Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Galeria Centrum z odroczonym wyrokiem upadku

Utworzony przez ~tomek~, 3 czerwca 2009 o 08:12 Powrót do artykułu
Zburzyć ten okropny budynek szpecący całą okolicę, a na jego miejscu postawić piękną kamienicę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dopóki nie będzie darmowego parkingu dla klientów, żaden sklep się nie utrzyma. Jeśli miasto nie przestanie "dorabiać" się na klientach, całe centrum handlowe Lublina nie ma najmniejszej szansy rozwoju. To tak oczywiste jak 2x2. Proszę popatrzeć na inne wielkie sklepy. Tam darmowy (wielki) parking to podstawa - jak w całym handlowym świecie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://pavel1988.mybrute.com
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Budynek powinien zostać za wszelką cenę jest częścią naszej przeszłości z minionej epoki. Cieszy fakt, że jeszcze pozostanie. Ale konieczne jest wprowadzenie i zorganizowanie w tym miejscu czeskiej restauracji i stoiska z artykułami ogrodniczymi. Należy unikać firm typu plu red white - kochana ameryka. Kolejną ewntualnością może być świetlica dla wagarująceju młodzieży. Zaniechanie renowacji lub remontu obiektu zapewni znaczne oszczędności.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No tak, właściciel budynku Galerii Centrum wykupił okoliczne kamienice przy ul. Kościuszki, Peowiaków, usunął mieszkańców, a teraz okazuje się, że plany rozbudowy są pod znakiem zapytania. A ludzie stracili mieszkania które zajmowali ponad 80 - 90 lat (czyli mieszkańcy od okresu przed 1939 r.-kilka pokoleń), co wiązało się z pozbyciem całego dorobku życia, bo jeżeli ze 130 mkw. przechodzi się na 48 mkw... Dawne meble rodzinne, i inne dobra, pamiątki trzeba było sprzedać... Co ciekawe, te kamienice często przed wojną, należały do rodzin tych mieszkańców, ale kto w czasie wojny i bombardowań tej okolicy Lublina myślał o pilnowaniu dokumentów to potwierdzających? A potem przyszedł "radosny" PRL... I mamy to, co mamy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: