Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sport motorowy? :D jazda za kółkiem starym BMW?! :D bo  w większości to są drifterzy na torze :D MASZ CHAJS NA FURE TO I NIE LICZ NA DARMOWY TOR!!!!!   Inne dyscypliny to kluby sportowe itp kibice lacznie duza rzesza ludzi a Was na torze garstka. jako mieszkaniec LBNa mowie nie takim inwestycjom
nikt nie chve za darmo ,A co z torem Rowerowym i Mariną  wielka lipa ,a na tor zawsze przyjeżdzało kilkudziesięciu zapaleńców ,A najważniejsze  że ci ludzie po jeżdzie na torze nie zachowują sią na jezdni jak Debile .nie znam z toru nikogo co spowodował wypadek  Leszek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto posprząta zużyte opony ze starego toru????. Do tej pory jazda była za free, ilu z tych okupantów Urzędu zapłaci za wjazd i utylizację starych opon po drift - cie? I dla kogo ma być ten tor dla garstki pseudo rajdowców, kiedy zwykły Kowalski będzie mógł podszkolić hamowanie, uślizgi? jak Rajdowcy skończą zabawę?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za free...ta... jesteś debilem, tyle mam Ci do powiedzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za free...ta... jesteś debilem, tyle mam Ci do powiedzenia...
Błe he he he....!!!!!  To ja ten z lustra !!!!! ha ha ha !!!!!! Pisz dalej WALEC !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do osób protestujących i tych co ich popierają. Dlaczego miasto ma wybudować tor? To że są osoby w Lublinie, którę chcą "trenować" jazdę samochodem, to nie znaczy, że miasto ma im od razu budować tor. W Lublinie pewnie znajdą się też osoby, które chcą trenować wioślarstwo, łucznictwo, skoki narciarskie, biegi narciarskie saneczkarstwo, bobsleje, jazdę konną, polo, ... i pewnie dziesiątki innych dyscyplin, to nie znaczy, że miasto ma obowiązek zapewnić im możliwość profesjonalnego trenowania. Ludzie ruszcie swoje szare komórki i pomyślcie zanim zaczniecie protestować. Uszanujcie to, że w Lublinie są ludzie, którzy mają inne pasje niż wasze, a nie narzucają tego innym, nie protestują i nie utrudniają życia innym.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do osób protestujących i tych co ich popierają. Dlaczego miasto ma wybudować tor? To że są osoby w Lublinie, którę chcą "trenować" jazdę samochodem, to nie znaczy, że miasto ma im od razu budować tor. W Lublinie pewnie znajdą się też osoby, które chcą trenować wioślarstwo, łucznictwo, skoki narciarskie, biegi narciarskie saneczkarstwo, bobsleje, jazdę konną, polo, ... i pewnie dziesiątki innych dyscyplin, to nie znaczy, że miasto ma obowiązek zapewnić im możliwość profesjonalnego trenowania. Ludzie ruszcie swoje szare komórki i pomyślcie zanim zaczniecie protestować. Uszanujcie to, że w Lublinie są ludzie, którzy mają inne pasje niż wasze, a nie narzucają tego innym, nie protestują i nie utrudniają życia innym.  
Mają wybudować ponieważ usunęli stary tor gdyby zostawili go w spokoju to tego wszystkiego by nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."w ryj dać mogę dać.."? Zapraszamy...!! Poza tym miasto wybudowało stadion kibicom, ścieżki rowerzystom, basen pływakom itd, a pasjonatom sportów motorowych tor zlikwidowano i działkę sprzedano...! Stąd protest... który popieram, na mnie już za późno ale chciałbym żeby mój syn "popróbował" szybszej jazdy na torze a nie na drodze publicznej... A wiem ze każdy młody kierowca zanim nie zejdzie na ziemię chce popróbować... później się czepiacie że młodzi powodują tragedie wina nie leży tylko w nich samych...     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pierwszy rzuci kamień kto nie "wypróbowywał" swojego auta na publicznej drodze...! A wszyscy wolelibyśmy żeby to było na zamkniętym torze...czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś naiwny! Rzuć kamień pierwszy jeśli zagwarantujesz, że ci,  co będą jeździć na torze, po dawnemu nie będą "wypróbowywać" swojego auta na publicznej drodze. Ja jestem pewien, że będą! To coś jak np. szkoły karate, najpierw trening w sali, potem na ulicę wypróbować na przypadkowych przechodniach co dał trening ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...