Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ingres abp Budzika w Lublinie: To będzie królewskie powitanie

Utworzony przez Adam, 14 października 2011 r. o 11:43 Powrót do artykułu
Tego Bóg nie akceptuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze Mu jeszcze jakas korone wloza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abp Budzik przejdzie w procesji.... I znowu,kolejny raz,zostanie zablokowany ruch drogowy?Czy wreszcie Zegarmistrz wywalczył 1% podatku dla nierobów w kiecach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł palikot będzie honorowym gościem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg ich pokara, to sie nie mieści w głowie jakie jasełka potrafią sobie i gawiedzi sprawić. Zero pokory i skromności.Ponad wszystko wywyższanie się,okazywanie pychy i pogardy dla stojących u drzwi kuchni Brata Alberta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budujemy grób dla faraona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjazd spasionych darmozjadów. Tylko stanowiska , władza i pieniądze im w głowie. Zajadą luksusowymi furami, każdy z osobistym szoferem i ochroniarzem. Goszczą się jak królowie. A wierny lud może co najwyżej z daleka popatrzeć z rozdziawioną japą. Zepsucie naszego Kościoła coraz bardziej mnie irytuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi zaproszeniami to bajer. Zaglądałem do skrzynki i nic nie ma. Bez zaproszenia nie wybieram się, nie będe sie pchał na siłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuriewicz napisał:
Budujemy grób dla faraona...
http:
Ostatnio edytowany 14 października 2011 r. o 14:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł z tej samej strony internetowej: "Bieda w Chełmie doskwiera. Miasto zacisnie pasa" Ot, cała hipokryzja KK. Nihil novi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł z tej samej strony internetowej: "Bieda w Chełmie doskwiera. Miasto zacisnie pasa" Ot, cała hipokryzja KK. Nihil novi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godny następca Filozofa , polecam o nim artykół w Dzienniku Chicago, to bedzie dożynanie watach katolików lubelskich. Dla mnie to jest typowy urzędniczyna Unijny w purpurze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już na pogrzeb poprzednika miały przybyc tłumy i wyszła kicha.Tymczasem media i księża próbują napompować zbędny balon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I JA TEŻ WITAM SERDECZNIE NACZELNEGO SZAMANA TEJ BIEDNEJ PROWINCJONALNEJ MIEŚCINY ! PRZYCHODŹCIE WIERNE OWCE MOŻE PASTERZ WAM JAKĄ SZTUCZKĘ POKARZE (PRZED TYM JAK WAS OSTRZYŻE) www.youtube.com/watch?v=SXFjZvWgaeI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUCYFER napisał:
I JA TEŻ WITAM SERDECZNIE NACZELNEGO SZAMANA TEJ BIEDNEJ PROWINCJONALNEJ MIEŚCINY ! PRZYCHODŹCIE WIERNE OWCE MOŻE PASTERZ WAM JAKĄ SZTUCZKĘ POKARZE (PRZED TYM JAK WAS OSTRZYŻE) www.youtube.com/watch?v=SXFjZvWgaeI
Lucyfer to inteligentna bestia i nie wypada mu robić błędów ortograficznych.Uważaj na siebie bo jeszcze Cię Ktoś lub coś pokaŻe.Budzika witać nie będę bo mi się nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...