Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hipermarkety czy obozy pracy?

Utworzony 3 czerwca 2015 o 13:03 Powrót do artykułu
Trawniki Nicols tam też obóz pracy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NA PODSTAWIE INFORMACJI W ARTYKUŁACH ANALIZUJĄ SYTUACJĘ...A SAMI TO GDZIE MACIE OCZY...W DUPIE?
0
Trawniki Nicols tam też obóz pracy
A czego się spodziewać,obuz pracy stoi na byłym obozie z czasów II wojny śawiatowej,tam te miejsce jest prześoknię upodleniem człowieka.
0
NA PODSTAWIE INFORMACJI W ARTYKUŁACH ANALIZUJĄ SYTUACJĘ...A SAMI TO GDZIE MACIE OCZY...W du***?
Zile to odbierasz,analizują czy podskoczą wyżej czy skończy się na gadaniu,Ludzie wykorzystajcie zamieszanie tym tematem w prasie bo jak przycichnie to oni dopiero  wam się dobiorą do czterech liter,albo coś teraz wywalczycie dalej albo Arbeit maj fracht.
0
a sytuacje w innych firmach?np. hurtownia eurocash?????
0
HISTORIA zatoczyła koło,Hitlera nie ma,obozy pracy są a polaczki jak to polaczki sami w te obozy pracy się pchają,na własne życzenie,a potem się mówi na całym świecie " głupi jak Polak "nic dodać nic ująć. Co za debi lizm.
0
byłam pracowałam !! potwierdzam !!! straszne !!
0
ludzie przestanmy kupowac w tym obozie pracy niech to bedzie nauczka dla innych dosc pomiatania ludzmi
0
Dokladnie tak.....trzeba wkoncu wziac sie za te obozy i walczyc,niech wkoncu sie cos zacznie zmieniac bo dluze byc tak nie moze wykoncza ludzi,a najlepiej niech wezma wrzystkie duze molochy pod lupe bo nie tylko w realu tak sie dzieje......
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: