Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja bym te tablice zmodyfikował.przez dopisek "Miejsce hańby narodowej" i dopisał powód hańby - np u Bieruta - pachołek ZSRR wprowadzający na terytorium Polski ustrój obcego mocarstwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W samym centrum stołecznego Lublina jest plac imienia pana prezydenta tysiąclecia i tablica to oznajmiająca jest tablicą hańby bo to był najgorszy prezydent ze wszystkich jacy do tej pory byli.
0
Zniknąć to powinny te bazgroły (zwane graffiti) ze ścian budynków.
0
Pan Kuty chyba sie bardzo nudzi na stanowisku radnego.
0
A niby dlaczego mamy usuwać tylko lewicowe ślady historii. Nie lepsi byli wszelkiej maści polscy faszyzujący narodowcy zachwycający się Hitlerem i Musolinim. Wielu przedwojennych prawicowych bohaterów miało takie poglądy.
0
mocno zgadzam się z konserwatorem!
0
A ja bym te tablice zmodyfikował.przez dopisek "Miejsce hańby narodowej" i dopisał powód hańby - np u Bieruta - pachołek ZSRR wprowadzający na terytorium Polski ustrój obcego mocarstwa.
a po co? każdy mądry historię zna. tak niszczmy wszystko, palmy na stosach, idiotyzm, to jest historia.
0
bez względu komu poświęcone to jest historia nasza narodu polskiego    co pan radny chce tablicę upamiętniającą jego wyparcje sie historii 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: