Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Juwenalia tego nie ogarniesz :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że chętne do obnażania się są zawsze nalane salcesony. Te dwie tańczące szynki przypuszczalnie liczyły na łatwe bzykanko, gdzie po kilku głębszych jakiś napaleniec nie zwróci uwagi na ich tłuszczowe bogactwo :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mamy odmienne spojrzenie na takie wybryki , jak każdy chciał by wyrażać swoje nie do końca normalne zabawy w miejscach publicznych i to w najbardziej katolickim województwie, to prawdopodobnie na najbliższym posiedzeniu episkopatu się oberwie KUL i włodarzom naszego koziego grodu  .Striptiz to sobie można urządzać w gronie przyjaciół na prywatce lub w lokalu GO GO .
Najbardziej katolickie to jest podlaskie, więc proszę sobie nie uzurpować. Bóg, honor, Ojczyzna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak, babka ma przej***ne, bo znajomi raczej ją poznają :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie bawią się jak umieją... noc dzieci śpią nikogo nie gorszą, nie biją ... dla mnie mogą na golasa latać. Lepiej jakby kogoś bili ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem całą tą sytuacje, ta impreza rozkręciła się po zamknięciu klubu Silence. Człowiek widząc taką sytuacje zastanawia się czy się śmiać czy też płakać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - miasto inspiracji :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm tylko data dodania filmiku nie wskazuje żeby to było na juwenaliach, jak to już niektórzy określili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalka ?, gdzie, konkrety ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok 1/4 (albo wiecej) ludności Lublina stanowią przyjezdni studenci więc to nie mieszkancy miasta robią taką trzodę i to pod kościołem tylko cała okoliczna wieś która sie tu "uczy". Proszę więc nie obrażać porzadnych ludzi którzy ten najazd Hunów muszą znosić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozazdroscic kumpeli,zamiast za leb zabrac oszolomke do domu to jeszcze podsycala atmosfere,daleko z nia zajdzie.powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te "kobiety" zdecydowanie na studentki nie wyglądają. Nie ten przedział wiekowy. Jak widać na załączonym filmie 500+ przyjęło się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich piszących "patola", "Polska B" itc. Nie podoba się życie w Polsce? To opuście ten kraj, wyjeżdżajcie na zachód i północ Europy. Zamieszkajcie sobie w Molenbeek i po tygodniu będziecie stamtąd spie****. A może nawet po kilku dniach. Plujecie na ten kraj i ludzi tu mieszkających to wyjeździe. Nikt was tu na siłę nie trzyma, granic jeszcze nie zamknęli. Po tym co zobaczyłem w Belgii, Szwecji i Anglii dziękuje Bogu, że urodziłem się właśnie tu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mara hahhahaha LLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem dlaczego ktoś tu pisze, że to studenci :) jak ja tu widzę tylko ludzi co najmniej po 30. Ciekawe po co studenci mieliby iść do jednego z najgorszych klubów w Lublinie w majówkę. Na studenckie imprezy takie pijane babsztyle nie zostałyby wpuszczone :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a do kaniorowej szukają tancerzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka muzyka , tacy wieśniacy i impreza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani "pseudo striptizerka" powinna wstydzić się tego co zrobiła. Myślę, że odrobinę przyzwoitości należy zachować w miejscach publicznych niezależnie od miejsca w jakim jesteśmy. Jeśli ma męża lub dzieci, powinni to zobaczyć tak żeby mogła wreszcie ogarnąć ze jest umysłowo nie do końca stabilna. Ludzie inteligentni tak się raczej nie zachowują. Ewentualny potencjalny partner? Ten film powinien widzieć każdy pretendujący do tej roli. Zniechęcenie gwarantowane. Myślenie nie boli. Jedną, nie najmądrzejsza kobietka, z resztą zapewne trochę niedowartościowana, wokół niej panowie którzy nie grzeszą intelektem i tak bawi się dzisiejszy intelektualny niż!!! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wieśniaki. Szczególnie ten men bez koszuli - sztachetka powiatowa spod Bychawy. Bekę ma cała Polska z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś przyjechała do miasta !
Akurat ludzie ze wsi potrafią się lepiej zachować niż Ci z "miasta"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...