Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Helsińska Fundacja broni kiboli aresztowanych za atak na policjantów

Utworzony przez normalność, 8 sierpnia 2011 r. o 07:45 Powrót do artykułu
Tytuł powinien brzmieć "Helsińska Fundacja broni KIBICÓW aresztowanych za atak na policjantów". Słowo 'kibol' niesie negatywny ładunek emocjonalny, który został skutecznie wypracowany przez media. Celem dziennikarza powinno być przekazanie informacji, a nie nakręcanie emocji czytelników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokrzywdzony się odezwał? normalny człowiek nie rzuca kamieniami jak zobaczy policję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo...! Gdzies wcielo moj komentarz sprzed jakiejs godziny...Ciekawe... Slow wulgarnych tam nie bylo, niczyich "dobr osobistych" chyba nie naruszylem... Ani jakichkolwiek praw... No coz...Jak powiedzial kiedys Marszalek Zukow-"kto madry ten zrozumie". No to czas-start.Teraz usuwamy ten post.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandziorów stadionowych powinni wysłać na 10 lat ciężkich robót. Ukarać ich prosimy bardzo surowo, to może w końcu będzie można pójść z rodzoną na stadion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibole Motoru Lublin to śmiecie zwykłe ścierwa i szmaty ! Wiem coś o tym bo to brudasy i kanalie cwaniaki za 5 groszy do dypy!!!!! Złapałem kiedyś jednego i tak mu ryj skopałem że go 8 godz na chirurgi składali i co taki mocny był jak są w grupie to cwaniakują a pojedyńczo to zwykłe szmatławce takie mamin synki sku***syny zje***e ryje a do tego jeszcze te białe czapeczki pedalskie przecież to żenada ! Takimi czapkami to sobie można d*** podetrzeć i rzucić do kibla !!!!!! Pozdro dla śmieci kiboli Motoru zje***ych ryjów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalność napisał:
Tytuł powinien brzmieć "Helsińska Fundacja broni KIBICÓW aresztowanych za atak na policjantów". Słowo 'kibol' niesie negatywny ładunek emocjonalny, który został skutecznie wypracowany przez media. Celem dziennikarza powinno być przekazanie informacji, a nie nakręcanie emocji czytelników
Owszem, słowo jest niewłaściwe, ale powinno być "bandytów", a nie "kiboli".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś było coś takiego jak GALERY - powinni to przywrócić jak najszybciej !!! Chcą się wyszaleć - mieliby świetną okazję do upuszczenia pary i zrobienia choć raz w życiu czegoś pożytecznego a tak tylko chwasty są utrzymywane z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy niezależna organizacja broniąca praw człowieka upomina się o przestrzeganie prawa w Polsce podnosi się larum, że broni bandytów. Tak naprawdę nie ma żadnych obiektywnych dowodów ich winy, oprócz zeznań funkcjonariuszy, a tym akurat bym nie wierzył, że zapamiętali dokładnie wszystkich napastników - po prostu policja próbuje doprowadzić o skazania wszystkich którzy tam byli, bez względu czy winny czy po prostu stał z boku. Jeśli takie postępowanie jest dla was sprawiedliwością to naprawdę gratuluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiara napisał:
Kibole Motoru Lublin to śmiecie zwykłe ścierwa i szmaty ! Wiem coś o tym bo to brudasy i kanalie cwaniaki za 5 groszy do dypy!!!!! Złapałem kiedyś jednego i tak mu ryj skopałem że go 8 godz na chirurgi składali i co taki mocny był jak są w grupie to cwaniakują a pojedyńczo to zwykłe szmatławce takie mamin synki sku***syny zje***e ryje a do tego jeszcze te białe czapeczki pedalskie przecież to żenada ! Takimi czapkami to sobie można d*** podetrzeć i rzucić do kibla !!!!!! Pozdro dla śmieci kiboli Motoru zje***ych ryjów!!!
A świstak siedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Bandziorów stadionowych powinni wysłać na 10 lat ciężkich robót. Ukarać ich prosimy bardzo surowo, to może w końcu będzie można pójść z rodzoną na stadion.
Surowo - zgadza się. Ale jeśli faktycznie część z aresztowanych nie brała w tym udziału to dlaczego mają odpowiadać za innych? Jak jesteś taki chętny by odpowiadać za "cudze grzechy" to śmiało ale mów za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
Owszem, słowo jest niewłaściwe, ale powinno być "bandytów", a nie "kiboli".
Polaczki jak zwykle potrafią wrzucić wszystkich do jednego wora. To takie polskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem akurat w okolicach dworca jak doszło do całej rozróby, bo czekałem na inny pociąg. Tak naprawdę rzucało może 5 osób z całej tej grupy. Pozostali stali bez ruchu albo coś krzyczeli. Za to chyba nie powinni skazywać? Wiele do życzenia pozostawiała postawa Policji, bo strzelali na oślep gumowymi kulami nawet nie będąc atakowanymi. Gdybym nie rozładowany telefon to bym to nakręcił i puścił w sieć. Nie powinno być odpowiedzialności zbiorowej. Sam kiedyś byłem uczestnikiem dyskoteki, która przerodziła się w mordobicie przez kilku naprutych małolatów. Nie brałem w niej udziału i wyszedłem przed czasem, ale Policja i tak chciała mnie ukarać za udział w bójce. Uratowały mnie "znajomości" w Policji. Gdyby nie to to pewnie bym dostał zawiasy za to tylko, że byłem w niewłaściwym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o chłopaku, któremu "stróżowie prawa" strzelili gumową kulką z kilku metrów prosto w twarz i w konsekwencji strasznie ją zmasakrowali nic już nie napiszecie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie byłem, nie widziałem to nie wiem jak tam było,a swoją drogą to najlepiej opuścić miejsce akcji w takim przypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem, słowo jest niewłaściwe, ale powinno być "bandytów", a nie "kiboli". Jaki piękny Polski Język "kibol", "bandyta" naprawdę szanowny Pan Dziennikarz nie zna innych określeń. Tak łatwo Pan szafuje ostrymi słowami. A może ich znaczenie nie jest do końca znane. Czy naprawdę uważa Pan, że nie uzbrojeni, młodzi chłopcy jak samobójcy, tak bez powodu atakowali policjantów wyposażonych w: broń, pałki tarcze hełmy itp.? Na dworcu jak pisano było ok. 150 osób. Wszyscy to bandyci, kibole? Złapano 15 bo inni uciekli.Wszyscy na pewno rzucali kamieniami, petardami itp, chociaż postronni świadkowie zdarzenia nie widzieli rzucających, a jeden z forowiczów- świadek napisał, że rzucało może 5 małolatów. Poszkodowani Policjanci. A jak zostali skrzywdzeni - wulgaryzmami, które, tej grupie zawodowej na pewno są obce i na pewno sami żadnych wulgaryzmów do kibiców nie kierowali? Szok! Gdzie my żyjemy? W jakich czasach bo chyba nie średniowiecza? Żeby było jasne nie popieram chuligaństwa, ale bez przesady: areszty więzienia? kto za to zapłaci? Nie ma pieniędzy na emerytury,godne pensje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundacja helsińska broni ludzi, którym sąd odmówił konstytucyjnego prawa do obrony, kilka stron uzasadnienia jasno mówi o błędach jakie w tej sprawie zostały popełnione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chora paranoja to pokazówka dla kogo tego nie wiemy co w tym rządzie sie dzieje...Niewinii nie będą się poddawać karze...............SZOK !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...