Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie i za ile jeździli lubelscy posłowie - lista

Utworzony przez aaaa, 13 listopada 2014 r. o 11:26 Powrót do artykułu
Szacunek - Tel Awiw, koszty: 740,81 zł Gdyby tak wszyscy posłowie wydawali publiczne pieniądze to może Polska by się jeszcze zaczęła rozwijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się. Izrael za 700 zł, podczas gdy pani wyżej potrzebowała aż ponad 3 tysięcy na podróż do Rumunii, ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten nasz rekordzista to samochodem czy samolotem?? Ciekawe czy do Baku??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie najbardziej ciekawi w jakim języku rozmawiali nasi posłowie z innymi uczestnikami tych konferencji,sympozjów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z zestawienia wynika że niezłym turystą ,kosiarzem publicznej kasy jest  niejaki prof.,emeryt,itd.... tadeusz iwiński . a w tym przypadku kto zawiadomi prokuraturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezle bawi sie elita a smolarz wszystkich przebija ciekawe czy zone zabral bo ja w to watpie pewnie ma inne zajecie w domu muuu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W podsumowaniu krajowym najwięcej kosztów wygenerowal PIS,A CO ZYSKAL W UNII...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14 tyś za bilet w obie strony do Korei?? Chyba kogoś pogrzało. Do Korei lata się na 3 tysiace!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdumiewające ! Hoffman i spółka rozliczali delegacje do Strasburga  3100- 3300 zł, a do Paryża 1600 zł!? A inni posłowie odpowiednio Strasburg 2100-2300 z ł a Paryż ok. 3000zł. No ale wyjazdów do Strasburga było duzo więcej.  Nie wiem którędy Hoffman jeździł do Strasburga ? Może przez Rzym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14 tyś za bilet w obie strony do Korei?? Chyba kogoś pogrzało. Do Korei lata się na 3 tysiace!!!!
Nie bilet ale bilet +pobyt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się. Izrael za 700 zł, podczas gdy pani wyżej potrzebowała aż ponad 3 tysięcy na podróż do Rumunii, ciekawe.
Izrael tak tanio bo żydzi dotują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś drogo im wychodziły te podróże. Może by jakieś tańsze linie i tańsze hoteliki ? Tak jak podróżują ich wyborcy - szczególnie tu, na Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m\JĄ PROCEDURY JAK WYPROWADZIĆ NIĄSZE PIENIĄDZE Z KASY SEJMU Za baton więzienie.Tak żyją wybrancy narodu.Za tp powinno być bezwzględne wiezienie.Więźniowie nauczyli by ich prawdziwego życia nierobów.Kto im podpisywał rozliczenie podróży.?Rączka rączkę myje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ja się pytam panie i panowie muszkieterowie jakim prawem jeździcie za moje pieniądze z moich podatków na jakieś tam zaproszenia. Jak Cię zapraszają to niech płacą. Jakim prawem ja płacę za Wasze wyjazdy jako obserwatorzy. Jak Wy zarządzacie publicznymi pieniędzmi. Nikt z Was nie dostanie mojego głosu i nie tylko mojego. MASAKRA I ŻENADA. Wy reprezentujecie naród?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te s...syny ciągle gdzieś jeżdża, a co przeciętny Polak z tego ma? Na łobuzów słów już brak! Po co nam tak wielki sejm, a do tego jeszcze senat. Większe i bogatsze państwa nie mają tak rozdętej i rozbuchanej administracji. Ale widać nas na to stać, żeby tych wybrańców narodu, posłów - o...słów tak hołubić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pale się nie mieści. Ja wydaję 6 tys. na 3 osobowe wakacje w Grecji-jadę samochodem. Ale moja dupa jest mniej szlachetna. I nikt mi nie zwraca kasy. Złodzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwie po co oni tam potrzebni? Kto im pozwala wydawać nasze pieniądze na wakacje?moze tym się tez powinni dziennikarze zająć? Dzięki tej liście przynajmniej wiem na kogo już nie głosować kto juz się nachapał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chrzan! Wyraźnie stoi ze lopata poleciał za 14 koła! Stoi ze transport kosztował tyle a nie pobyt! A swoją droga to dlaczego ten dziad lata biznes klasa a nie ekonomiczna za nasze dudki? Za twardo starej dupie w ekonomiku? Całe PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Znam smolarza od dziecka. Dobrze wiem co ma za uszami, ten miły pan zeteselowiec. Nie będę tutaj wyciągał jego osobistych brudów, choć było by o czym pisać. Skupię się na "dokonaniach" smolarza w ostatnich latach. 9 Listopada tego roku w programie Woronicza 17 na antenie TVP Info krytykował pisiorów, zarzucał im marnotrawieni publicznych pieniędzy i słusznie. Tymczasem jak się okazuje sam nie jest lepszy, czego dowodzi  ten artykuł. Nie tak dawno temu, zdaje się, że kilka miesięcy wstecz, opisano w gazetach jak to pobierał zwroty z sejmowej kasy. Pobierała jego żona za noclegi kolegów zeteselowców po 500 od łba. Żona smolarza jest oficjalnie właścicielką gospodarstwa agroturystycznego, w którym te czerwone h... rzekomo nocowały. Pytany przez dziennikarzy o sprawę smolarza prezesik zeteselowiec piechociński odpowiedział i tu cytuję z pamięci: "ja nie widzę problemu" Pełniąc funkcję prezesa KRUS przyznał sobie premię, jeśli dobrze pamiętam w kwocie ok 120 tys zł. Na początku roku głosował za możliwością interwencji obcych siła zbrojnych na terytorium RP, co zapisano w tak zwanej ustawie 10 66. Ustawa ta daje możliwość 'wejścia z pomocą' obcym siłom zbrojnym. Całe zsl zagłosowało za przyjęciem tej ustawy. Oczywiście głosował za przyjęciem tej ustawy ‘w naszym interesie’. Moim zdaniem powinien zostać napiętnowany i pociągnięty do odpowiedzialności. W zdrowym społeczeństwie Nie może być miejsca dla takich pasożytów!!! Precz z komuna i okrągłostołowym 'porządkiem'!!! Chamstwo, buta i arogancja 'elit władzy' sięgnęła zenitu.     hasłą do weryfikacji mojej wypowiedzi wystarczy wpisać w internety: ustawa 10 66, tak się pasie prezes krusu, tak posłowie doją kasę z sejmu,  żona polityka bierze od posłów 500 za noc    
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p. Żmijan 87 zł, jednak można uczicwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...