Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Malanż to ich zdrowo poniósł. Ja się tylko dziwię, że tej co stanik rozpięła nikt nie powiedział zeby tego nie robiła... dla dobra widzów :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska A ma gorsze wyniki matur i wyższy poziom przestępczości wiec niech nie zgrywają hrabiów. Większość tzw. Polski A to potomkowie bosonogich Antkow zza Buga. Ogólnie nie wiem z czego ta podjara, na juwenalia w całym kraju holota wychodzi z cienia. Ja po prostu omijam te klimaty i mi nie przeszkadza. A niech się i tarzaja po ziemi byle prawa nie łamali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby na Nie chyba nigdy nie były w Berlinie,Amsterdamie niech się bawią się póki młodzi i prawidłowo jakoś nie widzężeby rozwalali samochody i się bili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój, ja mam 50 lat i naprawdę nie widzę w tej zabawie nic złego, tańczą, śmieją się, młodość ma swoje prawa, musi się wyszumieć i wszystko w temacie. Buractwem było tylko to, jak zaczęli szczekać na Policjantów, ale to tylko głupi wybryk. Ludzie bawcie się, cieszcie życiem, inne pokolenia miały o wiele gorzej. Pozdrawiam wszystkich zabawowiczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiadowi syn się urodził (w lutym). Ot i wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym przypomnieć, jak niedawno bawiła się "młodzież" w Polsce "A": w Bydgoszczy i Łodzi, gdzie były ofiary śmiertelne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wstyd. Cebula pełna gębą. Widać bawią się tu ci co pewnie selekcji nie przeszli w klubie haha ale mam zbite z nich haha zwłaszcza z tych co naśladują małpy jak Policja przyjeżdża bo oczywiście dziewczynki i pseudo koksik to już swoją drogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój, ja mam 50 lat i naprawdę nie widzę w tej zabawie nic złego, tańczą, śmieją się, młodość ma swoje prawa, musi się wyszumieć i wszystko w temacie. Buractwem było tylko to, jak zaczęli szczekać na Policjantów, ale to tylko głupi wybryk. Ludzie bawcie się, cieszcie życiem, inne pokolenia miały o wiele gorzej. Pozdrawiam wszystkich zabawowiczów.
To mamy odmienne spojrzenie na takie wybryki , jak każdy chciał by wyrażać swoje nie do końca normalne zabawy w miejscach publicznych i to w najbardziej katolickim województwie, to prawdopodobnie na najbliższym posiedzeniu episkopatu się oberwie KUL i włodarzom naszego koziego grodu  .Striptiz to sobie można urządzać w gronie przyjaciół na prywatce lub w lokalu GO GO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radośni ludzie....a jak ładnie śpiewają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niby ta kultura studencka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż to przy scenach z angielskich miast Nawet nie pikuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdo.... co za patologia...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać niektórzy komentujący nie rozumieją, że bawić się owszem można, ale normalni ludzie bawią się w trochę inny sposób. Nie trzeba robić z siebie idioty na ulicy a jak ktoś ma taką potrzebę... No cóż, znaczy, że jest idiotą na ulicy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mamy odmienne spojrzenie na takie wybryki , jak każdy chciał by wyrażać swoje nie do końca normalne zabawy w miejscach publicznych i to w najbardziej katolickim województwie, to prawdopodobnie na najbliższym posiedzeniu episkopatu się oberwie KUL i włodarzom naszego koziego grodu  .Striptiz to sobie można urządzać w gronie przyjaciół na prywatce lub w lokalu GO GO .
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Czas szybko leci, nawet nie nie spostrzeżesz, jak cię moher obrośnie. Zdrówka życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do przedstawicieli Policji .Czy te tańce były zabezpieczone przez patrol który przez chwilę był widoczny na nagraniu , a o ile nie to jakie czynności były wykonane w celu przywołania porządku i zaprzestania tego pokazu erotycznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, ludzie się bawią przy plakacie filmu o świętej. Jakby była jakaś rozróba, to coś innego. A tutaj jest całkiem kulturalne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem starsza osobą i nic złego nie widze w zachowaniu młodzieży ,bawili się radośnie tańcząc i śpiewając . Daleko im do rozpustnych "zabaw " naszych gwiazd i elit Warszawki.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta muzyka na pewno z Silence dobiegała czy może z samochodu, w którym były pootwierane drzwi? Bo dziwne jest, że po przyjeździe policji DJ od razu ściszył muzykę, nie wiedząc o tym. Druga sprawa, że policjanci w pierwszej kolejności podeszli do tegoż pojazdu zamiast do klubu... No a trzeci fakt, że muzyki z Silence tak głośno nie słychać na zewnątrz tym bardziej z miejsca, z którego było to nagrywane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami jesteście wiocha na świecie zabawa to normalka tylko w smutnej konserwatywnej polsce nic nikomu nie wolno robić. najlepiej niech wszyscy będą szarzy ponurzy i bez fantazji brak inwencji i otwartości to powód biedy w lublinie. w tym chorym kraju wszystko musi mieć ramy zakazy regulamin i nic nie wolno jak za komuny wszyscy muszą być równi
Rzeczywiście oszałamiająca fantazja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie jak z dni Noego szerzenie się zła stanowi dowód, że zbliża się wykonanie wyroku Bożego nie tyko n niegodziwych ludziach, ale też na szatanie i demonach. (2Tym 3:1-5, Ap.20:1-3,7-10) Bo przecież jest rzeczą słuszną u Boga odpłacić uciskiem tym, którzy was uciskają, a wam, uciśnionym, dać ulgę wraz z nami, gdy z nieba objawi się Pan Jezus z aniołami swojej potęgi w płomienistym ogniu, wymierzając karę tym, którzy Boga nie uznają i nie są posłuszni4 Ewangelii Pana naszego Jezusa. Jako karę poniosą oni wieczną zagładę [z dala] od oblicza Pańskiego i od potężnego majestatu Jego w owym dniu, kiedy przyjdzie, (2Tes.1:6-10) https://www.youtube.com/watch?v=oKsK-3D1l30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...