Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gościu, o czym ty piszesz? Masz dobre intencje, ale marne rozeznanie. Przystanki przy Muzycznej i UMCSie tylko w jedną stronę? Byłeś w tych miejscach w ogóle kiedys? To, że nie są vis a vis siebie nie znaczy, że ich nie ma wcale. W Radomiu komunikacja miejska funkcjonuje lepiej niż w Lublinie??? Poza tym, że nie ma tam podziału na prywatne / nieprywatne (jeden bilet) jest gorsza. Mieszkałem w Radomiu dwa lata więc wiem co piszę, ale nie udawałem eksperta. Może i znasz się na KM ale raczej na poziomie obecnego dyrektora ZTM czyli coś gdzieś słyszałeś ale nie wiesz gdzie i co. Nie porównuj też komunikacji miejskiej w tych dwóch miastach, bo to bez sensu. A jak chcesz dalej mędrkować to wracaj do Miasta Olimpijskiego i tam głoś swoje petycje, albo podszkol się troszkę zanim znów zabierzesz publicznie głos PS. Nie jestem za podwyżką cen biletów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Gościu, o czym ty piszesz? Masz dobre intencje, ale marne rozeznanie. Przystanki przy Muzycznej i UMCSie tylko w jedną stronę? Byłeś w tych miejscach w ogóle kiedys? To, że nie są vis a vis siebie nie znaczy, że ich nie ma wcale. W Radomiu komunikacja miejska funkcjonuje lepiej niż w Lublinie??? Poza tym, że nie ma tam podziału na prywatne / nieprywatne (jeden bilet) jest gorsza. Mieszkałem w Radomiu dwa lata więc wiem co piszę, ale nie udawałem eksperta. Może i znasz się na KM ale raczej na poziomie obecnego dyrektora ZTM czyli coś gdzieś słyszałeś ale nie wiesz gdzie i co. Nie porównuj też komunikacji miejskiej w tych dwóch miastach, bo to bez sensu. A jak chcesz dalej mędrkować to wracaj do Miasta Olimpijskiego i tam głoś swoje petycje, albo podszkol się troszkę zanim znów zabierzesz publicznie głos PS. Nie jestem za podwyżką cen biletów.
Nie wmówisz mi, że przystanek "Park Akademicki", który jest przy Filaretów, można uznać za odpowiednik tego przy Sowińskiego. Przecież to jest dobre 300 metrów! To UMCS jest tu generatorem ruchu, a nie park. W przypadku Muzycznej - mój błąd, chodziło mi o następny przystanek - Konopnicka. Jeśli chodzi o resztę, proszę o argumenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...