Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 października 2011 r.
17:14
Edytuj ten wpis

Ingres abp Budzika w Lublinie: To będzie królewskie powitanie

0 16 A A
Ingres abp. Stanisława Budzika już za tydzień w archikatedrze lubelskiej. (Wojciech Nieśpiałowski)
Ingres abp. Stanisława Budzika już za tydzień w archikatedrze lubelskiej. (Wojciech Nieśpiałowski)

350 oficjalnych gości, hierarchowie polskiego Kościoła i tysiące wiernych wezmą udział udział w ingresie abp. Stanisława Budzika 22 października (sobota) w archikatedrze lubelskiej. Będą specjalne parkingi, miejsca siedzące i transmisja na placu katedralnym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Uroczyste objęcie urzędu arcybiskupa lubelskiego rozpocznie się w kościele archikatedralnym o godz. 11 – zapowiada ks. dr Maciej Staszak, ceremoniarz archidiecezjalny. – Ingres jest pierwszym uroczystym, oficjalnym wejściem biskupa do jego kościoła, czyli do kościoła katedralnego.

Najpierw abp Budzik przejdzie w procesji z Domu Arcybiskupów przez ul. Królewską i plac katedralny do archikatedry. Po mszy (szczegóły w ramce obok) planowana jest druga procesja – tą samą trasą – do krypt biskupów lubelskich w podziemiach katedry.

Modlitwa w kryptach, tak jak cała uroczystość, będzie transmitowana na telebimie na placu katedralnym (gdzie będzie też udzielana komunia). – Wszyscy wierni są zaproszeni na uroczystość, nie ma żadnych ograniczeń. Jedynie ze względu na pewne techniczne ograniczenia dotyczące pojemności katedry, nie wszyscy dostaną się do środka – tłumaczy ks. Staszak.

Większość miejsca w katedrze zajmą VIP-y i księża. – Jesteśmy przygotowani na przyjęcie ok. 350 oficjalnych gości. Zaproszenia zostały wysłane, czekamy na potwierdzenia – mówi ceremoniarz. – Ksiądz arcybiskup ma swoich gości, którzy mu przez lata towarzyszyli i zaprasza ich. Zaproszenia zostały też skierowane do przedstawicieli środowiska lubelskiego.

Lewa część kościoła będzie przeznaczona dla księży odprawiających liturgię. – Wszyscy prezbiterzy zaproszeni są do udziału w koncelebrze – zachęca kuria w specjalnym komunikacie do księży. – Należy posiadać własną albę i stułę w kolorze białym.

Po zakończeniu mszy na duchownych będzie czekał obiad w Metropolitalnym Seminarium Duchownym. Dla księży zostaną też przygotowane specjalne parkingi. Wierni będą mogli zaparkować na placu Zamkowym i przy al. Unii Lubelskiej (szczegóły na mapce). Za przednią szybą należy umieścić białą kartkę formatu A4.

– Ponieważ jest to dzień wspomnienia błogosławionego Jana Pawła II, ufam, że papież "załatwi” nam odpowiednią pogodę. Nie martwimy się więc za bardzo o aurę – żartuje ks. Staszak.

Biskupi pomocniczy nowego metropolity wystosowali do wiernych z całej diecezji specjalne zaproszenie, które zostanie odczytane w kościołach w najbliższą niedzielę. – Przyjmujemy nowego Arcypasterza z wielką radością, otwartym sercem i nadzieją we wspólnocie Ludu Bożego naszej archidiecezji (…). Niech wyrazem naszej bliskości będzie obecność na ingresie ks. arcybiskupa Stanisława – napisali.

Jak będzie wyglądał ingres

• O godz. 10.50 z Domu Arcybiskupów wyruszy procesja (m.in. z nowym arcybiskupem), przejdzie ul. Królewską i przez plac katedralny.
• W drzwiach archikatedry abp zostanie powitany przez bp. Ryszarda Karpińskiego – przewodniczącego Kapituły Metropolitalnej w Lublinie i ks. prał. Adama Lewandowskiego – proboszcza archikatedry.
• Potem uda się na krótką adorację do Kaplicy Najświętszego Sakramentu, zatrzyma się przy obrazie Matki Boskiej Płaczącej, przy którym będą również wystawione relikwie m.in. Jana Pawła II i ks. Jerzego Popiełuszki.
• Rozpocznie się msza św., którą odprawi abp Budzik, który też wygłosi homilię.
• Najpierw zostanie odczytane pismo Stolicy Apostolskiej o wyborze abp. Budzika na metropolitę lubelskiego.
• Arcybiskup zajmie miejsce na tzw. katedrze biskupiej – specjalnym krześle na ołtarzu.
• Biskupi pomocniczy, przedstawiciele duchowieństwa i wiernych oddadzą mu "cześć i szacunek”.
• Po mszy arcybiskup przejdzie przez plac katedralny i ul. Królewską do krypt Biskupów Lubelskich (gdzie jest pochowany m.in. abp Józef Życiński).

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
buntownik / 14 października 2011 o 22:43
0
[quote name='LUCYFER' timestamp='1318623140' post='547474']
[color="#FF0000"][size="5"]I JA TEŻ WITAM SERDECZNIE NACZELNEGO SZAMANA TEJ BIEDNEJ PROWINCJONALNEJ MIEŚCINY !

PRZYCHODŹCIE WIERNE OWCE MOŻE PASTERZ WAM JAKĄ SZTUCZKĘ POKARZE (PRZED TYM JAK WAS OSTRZYŻE)[/size][/color]


www.youtube.com/watch?v=SXFjZvWgaeI
[/quote]

Lucyfer to inteligentna bestia i nie wypada mu robić błędów ortograficznych.Uważaj na siebie bo jeszcze Cię Ktoś lub coś pokaŻe.Budzika witać nie będę bo mi się nie podoba.
[quote name='LUCYFER' timestamp='1318623140' post='547474']
[color="#FF0000"][size="5"]I JA TEŻ WITAM SERDECZNIE NACZELNEGO SZAMANA TEJ BIEDNEJ PROWINCJONALNEJ MIEŚCINY !

PRZYCHODŹCIE WIERNE OWCE MOŻE PASTERZ WAM JAKĄ SZTUCZKĘ POKARZE (PRZED TYM JAK WAS OSTRZYŻE)[/size][/color]


www.youtube.com/watch?v=SXFjZvWgaeI
[/quote]

Lucyfer to inteligentna bestia i nie wypada mu robić błędów ortograficznych.Uważaj na siebie bo jeszcze Cię... rozwiń
Avatar
LUCYFER / 14 października 2011 o 22:12
0
[color="#FF0000"][size="5"]I JA TEŻ WITAM SERDECZNIE NACZELNEGO SZAMANA TEJ BIEDNEJ PROWINCJONALNEJ MIEŚCINY !

PRZYCHODŹCIE WIERNE OWCE MOŻE PASTERZ WAM JAKĄ SZTUCZKĘ POKARZE (PRZED TYM JAK WAS OSTRZYŻE)[/size][/color]


www.youtube.com/watch?v=SXFjZvWgaeI
Avatar
09 / 14 października 2011 o 18:42
0
już na pogrzeb poprzednika miały przybyc tłumy i wyszła kicha.Tymczasem media i księża próbują napompować zbędny balon.
Avatar
arek / 14 października 2011 o 17:42
0
Godny następca Filozofa , polecam o nim artykół w Dzienniku Chicago,

to bedzie dożynanie watach katolików lubelskich.

Dla mnie to jest typowy urzędniczyna Unijny w purpurze.
Avatar
Zenon z Elei / 14 października 2011 o 17:01
0
Tytuł z tej samej strony internetowej: "Bieda w Chełmie doskwiera. Miasto zacisnie pasa" Ot, cała hipokryzja KK. Nihil novi.
Avatar
Zenon z Elei / 14 października 2011 o 17:00
0
Tytuł z tej samej strony internetowej: "Bieda w Chełmie doskwiera. Miasto zacisnie pasa" Ot, cała hipokryzja KK. Nihil novi.
Avatar
missJonasz / 14 października 2011 o 15:04
0
[color="#4B0082"][color="#FF0000"]KUL[/color]ejna próba udob[color="#FF0000"]RUCHA[/color]NIA [color="#FF0000"]RZĄDU[/color] czyli JAK KULejny[color="#FF0000"] AXCELENCJA RŻNIE GŁUPA CHCĄC[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ LUDZI[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT[/color] oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Zakończyła się kampania wyborcza 2011,[color="#FF0000"] Axcelencje i[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKI wyciągnęły Niebieskie Asy z rękawów i sterują wszystkim po CICHU zza Krat Konfesjonałów i nie tylko[/color]...

W świetle ostatnich tchnień Axcelencji mniemającego, że ma [color="#FF0000"]Boską Mądrość[/color], a zamieszczonych w „D.W.” [color="#FF0000"]jako próbę[/color] udob[color="#FF0000"]RUCHANIA RZĄDU[/color] na temat CUDU PRZEMIANY [color="#FF0000"]funduszu kościelnego na 1%[/color] od Obywateli!
[color="#FF0000"]Zapomniał Axcelencja Stanisław Budzik, że FUNDUSZ KOSCIELNY był rekompensatą za utracony majątek w czasach PRL-u[/color]!
Skoro zaś się odzyskało utracone mienie to po ch...ę jeszcze 1% na rzecz kościoła?
[color="#FF0000"]Likwidacja funduszu kościelnego jest odpowiedzią Rządu na zwrócony majątek z okresu PRL-u[/color], a[color="#FF0000"] Axcelencja rżnie głupa niczym Jego Poprzednik Życiński[/color]!
Jak to wygląda w świetle nadchodzącego Wielkimi Krokami Ingresu Axcelencji przewidzianego na 22.X.2011 r.?
Cały[color="#FF0000"] Korowód Przebierańców[/color] – z Axcelencją włącznie – powinno poprowadzić[color="#FF0000"] Ministerstwo Głupich Kroków [/color]w pełni odzwierciedlające KATolicki[color="#FF0000"] Poziom „Pożal Się Boże” KUL[/color]-awego i[color="#FF0000"] PAT[/color]-ologicznego pół[color="#FF0000"]ŚWIAT[/color]k[color="#FF0000"]A NAUKOWEGO[/color]!
Roboty Ministerstwo brakować nie będzie, a to powinno skłonić [color="#FF0000"]K[/color](i)[color="#FF0000"]EP[/color]-a do Ofiarowania nowej siedziby Ministerstwu Głupich Kroków -[color="#FF0000"] w KULuarach PAT-ologiczneo KUL-u[/color]!

Nie bez kozery też KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wspomniał po wymodlonych wyborach[color="#FF0000"] od 9.X.2011 r. Rząd R.P. Będzie „WRZODEM NA DU---PIE KOŚCIOŁA”[/color], a to potwierdza [color="#FF0000"]KUL[/color]ejna walka[color="#FF0000"] o Krzyż podgrzewana przez Niebieskich Starców w mediach „Krzyż łatwo się wiesza, ale zdjmuje trudno...” [/color](12.X.2011 r.).
13.X.2011 r. w TVP ruszyła KULejna nagonka na tykajacych krzyż – tym razem[color="#FF0000"] Brat Eugeniusz Kłoptek[/color] twierdził, że „[color="#FF0000"]JEŚLI ONI ZDEJMIĄ KRZYŻ, TO ONI ZDEJMIĄ MARSZAŁKA SEJMU[/color]”.
Co to wszystko przypomina?[color="#FF0000"] Nycz innego jak Św.[/color](irniętą) [color="#FF0000"]nagonkę viceBogów z Vaticano[/color]:
Błogsławiony JP 2 mawiał „[color="#FF0000"]WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO ROZLEWU KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA[/color]”, a obecny na początku swej Św.(irniętej) Drogi[color="#FF0000"] DAŁ LUDZIM KRZYŻ DO WALKI[/color] i nie wykluczone, że [color="#FF0000"]Brat Jarosław, Brat Kłopotek i pozostali to vatykańskie wtyczki[/color]...
Jak można ocenić szkopów poczynajac od zamierzchłych czasów?[color="#FF0000"] Zawsze używali Krzyża do walki – od Krzyżaków przez II Wojnę Światową po Niebieskie Pomysły Benka XVI[/color]!
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pomny na to, iż na Krzyżu został ukrzyżowany człowiek, a [color="#FF0000"]dużo ich krzyżowano w latach 1939 – 1945[/color] to[color="#FF0000"] dla ucczenia tych Św.[/color](irniętych)[color="#FF0000"] wydarzeń proponuje zawieszenie na nim OWOCÓW paPIESKICH [/color]– [color="#FF0000"]Granatów[/color] –[color="#FF0000"] niech se Idyjoty Sejmowe z Axcelencjami patrzą do woli[/color]...[color="#FF0000"] na najlepszą odmianę granatów Germany 1939[/color]!

[color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księ[color="#FF0000"]ŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – Kurrrr[/color]...[color="#FF0000"]ia Jego Mać[/color] - , a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC [color="#FF0000"]kroczy Drogą[/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:

1) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]!

2) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

Rozgarniętemu[color="#FF0000"] Axcelencji KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wręcza bukiet Rózy Duchownej i kąKULi[/color] - kąKUL jest to Biblijny chwast[color="#FF0000"] KĄKOL podlewany Wodą Świeconą [/color]i zapewnia, że swoim Światłem[color="#FF0000"] Oświeci Go Duch Św.[/color](irnięty) pod postacią [color="#FF0000"]KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wy pokazującej jak [color="#FF0000"]Kościół prowadzi Lud Boży w pole[/color]....

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i[color="#FF0000"] WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <[color="#FF0000"]<Bierzcie i
[color="#4B0082"][color="#FF0000"]KUL[/color]ejna próba udob[color="#FF0000"]RUCHA[/color]NIA [color="#FF0000"]RZĄDU[/color] czyli JAK KULejny[color="#FF0000"] AXCELENCJA RŻNIE GŁUPA CHCĄC[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ LUDZI[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT[/c... rozwiń
Avatar
juzek152 / 14 października 2011 o 13:38
0
[quote name='Kuriewicz' timestamp='1318589413' post='547295']
Budujemy grób dla faraona...
[/quote]
http:
Avatar
wierzący / 14 października 2011 o 13:22
0
Z tymi zaproszeniami to bajer. Zaglądałem do skrzynki i nic nie ma. Bez zaproszenia nie wybieram się, nie będe sie pchał na siłę.
Avatar
mmm / 14 października 2011 o 13:11
0
Zjazd spasionych darmozjadów. Tylko stanowiska , władza i pieniądze im w głowie.
Zajadą luksusowymi furami, każdy z osobistym szoferem i ochroniarzem.
Goszczą się jak królowie.
A wierny lud może co najwyżej z daleka popatrzeć z rozdziawioną japą.


Zepsucie naszego Kościoła coraz bardziej mnie irytuje.
Avatar
buntownik / 14 października 2011 o 22:43
0
[quote name='LUCYFER' timestamp='1318623140' post='547474']
[color="#FF0000"][size="5"]I JA TEŻ WITAM SERDECZNIE NACZELNEGO SZAMANA TEJ BIEDNEJ PROWINCJONALNEJ MIEŚCINY !

PRZYCHODŹCIE WIERNE OWCE MOŻE PASTERZ WAM JAKĄ SZTUCZKĘ POKARZE (PRZED TYM JAK WAS OSTRZYŻE)[/size][/color]


www.youtube.com/watch?v=SXFjZvWgaeI
[/quote]

Lucyfer to inteligentna bestia i nie wypada mu robić błędów ortograficznych.Uważaj na siebie bo jeszcze Cię Ktoś lub coś pokaŻe.Budzika witać nie będę bo mi się nie podoba.
[quote name='LUCYFER' timestamp='1318623140' post='547474']
[color="#FF0000"][size="5"]I JA TEŻ WITAM SERDECZNIE NACZELNEGO SZAMANA TEJ BIEDNEJ PROWINCJONALNEJ MIEŚCINY !

PRZYCHODŹCIE WIERNE OWCE MOŻE PASTERZ WAM JAKĄ SZTUCZKĘ POKARZE (PRZED TYM JAK WAS OSTRZYŻE)[/size][/color]


www.youtube.com/watch?v=SXFjZvWgaeI
[/quote]

Lucyfer to inteligentna bestia i nie wypada mu robić błędów ortograficznych.Uważaj na siebie bo jeszcze Cię... rozwiń
Avatar
LUCYFER / 14 października 2011 o 22:12
0
[color="#FF0000"][size="5"]I JA TEŻ WITAM SERDECZNIE NACZELNEGO SZAMANA TEJ BIEDNEJ PROWINCJONALNEJ MIEŚCINY !

PRZYCHODŹCIE WIERNE OWCE MOŻE PASTERZ WAM JAKĄ SZTUCZKĘ POKARZE (PRZED TYM JAK WAS OSTRZYŻE)[/size][/color]


www.youtube.com/watch?v=SXFjZvWgaeI
Avatar
09 / 14 października 2011 o 18:42
0
już na pogrzeb poprzednika miały przybyc tłumy i wyszła kicha.Tymczasem media i księża próbują napompować zbędny balon.
Avatar
arek / 14 października 2011 o 17:42
0
Godny następca Filozofa , polecam o nim artykół w Dzienniku Chicago,

to bedzie dożynanie watach katolików lubelskich.

Dla mnie to jest typowy urzędniczyna Unijny w purpurze.
Avatar
Zenon z Elei / 14 października 2011 o 17:01
0
Tytuł z tej samej strony internetowej: "Bieda w Chełmie doskwiera. Miasto zacisnie pasa" Ot, cała hipokryzja KK. Nihil novi.
Avatar
Zenon z Elei / 14 października 2011 o 17:00
0
Tytuł z tej samej strony internetowej: "Bieda w Chełmie doskwiera. Miasto zacisnie pasa" Ot, cała hipokryzja KK. Nihil novi.
Avatar
missJonasz / 14 października 2011 o 15:04
0
[color="#4B0082"][color="#FF0000"]KUL[/color]ejna próba udob[color="#FF0000"]RUCHA[/color]NIA [color="#FF0000"]RZĄDU[/color] czyli JAK KULejny[color="#FF0000"] AXCELENCJA RŻNIE GŁUPA CHCĄC[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ LUDZI[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT[/color] oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Zakończyła się kampania wyborcza 2011,[color="#FF0000"] Axcelencje i[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKI wyciągnęły Niebieskie Asy z rękawów i sterują wszystkim po CICHU zza Krat Konfesjonałów i nie tylko[/color]...

W świetle ostatnich tchnień Axcelencji mniemającego, że ma [color="#FF0000"]Boską Mądrość[/color], a zamieszczonych w „D.W.” [color="#FF0000"]jako próbę[/color] udob[color="#FF0000"]RUCHANIA RZĄDU[/color] na temat CUDU PRZEMIANY [color="#FF0000"]funduszu kościelnego na 1%[/color] od Obywateli!
[color="#FF0000"]Zapomniał Axcelencja Stanisław Budzik, że FUNDUSZ KOSCIELNY był rekompensatą za utracony majątek w czasach PRL-u[/color]!
Skoro zaś się odzyskało utracone mienie to po ch...ę jeszcze 1% na rzecz kościoła?
[color="#FF0000"]Likwidacja funduszu kościelnego jest odpowiedzią Rządu na zwrócony majątek z okresu PRL-u[/color], a[color="#FF0000"] Axcelencja rżnie głupa niczym Jego Poprzednik Życiński[/color]!
Jak to wygląda w świetle nadchodzącego Wielkimi Krokami Ingresu Axcelencji przewidzianego na 22.X.2011 r.?
Cały[color="#FF0000"] Korowód Przebierańców[/color] – z Axcelencją włącznie – powinno poprowadzić[color="#FF0000"] Ministerstwo Głupich Kroków [/color]w pełni odzwierciedlające KATolicki[color="#FF0000"] Poziom „Pożal Się Boże” KUL[/color]-awego i[color="#FF0000"] PAT[/color]-ologicznego pół[color="#FF0000"]ŚWIAT[/color]k[color="#FF0000"]A NAUKOWEGO[/color]!
Roboty Ministerstwo brakować nie będzie, a to powinno skłonić [color="#FF0000"]K[/color](i)[color="#FF0000"]EP[/color]-a do Ofiarowania nowej siedziby Ministerstwu Głupich Kroków -[color="#FF0000"] w KULuarach PAT-ologiczneo KUL-u[/color]!

Nie bez kozery też KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wspomniał po wymodlonych wyborach[color="#FF0000"] od 9.X.2011 r. Rząd R.P. Będzie „WRZODEM NA DU---PIE KOŚCIOŁA”[/color], a to potwierdza [color="#FF0000"]KUL[/color]ejna walka[color="#FF0000"] o Krzyż podgrzewana przez Niebieskich Starców w mediach „Krzyż łatwo się wiesza, ale zdjmuje trudno...” [/color](12.X.2011 r.).
13.X.2011 r. w TVP ruszyła KULejna nagonka na tykajacych krzyż – tym razem[color="#FF0000"] Brat Eugeniusz Kłoptek[/color] twierdził, że „[color="#FF0000"]JEŚLI ONI ZDEJMIĄ KRZYŻ, TO ONI ZDEJMIĄ MARSZAŁKA SEJMU[/color]”.
Co to wszystko przypomina?[color="#FF0000"] Nycz innego jak Św.[/color](irniętą) [color="#FF0000"]nagonkę viceBogów z Vaticano[/color]:
Błogsławiony JP 2 mawiał „[color="#FF0000"]WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO ROZLEWU KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA[/color]”, a obecny na początku swej Św.(irniętej) Drogi[color="#FF0000"] DAŁ LUDZIM KRZYŻ DO WALKI[/color] i nie wykluczone, że [color="#FF0000"]Brat Jarosław, Brat Kłopotek i pozostali to vatykańskie wtyczki[/color]...
Jak można ocenić szkopów poczynajac od zamierzchłych czasów?[color="#FF0000"] Zawsze używali Krzyża do walki – od Krzyżaków przez II Wojnę Światową po Niebieskie Pomysły Benka XVI[/color]!
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pomny na to, iż na Krzyżu został ukrzyżowany człowiek, a [color="#FF0000"]dużo ich krzyżowano w latach 1939 – 1945[/color] to[color="#FF0000"] dla ucczenia tych Św.[/color](irniętych)[color="#FF0000"] wydarzeń proponuje zawieszenie na nim OWOCÓW paPIESKICH [/color]– [color="#FF0000"]Granatów[/color] –[color="#FF0000"] niech se Idyjoty Sejmowe z Axcelencjami patrzą do woli[/color]...[color="#FF0000"] na najlepszą odmianę granatów Germany 1939[/color]!

[color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księ[color="#FF0000"]ŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – Kurrrr[/color]...[color="#FF0000"]ia Jego Mać[/color] - , a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC [color="#FF0000"]kroczy Drogą[/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:

1) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]!

2) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

Rozgarniętemu[color="#FF0000"] Axcelencji KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wręcza bukiet Rózy Duchownej i kąKULi[/color] - kąKUL jest to Biblijny chwast[color="#FF0000"] KĄKOL podlewany Wodą Świeconą [/color]i zapewnia, że swoim Światłem[color="#FF0000"] Oświeci Go Duch Św.[/color](irnięty) pod postacią [color="#FF0000"]KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wy pokazującej jak [color="#FF0000"]Kościół prowadzi Lud Boży w pole[/color]....

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i[color="#FF0000"] WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <[color="#FF0000"]<Bierzcie i
[color="#4B0082"][color="#FF0000"]KUL[/color]ejna próba udob[color="#FF0000"]RUCHA[/color]NIA [color="#FF0000"]RZĄDU[/color] czyli JAK KULejny[color="#FF0000"] AXCELENCJA RŻNIE GŁUPA CHCĄC[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ LUDZI[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT[/c... rozwiń
Avatar
juzek152 / 14 października 2011 o 13:38
0
[quote name='Kuriewicz' timestamp='1318589413' post='547295']
Budujemy grób dla faraona...
[/quote]
http:
Avatar
wierzący / 14 października 2011 o 13:22
0
Z tymi zaproszeniami to bajer. Zaglądałem do skrzynki i nic nie ma. Bez zaproszenia nie wybieram się, nie będe sie pchał na siłę.
Avatar
mmm / 14 października 2011 o 13:11
0
Zjazd spasionych darmozjadów. Tylko stanowiska , władza i pieniądze im w głowie.
Zajadą luksusowymi furami, każdy z osobistym szoferem i ochroniarzem.
Goszczą się jak królowie.
A wierny lud może co najwyżej z daleka popatrzeć z rozdziawioną japą.


Zepsucie naszego Kościoła coraz bardziej mnie irytuje.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 0

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 2 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 4

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 2 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 6 4

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 1 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 25 9

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 6

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 12 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.