanki- emerytom, którym zabrakło na leki, rencistom, bo nie mają na czynsz, a teraz ich licytują i wystawiają na ulice...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnie idioci, jeszcze podatek od głupoty powinni wam dowalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie fajnie było wziąć trzysta tysięcy i płacić ratę 1200 z groszami a ten co wziął w złotówkach ponad 2000 tysie a teraz jak się pozmieniało to boli pracujesz w Polsce bież kredyt w złotówkach badanie jeden z drugim przecież było wiadome że Franek przez trzydzieści lat nie będzie po 1.8 .a po drugie chytry dwa razy traci może w chrywnach trzeba było wziąć to teraz było by jak ta lala. ps.wcale mi zaś nie szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam kredyt w frankach i nie narzekam bo i tak wiedzialem ze Pisiory nic z tym nie zrobia. Byliscie naiwni przed wyborami z Pisiory cos z tym zrobia. Tak jak mialo byc tez 500+ na kazde dziecko bez wymaganych dochodow .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym nic nie zmieniał, frankowicze cwaniacy chcieli być chytrzy, znam kilku takich co się śmiali ze inni biorą w złotówkach i takie raty duże płacą. czego frankowicze nie piszą ze przez tyle lat płacili niskie raty, tylko jak teraz wzrosło to im teraz źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosta zasada frankowicze, nie zarabiasz we franku to nie bierzesz kredytu we franku Życie, dlaczego mamy sie zrzucać na wasze błędy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiecanki cacanki a głupiemu stoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej frankowicze !! co było dzisiaj na obiadek?? polski kawior, czyli kaszanka?!! Tfu!! niedobre. Sprzedawajcie swoje apartamenty, zanim komornik tego nie zrobi!! Przenoście się do , teściowej na kozetkę !! kozetka, niestety, skrzypi, więc bzykać się będziecie tylko raz w tygodniu gdy teściowa jest w kościółku na nieszporach !! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...