Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA czeka, bo mieszkańcy protestują. Spór o drogę

Utworzony przez smutna, 11 września 2013 r. o 06:47 Powrót do artykułu
Niech sie trzyma litery prawa ten hitlerowski pies bo tu jest Polska a nie jakaś marionetka typu Litwa, Łotwa czy Estonia, kraje które wspierały nazioli w czasie drugiej wojny. A ja mieszkam niedaleko i nie lubie brunatnego koloru ,oj...   http://www.fakt.pl/zyjacy-tworca-Ikei-byl-nazista-Wyznal-ze-bedzie-bronil-az-do-smierci-,artykuly,134141,1.html
a co popuściłeś ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzisz UB-ecki pajacu na emeryturze 12,500 i ciebie BIDA nie ruszy,strajki ci więc nie potrzebne,
co, zabolało ??? Szrość zajrzała do pustego talerza i portfela ??? Protestuj, pajacu, protestuj, a ja będę kupował wyroby IKEA i jeździł drogą pod Twoimi brudnymi, i rozpadającymi się oknami, hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak oni prywatną inwestycję podciągają pod specustawę drogową? Czy naprawdę mamy takie gumowe prawo w tym kraju (tylko mi tu z Tuskiem nie wyskakiwać) - że trzeba tylko wiedzieć gdzie posmarować - i wszystko się da?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakich tego typu "rodzimych przedsiębiorców" masz na myśli ??? BRW, czy BODZIO ??? A może inne BADZIEWIE ??? Oj szkoda mi ciebie, szkoda, ale w taki stanie to już tylko ortopeda...
No tak, IKEA to najwyższa jakość :lol: Na całe 3 miesiące po kupnie. Ludzie urządzają sobie wycieczki do Ikei w Wawie, żeby zażyć dobrobytu :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co, zabolało ??? Szrość zajrzała do pustego talerza i portfela ??? Protestuj, pajacu, protestuj, a ja będę kupował wyroby IKEA i jeździł drogą pod Twoimi brudnymi, i rozpadającymi się oknami, hahaha
Aż przyjdzie czas rozliczenia komuchów i całej konfidencji,a wtedy niech cię Matka Boska ma w swojej opiece bo POooopppłłyniesz !!!! Z Anglii BUCU piszę i wierz że mi tu niczego nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Analizowałem tą sprawę. Ludzie mają rację w swoim protescie. Kiliszek mówi że przebieg drogi został dokładnie określony w miejscowym planie. I to jest prawda. Tylko zapomniał dodac pare słow o tym jak to się stało że w 2005 roku ulica Nasutowska została wykrzywiona w stosunku do jej obecnego przebiegu i weszla planistycznie w zabudowane posesje. W srodku skrzyżowania ulic Nasutowskiej i Dłotlice jeden jegomośc stawiał budynki sadził drzewa itd i gmina zamiast zrobic to co zawsze robi sie ludzmi w zabudową w samym środku krzyżowania czyli przepakowac ulice prosto i nie patrzec co tam było, postanawia ominąc ją i nietknąc nawet jednego centymetra z tej działki, kosztem wielu innych rodzin. I żeby było uczciwiej to Kieliszek zapomnaił także dodac że osoba która mieszkła w środku skrzyżowania nie była zwykłym szarakiem tylko szychą pełniącą funkcie publiczne. Nasutowska to powtórka z Dożynkowej. Tu powinna wejsc prokuratura za omijanie tej posesji w miejscowym planie kosztem wielu rodzin, Ta sprawa pokazuje ze cigle są równi i równiejsi w lublinie i że robi sie wszystko by brudy z przeszłosci nie wyszły. Gośc udaje obońce ludu a w rzeczywistosci jest już milionerem, który niczym w życiu martwić się nie musi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się podpiszę pod wywłaszczeniem tylko wtedy kiedy kieliszek i reszta podpisze zobowiązanie , ze w przypadku wypłaty odszkodowania mieszkańcom Nasutowskiej  z kasy miasta lub skarbu państwa wszyscy miejscy "projektanci" solidarnie z własnej kieszeni pokryją te odszkodowania . Bo że odszkodowanie będzie to pewne bo sprawa nie dotyczy interesów społecznych tylko prywatnego inwestora .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...