Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 stycznia 2015 r.
9:15
Edytuj ten wpis

"Gdzie obiecany tor prezydencie?" Zwolennicy nowego toru w Ratuszu

Autor: Zdjęcie autora drs
372 29 A A

Liczna grupa zwolenników budowy nowego toru kartingowego przyszła na rozpoczynającą się w Ratuszu sesję Rady Miasta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Domagają się, by miasto zbudowało im nowy tor. Wcześniej planowali zgromadzenie przed Ratuszem, ale nie dostali na nie zgody. Drugą częścią ich akcji miał być przejazd kolumny pojazdów przez centrum od godz. 15.30 do 18. Mimo braku zgody w internecie pojawiają się zapowiedzi, że przejazd i tak się odbędzie.

W centrum miasta widać wzmożoną aktywność służb mundurowych: na deptaku tuż przed godziną 9 obecne były trzy umundurowane patrole policji i jeden Straży Miejskiej, kolejny patrol policji czekał na rogu Zielonej i Świętoduskiej.

Zwolennicy toru wyszli z potem z transparentami na schody Ratusza. Zapowiadają, że po południu "wyjadą po bułki", co polegać ma ma jeździe przez miasto trasą, która była wskazana w zakazanym przez prezydenta miasta zgromadzeniu publicznym. W budynku odbywa się sesja Rady Miasta

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Andrzej / 14 kwietnia 2015 o 07:38
0

Jesteś naiwny! Rzuć kamień pierwszy jeśli zagwarantujesz, że ci,  co będą jeździć na torze, po dawnemu nie będą "wypróbowywać" swojego auta na publicznej drodze. Ja jestem pewien, że będą! To coś jak np. szkoły karate, najpierw trening w sali, potem na ulicę wypróbować na przypadkowych przechodniach co dał trening ..

Avatar
jOOj / 29 stycznia 2015 o 15:47
0

Niech pierwszy rzuci kamień kto nie "wypróbowywał" swojego auta na publicznej drodze...! A wszyscy wolelibyśmy żeby to było na zamkniętym torze...czy nie?

Avatar
jOOj / 29 stycznia 2015 o 15:45
0

..."w ryj dać mogę dać.."? Zapraszamy...!! Poza tym miasto wybudowało stadion kibicom, ścieżki rowerzystom, basen pływakom itd, a pasjonatom sportów motorowych tor zlikwidowano i działkę sprzedano...! Stąd protest... który popieram, na mnie już za późno ale chciałbym żeby mój syn "popróbował" szybszej jazdy na torze a nie na drodze publicznej... A wiem ze każdy młody kierowca zanim nie zejdzie na ziemię chce popróbować... później się czepiacie że młodzi powodują tragedie wina nie leży tylko w nich samych... 

Avatar
XYZ / 29 stycznia 2015 o 15:27
0

Mam pytanie do osób protestujących i tych co ich popierają. Dlaczego miasto ma wybudować tor? To że są osoby w Lublinie, którę chcą "trenować" jazdę samochodem, to nie znaczy, że miasto ma im od razu budować tor. W Lublinie pewnie znajdą się też osoby, które chcą trenować wioślarstwo, łucznictwo, skoki narciarskie, biegi narciarskie saneczkarstwo, bobsleje, jazdę konną, polo, ... i pewnie dziesiątki innych dyscyplin, to nie znaczy, że miasto ma obowiązek zapewnić im możliwość profesjonalnego trenowania. Ludzie ruszcie swoje szare komórki i pomyślcie zanim zaczniecie protestować. Uszanujcie to, że w Lublinie są ludzie, którzy mają inne pasje niż wasze, a nie narzucają tego innym, nie protestują i nie utrudniają życia innym.  

Mają wybudować ponieważ usunęli stary tor gdyby zostawili go w spokoju to tego wszystkiego by nie było

Mają wybudować ponieważ usunęli stary tor gdyby zostawili go w spokoju to tego wszystkiego by nie było

rozwiń
Avatar
XXX / 29 stycznia 2015 o 15:14
0

Mam pytanie do osób protestujących i tych co ich popierają. Dlaczego miasto ma wybudować tor? To że są osoby w Lublinie, którę chcą "trenować" jazdę samochodem, to nie znaczy, że miasto ma im od razu budować tor. W Lublinie pewnie znajdą się też osoby, które chcą trenować wioślarstwo, łucznictwo, skoki narciarskie, biegi narciarskie saneczkarstwo, bobsleje, jazdę konną, polo, ... i pewnie dziesiątki innych dyscyplin, to nie znaczy, że miasto ma obowiązek zapewnić im możliwość profesjonalnego trenowania. Ludzie ruszcie swoje szare komórki i pomyślcie zanim zaczniecie protestować. Uszanujcie to, że w Lublinie są ludzie, którzy mają inne pasje niż wasze, a nie narzucają tego innym, nie protestują i nie utrudniają życia innym.  

Mam pytanie do osób protestujących i tych co ich popierają. Dlaczego miasto ma wybudować tor? To że są osoby w Lublinie, którę chcą "trenować" jazdę samochodem, to nie znaczy, że miasto ma im od razu budować tor. W Lublinie pewnie znajdą się też osoby, które chcą trenować wioślarstwo, łucznictwo, skoki narciarskie, biegi narciarskie saneczkarstwo, bobsleje, jazdę konną, polo, ... i pewnie dziesiątki innych dyscyplin, to nie znaczy, że miasto ma obowiązek zapewnić im możliwość profesjonalnego trenowania. Ludzie ruszcie swoje szare komórki ... rozwiń

Avatar
też .... / 29 stycznia 2015 o 14:55
0

Za free...ta...
jesteś debilem, tyle mam Ci do powiedzenia...

Błe he he he....!!!!!  To ja ten z lustra !!!!! ha ha ha !!!!!! Pisz dalej WALEC !!!

Avatar
Brak słów... / 29 stycznia 2015 o 14:44
0
Za free...ta...
jesteś debilem, tyle mam Ci do powiedzenia...
Avatar
też chcę / 29 stycznia 2015 o 14:08
0

A kto posprząta zużyte opony ze starego toru????. Do tej pory jazda była za free, ilu z tych okupantów Urzędu zapłaci za wjazd i utylizację starych opon po drift - cie? I dla kogo ma być ten tor dla garstki pseudo rajdowców, kiedy zwykły Kowalski będzie mógł podszkolić hamowanie, uślizgi? jak Rajdowcy skończą zabawę?

Avatar
lech999 / 29 stycznia 2015 o 13:59
0

Sport motorowy? :D jazda za kółkiem starym BMW?! :D bo  w większości to są drifterzy na torze :D MASZ CHAJS NA FURE TO I NIE LICZ NA DARMOWY TOR!!!!!   Inne dyscypliny to kluby sportowe itp kibice lacznie duza rzesza ludzi a Was na torze garstka. jako mieszkaniec LBNa mowie nie takim inwestycjom

nikt nie chve za darmo ,A co z torem Rowerowym i Mariną  wielka lipa ,a na tor zawsze przyjeżdzało kilkudziesięciu zapaleńców ,A najważniejsze  że ci ludzie po jeżdzie na torze nie zachowują sią na jezdni jak Debile .nie znam z toru nikogo co spowodował wypadek 

Leszek

nikt nie chve za darmo ,A co z torem Rowerowym i Mariną  wielka lipa ,a na tor zawsze przyjeżdzało kilkudziesięciu zapaleńców ,A najważniejsze  że ci ludzie po jeżdzie na torze nie zachowują sią na jezdni jak Debile .nie znam z toru nikogo co spowodował wypadek 

Leszek

rozwiń
Avatar
Beti / 29 stycznia 2015 o 13:57
0

Sport motorowy? :D jazda za kółkiem starym BMW?! :D bo  w większości to są drifterzy na torze :D MASZ CHAJS NA FURE TO I NIE LICZ NA DARMOWY TOR!!!!!   Inne dyscypliny to kluby sportowe itp kibice lacznie duza rzesza ludzi a Was na torze garstka. jako mieszkaniec LBNa mowie nie takim inwestycjom

Nie znam toru który byłby za darmo...ten który zamknęli też nie był za darmo więc nikt nie oczekuje ze nagle za darmo będzie można jeździć, bez przesady

Nie znam toru który byłby za darmo...ten który zamknęli też nie był za darmo więc nikt nie oczekuje ze nagle za darmo będzie można jeździć, bez przesady

rozwiń
Avatar
Andrzej / 14 kwietnia 2015 o 07:38
0

Jesteś naiwny! Rzuć kamień pierwszy jeśli zagwarantujesz, że ci,  co będą jeździć na torze, po dawnemu nie będą "wypróbowywać" swojego auta na publicznej drodze. Ja jestem pewien, że będą! To coś jak np. szkoły karate, najpierw trening w sali, potem na ulicę wypróbować na przypadkowych przechodniach co dał trening ..

Avatar
jOOj / 29 stycznia 2015 o 15:47
0

Niech pierwszy rzuci kamień kto nie "wypróbowywał" swojego auta na publicznej drodze...! A wszyscy wolelibyśmy żeby to było na zamkniętym torze...czy nie?

Avatar
jOOj / 29 stycznia 2015 o 15:45
0

..."w ryj dać mogę dać.."? Zapraszamy...!! Poza tym miasto wybudowało stadion kibicom, ścieżki rowerzystom, basen pływakom itd, a pasjonatom sportów motorowych tor zlikwidowano i działkę sprzedano...! Stąd protest... który popieram, na mnie już za późno ale chciałbym żeby mój syn "popróbował" szybszej jazdy na torze a nie na drodze publicznej... A wiem ze każdy młody kierowca zanim nie zejdzie na ziemię chce popróbować... później się czepiacie że młodzi powodują tragedie wina nie leży tylko w nich samych... 

Avatar
XYZ / 29 stycznia 2015 o 15:27
0

Mam pytanie do osób protestujących i tych co ich popierają. Dlaczego miasto ma wybudować tor? To że są osoby w Lublinie, którę chcą "trenować" jazdę samochodem, to nie znaczy, że miasto ma im od razu budować tor. W Lublinie pewnie znajdą się też osoby, które chcą trenować wioślarstwo, łucznictwo, skoki narciarskie, biegi narciarskie saneczkarstwo, bobsleje, jazdę konną, polo, ... i pewnie dziesiątki innych dyscyplin, to nie znaczy, że miasto ma obowiązek zapewnić im możliwość profesjonalnego trenowania. Ludzie ruszcie swoje szare komórki i pomyślcie zanim zaczniecie protestować. Uszanujcie to, że w Lublinie są ludzie, którzy mają inne pasje niż wasze, a nie narzucają tego innym, nie protestują i nie utrudniają życia innym.  

Mają wybudować ponieważ usunęli stary tor gdyby zostawili go w spokoju to tego wszystkiego by nie było

Mają wybudować ponieważ usunęli stary tor gdyby zostawili go w spokoju to tego wszystkiego by nie było

rozwiń
Avatar
XXX / 29 stycznia 2015 o 15:14
0

Mam pytanie do osób protestujących i tych co ich popierają. Dlaczego miasto ma wybudować tor? To że są osoby w Lublinie, którę chcą "trenować" jazdę samochodem, to nie znaczy, że miasto ma im od razu budować tor. W Lublinie pewnie znajdą się też osoby, które chcą trenować wioślarstwo, łucznictwo, skoki narciarskie, biegi narciarskie saneczkarstwo, bobsleje, jazdę konną, polo, ... i pewnie dziesiątki innych dyscyplin, to nie znaczy, że miasto ma obowiązek zapewnić im możliwość profesjonalnego trenowania. Ludzie ruszcie swoje szare komórki i pomyślcie zanim zaczniecie protestować. Uszanujcie to, że w Lublinie są ludzie, którzy mają inne pasje niż wasze, a nie narzucają tego innym, nie protestują i nie utrudniają życia innym.  

Mam pytanie do osób protestujących i tych co ich popierają. Dlaczego miasto ma wybudować tor? To że są osoby w Lublinie, którę chcą "trenować" jazdę samochodem, to nie znaczy, że miasto ma im od razu budować tor. W Lublinie pewnie znajdą się też osoby, które chcą trenować wioślarstwo, łucznictwo, skoki narciarskie, biegi narciarskie saneczkarstwo, bobsleje, jazdę konną, polo, ... i pewnie dziesiątki innych dyscyplin, to nie znaczy, że miasto ma obowiązek zapewnić im możliwość profesjonalnego trenowania. Ludzie ruszcie swoje szare komórki ... rozwiń

Avatar
też .... / 29 stycznia 2015 o 14:55
0

Za free...ta...
jesteś debilem, tyle mam Ci do powiedzenia...

Błe he he he....!!!!!  To ja ten z lustra !!!!! ha ha ha !!!!!! Pisz dalej WALEC !!!

Avatar
Brak słów... / 29 stycznia 2015 o 14:44
0
Za free...ta...
jesteś debilem, tyle mam Ci do powiedzenia...
Avatar
też chcę / 29 stycznia 2015 o 14:08
0

A kto posprząta zużyte opony ze starego toru????. Do tej pory jazda była za free, ilu z tych okupantów Urzędu zapłaci za wjazd i utylizację starych opon po drift - cie? I dla kogo ma być ten tor dla garstki pseudo rajdowców, kiedy zwykły Kowalski będzie mógł podszkolić hamowanie, uślizgi? jak Rajdowcy skończą zabawę?

Avatar
lech999 / 29 stycznia 2015 o 13:59
0

Sport motorowy? :D jazda za kółkiem starym BMW?! :D bo  w większości to są drifterzy na torze :D MASZ CHAJS NA FURE TO I NIE LICZ NA DARMOWY TOR!!!!!   Inne dyscypliny to kluby sportowe itp kibice lacznie duza rzesza ludzi a Was na torze garstka. jako mieszkaniec LBNa mowie nie takim inwestycjom

nikt nie chve za darmo ,A co z torem Rowerowym i Mariną  wielka lipa ,a na tor zawsze przyjeżdzało kilkudziesięciu zapaleńców ,A najważniejsze  że ci ludzie po jeżdzie na torze nie zachowują sią na jezdni jak Debile .nie znam z toru nikogo co spowodował wypadek 

Leszek

nikt nie chve za darmo ,A co z torem Rowerowym i Mariną  wielka lipa ,a na tor zawsze przyjeżdzało kilkudziesięciu zapaleńców ,A najważniejsze  że ci ludzie po jeżdzie na torze nie zachowują sią na jezdni jak Debile .nie znam z toru nikogo co spowodował wypadek 

Leszek

rozwiń
Avatar
Beti / 29 stycznia 2015 o 13:57
0

Sport motorowy? :D jazda za kółkiem starym BMW?! :D bo  w większości to są drifterzy na torze :D MASZ CHAJS NA FURE TO I NIE LICZ NA DARMOWY TOR!!!!!   Inne dyscypliny to kluby sportowe itp kibice lacznie duza rzesza ludzi a Was na torze garstka. jako mieszkaniec LBNa mowie nie takim inwestycjom

Nie znam toru który byłby za darmo...ten który zamknęli też nie był za darmo więc nikt nie oczekuje ze nagle za darmo będzie można jeździć, bez przesady

Nie znam toru który byłby za darmo...ten który zamknęli też nie był za darmo więc nikt nie oczekuje ze nagle za darmo będzie można jeździć, bez przesady

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 149 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 405 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 27 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 22 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!