Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 maja 2016 r.
14:21

Hit internetu: Uliczna impreza w Lublinie. W komentarzach: "Patola!", "Polska B". Policja: Dostali pouczenie

Autor: Zdjęcie autora opr. dudi łm
4 159 A A

Pół-naga kobieta tańczy, przewraca się i w pewnym momencie rozpina stanik. Inni, dopingują, śpiewają i bawią się na ulicy. Tak wygląda uliczna impreza w Lublinie, którą nagrał użytkownik serwisu YouTube. Internauci nie szczędzą mocnych komentarzy.

Aktualizacja artykułu: 6 maja 2016 r. 17:01
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Film "Najlepsza Biba Tylko Na Ulicach Lublina" pojawił się w internecie 2 maja. Na wideo widać grupę imprezujących ludzi przy ul. Radziszewskiego. "Ale patola.", "Polska B, tyle w temacie." "Jakas ekipa cyrkowa wypuściła swoich podopiecznych czy co?" - to jedne z najlżejszych określeń, które pojawiły się w komentarzach.

- 2 maja o godz. 3:45 dostaliśmy zgłoszenie, że grupa osób zakłóca porządek publiczny, a w klubie Silence za głośno gra muzyka. Na miejsce pojechały dwa patrole. Interwencja zakończyła się na pouczeniu. Muzyka została ściszona - mówi nam Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji.

Trochę inną wersję podają przedstawiciele klubu Silence. Według nich wydarzenia na ulicy rozgrywały się już po zamknięciu lokalu. A policję mieli wezwać sami pracownicy klubu.

Komentarze 159

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 maja 2016 o 22:49
0
Można to gdzieś obejrzeć?
Avatar
Gość / 15 maja 2016 o 10:10
0
dać trochę wolności takim co mieszkają w blokach i pokoikach jak dla królików
Avatar
Gość / 15 maja 2016 o 10:06
0
wyszło bydło z bloków lubelskich
Avatar
Gość / 14 maja 2016 o 11:08
0
Dlaczego usunięto film? Co Lublin się wstydzi KULTURY?" Bydłonalia czyli dni KULTURY studenckiej" osiągneły poziom, niedawno pokazywanych pijanych DAM z Anglii. Jesteśmy więc już na światowym poziomie- może zostaniemy wreszcie Stolicą Bydlęcej kultury. Góru przewodnik Szympn P. od transparentów KOD i genitaliów.Co na to ksiądz pleban? czy impreza nie odbywa się przed przenajświętrzym bilboardem z Cudami z Lourd?Gdzie mohery?Czego Dulskie nie zwracają uwagi na zabawę swoich córeczek ?Te nagie panie o figurach ciężarnych słonic nie zrobiłyby nawet kariery w agencji towarzyskiej więc pozostaje im tylko ulica
Dlaczego usunięto film? Co Lublin się wstydzi KULTURY?" Bydłonalia czyli dni KULTURY studenckiej" osiągneły poziom, niedawno pokazywanych pijanych DAM z Anglii. Jesteśmy więc już na światowym poziomie- może zostaniemy wreszcie Stolicą Bydlęcej kultury. Góru przewodnik Szympn P. od transparentów KOD i genitaliów.Co na to ksiądz pleban? czy impreza nie odbywa się przed przenajświętrzym bilboardem z Cudami z Lourd?Gdzie mohery?Czego Dulskie nie zwracają uwagi na zabawę swoich córeczek ?Te nagie panie o figurach ciężarnych słonic nie... rozwiń
Avatar
Gość / 14 maja 2016 o 10:13
0
bydłonalia trwają dalej.Wiejskie dzieci urwały się rodzicom, teraz mogą robić co chcą. Profesorowie też ze wsi , z pochowanymi legitymacjami PZPR./ Bez członkostwa w tej partii nie był by profesorem/, uczyć mogą tylko lewactwa, leninizmu, marksizmu i złodziejstwa. Najbardziej mnie śmieszy jak po tem argumentują....mnie wolno, się nalęży........bo ja studia mam.Nikt ambitny, ze względu na poziom, nie studiuje w Lublinie tylko wybiera Kraków, Wrocław....dla takich przyszłość to kasa w hipermarkecie lub agenckja towarzyska, Nic więcej
Avatar
Gość / 12 maja 2016 o 08:04
0
delirium geriatria :) Normalni ludzie zachowują się i bawią w sposób cywilizowany :) Ale to co na filmie do takich na pewno nie należy . Tak jak ktoś wspominał wcześniej do najdroższego hotelu w Lublinie czyli Izby Wytrzeźwień i mieliby dobrą zabawę :)
Avatar
Gość / 11 maja 2016 o 01:32
0

LUBLIN MIASTO ZABITE DECHAMI

Twoj stary cie zabił dechami w komørce ale uciekłes przez okienko.
Avatar
Gość / 11 maja 2016 o 01:30
0
Wiekszosc komentow pisza zakompleksione cioty, ktore nigdy na porzadnej imprezie nie byli i nie beda, bo nikt frajerow nie zaprasza.Dla nich max to zwalic sobie pod american pie a w niedziele isc sie wyspowiadac, taki typowy Polak cebulak.
Avatar
spokojny / 10 maja 2016 o 22:23
0

Dostali pouczenie ??? Policja grozi hołocie paluszkiem i co .. i nic bo rozrabiają dalej. Przecież to typowe zakłócenie ładu i porządku publicznego tym bardziej że są to wygłupy na jezdni. Dawniej to taka swołocz już by trzeźwiała na izbie a przecież już takową Lublin posiada. 

Avatar
Gość / 9 maja 2016 o 23:17
0
Dobrze sie bawią i tyle, czemu znowu wmawiacie(media) nam że, jesteśmy Polską B czy patologią. Pewnie te komentarze pisali zakompleksieni, siedzący całe życie przed komputerem hejtery ( takie nowe słowo, które tylko się używa jak coś się mówi na uchodźców, unię lub inne lewactwo) Lublin nie śpi......i się bawi brawo dobra pozytywna imprezka a sztywniakom i bananowcom dziękujemy.
Avatar
Gość / 15 maja 2016 o 22:49
0
Można to gdzieś obejrzeć?
Avatar
Gość / 15 maja 2016 o 10:10
0
dać trochę wolności takim co mieszkają w blokach i pokoikach jak dla królików
Avatar
Gość / 15 maja 2016 o 10:06
0
wyszło bydło z bloków lubelskich
Avatar
Gość / 14 maja 2016 o 11:08
0
Dlaczego usunięto film? Co Lublin się wstydzi KULTURY?" Bydłonalia czyli dni KULTURY studenckiej" osiągneły poziom, niedawno pokazywanych pijanych DAM z Anglii. Jesteśmy więc już na światowym poziomie- może zostaniemy wreszcie Stolicą Bydlęcej kultury. Góru przewodnik Szympn P. od transparentów KOD i genitaliów.Co na to ksiądz pleban? czy impreza nie odbywa się przed przenajświętrzym bilboardem z Cudami z Lourd?Gdzie mohery?Czego Dulskie nie zwracają uwagi na zabawę swoich córeczek ?Te nagie panie o figurach ciężarnych słonic nie zrobiłyby nawet kariery w agencji towarzyskiej więc pozostaje im tylko ulica
Dlaczego usunięto film? Co Lublin się wstydzi KULTURY?" Bydłonalia czyli dni KULTURY studenckiej" osiągneły poziom, niedawno pokazywanych pijanych DAM z Anglii. Jesteśmy więc już na światowym poziomie- może zostaniemy wreszcie Stolicą Bydlęcej kultury. Góru przewodnik Szympn P. od transparentów KOD i genitaliów.Co na to ksiądz pleban? czy impreza nie odbywa się przed przenajświętrzym bilboardem z Cudami z Lourd?Gdzie mohery?Czego Dulskie nie zwracają uwagi na zabawę swoich córeczek ?Te nagie panie o figurach ciężarnych słonic nie... rozwiń
Avatar
Gość / 14 maja 2016 o 10:13
0
bydłonalia trwają dalej.Wiejskie dzieci urwały się rodzicom, teraz mogą robić co chcą. Profesorowie też ze wsi , z pochowanymi legitymacjami PZPR./ Bez członkostwa w tej partii nie był by profesorem/, uczyć mogą tylko lewactwa, leninizmu, marksizmu i złodziejstwa. Najbardziej mnie śmieszy jak po tem argumentują....mnie wolno, się nalęży........bo ja studia mam.Nikt ambitny, ze względu na poziom, nie studiuje w Lublinie tylko wybiera Kraków, Wrocław....dla takich przyszłość to kasa w hipermarkecie lub agenckja towarzyska, Nic więcej
Avatar
Gość / 12 maja 2016 o 08:04
0
delirium geriatria :) Normalni ludzie zachowują się i bawią w sposób cywilizowany :) Ale to co na filmie do takich na pewno nie należy . Tak jak ktoś wspominał wcześniej do najdroższego hotelu w Lublinie czyli Izby Wytrzeźwień i mieliby dobrą zabawę :)
Avatar
Gość / 11 maja 2016 o 01:32
0

LUBLIN MIASTO ZABITE DECHAMI

Twoj stary cie zabił dechami w komørce ale uciekłes przez okienko.
Avatar
Gość / 11 maja 2016 o 01:30
0
Wiekszosc komentow pisza zakompleksione cioty, ktore nigdy na porzadnej imprezie nie byli i nie beda, bo nikt frajerow nie zaprasza.Dla nich max to zwalic sobie pod american pie a w niedziele isc sie wyspowiadac, taki typowy Polak cebulak.
Avatar
spokojny / 10 maja 2016 o 22:23
0

Dostali pouczenie ??? Policja grozi hołocie paluszkiem i co .. i nic bo rozrabiają dalej. Przecież to typowe zakłócenie ładu i porządku publicznego tym bardziej że są to wygłupy na jezdni. Dawniej to taka swołocz już by trzeźwiała na izbie a przecież już takową Lublin posiada. 

Avatar
Gość / 9 maja 2016 o 23:17
0
Dobrze sie bawią i tyle, czemu znowu wmawiacie(media) nam że, jesteśmy Polską B czy patologią. Pewnie te komentarze pisali zakompleksieni, siedzący całe życie przed komputerem hejtery ( takie nowe słowo, które tylko się używa jak coś się mówi na uchodźców, unię lub inne lewactwo) Lublin nie śpi......i się bawi brawo dobra pozytywna imprezka a sztywniakom i bananowcom dziękujemy.
Zobacz wszystkie komentarze 159

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 0

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 7 8

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 3 2

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna
galeria

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 2 w nocy na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Kolonia Trębaczów (gm. Łęczna).

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie?

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie? 0 0

Publiczne szkoły wyższe z Lublina zakończyły pierwszy etap rekrutacji i sukcesywnie ogłaszają kolejne listy przyjętych na studia. Wolne miejsca są jeszcze m.in. na ośmiu kierunkach na Politechnice Lubelskiej.

Gmina Puławy: Gdzie wymieniają oświetlenie uliczne?

Gmina Puławy: Gdzie wymieniają oświetlenie uliczne? 1 0

Przyspiesza montaż nowego oświetlenia ulicznego w gminie Puław. Nowe lampy w tym roku otrzymał Dobrosławów, następna w kolejce jest Góra Puławska oraz szereg innych miejscowości.

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 3 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 37 8

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 29 3

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 47 12

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na Zamku Lubelskim. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na Zamku Lubelskim. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 73 45

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!